Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jasna, jak pisałem swoją "analizę" tego co wrzucił to spojrzałem w kalendarz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalemost o tym. Nie wiem czy warto teraz kupowac sloty? Mi WD i far CRY odpadł po tym jak dałem ps4 w tryb uśpienia i ja wzbudziłem. Wtedy pojawiły sie kłódki. Takze chyba tylko przez stan uśpienia sloty sa blokowane czy jeszcze przez cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej napewno prima aprylis

Od kiedy po banie dostajesz info od supportu za co jest ban

I tutaj odpowiem Ci całkiem poważnie mimo pierwszego kwietnia, że dostajesz takie info. W przypadku korzystania z CFW na PS3 jeżeli to wykryją to jest permban na konsolę i konto z którego się logowano. Nie ma ratunku i nie ma odwołania, tak jak samą konsolę da się uratować, bo można kupić z padaki jakieś niezbanowany numer CID konsoli i go odpowiednim softem podmienić przed następnym logowaniem do PSN'u, to kontu można powiedzieć papa, bo jest nie do uratowania. I właśnie taką informację o banie i za co on jest (dodatkowo czy to temp czy perm) można uzyskać od Sony. Więc akurat tutaj nie ma nic dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Vulcan, ale to jest jedyny chyba przypadek gdy Ci powiedzą.

Poza tym sprawa tyczy się PS3 i najgorszego wykroczenia według Sony.

Przy njudżenie możemy sobie jak na razie żartować tak jak wyżej to było napisane i kilka stron wcześniej ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę o informacji, którą można uzyskać w przypadku bana, bo o tym była mowa. Nie sądzę, aby w przypadku PS4 było inaczej. Jeżeli dostajesz za coś bana i banują Ci dostęp do usługi za którą płacisz, to kontaktując się z supportem, otrzymujesz stosowną informację. Inna sprawa, że pewnie Ci, którzy dostali zazwyczaj wiedzą za co i się z supportem nie kontaktują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat Konta/Profile. Pierwsza strona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie widział ktoś jakiegoś negatywa na allegro?

Ja śledzę od kilku dni i na razie wszyscy wzorowi 100% pozytywnych

 

 

Nadal dla przysłowiowego janusza co nie czyta forum, wchodzi na allegro i widzi 69,99zł za grę na PS4 i 100% bezpieczeństwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakimś cudem byłaby to prawda to jest to bomba zegarowa z dłuższym opóźnieniem.

Zwykle ludzie już dawno zdążą dać pozytywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie nikt nie wl konsoli w tryb uśpienia.. Ściągnie gre, wszystko ok i leci pozytyw. Po co czekac? Ja miałem sloty pol roku. Wystarczyło raz wejść w tryb uśpienia i ciul babki strzelił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja używam trybu uśpienia od samego początku. Sloty też się zdarzyły na mojej konsoli i do tej pory wszystko działa jak należy. 

Żadnych kłódek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez dziala wszystko . Mysle raczej ze to blad oprogramowania i niejest to nawet celowo zamierzone przez sony.

Mam gta v z ps store kupione na spolke z kolega i nieraz cos sie popieprzy i mam zablokowane. Zrestartuje peske i juz dziala . Mam tez Tlu martwiaka od kolesia i nadal dziala i zero problemow. Za to koledze ktoremu zostawilem martwiaka z gta zablokowali

Edytowane przez jacekj24
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę siać jakiejś nowej plotki, ale według mnie raczej to nie jest świadome działanie Sony.

Tego że część osób traci swoje sloty raczej upatrywałbym w ostatniej aktualizacji i właśnie nie pod kątem świadomego działania, tylko jakiegoś błędu w niej.

Jakiego nie wiem, ale czytałem już kilka wpisów że problemem może być z błąd z obudową bazy danych i licencji.

Nie chcę mi się wierzyć żeby się za to wzięli, bo co by to miało na celu? Hajs przecież leci tak czy siak.

Zobaczymy przy następnej aktualizacji jak to będzie wyglądać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema reguly na blokowanie martwiakow. A problem zaistnial po aktualizacji 2.50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście był to taki malutki żart Prima Aprilisowy :laugh: :laugh: :laugh:  ..... uff wiele osób odetchnęło z ulgą. I brawa dla spostrzegawczych :clapping: :clapping: :clapping: , którzy skojarzyli zdarzenie z datą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban dla tego pana poprosze

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście był to taki malutki żart Prima Aprilisowy :laugh: :laugh: :laugh:  ..... uff wiele osób odetchnęło z ulgą. I brawa dla spostrzegawczych :clapping: :clapping: :clapping: , którzy skojarzyli zdarzenie z datą.

