Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Bazar i Metro. Najlepsze mapy ever.

Z t

Wydaje mi sie, ze twoje porownanie nie ma sensu. Oceniam ilosc contentu w grze, bo za NIEGO place. Idac do kina na film rowniez oceniam zawartosc ale pod innymi wzgledami, bo ogladam film dla FABULY.

Dlatego lepsze 9 fajnych niz 15 gownianych map. Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazar i Metro. Najlepsze mapy ever.

Dlatego lepsze 9 fajnych niz 15 gownianych map.

To czy mapa jest gowniana czy nie to subiektywne odczucie. Twoja sprawa, jesli sie nie zgadzasz z moim zdaniem. Ja jednak do konca zostane 'cebulakiem' :

Skoro zaplacilem 280zl za 10 map i ponad 70 broni, to czemu mam placic tyle samo za 9 map i 50 broni?

Robmy dalej tak jsk chce wydawca, w 2k20 bedzie bf co pol roku z 5 mapami i jedna bronia na klase. Za280zl, oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozwalają mnie te wieczne narzekania.

Gra jest taka sama, jak wszystkie pozostałe części? "Odgrzewany kotlet wtf omg lol"

Gra jest w zupełnie innym klimacie, z innym feelingiem strzelania, nowymi trybami i innymi mniejszymi/większymi nowościami? Nadal źle!

 

A pan u góry, który twierdzi, że wszystkie ostatnie części były słabe, to już w ogóle rozjebał. 

Emejzing!

10/10 odpowiedź. Gdyby wyszło coś mega podobnego do poprzedników zaraz komcie -" Odgrzewany kotlet". Wyszło całkiem coś nowego, innego. Też nie pasuje. Jest super feeling strzelania, gra się przyjemnie dynamicznie. Mi właśnie Beta pokazała że kupię na premierę a czytając same komentarze pomyślałbym że szajs. Komu się nie podoba? Ok jasne, każdy ma prawo do swojej opinii, więc graj w BF4 i wszyscy będa zadowoleni :)

Tryb HotWire(Fucha) wciągnął mnie jak dziecko. Gram praktycznie tylko ten, świetna zabawa!

I jeszcze dodam, że beta praktycznie nie ma bugów a to TYLKO BETA. Pamiętacie początku BF4? Tutaj start wydaje się 100x lepszy jeśli chodzi o ten aspekt

Edytowane przez jodzio
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale powoli sie sciaga ten batlefield a dzis 5 ;/ a propos zeby zagrac w beta trzeba miec abonament plus ? chyba nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I jeszcze dodam, że beta praktycznie nie ma bugów a to TYLKO BETA. Pamiętacie początku BF4? Tutaj start wydaje się 100x lepszy jeśli chodzi o ten aspekt

 

Napisałeś to tak, jakby ta gra już wyszła. Myślę, że z ocenianiem "startu" powinno się poczekać aż do premiery gry. Beta pod względem sieciowy nic sie nie zmieniła- dalej giniemy za ścianami, zdarza sie też zginąć przez jedną kulkę- w tym aspekcie nie zmieniło się nic. Podoba mi się recoil niektórych broni, już nie możesz ściągać ludzi z drugiego końca mapy zwykłym "tapowaniem" R2. Klimat kompletnie mi sie nie podoba, cała ta otoczka policjantów i złodziei nie przemawia do mnie a niestety to co widzimy ma duży wpływ na to jak daną grę odbieramy. Tryb Hotwire nie robi na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia- po kilku rundach potrafi przynudzić. Balans broni też jest ciekawy, szczególnie ten szotgan który zabija nawet jak strzelimy z 20 metrów w kostkę. Raczej brać na premierę nie będę, wole poczekać na BF5 oferujący konfikt typowo wojskowy (mam taką nadzieję).

