Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K15

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko powiedzieć. Dzisiaj po południu robią update PSN być może wtedy się pojawi. Nie wiem czy to ma związek z opóźnieniem ale patch jest naprawdę duży( prawie 3 GB). Ludzie piszą  że gamplay wygląda po patchu świetnie więc myślę jest na co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak aktualnie jest z online ? Są jakieś lagi bo zastanawiam się nad kupnem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko , być może głupie no ale... Jeżeli zainstaluje patch i będę kontynuował mecze w my gm patch będzie aktywny ? Czy dopiero jeżeli zacznę od początku nowy sezon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zacząć od nowa. A patch jest już dostępny? nie chce mi się włączać konsoli: p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zacząć od nowa. A patch jest już dostępny? nie chce mi się włączać konsoli: p

Nie musi. Jest info na stronie, ze patch jest kompatybilny z save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że tego patcha się chyba nie doczekamy. Minął prawie tydzień a od sony  żadnej informacji. Próbowałem zaktualizować z konta us ale też mi wyskakuję info że mam najnowsza zainstalowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzysta ktoś z tej aplikacji mynba2k15 i może mi powiedzieć od jakiej wersji androida ona chodzi? Jest napisane że działa od 2.3, ale rzeczywiście tylko ze steamem na 2.3.6 się mogę połączyć, a psn i xbl wymagają nowszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie ktore padlo juz wczesniej. Czy jest mozliwosc ustawienia nazwiska koszykarza zamiast mojego nicku w grze online? Dodam ze nauczenie sie wygladu zawodnikow na pamiec nie jest rozwiazaniem dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie ma tematu w dziale online to napiszę tutaj.

Jakby ktoś chciał pograć to dodawajcie do znajomych.

PSNiD: kielczanCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online jest spoko :D Odpakowałem 3 packi z Adidasa i nic konkretnego :/ a wam coś wpadło ;D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mam pytanie też macie taki błąd że w MC kiedy wykupujecie swojemu zawodnikowi tatuaże to podczas meczu już znikają i nic nie widać ? Jak tak to czy czekać na dalsze patche czy coś źle robię ?

 

 Jak na razie gra rządzi, serio najlepsza sportówka na nową generację, czuję że i MC i MT będzie ostro grane.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem zacząć Road to the playoffs a tu mi wyskakuje jakiś Error code930a1bef może ktoś pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najbardziej zbugowany nba ostatnich lat. Ale mimo to nie mogę narzekać na tą grę. Z bugów to codzienne rozłączanie serwerów, wieszanie gry, konsoli. Grę mam od tygodnia i nie było jeszcze dnia żeby mnie nie rozłączyło o 22 z serwerami.

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kielczan, ja mam grę od premiery i gram w nią codziennie i z reguły właśnie wieczorami,przeważnie w my team i może ze trzy razy się zdarzyło żeby mnie rozlaczylo, a w my team żeby grać trzeba być podpięty pod neta, wiec nie jest tak źle, gorzej wygląda sytuacja w Road to playoffs, tam to już jest masakra, kiedyś w jeden wieczór na osiem meczów z czterech mnie wywalilo, a resztę grałem tak ze miałem co chwile stop klatki heh i wszystko przegrałem :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest ten obiecany patch. Jeszcze nie sprawdziłem co się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie usuwa dziar w MC to wiem na pewno haha :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wam!

zniechecony mnogościa troli w trybie online postanowilem zapytac tutaj - czy bylby ktos chetny na gre w realistyczną koszykówkę bez bluzgania, wybierania najlepszych teamów, spamowania 'trojkami' itp? chodzi mi o quick matche na ps3

 

moje psn id to rekinho_pl, zapraszam do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Też tak macie w MC że ten pasek od rzutu tylko przeszkadza i myli ? Przy osobistych zauważyłem że lepiej idzie jak patrzę na ręce mojego zawodnika wiem lepiej kiedy wypuścić piłkę, tak samo przy trójkach jak patrzyłem na pasek to nawet z czystych pozycji chybiałem teraz jak patrzę na ręce to nawet pod kryciem ładnie wchodzą trójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może również problemy z grą online? A właściwie z jej brakiem, ponieważ uniemożliwa mi ją 930a1bef :< Po wpisaniu tego kodu na stronie www.nba2k.com/status otrzymuję jedynie lakoniczny komentarz, że dziękują za cierpliwość, pracują i w ogóle, ale to już od jakiegoś miesiąca mam taki problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×