Skocz do zawartości
Haqu

Mortal Kombat X

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś oprócz mnie zauważył/ma problem z bardzo długim wczytywaniem wszystkich funkcji sieciowych? U mnie już samo wybranie pozycji "W SIECI" ładuje się ponad 2 min a o wyszukiwaniu gier/przeciwników bądź samym ładowaniu Karty Frakcji nie wspomnę... 

Jeśli ktoś ma/ miał podobny problem może poradzić jak się z nim uporać?

 

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Obecnie gra tak działa i nic nie poradzisz, 2 minuty to mimo wszystko trochę ekstremalny przypadek.

U mnie zazwyczaj nie trwa to dłużej niż 20 sekund, a znalezienie meczu trwa od 10-60 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sciaga mi jakas aktualizacje, moze cos poprawia?

 

Chyba poprawili wczytywanie opcji online:)

 

Ktos wie gdzie odblokowac zlota skorke dla Scorpiona?

Edytowane przez Piotrekj66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wuju poprawia ta aktualizacja. Probuje wejsc na STRONE FRAKCJI pisze BLAD SERWERA FRAKCJI. Probuje wejsc na POKOJE pisze SERWER CZATU NIE JEST OBECNIE DOSTEPNY. A tak N Studio gadalo ze przylozyli sie do rozgrywek sieciowych....Mozna do nich gdzies pisac na fejsbuku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wuju poprawia ta aktualizacja. Probuje wejsc na STRONE FRAKCJI pisze BLAD SERWERA FRAKCJI. Probuje wejsc na POKOJE pisze SERWER CZATU NIE JEST OBECNIE DOSTEPNY. A tak N Studio gadalo ze przylozyli sie do rozgrywek sieciowych....Mozna do nich gdzies pisac na fejsbuku ?

Mam identyczny motyw.

W ogóle wczoraj po wejściu w wierze pisało mi że niema dostępnej żadnej i standardowo pokoje niedostępne.

Na chwilę obecną tryb online dla mnie nie istnieje :/

 

Ale za to nie opuszczam trening roomu i wrzucam Wam kilka krwistych combosów :)

 

 

Generalnie wykonać niektóre z nich ONLINE będzie ciężko, bo wiadomo żywy przeciwnik i większa presja i stres.

Edytowane przez Dranz!
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś już się udało pobrać jakoś Mortala na Androida ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś już się udało pobrać jakoś Mortala na Androida ?

Mi taki komunikat wyświetla--Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją--

Mam telefon Sony Ericsson Live WT19i wersja systemu android 2.3.4 

Chyba czas zmienić fona  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma raczej nic wspólnego z twoim telefonem, ja sprawdzałem na Xperia z2 tablet, telefon Xperia z3 i Samsung s5 i na żadnym nie działa wszystkie urządzenia podpięte pod jedno konto w Google play i wszystkie są na szaro :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, też mam Xperie Z2 i apki nie da się zainstalować. Na razie dostępna jest w wybranych regionach, głównie USA. Na Polskę jak na razie jest blokada.

Wysłane z Z2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy może ktoś mi powie jak zrobić trofeum Machina wojenna. Próbuję i nic nie wpada. A akurat dostępna jest inwazja.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Machina wojenna 

Zwycięż walkę 1 na 1 podczas inwazji.


Wygrywam walkę 1 na 1. Ale tą walkę mam stoczyć z konsolą czy przeciwnikiem online?


I czy tą walkę mam stoczyć w sieci czy w trybie jednego gracz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz wlasnie przed sekunda wpadlo mi to trofeum ;> Musisz grac GODZINOWA ZYJACA WIEZE (nie myl z WIEZA INWAZJI) i w koncu pojawi sie zabojca. Ja przy drugim robieniu tej wiezy po drugiej walce jakos mi sie pokazalo. Takze wal w kolo Godzinowa Wieze i wpadnie.

