Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Aha. Chyba ze tak. A załóżmy ja kupuje takie gta ze store na koncie. Jak oni powielają sobie konta? Robiąc z jednej gry np 10 na sprzedaż? Przeciez z konta które pobrałem gre nie moge przenieść gry na te 10 które mam na sprzedaż. To samo nawet jak ustawie konto jako podstawowe? Tego fenomenu nie jestem w stanie zrozumieć.

Jedno konto mogą na ALlegro sprzedać max 3x. 

99 sztuk to 99 lub 50 kont do założeni ana szybko.

Jak by jedną grę dało się sprzedać 10 razy to by była bajka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już czy to błąd softu,czy poprostu sony się za to wzięło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Sony czy nie można liczyć na śmierć swojego martwiaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze po takim czymś Sony w następnej aktualizacji całkowicie wyeliminuje martwiaki, co do jednego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że gdyby Sony chciało coś z tym zrobić świadomie i celowo, to by zrobiło jakiś osobny patch lub wymusiło na użytkownikach weryfikację licencji .

Wystarczyłoby żeby trzeba było się zalogować na dane konto główne chociaż na sekundę w celu weryfikacji licencji i wszystkie martwiaki poszły by w kosmos. 

Cokolwiek.  ...ale może nie w takiej ilości jak by chcieli ale konta się sprzedają. Na Allegro Janusze są na tyle zwyrodniali że można przecież od dawna zamawiać preordery na sloty. ... ... ... tego już chyba nigdy nie zrozumiem. 

 

Biorąc pod uwagę to że część działa a część nie, zakładam że coś przypadkiem coś poszło nie tak i ulega uszkodzeniu baza danych lub jakiś pliki związany z licencjami i trzeba go odbudować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie do końca wierzę w celowe uszkodzenie martwiaków - przecież ich wyeliminowanie byłoby banalnie proste, tak jak właśnie wspomniał SephiroT. Zresztą z tego co wiem na Xone nie ma w ogóle martwych slotów, więc nie wierzę, że akurat Sony nie potrafi tego procederu ukrócić.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie do końca wierzę w celowe uszkodzenie martwiaków - przecież ich wyeliminowanie byłoby banalnie proste, tak jak właśnie wspomniał SephiroT. Zresztą z tego co wiem na Xone nie ma w ogóle martwych slotów, więc nie wierzę, że Sony nie potrafi tego procederu ukrócić.

Ale na Xboxach 360 i One jak raz Ci ktoś udostępni to działa na całej konsoli, profilu do momentu usunięcia.

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie udostępni? Szczerze mówiąc to nie wiem kompletnie jak to działa u MS więc jakbyś przybliżył to będę wdzięczny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo daję Ci moje konto, wchodzisz w Bibliotekę, zasysasz, usuwasz konto (lub nie) jak wolisz i hula na profilu moim, siostry czy kto tam ma ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, bo o ile dzielenie slota to wykorzystywanie w innym celu funkcji producenta, to martwe sloty sa czystym złodziejstwem, piractwem.

Nie jestem jakimś mega przeciwnikiem całego piractwa, ale nie podoba mi się gdy ktos na tych piratach zarabia, sam nie zamierzam nikomu płacić za nielegalne towary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, bo o ile dzielenie slota to wykorzystywanie w innym celu funkcji producenta, to martwe sloty sa czystym złodziejstwem, piractwem.

Nie jestem jakimś mega przeciwnikiem całego piractwa, ale nie podoba mi się gdy ktos na tych piratach zarabia, sam nie zamierzam nikomu płacić za nielegalne towary.

 Z mojego punktu widzenia "ktoś" zarabia na "błędach" Sony, albo czyha na idiotów :biggrin:

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo daję Ci moje konto, wchodzisz w Bibliotekę, zasysasz, usuwasz konto (lub nie) jak wolisz i hula na profilu moim, siostry czy kto tam ma ;D

 

I to tak bez żadnych ograniczeń? Coś nie chcę mi się wierzyć, wtedy w grę kupioną na jednym koncie grałoby pół świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to tak bez żadnych ograniczeń? Coś nie chcę mi się wierzyć, wtedy w grę kupioną na jednym koncie grałoby pół świata.

