Skocz do zawartości
kovacs

No Man's Sky

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Piotrekj66 napisał:

jak wyglada procedura zwrotu gry na psn cyfrowej, slyszalem ze zwracaja kase nawet jak sie zagralo ze wzgledu na bledy gry. Gdzie trzeba to zalatwiac?

Zwrot na PSN? Dobre. Zwroty gier cyfrowych oferuje jedynie Steam. Na PSN nawet w ekstremalnych przypadkach jest mała szansa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyglada procedura zwrotu gry na psn cyfrowej, slyszalem ze zwracaja kase nawet jak sie zagralo ze wzgledu na bledy gry. Gdzie trzeba to zalatwiac?

Kontakt z supportem w kraju na którym założone było konto.

Ale szanse marne. Komuś się kiedyś ponoć udało ale cieżko znaleźć taka osobę zeby mieć info z pierwszej ręki

Zwrot na PSN? Dobre. Zwroty gier cyfrowych oferuje jedynie Steam. Na PSN nawet w ekstremalnych przypadkach jest mała szansa.

Juz dajmy spokój ironii to ze Sony jest 100 lat za murzynami w tej kwestii to wszyscy wiedza. Zwroty ma tez GOG, a nawet teraz w formie pożałowania godnej żeby dostosować się do prawa unii Sony i ich psn - regulamin głosi ze cyfrak zakupiony i niepobrany to taki gdzie mozna sie ubiegać o zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasę jak zwrócą to raczej na konto psn ( mi tak oddali )

jak  wbiłem platynę  (najbardziej pojebana trofka z przeżyciem na ekstremalnej planecie, bo trzeba na niej było siedzieć non stop z 8 godzin  , a każdy lot w kosmos resetowało progres) i narazie sobie zrobiłem przerwę jak po 60 warpach może z 3% się do centrum  galaktyki zbliżyłem i jak pomyśle ze jeszcze 600 co najmniej warpów to mi się odechciewa 

 

 

P.S.

tak wiem jakie jest zakończenie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do tej gry przysiadam czasem na 2h i jest dobrze... Ogólnie mam szczęście i trafiam na dość różnorodne planety, nie jest nudno - nastawiłem się na szukanie rozbitych statków i jakoś sam sobie wymyślam misje...

 

Inna sprawa, że 2 logiczne zagadki w kółko (z zamianą liczb i odejmowaniem) to jest kpina... I ten, który to wymyślił jest skończonym kretynem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kretyństwem tez jest nie da się starego statku odsprzedać tylko nowszy musisz za pełną cenę kupić

a nie kupisz od razu 48 slotowego bo ci się będą pojawiać o parę miejsc więcej od tego co masz

wiec farmic kasy niema poco bo  najszybciej na planecie znajdziesz statki o 1 slot więcej niż masz i naprawiając i zamieniając dojdziesz do 48     

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, j3acek napisał:

kretyństwem tez jest nie da się starego statku odsprzedać tylko nowszy musisz za pełną cenę kupić

a nie kupisz od razu 48 slotowego bo ci się będą pojawiać o parę miejsc więcej od tego co masz

wiec farmic kasy niema poco bo  najszybciej na planecie znajdziesz statki o 1 slot więcej niż masz i naprawiając i zamieniając dojdziesz do 48     

 

 

Też o tym myślałem, że to kompletnie idiotyczne, bo tracimy statek i nie dostajemy za niego kasy...

Innym rozwiązaniem powinno być umożliwienie po znalezieniu rozbitego, przeniesienie działających podzespołów z naszego i zostawienie go na planecie... Tak samo jak z bronią, ciągle od nowa wkładanie tych samych podzespołów.

 

Pominę, że mam statek 24 sloty, a skafander 30... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat naprawienie znalezionego statku jest tanie - ja tak do 48 slotowego doszedłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz jakiś patent na wyszukiwanie? Czy szukasz w tych budynkach wskazówki?

