Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

spojrzmy prawdzie w oczy, nastepnym FPS oddajacym realia wspolczesnej wojny bedzie Battlefield. Kto kocha zawsze zagra, ta miłość nie rdzewieje. Lubisz rozgrywke z powszechnie uzywanymi broniami i pojazdami grasz w BFa. Jesteś gimbusem i laserki sa dla ciebie zajebiste grasz w Kolosa ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym oddawaniem realiów wojny, zwłaszcza współczesnej, to bym się jednak nie rozpędzał ;)

Dziwne ceny bierzesz :D ja tam widze po 239

Jak większość gier Hardline będzie do kupienia za jakieś 120 złotych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 mln ludu zagrało w betę. Pewnie ktoś się skusi. A co do jetów i czołgów, ktoś z twórców mówił że nie ma takiej opcji. Zresztą jak ktoś chce polatać to odpali bf4. Wątpię aby chcieli robić kalkę istniejącej gry.

Jak ktos chce polatac, to odpali Falcon 4.0. Jetow jak dla mnie nie powinno byc w BF'ie, za co mi sie podoba Hardline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie w każdym BFie były. Od tego jest Battlefield, żeby były pojazdy, więc nie rozumiem tej niechęci. Jak ktoś chce piechotę to ma CoD, Killzona itd.
Poza tym nikt nie każe latać jetem przecież :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w bf h są pojazdy i ladadła. jest cysterna ,pickup, suka z paką , helka. no i zawsze można zjechać/wspiąć się na linie obcierając jajka :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w bf h są pojazdy i ladadła. jest cysterna ,pickup, suka z paką , helka. no i zawsze można zjechać/wspiąć się na linie obcierając jajka :biggrin:

Cysterna śmierci siejąca popłoch na serwerze. Już widzę jak pro-koksy będą boostowały kille ;)

Helka patrolowa się całkiem dobrze zapowiada - jeśli chodzi o kampienie w pojazdach. Głównie przez to, że trzeba jednak latać i szukać wyrzutni po mapie a inne pojazdy mogą co najwyżej trochę ją uszkodzić (nie licząc drugiej heli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spojrzmy prawdzie w oczy, nastepnym FPS oddajacym realia wspolczesnej wojny bedzie Battlefield. Kto kocha zawsze zagra, ta miłość nie rdzewieje. Lubisz rozgrywke z powszechnie uzywanymi broniami i pojazdami grasz w BFa. Jesteś gimbusem i laserki sa dla ciebie zajebiste grasz w Kolosa ;] 

Obczaj sobie "Insurgency". Nawet tworcy wspomnieli kiedys o mozliwym pojawieniu sie go na konsolach, ale to bylo takie gdybanie na etapie "nie wiemy nawet, czy na tym samym silniku". Trzymam kciuki.

Praktycznie w każdym BFie były. Od tego jest Battlefield, żeby były pojazdy, więc nie rozumiem tej niechęci. Jak ktoś chce piechotę to ma CoD, Killzona itd.

Poza tym nikt nie każe latać jetem przecież :)

Wszystkie pojazdy da sie w miare predko opanowac w przyzwoitym stopniu. Poza jetami. Malo kto sie w ogole do nich pakuje, nie liczac matolow, ktorzy leca nimi dokad chca, po czym rozbijaja. No i to jest tak, ze na wszystko jest kontra, jak papier - nozyce - kamien. Jak ktos za mocno uprzykrza zycie helka, to dosc predko sciagnie sobie na glowe duzo uwagi, ze trzech gosci wezmie igly i rownowaga na polu bitwy przywrocona. Za to jet ? Na ogarnietego pilota jeta jedyna kontra jest inny, rownie ogarniety, a to sie rzadko zdarza. Nic mu nie zrobisz wyrzutniami. Przeleci, zniszczy co ma zniszczyc, ucieknie sobie poza zasieg czegokolwiek, poczeka, az mu sie flary zregeneruja i wroci. Przez co czesto jeden ogarniety pilot dominuje pole bitwy. Takie mam wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest niezaprzeczalny, ale z drugiej strony brakowało mi dzisiaj w grze Mołotowa i pistoleciku do przesłuchań .

Podoba mi się bardzo identycznie sterowanie oboma grami i myślę, że jak już zdradzać to z młodszą siostrą - wszystko zostanie w rodzinie..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystkie pojazdy da sie w miare predko opanowac w przyzwoitym stopniu. Poza jetami. Malo kto sie w ogole do nich pakuje, nie liczac matolow, ktorzy leca nimi dokad chca, po czym rozbijaja. No i to jest tak, ze na wszystko jest kontra, jak papier - nozyce - kamien. Jak ktos za mocno uprzykrza zycie helka, to dosc predko sciagnie sobie na glowe duzo uwagi, ze trzech gosci wezmie igly i rownowaga na polu bitwy przywrocona. Za to jet ? Na ogarnietego pilota jeta jedyna kontra jest inny, rownie ogarniety, a to sie rzadko zdarza. Nic mu nie zrobisz wyrzutniami. Przeleci, zniszczy co ma zniszczyc, ucieknie sobie poza zasieg czegokolwiek, poczeka, az mu sie flary zregeneruja i wroci. Przez co czesto jeden ogarniety pilot dominuje pole bitwy. Takie mam wrazenie.

