Skocz do zawartości
Haqu

Mortal Kombat X

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym 125 zł za 4 postacie i jakieś tam skórki, to przegięli trochę.

Chciałbym, żeby więcej postaci się pojawiało zamiast skórek, tęsknię za Smokiem i Noob Saibotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka jak rozwalić relikwię białego lotosu to czerwone kółko jest tak małe że po prostu nie daje rady może jakaś podpowiedz jak uderzać w przyciski bo na pałę to raczej mizerny efekt on tylko zdaje egzamin na początkowych wyzwaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka jak rozwalić relikwię białego lotosu to czerwone kółko jest tak małe że po prostu nie daje rady może jakaś podpowiedz jak uderzać w przyciski bo na pałę to raczej mizerny efekt on tylko zdaje egzamin na początkowych wyzwaniach.

Najlepsza metoda na długopis :D

Ktoś tutaj wstawił nawet video instruktażowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też o tym myśle ale jeszcze zobaczę ile będzie kosztowała jedna postać. Ta skórka do Mileny - wampirzyca jest świetna! Ale 125zł za Packa to jednak trochę jest :)

Podobno koszt 19-25 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Bartek mi pomogla bateria R20  :biggrin:

 

qrde sciagnalem Jasona i Pakiet grozy i dupa nic nie moge wybrac ani skinow ani jasona nie widze :( Ktos wie jak powlaczac te dodatki ?

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

znaczy za pol godziny bede mogl zagrac JASONEM ? ;>

 

@Bartek mi pomogla bateria R20  :biggrin:

jeśli masz wykupiony pakiet powinieneś dać radę zagrać. Daj znać czy aby za wolny nie jest :)

Kurde czy tylko ja używam palców w tym wyzwaniu siły :) To wcale nie jest takie trudne tylko trzeba użyć obu rąk i ostro naparzać w klawisze

Edytowane przez SlawQ1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no wlasnie nie wiem co jest grane. Pobrac moge, pisze ze zainstalowano ale nigdzie nie widze wyboru ani jasona ani skinow. Czy moze miec wplyw na to ze nie mam swojego konta ustawionego jako PODSTAWOWE ? Od jakiegos tygodnia zdezaktywowalem i aktywowalem jako podstawowe u szwagra....Czy to raczej bez znaczenia ?

EDIT : Skiny dzialaja ! Ale jak wybrac JASONA ???

ud4WEj9l.jpg

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem trochę YouTube i widzę, że naprawdę bardzo fajnie prezentuje się zarówno Jason jak i dodatkowe skórki dla postaci. Ja poczekam jeszcze tydzień i zobaczę ile to wszystko będzie osobno kosztować.

Zresztą i tak ostatnio na granie mam mało czasu a pogoda bardziej zachęca do spędzania czasu na dworze niż przy konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jason jest do wyboru normalnie jak jest lista zawodników. Obok Kung Lao, normalnie widoczny. pod nim jest przyciemniony Predator a na drugim końcu obok Goro jest Tremor a wyżej Tanja.Nie sprawdzalem tylko czy Jasona idzie wybrac Online czy nie.

 

EDIT: Jesli ktos chce to juz mozna normalnie instalowac MKX mobile z Google Paly.  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wb.goog.mkx

Edytowane przez mkober
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cool, to wracam z pracy i testuje ! Ktos się orientuje czy jest jakis dodatkowy skin do Goro ? Bo np. do takiej Kitany to juz chyba 5mam a goro jeden standartowy :/ w sumie mam jeszcze kilka skrzynek do otwarcia w pajeczych jaskiniach takze moze tam cos jeszcze wskoczy hmm

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 8008X przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goro chyba nie ma żadnych dodatkowych "ciuchów", ale skórki Kitany prezentują się naprawdę zacnie szczególnie "Dark Empress".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 10. pierwsze co to kupuje Kombat Pack. Taki prezent na urodziny sobie zrobię a co :D

Pojawiła się również nowa Żyjąca Wieża - Mortal Kombat II. Dziesięciu przeciwników, po przejściu zdobywasz ikonkę, tło i obramowanie MK2 :) (punkty takie same jak z ikonek MK1). Podczas walki z Reptile (8 przeciwnik) - wygrałem FW i wykonałem Fatala. Pojawił się komunikat, że "ukryty wojownik chce ze mną walczyć" - Kitana. Niestety, rozniosła mnie w drobny mak - tak więc nie wiem czy jeżeli się z nią wygra to czy są z tego jakieś profity :D. Trofeum również już wbiłem, ale pewnie na 99% można je wbić również na tej wieży :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej pisał, że nic wygrana nie daje.

Bo nie daje rozniosłem tą Kitane i co najwyżej punkty za to były na koniec Wieży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam, nieźle to wygląda. Ciekawe na ilu fonach pójdzie bez problemów, bo graficznie jest pięknie. 

Można odblokować sobie np. skórki do wersji konsolowej.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie głupie pytanie ale jak się robi kille z frakcji. Kenshi np:trzymaj R2 i dwa razy do przodu ale w jakich okolicznościach się je wykonuje?

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kille frakcji robisz zamiast fatality i trzeba je wykonać stojąc na drugim końcu planszy niż przeciwnik :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pytanie padło już kilka razy, pewnie na padzie od ps3 nie pogram w Mortala na ps4 ? Koniecznie trzeba zakupić drugiego pada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się już komuś połączyć konta z grą na konsoli i na androidzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pytanie padło już kilka razy, pewnie na padzie od ps3 nie pogram w Mortala na ps4 ? Koniecznie trzeba zakupić drugiego pada ?

Tak, żeby grać w dwie osoby musisz mieć drugi DS 4. DS 3 nie jest kompatybilny z PS4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×