Kumpel miał X'a i tak mi zawsze tłumaczył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwiak nie może umrzeć, bo już jest martwy. Po prostu zamienia się w The Walking Martwiak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo daję Ci moje konto, wchodzisz w Bibliotekę, zasysasz, usuwasz konto (lub nie) jak wolisz i hula na profilu moim, siostry czy kto tam ma ;D

A potem ban na konsole i konto. Za odzyskiwanie zawartosci konta na wielu konsolach ms sie niecacka

Mialem xboxa i takie waly tam nieprzechodza jak na plejaku. Kupisz zdrabke ktora bedzie zarejstrowana jako kradziona i ban

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu Borderlands Handsome Collection i znalazłem ciekawą ofertę http://allegro.pl/borderlands-the-handsome-collection-ps4-na-zawsze-i5232933894.html

Napisane jest że to całe konto i można pobierać ile razy się chce i zmieniać hasła, maile zastanawiam się gdzie tu tkwi haczyk? Czy to konto z plati.ru czy może zwykłe, gdzie martwiak poszedł już w świat, a może jedno i drugie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podzieliłem się z kumplem moim amerykańskim kontem (minęło 6 miechów od ostatniej dezaktywacji) - zobaczymy, czy i kiedy padnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu Borderlands Handsome Collection i znalazłem ciekawą ofertę http://allegro.pl/borderlands-the-handsome-collection-ps4-na-zawsze-i5232933894.html

Napisane jest że to całe konto i można pobierać ile razy się chce i zmieniać hasła, maile zastanawiam się gdzie tu tkwi haczyk? Czy to konto z plati.ru czy może zwykłe, gdzie martwiak poszedł już w świat, a może jedno i drugie :)

 

Tak ogólnie to wstrzymałbym się teraz z zakupem kont czy slotów. Ale jak miałbym już wybierać coś na zapalenie płuc to tylko takie jak u tego gościa. Sprawdzony sprzedawca, raczej nie miałbym obaw, sprzedaje już od dawna pełne konta z wszystkimi danymi itp.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to wstrzymałbym się teraz z zakupem kont czy slotów. Ale jak miałbym już wybierać coś na zapalenie płuc to tylko takie jak u tego gościa. Sprawdzony sprzedawca, raczej nie miałbym obaw, sprzedaje już od dawna pełne konta z wszystkimi danymi itp.

kupiłem od tego gościa z ciekawości kiedyś konto. Nie dość , że karta kredytowa jakiegoś amerykanca była tam podpięta to konto po tygodniu zbanowali :) . Fakt faktem nowe konto dał po tym jak mu napisałem , że jest ban na nim.

Edytowane przez marcipeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to wstrzymałbym się teraz z zakupem kont czy slotów. Ale jak miałbym już wybierać coś na zapalenie płuc to tylko takie jak u tego gościa. Sprawdzony sprzedawca, raczej nie miałbym obaw, sprzedaje już od dawna pełne konta z wszystkimi danymi itp.

 

Przecież ceny jego dziewiczych kont są tak irracjonalne, że ich zakup uważam za zbyt duży akt desperacji. Cena co najmniej połowę tańsza niż PSN US nie może się brać z kosmosu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli odłączę się od sieci/netu na kilka dni by ograć gry offline to mam pewność, że nie padną/nie zablokują?

Chciałbym je skończyć a potem niech się dzieje co chce.

Mam rozgrzebane 2 czy 3 gry w takiej postaci i chciałbym je chociaż pokończyć, i nie chciałbym niespodzianki typu "kłódka na grze" jak odpalę pleya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem od tego gościa z ciekawości kiedyś konto. Nie dość , że karta kredytowa jakiegoś amerykanca była tam podpięta to konto po tygodniu zbanowali :) . Fakt faktem nowe konto dał po tym jak mu napisałem , że jest ban na nim.

 

Przecież ceny jego dziewiczych kont są tak irracjonalne, że ich zakup uważam za zbyt duży akt desperacji. Cena co najmniej połowę tańsza niż PSN US nie może się brać z kosmosu ;)

 

Raz kupiłem u niego i nie doświadczyłem ani jednej rzeczy o której piszecie, może miałem farta, nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu Borderlands Handsome Collection i znalazłem ciekawą ofertę http://allegro.pl/borderlands-the-handsome-collection-ps4-na-zawsze-i5232933894.html

Napisane jest że to całe konto i można pobierać ile razy się chce i zmieniać hasła, maile zastanawiam się gdzie tu tkwi haczyk? Czy to konto z plati.ru czy może zwykłe, gdzie martwiak poszedł już w świat, a może jedno i drugie :)

Tutaj raczej nie ma zadnego haczyka, koles po prostusprzedal martwiaka komus i teraz sprzedaje zwykly slot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj raczej nie ma zadnego haczyka, koles po prostusprzedal martwiaka komus i teraz sprzedaje zwykly slot.

Tutaj raczej nie ma zadnego haczyka, koles po prostusprzedal martwiaka komus i teraz sprzedaje zwykly slot.

Tutaj raczej nie ma zadnego haczyka, koles po prostusprzedal martwiaka komus i teraz sprzedaje zwykly slot.

nie ma na jego kontach zrobionych dezaktywacji. 3szt kupowałem od niego pod dalszy handel i były to dziewicze konta jakiś amerykanców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×