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1na1 tez niby wyskakuje . Ale w wiezy godzinowej wiecej osob widzialem ze pisalo, no i mi tez tam wpadlo wlasnie dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trofeum możesz zrobić tocząć walkę jako pojedyńczy gracz, pojedyńcze starcie i cały czas po wygraniu dwać ponów. Mi ta walka wyskakiwała co 4-6 walk jak bostowałem frakcje. I ten zawodnik w moim przypadku Reptile a potem Ermac bedą wyskakiwać jeżeli trwa inwazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, też mam Xperie Z2 i apki nie da się zainstalować. Na razie dostępna jest w wybranych regionach, głównie USA. Na Polskę jak na razie jest blokada.

Wysłane z Z2

Wcześniej pisałem już że narazie ta aplikacja jest dostępna tylko na ifony ktoś wcześniej pisał że na inne telefony będzie trzydziestego kwietnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie tego scorpiona ja jestem shinnok i wszystkie kontry na niego byly przypadkowe ;)

https://fbcdn-video-h-a.akamaihd.net/hvideo-ak-xap1/v/t43.1792-2/

11067428_1564493563824582_289976332_n.mp4?efg=eyJybHIiOjI0ODIsInJsYSI6MzA4MX0%3D&rl

=2482&vabr=1655&oh=597d01ab3c5137abd9103993a88d1f8b&oe=55395F2E&__gda__=1429822165_3d542eb631ace3aacb355fd6edffac4c

Skopiujcie to cale sry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałem już że narazie ta aplikacja jest dostępna tylko na ifony ktoś wcześniej pisał że na inne telefony będzie trzydziestego kwietnia

Właśnie się zastanawiałem skąd niektórzy w ogóle widzą tą apkę nawet jeśli nie mogą zainstalować?

Wchodzę w sklep Play i w ogóle nie pokazuje żadnej appki do Mortala.

Chyba, że źle szukam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiałem skąd niektórzy w ogóle widzą tą apkę nawet jeśli nie mogą zainstalować?

Wchodzę w sklep Play i w ogóle nie pokazuje żadnej appki do Mortala.

Chyba, że źle szukam?

Aplikacje widac chociazby z poziomu peceta. Ja na kompie dodalem do 'listy zyczen' i wtedy w Google Play mialem to na telefonie, ale nadal pisze ze w naszym kraju sie nie da. Mam HTC ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiałem skąd niektórzy w ogóle widzą tą apkę nawet jeśli nie mogą zainstalować?

Wchodzę w sklep Play i w ogóle nie pokazuje żadnej appki do Mortala.

Chyba, że źle szukam?

Musisz być prawdopodobnie wylogowany ze swojego konta Google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sithman

Ponieważ (a przynajmniej ja tak zrobiłem) to trzeba na internecie wyszukać i wejść na google play przez ta strone

Edytowane przez MartinezMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz być prawdopodobnie wylogowany ze swojego konta Google.

Nie ma takiej opcji. Po prostu ze smartfona nie znajduje.

Może trzeba faktycznie poczekać do 30 kwietnia, jak już ktoś pisał,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej S5 juz przetestowałem. Znalazłem apke i pliki obb. Ale niestety nie szlo połączyć z kontem WBPlay, niby sie logowało ale nie szło odblokować rzeczy które zdobyłem wiec sobie odpuściłem i czekam az pojawi sie normalnie w sklepie.

Ale z tego co chwile ograłem to żadna rewelacja :mellow:

Edytowane przez mkober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ogarnijcie tego scorpiona ja jestem shinnok i wszystkie kontry na niego byly przypadkowe  ;)

https://fbcdn-video-h-a.akamaihd.net/hvideo-ak-xap1/v/t43.1792-2/
11067428_1564493563824582_289976332_n.mp4?efg=eyJybHIiOjI0ODIsInJsYSI6MzA4MX0%3D&rl
=2482&vabr=1655&oh=597d01ab3c5137abd9103993a88d1f8b&oe=55395F2E&__gda__=1429822165_3d542eb631ace3aacb355fd6edffac4c

Skopiujcie to cale sry

Daj no to jeszcze raz poprawnie tego linka bo nie umie tego odpalic...

A jesli o Shinnoku mowa, to moj kombosik nim ;)

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×