Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra giera, walka dopracowana do granic możliwości, czuć odpowiedni ciężar przy atakach. Dla mnie gra masakrator, takiej potrzebowałem na ps4 i na pewno jest warta, aby dla niej jedynej kupić konsolę  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co zrobić w momencie kiedy idę w lewą stronę od katedry, zabijam jednego potworka z workiem, dochodzę do pomieszczenia gdzie na środku stoi nie wielka jakby misa, i są drzwi, jak podejdę do drzwi to bierze mnie w garść wielka niewidzialna ręka i zabija. Ktoś wie jak otworzyć te drzwi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie się otworzą w późniejszym czasie. 

Aha, dzięki. To teraz muszę poszukać gdzie mam iść bo wydaje mi się że wszędzie już byłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny dzisiaj na challice dungeon? Defiled + ten ostatni? Mój hl to 135.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace ja bym był ale muszę wbić jeszcze kilka lvl. Mam 88. Jak szybko dojść do motherbrain z tym gestem? I gdzie tegoszukać? Pokonałem teraz tego gościa co się go gania i o kosmosie pierniczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah Kos, or some say Kosm... Na początku mnie wkurzał, ale teraz to mój ulubiony boss w grze ze względu na tę jego dziwaczną,zapadajacą w pamięć gadkę no i wyjście ze schematu standardowej walki z bossem tj wejść na arenę i klepac maszkare zanim ona zmasakruje ciebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że już raz się pytałem ale naprawdę nie wiem co dla mnie będzie dobre. Mam 86 lvl. Witalność 42 wytrzy 34 siła 31 umiejętności 15 zabarwienie 8 tajemny 6. Postać chcę na mniej więcej 150 lvl. W co tu teraz dodawać bo przecież siły na 50 to chyba nie ma sensu tak samo witalność. Skill chyba też nie skoro poszedłem w siłę. Zostają pistolety albo czary tak? Chyba że się mylę?

Spuściłem wielki mózg na dół ale nie mam nadal tego gestu. Podpowie ktoś gdzie go znaleźć?

Dobra gest już wiem gdzie jest ale z rozwojem postaci możecie podpowiedzieć bo zaraz zacznę farmić a nie wiem gdzie punkty dawać;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakazany Las :)

hhmmm, a jak tam się dostać ? bo chyba nie kojarzę tego miejsca (przynajmniej po nazwie :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhmmm, a jak tam się dostać ? bo chyba nie kojarzę tego miejsca (przynajmniej po nazwie :) :)

po zabiciu Amelii poznajesz hasło które pozwoli Ci wejść do Zakazanego Lasu. Jest taki plac z dwoma gigantami u stóp schodów do Archikatedry. Jeden z Gigantów broni przejścia. Idź tym przejściem dalej już sobie poradzisz :) Zakazany Las to wyjątkowo męcząca lokacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś kiedy będzie ten pach skrócający loadingi ?

Bardzo dobre pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Queen jest w great pthumeran ihyll chalice czy w jakimś innym kielichu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko panie i panowie nie wiem czym to jest spowodowane ale moja broń traci stałą trwałość jak ktoś wie czym to spowodowane z góry dzięki za odpowieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zabiciu Amelii poznajesz hasło które pozwoli Ci wejść do Zakazanego Lasu. Jest taki plac z dwoma gigantami u stóp schodów do Archikatedry. Jeden z Gigantów broni przejścia. Idź tym przejściem dalej już sobie poradzisz :) Zakazany Las to wyjątkowo męcząca lokacja :)

aaaaa, teraz już wiem gdzie jest to przejście, dzięki śliczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Queen jest w great pthumeran ihyll chalice czy w jakimś innym kielichu?

jeśli pytasz o bossa na trofkę to Wielki Kielich Isz

 

Oko panie i panowie nie wiem czym to jest spowodowane ale moja broń traci stałą trwałość jak ktoś wie czym to spowodowane z góry dzięki za odpowieć.

no traci trwałość jak zawsze to było w Soulsach. Od uderzeń w przeciwników czy w ściany zwyczajnie sie psuje idziesz do kuźni i naprawiasz za parę tętnień no i to tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że już raz się pytałem ale naprawdę nie wiem co dla mnie będzie dobre. Mam 86 lvl. Witalność 42 wytrzy 34 siła 31 umiejętności 15 zabarwienie 8 tajemny 6. Postać chcę na mniej więcej 150 lvl. W co tu teraz dodawać bo przecież siły na 50 to chyba nie ma sensu tak samo witalność. Skill chyba też nie skoro poszedłem w siłę. Zostają pistolety albo czary tak? Chyba że się mylę?

Spuściłem wielki mózg na dół ale nie mam nadal tego gestu. Podpowie ktoś gdzie go znaleźć?

Dobra gest już wiem gdzie jest ale z rozwojem postaci możecie podpowiedzieć bo zaraz zacznę farmić a nie wiem gdzie punkty dawać;-)

Build siłowy jak rozumiem. Ja bym rozwinął:

Witalność: 50

Wytrzymałość: 40

Siła: 50

Umiejętności: 15

Zabarwienie: 20

Tajemny: 25

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem ,chodzi mi o to że max współczynnik trwałości mi się zmniejsza ze 250/250 na 240/240 itd i nie wiem czym to jest spowodowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli pytasz o bossa na trofkę to Wielki Kielich Isz

No to super... Nie ten kielich zrobiłem. Myślałem że Queen jest w kielichu z Defiled Amygdala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hunteriarz dzieki za pomoc z Romem. Jestem teraz w Niewidzialnej wiosce tylko chyba od innej strony niz bylem po smierci ktora zadal mi gosc z workiem. Musze rozkminic miejscowke bo padlem tam juz 3 razy.

oplaca sie w zabarwienie ladowac? Uzywa ktos z Was działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super... Nie ten kielich zrobiłem. Myślałem że Queen jest w kielichu z Defiled Amygdala.

o przepraszam wprowadziłbym Cię w błąd. Pthumer Ihyll ten kielich się nazywa. jeszcze raz sorry tu mój błąd ewidentnie. Więc dobry kielich masz. A polska nazwa jaka będzie? Bo Ihyll?

Edytowane przez SlawQ1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×