Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda :) Teraz czas odwrócić sytuacje :) Gamescom zdobyty, teraz demo i potem w fulu wykończenie.

Nie obraź się szefie, ale co roku mniej więcej o tej porze widzę zachwyty i zapewnienia dotyczące nowego PESA, potem odpuszczam czytanie, wpadam do tematu w okolicach nowego roku i okazuje się, że chu*a z tego wyszło :P Taki trochę dzień świstaka :)

 

 Sory panowie, ale widać że fifa 15 to nakładka graficzna na 14. W Pesie względem poprzedniczki widac że jest szybsze tempo, szybsze podania, a piłka mniej odskakuje podczas dryblowania, gra jest bardziej dynamiczna, ogólnie zmiany w rozgrywce sa dużo bardziej widoczne

Zmiany są bardziej widoczne w PESIE, bo to on był dużo bardziej w tyle, proste. Niemniej życzę Wam i sobie sukcesu PESa w tym roku, wreszcie EA weźmie się do roboty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiany sa widoczne bo tamta edycja pesa była jak beta, więc żółtki miały teoretycznie 2 lata żeby robić jedną grę - na nową generację, a EA między 14 a 15 wypuściła jeszcze mistrzostwa w Brazylii, i myśle że to też odbiło się na zmianach edycji z numerkiem. To jest cały czas ten sam engine od fify 13 do któtego goście dopisują nowe skrypty, jak np. odbicia piłki od chorągiewek bocznych, wstrząśniecie poprzeczki jeżeli frafi się mocno piłką, czy ślady po wślizgu na murawie (których nie zauważyłem w tym gameplayu hd), czy tam rozpacz, i radość zawodników ... taki detal jest potrzebny pod warunkiem że się ma doskonale zrobiony gameplay. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy zawodnik może mieć pro-card z ovr 95 :P To chyba działa tak, że jeżeli jakiś piłkarz gra w ut to może poprosić o swoją kartę z ovr 95, także może być nawet Wawrzyniak 95 :P

 

 

A no chyba, że tak :)

 

 

A Wawrzyniak to chyba normalnie będzie miał 95... :P

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocna konkurencja robi tylko dobrze w branży. I może teraz zamiast chwalić się zmianami na papierze, goście z EA wezmą się ostro za gameplay, bo silnik graficzny nieprędko zmienią, przypuszczam że w Fifie 17 -18 które pewno już robią :) ... bo w tej edycji nie widzę specjalnych różnicy względem 14, zapowiedziano nowe animacje bramkarzy? ale jakby ktoś tego nie powiedział to nikt by nie zauważył,  Najepiej dla branży było by jakby teraz Konami przejeło powiedzmy 1/3 graczy którzy grali w Fife, EA musiała by się bardzo mocno wziąść do roboty, a Konami miało by więcej kasy i może wykupili by więcej licencji ... 

1. Zgadzam się w 100% 

2. Nowe animacje bramkarzy nie widoczne? Oglądałem parę filmików z targów i widać było, że bramkarze zachowują się inaczej.

3. Nic nie wykupią bo znając życie EA ma kontrakty na lata do przodu więc nici z licencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna opinia o 15tce, hmm.... cieszy naprawienie główek, ale martwi ta sprawa z bramkarzami.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem troche w fife 12 i13 na ps3 ,a potem jakiś czas w 14stkę na ps4 i dla mnie te gry są prawie takie same :) Zgadzam sie ze pes 14 był słabiutki (moze przez miesiac czy 2 prezetował sie dobrze ,ale kolejnym patchem go zepsuli całkowicie),ale np taka 13stka biłana głowe kazdą fife grywalnością:)

Patrzac na gamepleye z nowej fify i nowego pesa moim zdaniem pes wyglada zdecydowanie lepiej .Jedynie oprawa w fifie jest świetna ...no i wiadomo licencje:) Mi to jednak nie przeszkadza bo nie gram dla oprawy czy licencji.

Jaka jest najlepsza strona z jakąś ligą w fife? (gdzie jest najwyższy poziom i najwięcej graczy) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ludzie przesadzają z tymi bramkarzami albo pracownicy EA są niepoważni, co oni nie testują dema po jego przygotowaniu?

