Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Yogurt, ale ja jestem w 100% poważny - co prawda to leczenie też jest jakoś tam ograniczone i naturalnie nie da się spamować tego non-stop, ale moim zdaniem sprawdza się to bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że ułatwia grę? Pewnie tak, bo gracz dzięki temu jest w pewnym sensie bardziej samodzielny, nie musi liczyć na dobry dzień innych graczy. Co prawda jakoś nie zauważyłem, żeby każdy ciągle się leczył na partnerach, ta opcja chyba nie działa w trakcie walki itd. W sumie nie grałem na tyle dużo, żeby mieć jakieś konkretne przemyślenia nt. działania tego systemu, ale nie zauważyłem żeby było skutkowało terminatorami, którym HP szybciej rośnie niż ubywa. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield to gra zespołowa w ktorej teamplay sie liczy. A takie ulatwienia imo nie powinny miec miejsca. Troche w bf4 gralem i brak samodzielnego podnoszenia apteczek/amunicji wymusza na graczach bardziej różnorodną gre (granie roznymi klasami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W zupelnosci wystarczyly by te ktore sa na scianach, jak i defibrylatory:) Jeszcze fajne jest to ze pokazuje kiedy dany pojazd sie zrespi:)

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4>hardline

Przynajmniej na chwile obecna imo

 

 

dla mnie zupelnia inna grywalnosc ktorej bym nie prownywał, gdyz jest zupelnie inna dynamika postaci, liczba dodatkow, brak lewoluszyn oraz zawsze 60fpsow ;] w HL jak trafiam w glowe to jest w glowe! kupuje to na bank, przypomina mi rozgrywki w CSa i takiego fpsa potrzebowalem - prostego bez tuningow. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na plus brak jet'ow i jeszcze cos, ale zapomnialem co ! Strzelanie rzeczywiscie jakies przyjemniejsze, wiekszy odrzut, z tego co mowia mniejszy auto aim... ooops, mialem na mysli "aim assist". Choc kiedys slyszalem plotke, ze w ogole go nie bedzie, zawiodlo mnie, ze okazalo sie to tylko plotka. Jak chcesz czlowieku sam odpowiadac za swoje wlasne celowanie w strzelaninie, to od razu masz troche handicap (jak to powiedziec po polsku ?), wzgledem tych, ktorzy biegaja medykiem z auto aimem. Aim assistem. A kij tam, nie bede sie wiecej poprawial, nazywajmy rzeczy po imieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie rzeczywiscie jakies przyjemniejsze, wiekszy odrzut, z tego co mowia mniejszy auto aim... ooops, mialem na mysli "aim assist". Choc kiedys slyszalem plotke, ze w ogole go nie bedzie, zawiodlo mnie, ze okazalo sie to tylko plotka. Jak chcesz czlowieku sam odpowiadac za swoje wlasne celowanie w strzelaninie, to od razu masz troche handicap (jak to powiedziec po polsku ?), wzgledem tych, ktorzy biegaja medykiem z auto aimem. Aim assistem. A kij tam, nie bede sie wiecej poprawial, nazywajmy rzeczy po imieniu.

Ci co robią tą grę nie są głupcami. Jakby nie było asysty w celowniu to ta gra może i dobrze by się sprzedała ale umarłaby bardzo szybko.

 

Z tego co wiem mają dać możliwość wyłączenia asysty w BF4 na własnych serwerach. Zobaczymy ilu będzie kozaków grających bez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co piszą, że grafika w becie BF:H jest gorsza niż w BF4 chyba nie grali w betę BF4  :). Pamiętajcie że to tylko beta!

Co do samej gry to jest dużo uboższa od BF4 chociażby w temacie pojazdów czy broni i dodatków. Mapki fajnie zbalansowane zwłaszcza ta z bankiem. Według mnie bronie też są fajnie zbalansowane, ewidentnie widać różnice w dystansach między np. PDW a karabinami szturmowymi czy strzelbami. Recoil dużo większy. Pierwsza broń dla medyka kopie jak koń…

Fajny patent z tymi apteczkami i amunicją, w końcu nie trzeba się prosić żeby ktoś łaskawie coś ci rzucił. No i strzelanie snajperkami jest jakieś inne. Dużo łatwiejsze niż w BF4.

