Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Po sciągnięciu będzie dostępna na wszystkich profilach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co sądzicie o tego typu aukcjach Karty PSN 100zł. Mam zamiar nabyć 3 takie karty (3x87,80zł = 263,40zł) ale nie chciałbym się wyrolować.. Gdzie warto kupić bez ryzyka?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez ryzyka to w sklepach stacjonarnych kupisz zdrapki ale za nominalną wartość. Tutaj na ponad 6k komentarzy naprawdę niewiele negatywów czy neutrali więc trudno ocenić po nich czy to wina sprzedającego czy oszołomów kupujących. Jest program ochrony kupujących, jeżeli nie wywiąże się z transakcji zgłaszasz na policję następnie na allegro i masz zwrot pieniążków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda procedura w sytuacji gdy np. wpłacasz pieniądze a kod który otrzymujesz nie działa lub w ogóle nie dostajesz kodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy albo piszesz maila że tak się stało ( jeżeli kupiłeś via allegro ) albo idziesz do sklepu i mówisz że kod był już wykorzystany...oczywiście nie będą Ci pewnie chcieli uwierzyć ale trzeba będzie się szarpać o nowy kod...a jeżeli nie przyjdzie ten kod to wtedy po prostu piszesz maila ze go nie dostałeś jeszcze i pewnie od razu wyślą Ci drugi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co sądzicie o tego typu aukcjach Karty PSN 100zł. Mam zamiar nabyć 3 takie karty (3x87,80zł = 263,40zł) ale nie chciałbym się wyrolować.. Gdzie warto kupić bez ryzyka?

Dwa razy kupiłem karty 100 zł na allegro. Na razie odbyło się bez żadnych przygód. Jeżeli zdecydujesz się kupić, to najlepiej te aukcje które są jakby w automacie.. Wtedy po przelewie poprzez PayU po 5 min lub wcześniej dostajesz skan kodu na maila...

Edytowane przez piciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co chcieli by znać moje zdanie. Kupiłem 3 kody PSN u tego gościa którego podałem w poście wyżej. I wszystko działa elegancko. Po około 5-10 minutach miałem na mailu kody ^_^ Wklepałem na PSS i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bank będzie działać globalnie, czy dotyczy to tylko Twojej karty? :biggrin:

Fajnie by było gdyby zajeli sie tym problemem na masową skalę, bo dokonywanie platnosci online jest aktualnie niemozliwe...

hmm no niestety tylko w moim przypadku. Może, gdyby się zgłosiło więcej osób to może by zareagowali globalnie.

Po 14 dniach do mnie zadzwonili. Dalej stoją za tym, że ja coś źle wpisuje. Albo kod CVV albo data ważności karty... Ile im kutwa można tłumaczyć, że takich małych rzeczy nie można pomylić! No nic, dalej będzie z nimi wojna.

Edytowane przez piciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj odebrałem kartę VISA z banku GBS (aktywowałem nią w bankomacie). Odpaliłem PS'a 3 (rzecz jasna).

I weszłem do sklepu PSS ,aby dodać fundusze.

Wybrałem karte kredytową ( a ja mam DEBIT, nie wiem czy to jakakolwiek różnica W PS).

Wypełniłem dane. Miałem problem z dodaniem adresu zamieszkania ,poniewarz mieszkam na wsi,więc ponawiałem próby kilkakrotnie . Nie wiem właśnie czy dobrze te pola wypełniam. Najpierw pokazywało się,