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ludzie przesadzają z tymi bramkarzami albo pracownicy EA są niepoważni, co oni nie testują dema po jego przygotowaniu?

Będą mieli co poprawiać w następnym wydaniu tak się ten biznes kręci. Coś specjalnie spieprzą coś naprawią i już mają robotę przez następne 12 miechów żeby znowu ogłosić ile pracy i serca w to wkładają. Życie. Ja akurat jestem z przeciwnego obozu i powiem ci że tam tez niema kolorowo :) Jakby to powiedzieć dymają nas i tu i tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jakby to powiedzieć dymają nas i tu i tam.

I to jest piękna pointa na przekrzykiwanie się jak w piaskownicy, która gra jest zajebista a która do dupy. Obydwie są.... Ja na PES-a 14 nie mogłem patrzeć, choć akurat nawet po Twoich radach vincent próbowałem się przemóc i sporo w niego pograłem, to nadal traktuję tą grę jako mega porażkę. Jednakże w tym roku nie będę prowadził długich rozważań i zamówię preordera Fify. Choć produkt EA nie jest wybitny, ba daleko mu do tej wybitności będzie również i 15, to fun z gry jest większy nawet w głupich grach treningowych, gdzie przechodząc wszystkie "medale" w FIFIE gra się z zawzięciem, a w PES-ie po prostu trening jest... FIFA za to po 2-3 miesiącach po prostu się nudzi, więc tak kolorowo nie będzie ale z dwojga złego....

Edytowane przez zmstr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku, zerkam pare minut na gameplay, ale czy mi sie podoba ocenie dopiero po demie,te filmiki sa dla mnie bezwartosciowe poki sam nie 'poczuje gry'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko też należy pamiętać że FIFA nie była puszczana na konsolach nowej generacji tylko na PC'tach które miały robić za XOne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku, zerkam pare minut na gameplay, ale czy mi sie podoba ocenie dopiero po demie,te filmiki sa dla mnie bezwartosciowe poki sam nie 'poczuje gry'.

Jak co roku demo fify będzie się różniło od finalnej wersji więc nie ma co porównywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku demo fify będzie się różniło od finalnej wersji więc nie ma co porównywać.

Tez prawda, ale przyznasz ze demo jest lepszym wyznacznikiem jakosci finalnego produktu niz pare minutowy gameplay ;)

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko też należy pamiętać że FIFA nie była puszczana na konsolach nowej generacji tylko na PC'tach które miały robić za XOne.

powyższy gameplay jest z xboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez prawda, ale przyznasz ze demo jest lepszym wyznacznikiem jakosci finalnego produktu niz pare minutowy gameplay ;)

No jest ale ja się nigdy akurat przy fifie demem nie sugeruję bo to dwie inne gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było i czy widzieliście, gameplay w jakości HD. Szczerze? Gameplay wydaję mi się trochę dziwny i strasznie przyspieszony. Trochę przypomina to dodatek WC.

Dla mnie to wyglada strasznie sztucznie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celujemy raczej w FUTa, FUT zawsze różnił się od reszty gry. Czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka to piłkarze w 15tce drobią jak gejsze. Nogi im chodzą nienaturalnie szybko, rozgrywka tez wyglada na szybszą co wcale nie bedzie na plus. Dla porównania gameplay z 14tki (musialem sobie porównac bo swoją kopie juz opchnałem :-)

https://www.youtube.com/watch?v=IJZ9X0JinxM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że FUT był zawsze gorszy od reszty gry (gameplayowo). Przyśpieszony i schematyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że FUT był zawsze gorszy od reszty gry (gameplayowo). Przyśpieszony i schematyczny.

Tylko, ze FUT utrzymuje ta gre przy zyciu eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co? :P Skoro zwykły gameplay w machtday będzie tak szybki to albo jest to równanie do UT albo przed rozgrywką w Ultimate Team będzie trzeba zażywać aviomarin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powyższy gameplay jest z xboxa

Nie jest pewne czy z Xboxa.. Miscrosoft na gamescomie podmienił Xboxy na PC'ty z Windows 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×