Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie, pewno było omawiane w tym temacie, ale nie chcę zbytnio czytać bo dużo spoilerow. Po przejściu fabuły co można robić dalej? Dzięki za odpowiedź :)

Grać NG+ albo grać NG inną postacią albo grać w inną grę albo iść z chłopakami na piwo albo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...albo farmić labirynty, pomagać znajomym bić bosy, obcym też można pomóc, pvp w koszmarach etc. etc. albo sprzedaj na alledrogo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozwinąć? Kwestię hypu i miliona stron spamu bez większego celu w dniu premiery czy kwestię januszowgo narzekanie bo jest to trendy? ;)

 

Czy może kwestię pierścienia, który można zdobyć w labiryntach?

poniżej link

http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Ring+of+Betrothal

Dzięki, chodziło mi właśnie o ten pierścionek ;) .

 

Imho broni jest wystarczająca ilość, i tak wszyscy biegają z ludwigiem/toporem , dopiero na drugie przejście decydują się na inny build i broń. 

W co-op'ie chyba nie spotkałem żeby ktoś miał coś innego jak Ludwig czy topór. W PvP można spotkać już trochę bardziej różnorodne buildy.

 

Imho contentu (broni, setów, convenantów itp.) jest zdecydowanie za mało. W dodatku tak na dobrą sprawę NG+ niczym nie różni się od NG. Są jeszcze lochy które jednak na dłuższą metę stają się strasznie schematyczne z coraz to silniejszymi wersjami starych bossów.

Poza tym gra jest świetna, absolutnie zgadzam się jednak z hunteriarzem, że do soulsów trochę jej brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość sprzętu jest bardzo mała, co do tego nie ma wątpliwości, ale może to jest tak jak z otyłym dzieciakiem, który dorwał się do tanich slodyczy tylko po to żeby potem wpieprzać drogie łakocie.

Przytoczę tutaj DkSII, gdzie do czasu zdobycia halabardy mastodonta, biegalem z mieczem heide. Ekwipunek miałem zawalony roznorakimi broniami, gdzie większość miała taki sam movement i roznila się statystykami (często gorszymi) i wyglądem.

Mimo ze broni jest mniej to podobają mi się bardziej niż te w soulsach. Uzywam na przemian Toporka, tonitrusa, blade of mercy i ludwiga. Na specjalnych gosci mam działo, także bronie są bardziej uzyteczne niz w poprzednich grach.

Magia, jest tego mało, ale dobrze ze w ogóle jest, z zapowiedzi wynikało ze jej nie będzie.

Rozczarowuje nieco ilosc stroi i ich różnorodność.

Za brak replayability obwinialbym bardziej konstrukcję świata niż małą ilość oręża. Twórcy by zachować zgodność ze światem musieli pójść na jakieś kompromisy.

Nie spodziewałem się że to powiem, ale nadzieja w DLC, moze from czymś nas zaskoczy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB dzisiaj sprzedałem i to za ponad dwie stówki. Przeszedłem grę 3 razy i dopadła mnie nuda. Potem zacząłem zabawę z dungeonami. O ile na początku było w miarę, tak później ogarniało mnie uczucie deja vu. Zacząłem się piekielnie nudzić i spasowałem.

Wrócę kiedyś do niej na pewno, jak potanieje i wyjdzie jakieś konkretne dlc. Gier nie kolekcjonuję, więc nie chcę żeby leżała i taniała.

Dzisiaj zaczynam zabawę z DkS 2, którego przeszedłem na PS3 z dziesięć razy i znowu kupiłem. Także to o czymś świadczy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest placyk z gigantami. Jeden z nich zasłania przejście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli w koszmarach ubilem te stare jędze z dzwonkami to oznacza to, że nikt już mnie tam nie może invadowac? Pytam bo tak naprawdę został mi już tylko jeden boss do ubicia a pvp to ja widziałem tylko na youtube...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zabiciu Ebrietas masz takie "coś" gdzie możesz wskrzesić ciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś mi pomóc z Królem w Cainrust. Mam 81lvl. Odkryłem jakąś nową lokację Loft-podstawa no tam to już jakieś wyzwanie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zwiedzać Granicę Koszmaru czy poza pokonaniem bossa nie ma tam za bardzo co robić?

Jeżeli idziesz od pierwszego ogniska, masz nad sobą taki ala most. Wczoraj się tam dostałem i znalazłem kilka fajnych itemów. Poza tym, włącza sie tam scenka i ktoś cię od tyłu....., zresztą sam zobaczysz ;) . No chyba że tam byłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli idziesz od pierwszego ogniska, masz nad sobą taki ala most. Wczoraj się tam dostałem i znalazłem kilka fajnych itemów. Poza tym, włącza sie tam scenka i ktoś cię od tyłu....., zresztą sam zobaczysz ;) . No chyba że tam byłeś.

Nie wiem jak się tam dostać :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli w koszmarach ubilem te stare jędze z dzwonkami to oznacza to, że nikt już mnie tam nie może invadowac? Pytam bo tak naprawdę został mi już tylko jeden boss do ubicia a pvp to ja widziałem tylko na youtube...

Ubicie kobiety z dzwonkiem przerywa przywołania i nie trzeba się martwić o inwazję ale jeśli tam wracasz i chcesz pograć trochę PvP to wystarczy że "uderzysz" w złowrogi dzwonek i kobieta na nowo się pojawi a gra będzie wyszukiwać innego złowrogiego dzwonu. To lokacja gdzie zdecydowanie najszybciej trafiamy na inwazje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur...pomoze ktos z Romem Pajakiem?probowalem wszystkie i mam pecha. Zawsze jakas serwia pociskow krysztalow mnie siegnie i koniec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 70 ktorys. Al_Paczino psn. Siedze teraz. Znow 2 razy ubil mnie krysztalami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakbyście mi mogli jakoś pomóc z tą niewidzialną wioską już po zabiciu pająka. Doszedłem do miejsca gdzie są te wiedźmy z hemwick i Amygdala napieprza we mnie z lasera, za cholere nie mogę znaleźć tej laski co je wskrzesza;/. Wpadłem tylko w miejsce gdzie jest skrzynia i ten wielki koleś z pałką, ale tej wskrzeszającej nie ma, tylko jędze słychać jak napieprza dzwoneczkiem:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawo od miejsca z wiedźmami i laserami jest mała wyrwa, którą można zeskoczyć niżej i wejść na pięterko, gdzie stoi menda z dzwonkiem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×