Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Co sie stało? Po przejściu w stan uśpienia i wl konsoli utraciłem dostęp do 3 gier kupowanych w cyfrowych wersjach na Allegro, zawsE działały a teraz nie ...

Aha czyli juz przepadło tak? Kurde ...

Tak, przepadło.

U mnie wszystko działa normalnie czy to po trybie uśpienia czy wyłączeniu konsoli.

Jeżeli jest to jakoś związane rzeczywiście z internetem to myślę że ludzie ze zmiennym IP mogą mieć problem się to głośno myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez2 gry trzymałem z pol roku. Teraz wybudzaniem konsole i pisze ze nie dało zapisać na dysk internetowy. Sprawdzam gre a tu pach, klodka. To fest. W WD mam 70% gry. Ciekawe czy teraz bedzie zapis kompatybilny jak kupie jeszcze raz na Allegro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przepadło.

U mnie wszystko działa normalnie czy to po trybie uśpienia czy wyłączeniu konsoli.

Jeżeli jest to jakoś związane rzeczywiście z internetem to myślę że ludzie ze zmiennym IP mogą mieć problem się to głośno myślę.

 

No to fajnie jaja że tak powiem ;)

Ciekawa sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez2 gry trzymałem z pol roku. Teraz wybudzaniem konsole i pisze ze nie dało zapisać na dysk internetowy. Sprawdzam gre a tu pach, klodka. To fest. W WD mam 70% gry. Ciekawe czy teraz bedzie zapis kompatybilny jak kupie jeszcze raz na Allegro..

O ile będzie ten sam region nowego slota to tak. Jeżeli poprzedni był US to nowy też musi być US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przepadło.

U mnie wszystko działa normalnie czy to po trybie uśpienia czy wyłączeniu konsoli.

Jeżeli jest to jakoś związane rzeczywiście z internetem to myślę że ludzie ze zmiennym IP mogą mieć problem się to głośno myślę.

Ja mam Neostradę że zmiennym IP i jak na razie bez problemów
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te plati.ru to jest niesaowity wałek :O

Za kilkanaście złoty można kupić konta zawalone grami za grube $$$ i z aktywnym plusem .

Aż i szkoda tych gości co potracili konta, to jest zwyczajna kradzież/paserstwo .

Jesteście pewni że nic poza 30 dniowym banem nie grozi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich kont należy unikać po prostu.

Najlepiej kupować pełne konta z wszystkimi danymi i możliwością dezaktywacji awaryjnej.

Co do banow to na razie nie ma innego zagrożenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie jak działają te aukcje z Allegro na których kupujesz dostęp do gry na np. 7 dni.

Mozna grac na własnym koncie wiec jak niby po 7 dniach ma ta gra przestać działać jeśli na konto z którego pobrałeś sie juz nigdy nie zalogujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO w tym dziwnego?

Albo gras zna koncie z grą którego nie da się ustawić jako podstawowe albo na swoim i zobowiązujesz się do dezaktywacji konsoli po 7 dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi czy ta gre usunąć juz tego WD? Bo i tak go nie odpale. Save tylko zostawić do zakupu kolejny raz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz.

Jeżeli zamierzasz kupić od razu nowy to gra może zostać - nie będziesz musiał ściągać na nowo.

Jeżeli przeszkadza to grę usuń.

Save zostaje.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 osoby mi napisały dzisiaj, że martwiaki im przestały działać. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet nie dziala podzial na 2osoby na dwa konta podstawowe na jednej osobie :( Tzn. gry dzialaja, ale sciagac przez www mozna tylko poprzez konto zakupowe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dziwne u mnie na moim prywatnym koncie mam kilka martwiaków zakupionych kiedyś na allegro i wszystkie działają, wczoraj specjalnie sprawdzałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 osoby mi napisały dzisiaj, że martwiaki im przestały działać. Też tak macie?

Miałem EA Sports UFC kupione jako martwiak i nie działa :/. Zastanawiam się czy PS zrobiło to specjalnie w ramach walki z całym procederem czy mają jakąś awarię, bo jak chcę wejść PS Store -> Gry to mam info "W TEJ CHWILI NIE MOŻNA WYBRAĆ TEGO MATERIAŁU".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Potwierdzam na grach, które dezaktywowałem z poziomu PC pojawiły się kłódki.

Ale jaja :) Mój Rayman PEs i Metro zakończyły żywot i faktycznie są martwiakami na amen.

Dziwne,że działa jeszcze GTa ale widzocznie gościu zmienił mi passy a nie dokonał dezaktywacji konta przez PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze ta sytuacja powtorzy sie na masowa skale. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś te gry z plati.ru? Można grać potem w te gry na swoim koncie i zdobywać trofea, czy nie?

http://plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1892902&searchstr=dying+light+ps4&ai=12126 - na przykład tutaj?

I jak wygląda płatność? wystarczy, że wpiszę dane z mojej karty kredytowej i to samo zmieni mi na ruble, czy trzeba jakoś kombinować? gdzie się podaje mejl, na który mają przyjść dane?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zagadka że niektórym martwiaki działają innym nie na razie nie rozwiązana?

 

Jedyne rozwiązanie to że blokowanie rozciąga się w czasie a nie natychmiast wszystkim w jednej chwili.

Ktoś pierwszy kilka dni temu napisał to uznano go za Janusza że coś się nie zna, a teraz coraz więcej osób ma problem

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polaczek

Kupowanie kont na plati.ru, to też objaw polaczkowatości, bo nie od dziś wiadomo, że spora część oferowanej tam zawartości pochodzi z kradzieży itd. Nie oceniam nikogo, stwierdzam tylko, jak jest. I o ile rozumiem dzielenie się slotami, o tyle wspierania rosyjskich cwaniaczków poprzez ładowanie im kasy w portfel, już nie.

 

@down

Nie chciałem mówić tego dobitnie, zostawiłem jakąś małą furtkę, bo może są tam jacyś uczciwi sprzedawcy, choć osobiście w to wątpię.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie kont na plati.ru, to też objaw polaczkowatości, bo nie od dziś wiadomo, że spora część oferowanej tam zawartości pochodzi z kradzieży itd.

 

Jak macie jakiegoś gościa co sprzedaje nie kradzione do dajcie znać bo jak na razie wszystko co kupiłem było na czyimś koncie z podłączoną kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile możliwe jest odzyskanie pieniędzy za straconą grę (kupioną LEGALNIE na allegro - slot) ? W aukcjach jest wyraźnie napisane (przynajmniej na tych gdzie zdarzało mi się kupować ), że gra będzie działało dopóki jej nie usunę lub nie usunę/zaloguję się na profil który otrzymałem do rozpoczęcia pobierania - a ja nic z powyższych nie zrobiłem - grałem sobie i nagle informacja o braku licencji + 3 inne gry z kłódką Oo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Znając sprzedawców na pewno umyją ręce, co zrobi samo Allegro pokaże najbliższa przyszłość

Mleko się rozlało  i to całe hektolitry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, abyś miał szansę cokolwiek wskórać, bo niby jak wyobrażasz sobie ewentualną reklamację i udowadnianie swoich racji? Sprzedawca raczej nie będzie skory do zwracania czegokolwiek.

 

Uważam, że w niedługim czasie Allegro coś zrobi ze slotami (zabroni ich sprzedaży), bo interes będzie śmierdział coraz bardziej. Dopóki działo się to w małej skali i nie było problemów, to było spoko. Jak widać, wypływają teraz rozmaite kwiatki na wierzch.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×