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozolne szukanie sygnału SOS (nieraz wkurza jak 5 raz pod rząd masz monolit , wtedy leciałem na inna planetę ) i wymiana jednego statku na planetę 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz jakiś patent na wyszukiwanie? Czy szukasz w tych budynkach wskazówki?

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Najlatwiejszym sposobem jest właśnie znalezienie tego urzadzenia na chipy, wybieranie zawsze szukania transmisji i latanie tylko do wież nadawczych. Tam rozwiazujesz ta zagadke matematyczna i za każdym razem masz statek.

Nie wiem czy coś się zmieniło ale ostatnio po znalezieniu 4 statku na planecie, ten okazał się mieć mniejszą pojemność od tego, ktorym wylądowałem po raz pierwszy. Zmiana planety pomogła i wróciły statki +1 slot.

Na kombinezon metoda podobna, w urzadzeniu na chipy wybierasz opcje 'schronienie' i latasz do kapsul desantowych. Jeśli ktoś nie chce szukać na planetach, ulepszenia kombinezonu znajduja się na stacjach: na przeciwko drzwi z obcymi, potrzebny jest AtlasPass v1.

Dla mnie czas zapomnieć o grze, wpadła platyna. Tak jak pisał MaxyM, gra dobra na krótkie posiedzenia wtedy można się odprężyć i spokojnie odkrywać planety, zwierzęta i powydobywac co nieco.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mackowiak napisał:

 

 

Najlatwiejszym sposobem jest właśnie znalezienie tego urzadzenia na chipy, wybieranie zawsze szukania transmisji i latanie tylko do wież nadawczych. Tam rozwiazujesz ta zagadke matematyczna i za każdym razem masz statek.

 

nie zawsze masz statek , moze ci wylosowac ze parę razy pod rząd masz monolit jako sygnał sos

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opcji 'transmisja' są trzy możliwości wieże nadawcze, sygnał(niebieska ikona) i coś jeszcze. Ja za każdym razem miałem statek właśnie z wież. Z tych niebieskich miałem 'forme życia'. W tych miejscach też można szukać ale tam właśnie najczęściej miałem monolity.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 25.08.2016 o 21:36, danken000 napisał:

Zwrot na PSN? Dobre. Zwroty gier cyfrowych oferuje jedynie Steam. Na PSN nawet w ekstremalnych przypadkach jest mała szansa.

Ja bym powiedział że nie ma szansy :)

 

W przypadku zamówień (innych niż zamówienia przedpremierowe) dotyczących produktów stanowiących zawartość cyfrową (takich jak gry, dodatki lub subskrypcje usługi  PlayStation Music) użytkownik wyraża zgodę, abyśmy udostępnili te produkty natychmiast po przyjęciu przez nas zamówienia i w granicach dozwolonych przez prawo po udostępnieniu tych produktów użytkownik nie będzie dysponować prawem do anulowania zamówienia ani do odstąpienia od umowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym szukaniem statków ze slotem +1 jest jeden bug który może znacząco przyspieszyć poszukiwania ale nie do końca polecam, bo może zepsuć troszkę zabawę. Dlatego wrzucę to w spoiler może:

Jak znajdziecie wieżę transmisyjną która po rozwiązaniu zagadki pokaże wam sygnał SOS z rozbitym statkiem, możecie sprawdzić czy możecie jeszcze raz użyć tego urządzenia. Normalnie powinno dać się użyć je tylko raz ale przez buga, można używać tego w nieskończoność, za każdym razem będzie wyskakiwała ta sama zagadka, która za każdym razem pokaże lokalizację kolejnych rozbitych statków. W ten sposób można nawalić sobie tych znaczków ze statkami w dużej liczbie i po prostu latać od jednego do drugiego. Jak znajdzie się statek ze slotem o jednym więcej wystarczy tylko naprawić silnik pulsacyjny i ten do startowania o ile jest zepsuty i można śmigać do kolejnej lokalizacji. Używając tego buga można znaleźć statek z 48 slotami w zasadzie na jednej planecie. Ale tak jak mówię, sposób może zepsuć zabawę dlatego raczej nie polecam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, super za porady bo gram od dwóch dni i myślałem, że nigdy nie zmienię statku z większym slotem

