Skocz do zawartości
kovacs

No Man's Sky

Rekomendowane odpowiedzi

O 11.08.2016 o 23:59, kill napisał:

 

 

 

 

Tymczasem w siedzibie Hello Games.

 

readImage?iid=305281

 

O 12.08.2016 o 01:54, Patricko napisał:

 

Ale nie rozumiem? Wszystko działa w grze jak należy póki co. Funkcje online są tak znikome, że mogłyby nie istnieć.

 

 

 

No właśnie. Zastanawialiśmy się jak serwery wytrzymają to co nam obiecywano, a jestem absolutnie przekonany, że 2 ostatnie opóźnienia były spowodowane wycinaniem z gry multiplayera. Bo po prostu nie ma chyba takiej serwerowni, która za rozsądne pieniądze podjęłaby się obsłużenia gry online w proceduralnie tworzonej galaktyce. Że nie wspomnę jak PSN by kwiknął ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje poczekać na GOTY ze wszystkimi dlc, może wtedy coś z tego symulatora nudy i niespełnionych obietnic, będzie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stary! Jak oni w najnowszym patchu dodają dopiero obsługę procesorów AMD Phenom, to o czym my mówimy. A gra chodzi na 16 letnim Havoku... To co oni robili przez te kilka lat? Dla mnie to niepojęte. Ponoć poziom refundacji/zwrotów na steamie sięga 80%. Na PC to dizaster. Może na konsolach jest lepiej. A najlepsze, że w ciągu kilku dni pojawiły się amatorskie mody odblokowujące framerate i rozdzielczość tekstur.

I oni mają czelność żądać za taką pre alphe 266 zeta?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byś nie napisał zawsze będą tacy którzy będą bronić i że te 269 zł to były dobrze wydane pieniążki.

 

Mi najbardziej żal Deusa który zaliczy jakąś minimalną sprzedaż , bo całe zainteresowanie i portfele graczy poszły w stronę NMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kill napisał:

No stary! Jak oni w najnowszym patchu dodają dopiero obsługę procesorów AMD Phenom, to o czym my mówimy. A gra chodzi na 16 letnim Havoku... To co oni robili przez te kilka lat? Dla mnie to niepojęte. Ponoć poziom refundacji/zwrotów na steamie sięga 80%. Na PC to dizaster. Może na konsolach jest lepiej. A najlepsze, że w ciągu kilku dni pojawiły się amatorskie mody odblokowujące framerate i rozdzielczość tekstur.

I oni mają czelność żądać za taką pre alphe 266 zeta?

Na konsolach jest na pewno lepiej, bo nie ma zwrotów cyfrówek :1_grinning: można albo pogonić konto (lub płytkę), albo ukryć trofea jak komuś będzie wstyd, że kupił ten niedorobiony szajs. Szkoda, że kolejny raz wyszło jak wyszło, bo gra mimo wszystko zapowiadała się całkiem przyzwoicie, a skończyło się jak zwykle - kasa trafiła do wydawcy/dystrybutora/właściciela platformy, a gracze zostali wydymani w tyłek z nadzieją, że może kiedyś gra będzie naprawiona. Ale nie pierwszy i nie ostatni raz - za parę tygodni (albo nawet dni) szum opadnie...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już szał opada :1_grinning:

Mnie ogólnie jakoś ciągnie do tej gry ale nie mogę przeboleć tego niedopracowania, tych tekstu, pustki na planetach

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmiernie się cieszę, że przycebuliłem slota z NMS a to tylko dlatego, że na koncie był również Shadow of Mordor :1_grinning:

 

Ogólnie gra zatrzymała mnie na jakieś 8-10h (to i tak chyba sporo) i faktycznie jest to ogromny świat, ale poza tym w sumie niewiele jest atrakcji. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Jak ktoś się zastanawia to radzę sobie odpuścić. Duże rozczarowanie.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również wbije plate i raczej sprzedam grę. Jak ją dopracują i dodadzą więcej rzeczy to będzie super, ale w obecnym stadium to trzeba mocno zęby zaciskać, żeby nie wyjść z siebie, głównie przez bugi. W tym tempie to może za rok ta gra sprosta oczekiwaniom :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie spoilerować -Jak ktoś liczy że w centrum galaktyki czeka na niego coś odkrywczego to się przeliczy. 

