Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko,tylko do około 19 pobierało sie "normalnie" to późnym wieczorem praktycznie stało w miejscu,tak jak już kilka osób pisało.

Mi pobrało w może max godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak oto 5 stron o tym jak się komu gra (beta)pobierała.

 

 

Bez przesady. Możesz też znaleźć info, że menu jest brzydkie ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moje pierwsze wrazenia.


 


Zoldak, jak dla mnie, troche wolny jest, moglby troszeczke szybciej biegac, no ale nie jest zle. Widze, ze niektorzy maja problemy z celowaniem (mniejszy aim asssit), co sprawia, ze dosc czesto moge ubic kolesia, ktory wali mi w plecy. Generalnie nie jest zle, powiedzialbym bardzo dobrze... Jaki jest dla mnie najwiekszy minus szpila? To czysty arcade, niezobowiazujace strzelanie, niczym w CoD. Spodziewalem sie wymagajacego "szutera", dostosowanego do E-sportowych rozgrywek, a tymczasem to "cukierkowate", malo ambitne strzelanie do wszystkiego co sie rusza. Moze zabrzmi to absurdalnie, w kontekscie moich hejtow pod adresem Bf4, ale po 4 godzinnej sesji z Hardline'em, odpalilem pozniej Bf4, i czerpalem z niego sporo frajdy. Niestety szpil nie spelnil moich oczekiwan. Miala byc skill w piechocie, a zabija sie tak samo latwo, jak w Bf4. Zreszta looknijcie na moj montaz. 


 



Edytowane przez kabotyn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytać posty na poprzedniej stronie.

Gra się odpala przy 3 GB, a instalacja to tak naprawdę pobieranie reszty (do 12gb. 3GB z 12 = 25%. Tyle mialeś, jak odpaliłeś grę). Geniusze z Dice/EA tak wyczarowali... Czyli i tak musisz 12 gb ściagać.

Po pierwsze DICE nie robi tej gry. A po drugie nie EA tak wyczarowalo tylko kazda cyfrowka tak sie pobiera. Dokladnie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten twór który ma w nazwie Battlefield jest żenujący. Gra która miała dla wielu najlepszy multiplayer kiedykolwiek (nie mówie tu o BF4,BF3 oraz BC2 choć ten naprawdę był przyjemy), stacza się po równej pochyłej. Goście którzy ją robią powinni wrócić do Dead Space.

Gra jest maksymalnie arcadowa, i jej najwiekszy grzech to taki, że jest za szybka jak na Battelfield'a! Miejmy nadzieję, że sprzeda się jak najmniej, żeby nie wpadli na kolejny pomysł zrobienia tak drewnianej gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie te wieczne narzekania.

Gra jest taka sama, jak wszystkie pozostałe części? "Odgrzewany kotlet wtf omg lol"

Gra jest w zupełnie innym klimacie, z innym feelingiem strzelania, nowymi trybami i innymi mniejszymi/większymi nowościami? Nadal źle!

 

A pan u góry, który twierdzi, że wszystkie ostatnie części były słabe, to już w ogóle rozjebał. 

Emejzing!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie generalnie się podoba. :D jakby dali destrukcje to będzie ok :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta beta to w zasadzie pierwszy BF w jakiego grałem. Muszę przyznać, że gra cholernie mi się podoba i po początkowym zagubieniu w mechanice rozgrywki teraz jestem raczej przekonany, że kupię. Jedynym poważnym minusem na jaki póki co wpadłem jest fakt, że ten tryb Hotwire wydaje się strasznie głupi. Large conquest to klasyka, która sprawdza się zawsze, heist to świetna sprawa o ile pamięta się o celach gry, a nie robi z tego zwykły deathmatch. A, no i tragiczne jest to, że nasza postać nie jest w stanie przeskoczyć sięgającego do pasa płotu, ale domyślam się, że to ta słynna magia BFa :biggrin:

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 A, no i tragiczne jest to, że nasza postać nie jest w stanie przeskoczyć sięgającego do pasa płotu, ale domyślam się, że to ta słynna magia BFa :biggrin:

 

 

Jest postęp znaczy się a nie tragicznie. w BF4 zwykły krawężnik jest problemem. Czyli jednak coś uległo poprawie.