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ktoś o tym wspominał ale już wyszło kilka aktualizacji i chyba już jest po tym temacie :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czytałem o tym, że gra kasuje nasze nazwy roślinności i zwierząt jak się oddalimy, więc chyba bez zmian to pozostało.

Ja swoją kopię już sprzedałem, kupię z kosza w biedronce za 20 zł jak będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy faktycznie tak to działa, aczkolwiek jeśli nazwy roślin znikają to coś tam jest nie tak ale na początku też zwracałem uwagę że czasami nazwałem jakieś zwierzątko i jakiś czas później mogłem je jeszcze raz zanalizować i już w tych nazwach wskakiwała ta domyślna. Ale jakiś czas później ogarnąłem, że to działa w ten sposób że jeśli nadaliśmy nazwę dla danego gatunku dla jego męskiej wersji to przy analizowaniu żeńskiej nazwa zmieni się na domyślną w tych statystykach, możemy dać inną nazwę ale gra powinna zapamiętać obie w zależności od płci. I tak jeden gatunek może mieć dwie nazwy np. Andrzej i Marzenka, chociaż w statystykach będzie wtedy tylko da druga widoczna, aczkolwiek tam na dole gdzie są obrazki z modelami tych zwierząt też powinny być oba. Nie spotkałem się z tym żeby wyczyściło kompletnie wszystko aczkolwiek ta gra ma takie błędy że może i faktycznie jest to możliwe :24_stuck_out_tongue:

Jeszcze a propos mojego wcześniejszego posta o tym bugu, on nie zawsze działa, więc jakby ktoś chciał skorzystać to miejcie to na uwadze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watch dogs uczy :24_stuck_out_tongue:
 

" Użytkownicy Reddita donoszą, że udało im się otrzymać zwrot środków za No Man’s Sky w związku z fałszywą reklamą i fatalną optymalizacją. Dotyczy to jedynie egzemplarzy zakupionych bezpośrednio na Steamie, bądź na PSN. Firma Valve honoruje reklamacje złożone przez standardową procedurę refundacji, nawet jeśli gracz ma na liczniku więcej niż 2 godziny. Aby otrzymać zwrot pieniędzy od Playstation (tylko na PSN Wallet), musicie z kolei napisać do działu pomocy technicznej.  "
 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddal ktos z powodzeniem na PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bany1987 napisał:

oddal ktos z powodzeniem na PSN?

Mi się nie udało, dostałem odpowiedź negatywną choć gra nie jest tragiczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa dystrybucja taka wspaniała :1_grinning: Moja już poszła klasycznie na allegro. Stanowcze nie cyfrówkom droższym od pudła.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba uda mi sie zwrocic wersje cyfrowa z psn, jak napisalem do nich reklamacje to odpisali ze nie mozna itp wiec wyslalem odpowiedz o tym ze kumple majacy konta na psn uk bez problemu dostali zwroty i czemu niby mam byc gorszy, cos tam o dyskryminacji itp .

 

Odeslali mi teraz takiego maila:

 

Dzięki za skontaktowanie się z nami.
 
Twoje zgłoszenie dotyczące zwrotu środków za grę No Man's Sky zostało przekazane do administratora usługi Sony Entertainment Network. O jego realizacji poinformujemy Cię w wiadomości e-mail.
 
W przypadku dodatkowych pytań zapraszam Cię do bezpośredniej odpowiedzi na tę wiadomość e-mail lub do kontaktu telefonicznego przy użyciu danych poniżej.
 
Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×