Ogólnie grą jestem średnio rozczarowany bo niewiele się po niej spodziewałem i nie dałem się ponieść fali hajpu. 

Na początku było nawet fajnie ale z czasem robiło się tylko coraz nudniej,  by na końcu przerodzić się  w dziesiątki kolejnych warpów w stronę centrum galaktyki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie doleciałem do połowy. Platyna wpadła i żegnam się z grą. Powodem tego nie jest nuda lecz masa irytujących błędów i niedoróbek. Wprawdzie po patchu 1.4 jest lepiej. Na 15 skoków tylko jeden skończył się wywaleniem gry. Sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w to kogoś jeszcze?

Aktualizacje wychodzą na równi z PC?

Coś się zmieniło po update'ach? :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby rzadziej wywala do menu konsoli. Inne błędy bez zmian.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trafilem na planete, opustoszala zero zwierzat prawie nic flory, ale za to wszedzie do zbierania szesciany wiru co chodza po 30 koła, farmienie czas zaczac :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest szescian wiru?

 

Wlasnie pobiera mi jakas nowa aktualizacje, ktos cos wie co w niej jest?

Edytowane przez Piotrekj66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Piotrekj66 napisał:

co to jest szescian wiru?

 

Wlasnie pobiera mi jakas nowa aktualizacje, ktos cos wie co w niej jest?

Dorzucili kilka nowych planet :24_stuck_out_tongue:

 

Recka AJ. W sumie trafia w punkt.

 

 

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga recka od Joe zawiera spoilery.

po przeczytaniu nastu recek, obejrzeniu nastu kolejnych. Zgadzam sie z tym co powiedział Joe to nie uberHajp, to nie przerośnięte oczekiwania, a jednak fakt ze to co było komunikowane przez Murraya mówiąc delikatnie odbiega od tego co jest w produkcie końcowym, to ze na pare dni przed premiera powiedział ze to nie jest muliplayer nie usprawiedliwia tej gry a właściwie tego czego w niej brakuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób narzeka a ja właśnie kupiłem. Oglądałem gameplaye i strasznie mnie ciągnie do tej "nudy"

Jakby co to używki można już za 120zl kupić :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem bardzo dużo w Out There i os razu widać podobieństwo. Uczenie się języka, sloty w statku, surowce, skakanie po gwiazdach, itd. W sumie No Man's Sky to konsolowa wersja Out There... Ale jedno mi się w Out There bardziej podobało, była tam jakaś minimalna fabuła przynajmniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie bawię się dobrze w NMS ale to początek i dopiero ogarniam co i jak :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyglada procedura zwrotu gry na psn cyfrowej, slyszalem ze zwracaja kase nawet jak sie zagralo ze wzgledu na bledy gry. Gdzie trzeba to zalatwiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę być ogromnym szczęśliwcem, bo kupiłem grę w dzień premiery i na wersji 1.02 przegrałem z dobre 15 godzin i ANI razu nie wywaliło mnie do menu. Ogólnie to już mi się ta gra mocno nudzi, ale poeksploruje jeszcze trochę żeby dobić tę platynkę. 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Marcossik napisał:

Muszę być ogromnym szczęśliwcem, bo kupiłem grę w dzień premiery i na wersji 1.02 przegrałem z dobre 15 godzin i ANI razu nie wywaliło mnie do menu. Ogólnie to już mi się ta gra mocno nudzi, ale poeksploruje jeszcze trochę żeby dobić tę platynkę. 

Z takim szczęściem powinieneś grać zawodowo w gry losowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×