PS: Najbardziej rozbawiło mnie, gdy włączyłem pierwszy raz betę. Moim oczom ukazały sie 3 obrazki- pieniądze, zegarek i znaczek EA. Pozostawię to wam do własnej interpretacji  :)    

Edytowane przez RafaelManu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pier.. zeby zagrac w batlefield 4 w beta trzeba miec ten je.. abonament ?czy nie mogli sobie odpuscic ja pier ...ze gry w ciul kosztuja to w dodatku zeby zagrac w sieci trzeba miec abonament 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pier.. zeby zagrac w batlefield 4 w beta trzeba miec ten je.. abonament ?czy nie mogli sobie odpuscic ja pier ...ze gry w ciul kosztuja to w dodatku zeby zagrac w sieci trzeba miec abonament 

 

Ty z choinki spadłeś czy po prostu piszesz cokolwiek Ci do głowy przyjdzie? :blink:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pier.. zeby zagrac w batlefield 4 w beta trzeba miec ten je.. abonament ?czy nie mogli sobie odpuscic ja pier ...ze gry w ciul kosztuja to w dodatku zeby zagrac w sieci trzeba miec abonament 

Przeciez masz 14 dni testowych wiec z nich skorzystaj. 

 

Co do Hardline to trzeba byc niewidomym,zeby nie zauwazyc,iz grafika jest slaba i zenujaca. Feeling strzelania ok,ale co poza tym?mapy slabe,tryby dla mnie osobiscie tez. Postacie jak z kreskowki a fizyka w pojazdach do przemilczenia. Jesli ktos naprawde tego nie widzie to jestem w szoku.Gdzie w ogole jakas destrukcja budynkow. Wg mnie to tak jak wielu przedmowcow-skok na kase i tyle. Pozyje tyle ile wielce zapowiadany MoH Warfighter. Liczylem na cos wiecej choc tak jak mowie-fajna odskocznia od BF4 ale tylko na 3-5 rund ,nie do zasiadania wieczorami przy pelnej satysfakcji. Dla mnie BF3 byl wyznacznikiem i jak narazie nic nie jest w stanie mu dorownac. Takie oto moje zdanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez masz 14 dni testowych wiec z nich skorzystaj. 

 

Co do Hardline to trzeba byc niewidomym,zeby nie zauwazyc,iz grafika jest slaba i zenujaca. Feeling strzelania ok,ale co poza tym?mapy slabe,tryby dla mnie osobiscie tez. Postacie jak z kreskowki a fizyka w pojazdach do przemilczenia. Jesli ktos naprawde tego nie widzie to jestem w szoku.Gdzie w ogole jakas destrukcja budynkow. Wg mnie to tak jak wielu przedmowcow-skok na kase i tyle. Pozyje tyle ile wielce zapowiadany MoH Warfighter. Liczylem na cos wiecej choc tak jak mowie-fajna odskocznia od BF4 ale tylko na 3-5 rund ,nie do zasiadania wieczorami przy pelnej satysfakcji. Dla mnie BF3 byl wyznacznikiem i jak narazie nic nie jest w stanie mu dorownac. Takie oto moje zdanie. 

ale tylko raz mozna skorzystac z 14 dni,przypomnialo mi sie ze moge zalozyc konto i na nowym koncie bede mial abonament z plusa za free na 3 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez masz 14 dni testowych wiec z nich skorzystaj. 

 

Co do Hardline to trzeba byc niewidomym,zeby nie zauwazyc,iz grafika jest slaba i zenujaca. Feeling strzelania ok,ale co poza tym?mapy slabe,tryby dla mnie osobiscie tez. Postacie jak z kreskowki a fizyka w pojazdach do przemilczenia. Jesli ktos naprawde tego nie widzie to jestem w szoku.Gdzie w ogole jakas destrukcja budynkow. Wg mnie to tak jak wielu przedmowcow-skok na kase i tyle. Pozyje tyle ile wielce zapowiadany MoH Warfighter. Liczylem na cos wiecej choc tak jak mowie-fajna odskocznia od BF4 ale tylko na 3-5 rund ,nie do zasiadania wieczorami przy pelnej satysfakcji. Dla mnie BF3 byl wyznacznikiem i jak narazie nic nie jest w stanie mu dorownac. Takie oto moje zdanie. 

