Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba było kupic w czeskim storze za 20 pare zł :P wszystkie pliki mam dodane do pobierania ale do 19 mogą mi to anulować :) poczekaj jak to wypali to dużo osób bedzie konta sprzedawac i kupisz taniej bo widziałem ze niektórzy zakładali po 10kont i potem bedą je sprzedawać za 300 zł czy ile tam bedą chcieli. Mi sie nie chciało w to bawić.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że jeśli będzie tak jak przy BF4 to korzystanie z premium na własnym koncie będzie ograniczone, więc niestety nie urządza mnie to. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak masz racje to bedzie dupa :) ja po premierze bf4 kupiłem premium wiec nie wiem jak to jest :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zajrzeć dziś na Twitcha. Gra jest dostępna w EA Access i ludzie już młócą :)

EDIT
Mnóstwo nowych filmików





Jak chcecie więcej to wejdzcie na ten kanał YT. Tam ponad 10 filmów jest Edytowane przez jodzio
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogralem wiekszosc map i gra sie rewelacyjnie. Close quarters battlefield, czyli to o czym marzylem od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogralem wiekszosc map i gra sie rewelacyjnie. Close quarters battlefield, czyli to o czym marzylem od dawna.

I właśnie na takie coś czekam. Preorder zamówiony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie pre order zamawiacie? Niby w premiere gry otwieraja MM w Inowroclawiu, ale chyba nie zrobia przeceny na nowa gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę filmików z trybu SP, muszę przyznać że pomysł wykonywania codziennej żmudnej pracy gliniarza, łażenie po melinach i przesłuchiwanie typów wygląda ciekawie, wiem że to trochę nadużycie ale powiało mi przez moment programami reality tv co w USA za gliniarzami się szwendają. Jeżeli nie przesadzą z filmowością i postawią na realizm to może będzie pierwszy naprawdę konkretny tryb sp w serii Battlefield od dawna. Czekam na recenzje trybu single i może trzeba będzie poważniej zainteresować się gierką.

 

http://www.gamersyde.com/news_our_sp_videos_of_battlefield_hardline-16358_en.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja musiałbym najpierw napaść na Bank żebym mógł grać w napad na Bank. Chociaż gra mi się nawet podoba to cena jest zdecydowanie przegieta nawet w wersji podstawowej, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja aby zagrać w bfa musiałem wywołać osobiście wojnę na bliskim wschodzie :)

Czy jest za droga? Kosztuje tyle co wszystkie. Poczekaj chwilę i kupisz używkę o 50 mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W singla tez gra sie przyjemnie (prolog i 1 odcinek). Fajne uczucie brania udzialu w amerykanskim serialu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zawiera wersja delux? Bo nie wiem czy jest sens kupowac czy starczy wersja podstawowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up:

 

Według http://konsoleigry.pl/gry-na-ps4/2220-battlefield-hardline-deluxe-pl-bonus-ps4-5030937113196.html

 

 

10 złotych pakietów bojowych. Zawierają przedmioty, malowania i dodatki do broni, a także premie do punktów doświadczenia.

 

Przedpremierowy pakiet bojowy wszechstronność. Zawiera wszechstronny karabin szturmowy, unikalne malowanie broni i premię do PD.

 

Przedpremierowy pakiet bojowy precyzja. Zawiera jeden z najbardziej celnych karabinów szturmowych, unikalne malowanie broni i premię do PD.

 

Przedpremierowy pakiet bojowy pacyfikacja. Zawiera jeden karabin szturmowy z magazynkiem o największej pojemności, unikalne malowanie broni i premię do PD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko co prawdopodobnie odblokujesz sam w grze, nie licząc "ekskluzywnych" mazajów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś ta otwarta beta zbytnio nie przekonała, ale to może dlatego że grałem na PC :P

Mimo wszystko poczekam jeszcze na recenzje i opinie, preordera na pewno nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się rozmyśliłem pre-order odwołany. Poczekam, na recenzje, filmiki, opinie i ostateczne informacje jaka zawartość trafi ostatecznie do gry w wersji podstawowej. Poza tym odnoszę wrażenie, że znowu gra jest nastawiona na promowanie szturmowca (medyka) a mechanik/wsparcie/snajper to leży odłogiem..

 

Poza tym może warto poczekać na "Tom Clancy's the Division".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się rozmyśliłem pre-order odwołany. Poczekam, na recenzje, filmiki, opinie i ostateczne informacje jaka zawartość trafi ostatecznie do gry w wersji podstawowej. Poza tym odnoszę wrażenie, że znowu gra jest nastawiona na promowanie szturmowca (medyka) a mechanik/wsparcie/snajper to leży odłogiem..

 

Poza tym może warto poczekać na "Tom Clancy's the Division".

 

Szczerze, pograłem może ze trzy godziny w otwartą betę i odechciało mi się grać. Na początku niby fajne są te pościgi z drugiej strony te mapy są dość małe i to jeżdżenie w kółko szybko się nudzi. Poza tym odwzorowanie broni jest dużo gorsze niż w Battlefield 4, to wszystko wygląda jakbym biegał z plastikowymi zabawkami. Mapki również nie są jakoś super zaprojektowane. Nie wiem, zobaczymy co to będzie, na razie się wstrzymuję z zakupem.

 

Co do The Division to owszem, czekam z niecierpliwością, liczę na ten tytuł i jednocześnie trochę się obawiam o finalny tego obraz. Chyba nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się jasno. 90% ludzi będzie grało tylko Podbój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem na Xone jak była beta... taki Call Of Duty Hardline, raczej nie kupię, chyba że dadzą niską cenę po premierze.

 

No 239zł jak na kolejne DLC to trochę dużo, podejrzewam że za miesiąc góra dwa będzie można nabyć Hardline'a za jakieś 179zł.

Chociaż z drugiej strony na allegro są już konta za 139zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha, nie wiem czy było :D

 

Pimp maj kanapa

 

;)

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe szoguny ;)

Okoni, nie kuś bo jeszcze kupie i co wtedy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja już wyrok na siebie wydałem , co prawda czekam na jakąś cebulkę , ale łykam gierkę prędzej czy później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel kupil BFH preorder. Sprawdzalismy na Pc ma w kolejce kilka plikow do pobrania z bfh. Moja konsola jest glowna dla jego konta. Jak myslicie, jak odpale ja na czuwaniu na noc to zacznie pobieranie?

Ps: jak jego jest na czuwaniu i ja cos pobiore z store to mu sie pobiera ( on ma glosna dla mojego konta) ale znowu jak od pobieral to nic bo te pliki sa w kolejce :/

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×