Pomimo że wiedziałem że to jest żart to ci się udał. 

 

Taka sytuacja:

Włączam kompa, włączam konsolę i idę do kibla.

Drzwi lekko uchylone bo nikogo nie ma w domu a koty mają mieć zawsze stały dostęp do kuwety.

Z łazienki widzę TV w którym odbija się obraz monitora a na nim zamazany niebieski ekran.

Pomimo że wiedziałem że to nie możliwe to prawie się poszczałem w gacie tak szybko wybiegłem żeby sprawdzić komunikat.

Na szczęście zamiast tego:

beztytu%C5%82u.JPG

było to:

d4c70e2ac0f747a73101a0648448f71c.jpg

Komunikat był efektem wybudzania na włączonym Bloodbornie (patch czeka na zainstalowanie)  :biggrin:

 

...tak więc zasiałeś ziarno niepewności i żart w moim wypadku miałeś udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście był to taki malutki żart Prima Aprilisowy :laugh: :laugh: :laugh:  ..... uff wiele osób odetchnęło z ulgą. I brawa dla spostrzegawczych :clapping: :clapping: :clapping: , którzy skojarzyli zdarzenie z datą.

 

Amatorski sposób zapodania obrazka Cię zdemaskował, i to że go już widziałem ;)

A że jest prima aprilis to zorientowałem się jak kończyłem pisać posta.

Ale pewnie niektórym mocniej serce zabiło.

Gratulacje ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu martwiakow to probowal moze ktos odbudowac baze danych ? Moze to by pomoglo

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbudowa bazy? Juz masz po grach.. Nic to nie da no co ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu martwiakow to probowal moze ktos odbudowac baze danych ? Moze to by pomoglo

Przy aktualizacji softu baza jest odbudowywana przecież.

Widocznie gdzieś był błąd albo soft coś spieprzył.

 

Gry straciłeś. Takie ryzyko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z którym na tej samej aukcji zakupiliśmy martwiaki które wysiadły (dziwnym trafem nam obu) po aktualizacji pokusił się o napisanie do sprzedawcy z allegro po 2 miesiącach od zakupu, otrzymał taką odpowiedź:

"Nie Panu jednynemu gra przestała działać, pisałam do dostawcy i wiem o co chodzi. Jest to spowodowane aktualizacją oprogramowania 2.50 konsoli. Update sony 2.50 jest wadliwy i część konsol ma problem z odbudowa bazy danych po instalacji tego oprogramowania i ogólnym funkcjonowaniem. Z artykułów, czy informacji, które można znaleźć w internecie jasno wynika, że to oprogramowanie może doprowadzić do: utraty zapisanych stanów gier, a nawet może konsola usunać gry, czy inne pliki z dysku twardego od tak, wyrzuca podczas grania w grę do menu głównego lub sie zawiesza, czy tak jak wPana przypadku nie da się uruchomić gry. Ja nie mam wpływu na to, że sony wypuściło wadliwe oprogramowanie nietestując go nawet wcześniej porządnie

NIe wiem czy problem sie rozwiaze czy nie, nie posiadam wiedzy na ten temat wiem tylko co jest przyczyna"

Podobne przemyślenia podał wyżej toreso, wydaje mi się że coś może być na rzeczy, martwy slot padł właśnie coś koło 24h po aktualizacji konsoli. Chyba po takim czais konsola sprawdza dostęp do licencji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo że martwy slot padł od 2,50

 

Głupie tłumaczenie jest tylko że to jest wadliwe oprogramowanie, martwe sloty nigdy nie powinny zaistnieć w obiegu, bo zawsze była mowa o podziale konta max na 2

 

Gdyby oprogramowanie było wadliwe to by gracze tracili legalne a nie nielegalne kopie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo że martwy slot padł od 2,50

 

Głupie tłumaczenie jest tylko że to jest wadliwe oprogramowanie, martwe sloty nigdy nie powinny zaistnieć w obiegu, bo zawsze była mowa o podziale konta max na 2

 

Gdyby oprogramowanie było wadliwe to by gracze tracili legalne a nie nielegalne kopie

Bo większość założyła, że działające wcześniej martwe sloty to nie był "bug", tylko taki "ficzer". Więc teraz idąc tym tokiem myślenia, uważa się, że 2.50 to wadliwy soft, bo jeden z "ficzerów" przestał działać :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie sugerujcie się tym co wam piszą sprzedawcy, przecież oni żadnej wiedzy na ten temat nie mają. Sony po prostu zablokowało szarą strefę i tyle, trzeba się z tym pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×