Jeszcze ze dwa BF-y i nasz żołnieżyk przeskoczy na raz jakiś murek.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób którym beta nie podeszła proponuję wrócić do Bf4, będzie on jeszcze wspierany conajmniej rok. Szkoda waszych nerwów.

A tym co się spodobała życzę miłej młócki :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A z dupa franc odpalę se dziś tą betę i zobaczę jak wygląda to w stosunku do poprzedniej. Bo do BF4 nawet tego nie porównuje ;)

Co mi szkodzi, nie?

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób którym beta nie podeszła proponuję wrócić do Bf4, będzie on jeszcze wspierany conajmniej rok. Szkoda waszych nerwów.

A tym co się spodobała życzę miłej młócki :)

tak tez wczoraj zrobilem i gralo sie calkiem dobrze.

Ps. Masz juz tego bf4 na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi się bf4 znudził, a hardlajn wręcz przeciwnie :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bf4 znudził

 

ale na njudżenerejszon to zupełnie inna gra przecież :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni poświęciłem na ostre testowanie wszystkiego co deweloper nam udostępnił i myślę, że mogę już wyrazić swoje zdanie o tej becie:
Zaczynając od grafiki, nie widzę żadnego regresu w stosunku do bfa4. Mapy są jaśniejsze, bardziej kolorowe. Sama atmosfera, którą buduje gra jest lżejsza (pokazywanie fuckow przy zaznaczaniu, muzyka w aucie, radia do włączania, zabawne teksty obu frakcji). Niektóre bronie są bardzo dziwnie wykonane, przez co wyglądają jakby były z plastiku(np m16a3, m416) ale są też takie, których skinom nie moge nic zarzucic(akm). Takie pierdółki jak malowania na broń zostały wykonane bardzo fajnie, mam wrażenie, że kamuflaże bardziej przypominają te z coda niz te z bfa. Ciekawym dodatkiem jest też możliwość odblokowania złotych pukawek(gdzieś już to widziałem?), które błyszczą się jak psu jajca. 

Oczywistym powinno być dla każdego, że ta tzw: ,,beta'' jest tak naprawde pre-finalem i wiele się tutaj nie poprawi. Dostaliśmy ten kawalek gameplaya, żeby anty-reklame, którą zrobiła beta w 2k14 zamienić na hype przed premierą 2k15. Feeling strzelania bardzo mi odpowiada, sama arcadowa rozgrywka w sumie też(to raczej podlega indywidualnej ocenie każdego). Gra według mnie jest jednak strasznie niezbalansowana. Są guny, które niestety nie nadają się do niczego, są też zabijające śmiertelnie strzałem w stope shotguny i 'laserowe' karabiny z ttk równym jednej milisekundzie. 

Co do trybów w grze, podbój jest bardzo piechotny. Auta służą głównie do przemieszczania się między punktami, te z ckm na dachu nie są czymś, czego nie da się pokonać. Jedynym problemem mogą być helikoptery, ale porozrzucane rpg na mapie powinny szybko zalatwić sprawę w późniejszych fazach rozgrywki (teraz wiadomo, że wszyscy biegają jak kurczaczki i mało kto się zastanawia jak unieszkodliwić helene).
Tryb napadu daje mi mnóstwo funu. Świetnie zaprojektowany tryb gry, którego wynik zależy wyłącznie od ogaru obu drużyn. 
Ostatni tryb fuchy nie podszedł mi za bardzo, kompletnie nie przemawia śmiganie tymi samochodami, no ale cóż, nie wszystko może się podobać.

Płynność gry na ps4 nawet w dużym podboju jest idealna i ani razu nie zaliczyłem dropu klatek.
Netcode nadal taki sam jak w bf4, ginie się za ścianami. Rzadziej można to zaobserwować, bo time to kill jest bardzo mały i ginie się szybko, nie mniej jednak, od strony sieciowej gra nie zaliczyła wg mnie wielkiego progresu.
Aim assist na ps4 jest mniejszy. Na pewno mniej przeszkadza niz w bf4, bo celownik nie 'przykleja się' do nogi przeciwnika, kiedy biegnie ich trzech, a daje nam swobodne pole do manewru. 