Pomimo tego, że gra nie w moim klimacie to grało mi się naprawdę przyjemnie i coś mnie do niej ciągnęło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak całą tą sytuacje skomentuje tak:

 

"Nie możesz zmienić battlefield'a ale możesz zmienić battlefield'a.. ale to i tak niczego nie zmieni"

 

Tym radosnym akcentem odmeldowuje się i do zobaczenia na polu walki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że mnie wczoraj znajomy pytał w Imprezie czy coś nasmarowałem na forum odnośnie Hardline'a, poczułem się naznaczony i muszę wypełnić wolę bożą ;)

 

Hm, od czego zacząć ? Może od tego że betę oklepałem na ps3 i ps4 (kobita jak słyszała "pik" jakiejkolwiek włączanej konsoli to syczała ze złości). Różnica pomiędzy konsolami co do grafiki kolosalna, ale nic ponad BF4. Jedyny minus odnośnie wersji na next gena to dupne respy, częsta sytuacja gdzie respiąc się na fladze, dostawałem kulę w tył głowy. Widać że niektóre osoby już ogarniały miejsca odrodzeń i czekały w  tych okolicach aby mieć darmowego killa. Reszta, odnośnie porównania między konsolami, jest wydaje mi się, zbędna. Każdy kto ma oczy i patrzy na grafę na ps3, wie o co chodzi :)

Teraz może kilka słów o tych wszechobecnych porównaniach do BF4. To zrozumiałe że będą, ale czy nie trzeba się od nich odciąć? Zaraz tłumaczę. Ktoś już wcześniej o tym wspominał że gra dostała darmową reklamę w postaci nazwy Battlefield. Gdyby nie ona, gra pewnie zanotowała by kiepski debiut. Nie dlatego że jest słaba, ale dlatego że podział graczy mocno się zabetonował na front "profesjonalnego" Battlefielda i arcadowego CODa. Tak, tak, moi mili, jęczymy że BF4 dupny, a cioramy co dzień i skończyć nie możemy. Zresztą samo Dice kiedyś powiedziało że pytając graczy co chcieli by w grze zmienić na lepsze, tak naprawdę nie dostali jakiejś jednolitej odpowiedzi, gracze niby mieli sporo pretensji, ale pomysły były z cyklu: "yyyyyyyy, w sumie to nie wiem".

Pamiętajmy że EA to maszynka do robienia pieniędzy, będą kombinować aby poszerzyć rynek dla swojego produktu, bo utrzymanie się z wąskiej grupy nołlajfów i e-sportowców, równa się z bankructwem. Pierwszym takim pomysłem na podkupienie graczy Coda, był Warfighter, skończył wiadomo jak. Teraz kombinują znowu na odświeżenie rynku i robią takiego lajtowego BFa z domieszką GTA V. Czy im się uda? Użyję wyświechtanego powiedzenia, pożyjemy zobaczymy :) . Dla mnie gra ma potencjał, luzacki klimat mi podszedł ( tekst Ding Dong , po wpakowaniu kulki policjantowi , kładzie mnie na łopatki :biggrin: )

Marudzimy że nie tędy droga, ale co chcemy w zamian? Co można zmienić aby grało się w bfa lepiej? ( pomijam lagi, każdy już chyba ogarnął że prawie wszystkie firmy sepią na serwery , a sytuacji gdzie na serwerze pojawia się Bin Laden i śmierdzi teleportami na kilometr, nie da się pominąć-chyba że zrobią blokady na ping, tak jak to jest na PC).

No właśnie co? Nowe bronie? Nie, bo i tak wszyscy ganiają z dwiema, trzema pukawkami , które są najbardziej uśrednione odnośnie statystyk. Nowe gadżety? Nie , bo te i tak wszyscy po kilku chwilach olewają i wracają do starego sprawdzonego " RPG/C4 ci w ryj , chamie" :biggrin: . Jedyną rzeczą którą wszyscy chcemy są nowe mapki, a te jak wiadomo mają być , bo Dice planuje wspieranie jeszcze BFa przez prawie rok.