że dane karty są nie właściwe. Potem w adresie usunąłem mój numer mieszkania.To zaczeło sie pokazywać(nie pamiętam dokładnie ,bo to wczoraj^^)"Nie można zaktualizować danych karty kredytowej...Proszę sprawdzić zapisane informacje i stan karty (konta) kredytowej. Proszę spróbować za kilka dni" I nie wiem co dalej. Proszę o pomoc i o wskazanie jak te pola wypełniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I faktycznie nie da się obejść tego CVV? Jeszcze 20 czerwca przechodziła mi transakcja a teraz chj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie,że na karcie przy wpisywaniu danych nawet jeśli nie dokonujesz zakupów musi być min 1zł do weryfikacji bez tego nie wpiszesz nawet danych karty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak komus nie dziala to zrobic karte internetowa za 1zl bez plastiku (same dane) w bz wbk, przelewasz pieniadze z konta na podane konto i masz je na karcie, taka karta pre paid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od siebie polecam kartę visa ("bankomatowa") konta easynet w Deutsche Banku (jakby kto nie wiedział bank jest normalnie w Polsce), karta działa bez problemu (ma CVV na tyle karty), płaciłem już 3x na różnych kontach w ciągu ostatniego roku i bez problemów zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy karta z PKO konto pierwsze będzie działała z PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam proste pytanie - posiadam karte Visa przedpłaconą,czyli pre paid.Czy po wypełnieniu danych moge z niej spokojnie robić zakupy w PSS?Z tyłu jest ten kod CVV,czy jak on tam się nazywa.

PS.Imie i nazwisko posiadacza karty musze podawać prawdziwe,czy oni tego nie sprawdzają kompletnie?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamierzam założyć to konto(tylko konto bez karty) http://www.mbank.pl/konta/osobiste/izzykonto/

Nie bedzie żadnych problemow z podpieciem konta bez karty pod Playstation Store? Trzeba też mieć kartę czy wystarczy tylko konto?

Chce tylko konto bo potrzebne mi jest do zakupow na PlaystationStore. Wiem ze łatwiej kupic zdrapke ale jeżeli DLC kosztuje 20-30zl to muszę kupić za 100 i 70zl w plecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie polecam zalozenia karty internetowej np w banku zachdnim http://prepaid.bzwbk.pl/ . Nie podpisujesz umowy, masz taka niby wirtualna karte , ( mam ja tylko do zakupu gier przez psstore) , w razie skradzenia danych kont na mohej karcie nic nie ma tak wiec jestem bezoieczny, dokonujesz zakupu jakbys mial karte kredytowa , przelewy natychmiastowe , prowizja 1 zl , na prawde polecam , bo karty zdrapki sa tylko 100 lub 200 zl a zasilanie konta wlasna karta jest w jakims stopniu niebezpieczne , a tutaj mam jakby podkonto. w razie przechwycenia danych nic nie trace p, zakladambsobie nowe :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a działa z ps Store? nie ma problemów? normalnie można kupować DLC,gry,ps+ etc?

BTW

daje karty internetowe wybieram zamow teraz i wyskakuje mi allegro :D to trzeba przez allegro kupować?

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z zakupami , wczoraj kupilem sobie deus ex'a z promocji :) , a zeby ja miec to musisz tylko sie zarejestroeac , na gorze masz napisane zaloguj/ zarejestruj i koniec , hm to jest jakby taki mail tylko ze znumerami karty kredytowej, ze swojego banku robisz natychmiastowy przelew na ta niby karte i robisz juz zakupy na psstore podajac dane wirtualnej karty a nie swojej prawdziwej

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś doładowałem sobie pieniążki na konto PSS, wszystko ładnie doszło, dochodzę do kupna Deus Ex'a, finalizuję transakcję i pojawia się coś takiego:

swrbpc.jpg

Da radę coś temu zaradzić? :( Przelałem 50zł, dla mnie to jednak sporo, jak ma pójść w stratę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z zakupami , wczoraj kupilem sobie deus ex'a z promocji :) , a zeby ja miec to musisz tylko sie zarejestroeac , na gorze masz napisane zaloguj/ zarejestruj i koniec , hm to jest jakby taki mail tylko ze znumerami karty kredytowej, ze swojego banku robisz natychmiastowy przelew na ta niby karte i robisz juz zakupy na psstore podajac dane wirtualnej karty a nie swojej prawdziwej

:)

jaki typ prepaid czy internetowa?

i jeszcze jedno nie mam wgl konta w banku to czy przelewy/wpłaty na to konto będę mógł robić tradycyjnym starym sposobem na poczcie/w punktach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie to wybierasz karta internetowa, a co drugiego to wydaje mi sie ze trzeba miec rachunek w jakims banku ale nie jestem pewien , sprawdzna stronie banku zachoniego lub do nich zadzwon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×