Dla większości z nas wyznacznikiem było BC lub BC2 a nie 3 która od początku miała masę błędów jak 4 które po roku okazywały się grywalne.Więc jak na betę uważam ,że jest naprawdę dobrze, błędów jest mało,zespół można zrobić bez problemów,płotki przeskakuję,krawężniki również:) dla mnie to taki COD na sterydach,większy,również szybki bez wieżyczek,atomówek itp. Ja na to czekałem.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Ciebie w grze wazne jest przeskakiwanie plotkow,tworzenie druzyn i malo bledow to powodzenia;) ale skoro na to czekales to nie wiem co robisz ogolnie na  Battlefield ;)no ale gusta i gusciki ;) mowie o grze klanowej na BF3 bo to daje mi najwiekszy fan ;)  Ja Hardline nie kupuje. Klimat konfliktu,grafika,rozgrywka- nie dla mnie. Choc ubaw czasami niezly to nie warte takiej kasy;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje osobiste odczucia po kilku rundach Hardline również na nie. Jedynie tryb napad się do czegoś nadaje, można czasem fajna akcję zrobić. Natomiast grafika widocznym okiem jest gorsza od BF4 (a przecież to klon), dodatkowo czuje rozgrywkę jako bardziej arcade'ową. W każdym bądź razie, na pewno nie kupię tej gry teraz, a ewentualnie po dużych przecenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście również nie kupie, strata kasy. Nie wiem jak u was, ale przy moim dobrym tv lcd 46 cali, gra wygląda jak na ps3... To wygładzanie krawędzi jest tragiczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można odsunąć się na kilka metrów od telewizora  ;)

 

A tak całkiem szczerze to nie wiem czego oczekiwaliście od gry wyświetlanej w 900p na telewizorach większych niż 40''. Ja wytrzymałem 10 minut na 55''. Po prostu się nie da, a nie mam zamiaru siadać 5 metrów od telewizora, nie po to jest wysoka rozdzielczość, której tu brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dam szansę Hardline, ze względu na tryby bez respawnów.

  • Rescue - odbicie zakładników, bez respawnów
  • Crosshair - transport gracza VIP-a, bez respawnów

Jestem wychowany na Americas Army, brakuje mi tylko widoku z 3osoby.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez gralem i nic specjalnego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Ciebie w grze wazne jest przeskakiwanie plotkow,tworzenie druzyn i malo bledow to powodzenia;) ale skoro na to czekales to nie wiem co robisz ogolnie na  Battlefield ;)no ale gusta i gusciki ;) mowie o grze klanowej na BF3 bo to daje mi najwiekszy fan ;)  Ja Hardline nie kupuje. Klimat konfliktu,grafika,rozgrywka- nie dla mnie. Choc ubaw czasami niezly to nie warte takiej kasy;) Pozdrawiam

 

według mnie grywalność najwazniejsza i z uwagi na to kupie. olewam tunigi, lewoluszyn, dodatki i animacje. wole postrzelac na gust csa i bc2 ;] a kasa jak wszystko na ps4 250zl hard.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Listy nie mam, ale deweloperzy w jednej z cotygodniowej info o bfh podali liczby. Bodajze 54 bronie, a w bf4 z podstawki naliczylem okolo 70.

Odejmij te, ktorych nikt nigdy nie uzywa, bo nie ma sensu. Przeciez i tak 90% ludzi majacych spinke na wyniki biega z AEK i ACE 23. Dla mnie wystarczy piecdziesiat cztery, jesli je sensownie zrownowaza.

pier.. zeby zagrac w batlefield 4 w beta trzeba miec ten je.. abonament ?czy nie mogli sobie odpuscic ja pier ...ze gry w ciul kosztuja to w dodatku zeby zagrac w sieci trzeba miec abonament 

To nie graj :biggrin: A za wykropkowane bluzgi mozesz dostac bana.

Fajna sprawa z kupowaniem broni za $$. Nawet jeśli kupimy dla Police to po drugiej strony tego nie mamy. Dwa teamy osobno

Jak ubijesz dana bronia dana liczbe wrogow udostepnia sie dla drugiej strony. W przypadku M16 na przyklad jest to trzysta killi.

Są helikoptery i samochody tylko jeszcze nie wiem czym się różnią  :sweat:

 

Smiglem.

Tak. Tylko ta jedna.

