Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

I stało się, zablokowali ziomkowi DL. Konto było nasze, nie kupowane na allegro czy plati. Coś czuję, że wprowadzili sprawdzanie licencji, bo wczoraj jeszcze graliśmy a dzisiaj kłódka :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to jest jakiś absurd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle zostaje "legnalna" opcja kupowania na stałe z kimś na dwóch także nie ma źle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho... To trzeba się spieszyć z fabułą!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle zostaje "legnalna" opcja kupowania na stałe z kimś na dwóch także nie ma źle :biggrin:

Czyli to martwak zablokowany, reszta praworządna cześć działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, martiwak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to luz, co straszysz, martwiak to martwiak ;)

Będą padać na to wygląda, tylko kwestia czasu komu kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, wydało mi się oczywsite, że piszę o martwiaku. "Legalnego" sposobu przecież nie zablokują, chyba ze banem na konto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku zrozumiałem ze całe zablokowali :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho... To trzeba się spieszyć z fabułą!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja na razie wypiąłem się z sieci żeby single pokończyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info z mojej strony.

W grudniu zakupiłem martwiaka FIFY15.

Gram a raczej grałem w nią prawie codziennie i dopiero wczoraj wyskoczyła notka przy odpaleniu, że zawartość może być używana tylko przez następujących użytkowników z licencją na nią.

Napisałem do sprzedawcy i umywa ręce i że nic nie może poradzić. W dodatku tego typu treści dostaje masowo.

Niby oficjalnie się dowiedział że jest to spowodowane aktualizacją oprogramowania 2.50 konsoli. Update sony 2.50 jest wadliwy i część konsol ma problem z odbudowa bazy danych po instalacji tego oprogramowania.

 

Nie wnikam czy to prawda czy nie, ale była to na szczęście jedyna pozycja, którą zakupiłem w taki sposób.

Mam nauczkę i szczerze to nawet się nie zdenerwowałem.

Jedna gierka na próbę to jeszcze nie taki wielki grzech, a po jej zakupie i tak nie miałem zamiaru korzystać z tej metody pozyskiwania gier.

 

Pozdrawiam i przestrzegam przed kupowaniem tanich gier z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie na allegro kupujcie na plati.ru :)

na własną odpowiedzialność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plati.ru teraz wszędzie pisze o 14 konsolach i 30 dniowym banie ;) Piszą, żeby nie dawać negatywa, bo po 30 dniach działa :P

Chce kupić tego crapa TLoU za te marne kilka grosiąt i sprawdzić to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedź,czy jeśli kupi się całe konto na allegro wraz ze wszystkimi danymi,to te konta też blokują czy tylko sloty ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sloty.

SephiroT jak zawsze pomocny,dzięki :D To dobrze, imo lepsze kupno konta, niż wydawać po min 250zł,na trofeach mi nie zależy.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak masz całe konto to dodajesz jako podstawowe i grasz na swoim profilu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak masz całe konto to dodajesz jako podstawowe i grasz na swoim profilu  ;)

 

Mu raczej chodziło o konta po aktywacjach, które najwcześniej aktywuje dopiero za pół roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, dzisiaj uruchomiłem konsolę, a tu brak możliwości podłączenia do PSN i komunikat :beztytu%C5%82u.JPG Zadzwoniłem do support-u US i dowiedziałem się, że otrzymałem permanentnego bana za korzystanie z martwych slotów, co jest niezgodne z regulaminem Sony, który osobiście akceptowałem przy każdek aktualizacji firmware. Tak więc widzę, że najpiew poblokowali "martwiaki", a teraz robią "porządki" z konsolami, do których były przypisane. Podobnie jak z blokadami "martwych" kont, blokowanie konsol będzie przebiegać postępująco.

Edytowane przez jakisuzytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wygląda sytuacja z osławionym użytkownikiem Alledrogo, który sprzedaje jedną dowolną grę z PS Store za ~90 zł. Miał same pozytywne komentarze, a może się okazać, że zaraz wszystko się zmieni ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loo permanent. czy kod bledu jest taki sam jak przy banie 30dniowym? powinien byc inny co nie ,?

@jakisuzytkownik miales martwiaka kupionego gdzies czy wlasny zrobiony np. ze wspolnych zakupow na trzech userow ?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 8008X przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, dzisiaj uruchomiłem konsolę, a tu brak możliwości podłączenia do PSN i komunikat :beztytu%C5%82u.JPG Zadzwoniłem do support-u US i dowiedziałem się, że otrzymałem permanentnego bana za korzystanie z martwych slotów, co jest niezgodne z regulaminem Sony, który osobiście akceptowałem przy każdek aktualizacji firmware. Tak więc widzę, że najpiew poblokowali "martwiaki", a teraz robią "porządki" z konsolami, do których były przypisane. Podobnie jak z blokadami "martwych" kont, blokowanie konsol będzie przebiegać postępująco.

 

 

Hmm... gdzieś już widziałem podobne zdjęcie, podobnie zrobione, charakterystycznie, pod kątem.

A dół tego co wrzuciłeś jest ucięte i kończy się dokładnie tam gdzie zaczyna się kartka z nickiem jegomościa z linku poniżej.

 

Więc powiem wprost, nie wierzę dopóki podobna karteczka tylko twoja na tym zdjęciu się nie pojawi ;)

http://www.wykop.pl/wpis/11945701/no-elo-mirasy-mam-problem-dostalem-bana-na-psn-18-/

 

Poza tym nie ma opcji według mnie żeby Sony powiedziało Ci wprost że dostałeś bana za martwe sloty, bo na infolinii takich informacji Ci nie udzielą, i twoje dalsze przypuszczenia o których piszesz to także wróżenie z fusów jak na razie.

Jak dla mnie marna prowokacja, chyba że to udowodnisz.

 

Tym bardziej że dzisiaj 1 kwietnia więc wiadomo.

Czekamy ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej napewno prima aprylis

Od kiedy po banie dostajesz info od supportu za co jest ban

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest tak jaj pisze @toreso to mam nadzieję że @jakistamuzytkownik dostanie permanent bana ale na to forum za sianie falszywej propagandy.

a no jaaa, przeca dzisiaj pierwszy april ;))

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 8008X przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×