Tak już kończąc ten nudny monolog, gra ma szanse skubnąć trochę graczy z obozu Activision i skupić trochę uwagi znudzonych graczy BFa. Imo dobrze że  Hardline się pojawi, jest różnorodność , każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Lekka odskocznia od żołnierskiego drygu jeszcze nikomu nie zaszkodziła :) To tak jak z własną kobitą, niby człowiek się przyzwyczaił, jest spokój bo niczym nas już nowym nie zaskoczy i tak nam z tym dobrze, a jednak jak idziemy ulicą zawsze oglądamy się za jakimiś świeżynkami :biggrin: ;)

 

No, Bonsie, Supasie, chcieliśta to mata. Tera plusy poproszę bo się napisałem , a robota czeka :P

Mów wprost bierzesz czy nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , jak stanieje :)

 

jak pisałem wcześniej , gra mi podeszła, luzacki klimat , trochu zmniejszony aim assist , co uważam za plus. W becie trochę irytowały szotgany które zbierały na raz, nawet z dalszej odległości , ale to wszystko do poprawienia w patchu nr 143 :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moim okiem handlowca gra jest warta w kole 50 a 100 zylaczy. I jak dojdzie do tego pułapu i nie będę mieć nic innego do pociorania to wtedy bardzo intensywnie się zastanowię czy wyłożyć sakwę i zakupić. Nie będę pisał czy jest dobra czy nie bo każdy może uważać inaczej, dla mnie po prostu jest tyle warta :biggrin:

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oko cebuli a nie handlowca ;), dla mnie bf4 nie jest wart 100 zł , a mimo to nawet używki nie schodzą po niżej tej kwoty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam ;)

Gra wygląda jak dodatek i taką "DLC" cenę też jestem gotów za nią zapłacić.

Nie twierdzę oczywiście że jest zła i taka będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam z oceną jak zobaczę całe dziewięć map i wszystkie tryby. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak w ogóle to sobie poczekam na taki moment jak wyjdzie jakaś promocja na fulla + premium (bo rękę sobie dam uciąć że takowy do tej gry będzie, nie odpuszczą przecież :biggrin:) za około stówkę tak jak to było niedawno z BF4, do tego czasu już na pewno czwórka się znudzi i będzie chęć żeby zerknąć "coś nowego do szczelania" w przyzwoitej cenie ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oko cebuli a nie handlowca ;), dla mnie bf4 nie jest wart 100 zł , a mimo to nawet używki nie schodzą po niżej tej kwoty :)

pisalem ci juz. BF4 w rtv euro agd jest za 99 zl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Hardline zanotuje slaba sprzedaż beda próbowali to naprawić DLC w ktorym dostaniemy jety, czolgi, bmp i jakies samonaprowadzane gunwo w postaci broni lub granatnikow. Widac to po otwartych mapach. Sa dosyć spore moze za bardzo tego nie widac gdyz punkty sa blisko siebie. Ja to tak widze... Zreszta na premiere nie biore raczej jak stanieje do 50 pln. Tyle za to DLC dam maksymalnie. Battlefield to wojna a nie sciganie cysterny do kontroli :-D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 mln ludu zagrało w betę. Pewnie ktoś się skusi. A co do jetów i czołgów, ktoś z twórców mówił że nie ma takiej opcji. Zresztą jak ktoś chce polatać to odpali bf4. Wątpię aby chcieli robić kalkę istniejącej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo spodobala ta gra, fajna odskocznia od bf4, na pewno kupie, ale jeszcze nie wiem czy skladac pre ordera czy czekac na recenzje. Ogolnie to nie sadzilem, ze gra mi przypadnie do gustu, w 1 bete gralem, ale mi sie nie spodobala, tej 2 mialem nie pobierac, ale nie mialem w co grac to juz pobralem i mi sie bardzo spodobalo, nie moge doczekac sie premiery. Bf4 mam z premium, ale troche sie nudzi, cod aw jak dla mnie jest slaby, po prostu nie podoba mi sie to skakanie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi będzie młucić w hardline. I co co zarzekają się ,że nie też pójdą rabować bank ... Polityka EA jest prosta tak podejść gracza ażeby i tak zakupił  produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu poczekać.. Aż będzie jakaś promocja bo gra niejest warta 289zł a tym bardziej 329zł za podstawke..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu poczekać.. Aż będzie jakaś promocja bo gra niejest warta 289zł a tym bardziej 329zł za podstawke..

Dziwne ceny bierzesz :D ja tam widze po 239 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×