Nie liczyłbym na rozwój e-sportu w bfie, jeśli nadal będzie zmierzał w tym kierunku. Nie chodzi mi tutaj o krytyke hardline, ale o samą polityke wydawców. Gra e-sportowa nie może wychodzić co roku. Gra e-sportowa musi żyć przez kilka lat, a w chwili obecnej co roku dostajemy nową grę, najlepiej z dwoma pakietami premium i milionem gówien zrobionym wyłącznie pod casuali. Dla ea o wiele bardziej liczy się dobra sprzedaż ich nowego produktu niż rozwój jakichkolwiek rozgrywek e-sportowych, więc nie spodziewałbym się cudów. 

Czy gra jest warta kupna? Na premierę na pewno nie, posiada zbyt mało contentu w stosunku do ceny, do tego jest typowym zrobionym 'na siłę' produktem, który ma napełnić kieszenie wydawcy przed BF5. Dostajemy mniej map, mniej broni a więcej pierdół, smaczków i kolejne bugi w zamian za niebotyczną cenę 280zł. Jak dla mnie **owy deal.

Polecam zobaczyć mój montaż z dwóch dni zmagań z betą:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie beta rewelacja. Poza grafika oczywiscie.

Edytowane przez snosch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listy nie mam, ale deweloperzy w jednej z cotygodniowej info o bfh podali liczby. Bodajze 54 bronie, a w bf4 z podstawki naliczylem okolo 70.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listy nie mam, ale deweloperzy w jednej z cotygodniowej info o bfh podali liczby. Bodajze 54 bronie, a w bf4 z podstawki naliczylem okolo 70.

Tez cos znalazlem. Map ponoc 9. Wiec raczej malo nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 to juz o jedna mniej niz w bf4. Wole swoim portfelem nie zgadzac sie na co roczne placenie wiecej za mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 to juz o jedna mniej niz w bf4. Wole swoim portfelem nie zgadzac sie na co roczne placenie wiecej za mniej.

 

Spokojnie, przecież 9 map będzie w podstawce. Jeszcze przecież do tego tak naprawdę "DLC" powychodzą jakieś dodatkowe DLC, premiumy i inne gady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 to juz o jedna mniej niz w bf4. Wole swoim portfelem nie zgadzac sie na co roczne placenie wiecej za mniej.

A jak byles w kinie na filmie ktory mial 3h za 25 zl, to jak jest film 1,5h to mowisz w kasie ze zaplacisz tylko 12,5 zl? Ludzie prosze was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozwalają mnie te wieczne narzekania.

Gra jest taka sama, jak wszystkie pozostałe części? "Odgrzewany kotlet wtf omg lol"

Gra jest w zupełnie innym klimacie, z innym feelingiem strzelania, nowymi trybami i innymi mniejszymi/większymi nowościami? Nadal źle!

 

A pan u góry, który twierdzi, że wszystkie ostatnie części były słabe, to już w ogóle rozjebał. 

Emejzing!

Znając życie grałeś pewnie w BF od wersji konsolowych i uważasz się za wielkiego znawce i fana serii. Niestety, ale konsole zniszczyły Battlefield'a, na początku zabrały komendata, teraz w 4 jest spowrotnem w bardzo żenującym wydaniu, bugi na porządku dziennym, pojazdy zachowują się jak pudelka kartonowe i nie mają żadnej mocy rażenia. Tylko 4 klasy postaci, miliard bezsensownych celowników, kamuflaże takie kamuflaże srakie.Mapy są za małe i ogólnie źle zrobione, nie ma żadnej mapy którą będzie się wspominało po latach.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jak byles w kinie na filmie ktory mial 3h za 25 zl, to jak jest film 1,5h to mowisz w kasie ze zaplacisz tylko 12,5 zl? Ludzie prosze was.

 Wydaje mi sie, ze twoje porownanie nie ma sensu. Oceniam ilosc contentu w grze, bo za NIEGO place.  Idac do kina na film rowniez oceniam zawartosc ale pod innymi wzgledami, bo ogladam film dla FABULY.

Edytowane przez Ultern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×