 

Mi gra przypadła do gustu i najprawdopodobniej kupię. Co do trybów to ten z samochodami nie za bardzo przypadł mi do gustu takie jeżdżenie w kółko i może ktoś cię ustrzeli ale raczej nie. Heist jest fajny tylko, że ludzie muszą ogarniać. Na początku wszyscy mieli w dupie te paczki i normalny team deathmatch był. Na tej mapie śmieszna jest na samym początku bo praktycznie w całości oba zespoły biegną w jedno miejsce i jest strzelanie i rzucanie granatami na ślepo bo w tych ciasnych pomieszczeniach na pewno kogoś się ubije. Ja przeważnie jako jedyny biegałem do dwóch pozostałych miejsc przez które można wejść...

 

Jedyne co mi się nie spodobało to respawn. Ok, wybieram sobie lokalizację w której jest największa sieczka. Nie znaczy to jednak, że mam się pojawiać w samym środku...

 

 

"na samym początku ... praktycznie w całości oba zespoły biegną w jedno miejsce" - cos dla fanow rush'a :D

"i jest strzelanie i rzucanie granatami na ślepo bo w tych ciasnych pomieszczeniach na pewno kogoś się ubije" - a to dla fanow Operations Metro i Locker.

Co do zniszczeń to faktycznie trochę biednie to wygląda. Co prawda można spektakularnie zniszczyć żuraw na mapie w mieście jednak ja przynajmniej mam wrażenie, że jest to po to aby pokazać w trailerach itp. "oooo patrzcie jaka rozwałka!!!1" Niby tylko beta ale nie oszukujmy się. Wielkich różnic nie będzie. 

 

Jak pisałem, grę najprawdopodobniej kupię bo trzeba jakiegoś fps'a na ps4 ograć. Jeśli chodzi o grafikę to gdyby nie komentarze jakie tu przeczytałem to nie zwróciłbym na nią nawet uwagi, chociaż po przeczytaniu dalej w zasadzie kompletnie mi ona nie przeszkadza. Ma się fajnie strzelać i zabijać i mi przynajmniej fajnie strzela i zabija ^^

 

Ewentualnie myślałem jeszcze o bf4 ale chyba będzie tracić na popularności po premierze hardline a i samo ea nie będzie jakoś walczyć o utrzymanie graczy.

 

No nie wiem, czy bedzie tracic na popularnosci. O dziwo pracuja nad nim caly czas, w przygotowaniu jest dodatek z mapami wybranymi przez graczy droga ankiety i kolejne usprawnienia rozgrywki. Nie wyglada na to, by mieli go porzucic po premierze Hardline. Zastanowilbym sie dwa razy na Twoim miejscu.

Bez obrazy nie wiem na co wy oczekiwaliście przecież ten Hardline, to jest gra przeznaczona tylko na PS3 za przeproszeniem, aby ta pieprzona konsolka jeszcze nie upadla także ta gra została później przełożona na PS4/X1, aby załatać braki w grach dla konsol nowych generacji to tak jakby starego Battlefield'a 3 dać na PS4 i tu żadne silniczki nie maja żadnego zbytnio wpływu liczą się tylko podzespoły konsol.

To jest przykre, bo na jakiegoś Battleifld'a, który byłby specjalnie robiony na konsole nowe generacje, który będzie wykorzystywał w pełni potencjał konsol trzeba będzie teraz czekać z 2-3 lata .

Po cichu liczę ze jakaś inna firma może wyda wcześniej jakiegoś dobrego FPS tylko na PS4/X1

 

Battleifld, ktory w pelni wykorzystywal potencjal konsoli ? Przeciez juz tego ledwo ciagna. Albo masz lepsza grafike i zalosne spadki klatek na sekunde na duzym podboju w BF4, albo troche lepsza plynnosc, ale... sam widzisz co ludzie pisza o grafice w Hardlinie. Zreszta, ja tam nie wiem, jak mozna miec konsole i marudzic na grafike. Wiadomo, ze bieda :D Ja grafike mam gdzies, jakby mi na niej zalezalo, gralbym na PC. Na ktorego zreszta sie przesiade, ale akurat nie ze wzgledu na grafike.

Edytowane przez Smokersky
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe komu jeszcze w tym temacie nie odpisales ;)

Ja np dowiedziałem się czym się różni samochód od helikoptera :laugh:  :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×