Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Albo zbieg okolicznosci. Bo ja mam gta v legalnie ze store i tez mam czesto problem z licencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie po wejściu w tryb uśpienia macie tez kłódki??? O kurde a zastanawiałem sie nad kupnem slota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie na temat takiej oferty ??

 

http://allegro.pl/bloodborne-dlc-po-polsku-ps4-gramy-automat-24h-i5225673028.html

 

Niby nie jest to gra na innym koncie. Jest napisane, że ściąga i gra się na swoim koncie. Ktoś wie może czy to jest bezpieczne, czy nie ma możliwości zablokowania konta lub konsoli ??

Proszę o wyrozumiałość, nie znam się na tym za bardzo :)

Edytowane przez tomluc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście był to taki malutki żart Prima Aprilisowy :laugh: :laugh: :laugh:  ..... uff wiele osób odetchnęło z ulgą. I brawa dla spostrzegawczych :clapping: :clapping: :clapping: , którzy skojarzyli zdarzenie z datą.

Aż mi się gorąco zrobiło...... Niezłe jaja by były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wchodzilem w tryb uśpienia, a gierka nie działa. Dobrze,że zdążyłem już wbić platyne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mozna powiedziec ze czas slotów juz sie skończył.. Szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MARTWYCH SLOTOW

za to jesli wychodzi nowka gra i w storze kosztuje 289 zl (czy tam ile) to bez problemu nadal mozna znalesc chetnego na zrzutke i wyjdzie po 140zl na lba. I tyle powinny kosztowac cyfrowki na premiere w porownaniu do pudla za 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wykupili wszystkie, i dostawa jest w drodze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Приветствую, друзья!

PLATI.RU убрали продажу ПСН аккаунтов на своей торговой площадке.
(Мы на plati.ru 1 место http://plati.ru/asp/seller.asp?id_s=466415)
(...)

 

Czyli z plati też koniec. Tego akurat w ogóle mi nie szkoda.

Edytowane przez kofii12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez skiba większość na Allegro to martwiaki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby gra w pudełku jest wg Ciebie warta 200zł, a cyfrowa już 140? Wyceniasz na 60 zł te kawałki plastiki i papieru, które dostajesz? Cena powinna być ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie przy sprzedaży cyfrowej odpada sporo kosztów - logistyka, dystrybucja, marża sprzedawców detalicznych itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny cyfrowych edycji na PS4 do tej pory pozostają dla mnie zagadką. No chyba, że ta wygoda w postaci braku konieczności żonglowania płytami jest tak droga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po plati przyjdzie kolejna platforma z podobnymi uslugami, nie mozna od tak zabic kury znoszacej zlote jajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi cena serwerów, w przypadku Steama tez mamy do czynienia z marżą sprzedawcy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na Playstation nie ma steama, a sprzedawcą jest Sony. ;)

 

Chociaż ja akurat uważam, że ceny edycji cyfrowych i płytowych powinny być podobne, chociaż oczywiście nie siedzę w papierach dyrektora finansowego Sony i nie wiem z czego te różnice wynikają. 

 

Zresztą, uczciwą opcją i kompromisem byłoby wyrównanie cen i w ew. w przypadku cyfrówek możliwość grania tylko na koncie, na którym gra została zakupiona - gry "na chwilę" kupowałoby się na płytach i goniło dalej, pozostałe można by sobie trzymać na dysku.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w PSS masz takie same ceny (USA, nie wiem jak w euro, ale pewnie też), a że złoty jest jaki jest to... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w PSS sa takie ceny bo mamy opcje podzialu na dwoch i sony dobrez o tym wie. A jak jeszcze niby tylko do dzisiaj bylo to i na wiecej osob... Ciekaw jestem jak to sie rozwinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z którym na tej samej aukcji zakupiliśmy martwiaki które wysiadły (dziwnym trafem nam obu) po aktualizacji pokusił się o napisanie do sprzedawcy z allegro po 2 miesiącach od zakupu, otrzymał taką odpowiedź:

"Nie Panu jednynemu gra przestała działać, pisałam do dostawcy i wiem o co chodzi. Jest to spowodowane aktualizacją oprogramowania 2.50 konsoli. Update sony 2.50 jest wadliwy i część konsol ma problem z odbudowa bazy danych po instalacji tego oprogramowania i ogólnym funkcjonowaniem. Z artykułów, czy informacji, które można znaleźć w internecie jasno wynika, że to oprogramowanie może doprowadzić do: utraty zapisanych stanów gier, a nawet może konsola usunać gry, czy inne pliki z dysku twardego od tak, wyrzuca podczas grania w grę do menu głównego lub sie zawiesza, czy tak jak wPana przypadku nie da się uruchomić gry. Ja nie mam wpływu na to, że sony wypuściło wadliwe oprogramowanie nietestując go nawet wcześniej porządnie

NIe wiem czy problem sie rozwiaze czy nie, nie posiadam wiedzy na ten temat wiem tylko co jest przyczyna"

Podobne przemyślenia podał wyżej toreso, wydaje mi się że coś może być na rzeczy, martwy slot padł właśnie coś koło 24h po aktualizacji konsoli. Chyba po takim czais konsola sprawdza dostęp do licencji?

 

Widać że kupowaliśmy u tego samego sprzedawcy, bo dostałem identyczną odpowiedź w mailu (kopiuj>wklej) :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawa akcja z tym plati.. Interesujące że z dnia na dzień zniknęły wszystkie aukcje. Ale mam pytanie z innej beczki. Kiedyś kupiłem martwiaka na First Light. Jako że gra już była w plusie, chciałem usunąć to konto z konsoli wraz z deaktywacją. Niestety jako że hasło zostało zmienione nie mogłem jej dokonać. Faktycznie trzeba mieć dostęp do konta żeby deaktywować konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w PSS masz takie same ceny (USA, nie wiem jak w euro, ale pewnie też), a że złoty jest jaki jest to... :)

 

dokładnie, nasze ceny to tylko i wyłącznie pokłosie słabej złotówki.... ceny lecą generalnie 1$=1€->PLN więc siłą rzeczy tanio być nie może... a do tego sugerowane ceny w wysokości 60€ też nie pomagają uzyskać normalnych cen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawa akcja z tym plati.. Interesujące że z dnia na dzień zniknęły wszystkie aukcje. Ale mam pytanie z innej beczki. Kiedyś kupiłem martwiaka na First Light. Jako że gra już była w plusie, chciałem usunąć to konto z konsoli wraz z deaktywacją. Niestety jako że hasło zostało zmienione nie mogłem jej dokonać. Faktycznie trzeba mieć dostęp do konta żeby deaktywować konsolę?

Po prostu usuń konto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×