Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie polecam nowe expowisko. 30 sekund zabawy i mniej więcej 70k-110k expa wpada bez problemu ( w zależności ile mobków nam się tam zespawnuje ). Wsio opiera się na Auli którą otwieramy kluczem. Wpadamy do środka i cofamy się przed drzwi. Po czym dwa naładowane ataki Hunter's Axe i wsio mobki zebrane przy drzwiach padają. Jest to bardzo blisko ogniska wiec szybko można restartować poziom i powtarzać w kółko czynność.

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o budynek Auli i o tą główną salę z krzesełkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie znowu robię nową postać, a co :biggrin: . Wracam do str, bo skill mi jednak nie podchodzi. 

Wiem że to wariactwo tak co chwilę grać od początku, ale ja mam lekkiego świra :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niby restaurować poziom, skoro z ogniska sie da tylko wrócić do snu i trzeba spowrotem sie cofać. To juz zajmuje dobre 2 minuty, szkoda czasu ...

Co za zasrany boss, chyba pojadę i sprzedam temu mizayakiemu kopa w dupę, bo ta żądna krwi bestia to jakaś kpina

Edytowane przez Spux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o budynek Auli i o tą główną salę z krzesełkami?

 

Jup...tam dobre 20 mobków wyskakuje na nas a że przez drzwi nie przejdą to kosi się ich aż miło.

 

@up bardzo prosto, używasz przedmiotu do wybudzenia i wtedy zamiast wracać do HD i Auli na zmianę. W ciągu 20s masz teleport do latarni i restart całego poziomu. Przedmioty do teleportu są tanie jak barszcz więc na spokojnie można się tam bawić.

 

W 10 minut takiej zabawy uzbierałem około 1,300,000 pkt krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po narzuceniu jeszcze run które zwiększają drop krwi to już w ogóle można nabić tam tyle tego że wbijemy 200HL bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzięki Bogu nie działało ponieważ inaczej bym się skusił na ten trik i potem stracił chęć na granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się używać. Na moim etapie wiedzę szaleńca? Miałem 8, ale umarłem kilka razy i insighty spadły mi do 6. Słyszałem, ze za te punkty mozna kupić fajne wdzianko - ojca gascoigne.

Tak wiec pytanie używać teraz czy trzymać na lepsze czasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy trofeum za znalezienie wszystkich broni jest mus kupienia ich wszystkich czy wystarczy je odszukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie znowu robię nową postać, a co :biggrin: . Wracam do str, bo skill mi jednak nie podchodzi. 

Wiem że to wariactwo tak co chwilę grać od początku, ale ja mam lekkiego świra :) . 

 

Mozesz troche rozwinac temat - dlaczego ci nie podchodzi gra pod "skill".

Wlasnie skonczlem grac postacia typowa pod sile (az za duzo punktow tam wsadzilem) i wlasnie chcialem sprobowac czegos innego od poczatku

 

 

 

btw.

O co chodzi z tym filmikiem gdzie gosc biegal i wpadal mu exp?

Wiem, ze ktos o tym juz pisal, ale jakos teraz mi umknelo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokowac drzwi ktore sa na szycie wiezy na ktora sie wchodzi na prawo od glownej lampy w rewirze katedralnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy trofeum za znalezienie wszystkich broni jest mus kupienia ich wszystkich czy wystarczy je odszukać?

Musisz kupić, chyba że chcesz farmić labirynty(i tak musisz iść do kielicha Loran po pazury), tam znajdziesz wszystkie rodzaje (lost i uncanny).

Edytowane przez DoV
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i NG++ peklo w 2 godziny jakies :D level 133 i juz nie ruszam aby na pvp sie pobawic troche (polecam oba koszmary do uczciwego pvp)

 

Jak czlowiek wie co robic to jak burza leci przez te gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokowac drzwi ktore sa na szycie wiezy na ktora sie wchodzi na prawo od glownej lampy w rewirze katedralnym?

Zdobędziesz Lunarium Key w Byrgenwerth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postać będę robić do max 150 lv. Na jakim poziomie najlepiej zostawić witalność? 35-40 czy może więcej? Resztę dam w siłę i wytrzymałość. Czy warto dołożyć trochę do magii czy nie ma sensu? Postać raczej pod siłę ale może trochę magii by nie zaszkodziło. Zastosowanie to lochy a i trochę PvP bym spróbował.

Doradźcie coś. Narazie mam 79 lvl 35 vit 30 siły 23 umiejętności a reszta to kilka punktów, więc jeszcze mogę coś namieszać. Jeszcze gry nie skończyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokowac drzwi ktore sa na szycie wiezy na ktora sie wchodzi na prawo od glownej lampy w rewirze katedralnym?

Musisz zdobyć klucz który znajduje się w Yahar'gul.

Tutaj masz filmik gdzie go znaleźć:

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którym walczyć z łowcą na placu domku z tym takim berłem elektrycznym? I co jest za wielkimi drzwiami w grand cathedral płaza? Niech zgadnę na 29 lvlu nie mam tam czego szukać? :)

Mając ten kielich po blood starved beast, warto sie pakować w dungeon jakis? I czy jest wgl szansa znaleźć tam te takie pazury, co ma nasz opiekuńczy stary dziadyga?

Pzdr

Edytowane przez Spux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zabiłem mroczną bestię,amegdale,oraz cienie,teraz został mi pająk,i nie wiem gdzie mam teraz iść,żeby podciągnąć fabułe,proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zabiłem mroczną bestię,amegdale,oraz cienie,teraz został mi pająk,i nie wiem gdzie mam teraz iść,żeby podciągnąć fabułe,proszę o pomoc

 

Musisz ubić pająka, żeby dostać dostęp do nowej lokacji i ruszyć fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cainhurst - speedruny możesz robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w brywerth czy yhargul jestvten lunarium key? Bo 2 rozne odp dostalem :)

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w brywerth czy yhargul jestvten lunarium key? Bo 2 rozne odp dostalem :)

Dzieki

Sorry w yhargul, pomyliłem z innym kluczem.

W którymś momencie wejdziesz do ciemnego pomieszczenia ze skrzynią, dużym mobkiem i dziadkiem na krześle walacym z ckm-a. Na środku zobaczysz klatkę z tym kluczem do wzięcia, ale będziesz musiał do niej zeskoczyc z gory bo drzwi otwierają się do niej od środka. Jak będziesz w tej miejscowce to wyjdź stamtąd, przejdź placyk ze starymi babami i wejdź na schody po prawej stronie. Tam też będzie w cholerę tych bab, ale olej je bo i tak się odradzają po zabiciu. Trzymaj się prawej strony, zobaczysz wyrwe w ogrodzeniu i tam zeskocz w dół. I dalej już będziesz wiedział

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsze przejście za mną. Muszę przyznać, że w porównaniu z serią Souls to Bloodborne jest o wiele bardziej przystępny. Teraz nowa postać i całkiem inny build. Planuję pójść w skill i arcane. Ma to sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×