To to wyczerpuje temat... Chyba dobrze, że jak ktoś poświęci czas na opanowanie pojazdu i do tego ma skilla to rozwala innych. Kto Ci broni nauczyć się latać :)? To, że Ty nie umiesz jetem latać to nie znaczy, że trzeba z gry usuwać. Mnie w BF3 wkurzały Little Birdy, ale do głowy mi nie przyszło, żeby kasować/banować itd. Ogar w czołgu też przewali całą mapę bez problemu. Dlatego pewnie trudniej opanować jeta, skoro nie ma bezpośredniej "kontry" na niego.

Poza tym nigdy nie widziałem, żeby jet na respie czekał, więc nie wiem gdzie grasz, że "mało kto się w ogóle do nich pakuje". Nawet jeśli jakieś nooby jako taxi używają to się za chwilę trafi ktoś kto choć trochę ogarnia i lata dłużej niż 30 sekund. Tak samo można wziąć wyrzutnie i wkurzać pilota tak, że sobie nie polata tylko będzie uciekał non stop i da sobie siana w końcu.

Np. teraz w BF:H wydaje mi się, że będzie mało zbalansowania dla helika patrolowego/szturmowego, który jest o wiele bardziej śmiercionośny i łatwiejszy do ogarnięcia niż jet.

EDIT: @okoni - niestety potem znerfili :(

Supasowi wysłałem zaproszenie do znajomych (musiał mnie fajur skasować na dniach, bo byłem przekonany, że jest na friend liście).

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie w bf3 irytowały nooby kampiące na respie które latały mavami :P ;)

Siemosławie, Supas Cię szuka na BL, chce pogadać na temat meczu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale Helke w Hardline zniszczy nawet osoba, która ma tylko jedną rękę. Tę stingery sa chore.

Edytowane przez Oster325
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już jakie ostatecznie bronie będą w jakiej klasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Te maski to już przesada.. Wilk jeszcze jeszcze ale ten dinozaur mnie rozpier**lił na maksa. Myślałem, że JF pokaże wszystkie bronie a tu lipa :(

Mój angielski jest dość słaby ale oglądając filmiki na YT słyszałem, że jeśli gramy jedną bronią wystarczająco długo to możemy w przyszłości wykupić licencje. Pozwala ona na korzystanie z danej droni niezależnie od strony konliktu i klasy. Czy ktoś to potwierdza?

Np. Jeśli kupie K10 grając technikiem i Zdobędę nim coś koło 300 kili. Gdy osiągniemy ten poziom i będziemy mieć odpowiednio dużo forsy to można wykupić licencje na daną broń. Czy to uprawnia do tego co zostało podane wyżej?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up, tak !! już w becie tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę kłamał ja w bete trochę grałem ale licencji nie kupowałem. Nawet się za bardzo nie zastanawiałem od czego ona jest.. Sądziłem, że jej zakup pozwala na granie daną bronią po obu stronach konfliktu (policja/złodziej). Ale informacja o tym, że także niezależnie od klasy postaci to już był szok. Czyli w przeciwieństwie do innych battlefield'ów będzie można grać każdą bronią w każdej klasie wystarczy tylko wytrwale grać. Tak to należy rozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, medyk po stronie policji będzie mógł grać broniami medyka ze strony bandytów i na odwrót i tak przy każdej klasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mi o to chodziło, tylko źle przeczytałem Twój post :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie, medyk po stronie policji będzie mógł grać broniami medyka ze strony bandytów i na odwrót i tak przy każdej klasie

W takim razie teraz ja nie łapie.. Piszesz, że nie ale mówisz iż każda strona i klasa tak. to ja już zgłupiałem..

 

znaczy to to, że licencja na broń pozwala na kożystanie z danej broni oby frakcją a nie klasą czy tak? jeśli nie to wyjaśnij mi to łopatologicznie.

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pewnie tak jak w bf3.

Czyli, że jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to każda z klas będzie mogła korzystać tylko z broni przeznaczonych dla tej klasy, a licencja pozwoli korzystać z danej broni obu stronom, ale wciąż tylko w konkretnej klasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Te maski to już przesada.. Wilk jeszcze jeszcze ale ten dinozaur mnie rozpier**lił na maksa. Myślałem, że JF pokaże wszystkie bronie a tu lipa :sad:

Mój angielski jest dość słaby ale oglądając filmiki na YT słyszałem, że jeśli gramy jedną bronią wystarczająco długo to możemy w przyszłości wykupić licencje. Pozwala ona na korzystanie z danej droni niezależnie od strony konliktu i klasy. Czy ktoś to potwierdza?

Np. Jeśli kupie K10 grając technikiem i Zdobędę nim coś koło 300 kili. Gdy osiągniemy ten poziom i będziemy mieć odpowiednio dużo forsy to można wykupić licencje na daną broń. Czy to uprawnia do tego co zostało podane wyżej?

Dokladnie tak. Dla M16 w becie bylo to wlasnie 300 killi. Nie wiem, czy dla kazdej broni tyle samo.

 

Ahaha, widzieliscie te gadzety ? Dildos pod tytulem "Fat Boy", a dla policji gumowe rekawiczki. Smialem sie chyba z dziesiec minut.

Edytowane przez Smokersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek fabularny ma trwać około 10 godzin! Dla mnie to już kroczek do przetestowania, a nie jak zawsze dotąd w FPS-ach 5/6h. Fabuła będzie się skupiać na podstawie "serialu". Dostaniemy 10 odcinków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×