Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

tez wam sie tak dlugo instalowalo?(ja nadal czekam)

Nie żebym nie mówił ale.. "a nie mówiłem" ^^

Zanim to ściągniesz i ograsz to już się beta skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy bedzie tracic na popularnosci. O dziwo pracuja nad nim caly czas, w przygotowaniu jest dodatek z mapami wybranymi przez graczy droga ankiety i kolejne usprawnienia rozgrywki. Nie wyglada na to, by mieli go porzucic po premierze Hardline. Zastanowilbym sie dwa razy na Twoim miejscu.

 

 

No problem w tym, że nie grałem w bf4, więc ciężko mi porównać.

 

Może któryś z forumowiczów, który zagrał w Hardline więcej niż 2:37 sekund pokusi się o jakieś porównanie bf4 i hardline? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe komu jeszcze w tym temacie nie odpisales ;)

Raz a dobrze. Da sie zacytowac tylko istotny fragment z czyjejs wypowiedzi, zeby zaoszczedzic miejsce ? Probowalem, ale nie moglem dojsc jak to zrobic.

Edytowane przez Smokersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cytujesz usuwasz treść z okna

 

Raz a dobrze...........................

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatni Battlefield w jaki grałem to był.....1942 na pc więc ten to dla mnie całkowita nowość. Doszedłem w becie do 35lvl :) wszystko na jednej mapie, napad ze 2 razy, a tego z autami nawet nie włączyłem :) Nieważne czy komuś się ta gra podoba czy nie - trzeba się cieszyć (to żałosne), że dostaliśmy przed ewentualnym zakupem "demo", można zagrać, przetestować i wyrobić opinie "kupić czy nie". Żałosne, bo 90% wychodzących gier nie ma demka, za to powinni wieszać. Kupujemy za ciężką kasę gry po opiniach innych, z nadziejami, że musi być hit, bo znany tytuł, po ocenach portali czy filmikach YT :/  Nie wiem co macie z tym pobieraniem czy niemocą grania, ja od 1 dnia bety gram godzinami, raz przez 10min nie można było wejść, wszystko śmiga, do gry łączy z parę SEKUND, może ze 2 lagi w tym czasie. 

Edytowane przez Tomi915
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4>hardline

Przynajmniej na chwile obecna imo

 

 

Ok, tylko, że niewiele mi to pomaga :P

 

Jak porównujesz strzelanie w jednym i drugim? Recoil, autoaim? W bf4 30 map w premium do tego samoloty czołgi i co tam jeszcze. Z tego co ludzie piszą hardline jest bardziej arkadowy i mi to w sumie pasuje. Bo chcę odpalić grę i się cieszyć rozgrywką a nie się wkurzać bo map nie znam itp. No chyba, że nie jest tak źle a różnica nie jest tak duża jak wszyscy opisują. No i do bf4 nie zachęca fakt, że ostatni wątek w temacie o bf4 to taki, że komuś save'a zjadło i trzeba od nowa praktycznie grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loadingi sa za krotkie ;/ nie mozna sie wyszczac lub nawet skoczyc do lodowki po piwo :D 3 sekundy i nowa runda

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko, że niewiele mi to pomaga :P

 

Jak porównujesz strzelanie w jednym i drugim? Recoil, autoaim? W bf4 30 map w premium do tego samoloty czołgi i co tam jeszcze. Z tego co ludzie piszą hardline jest bardziej arkadowy i mi to w sumie pasuje. Bo chcę odpalić grę i się cieszyć rozgrywką a nie się wkurzać bo map nie znam itp. No chyba, że nie jest tak źle a różnica nie jest tak duża jak wszyscy opisują. No i do bf4 nie zachęca fakt, że ostatni wątek w temacie o bf4 to taki, że komuś save'a zjadło i trzeba od nowa praktycznie grać :P

1. Strzelanie jest dużo lepsze w Hardline, jest ciężej i bardziej czuć przeznaczenie broni - czy jest na krótki, czy też może na bardziej odległy dystans. Tylko jest jeden haczyk - całkowity brak balansu broni.

2. Asysta jest sporo mniejsza.

3. Jest bardziej arcade, dużo łatwiej osiągnąć dobry wynik niż w BF4.

4. W sumie to średnio mnie obchodzi kampania. Przeszedłem jedynie dla broni, które dostaje się w multi. Przejście tego kiczu było dla mnie niesamowicie trudne i musiałem to rozkładać na raty po max 1 misji dziennie, żeby nie ześwirować. Nie wspominam nawet o tym, że ja żadnego problemu z save nie doświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wklejasz cytowany tekst i usuwasz czego nie chcesz:)

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem chwile i stwierdziłem że ten klimat mi nie pasuje, mam nadzieje ze inni będą mieli wiecej radości z gry i że twórcy nie zepsuja wszystkiego w dniu premiery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mi podszedł tryb fucha ale po godzinie miałem dość aż się w głowie kręciło od tych pogoni samochodowych.A od premiery dziennie ciosam bo się beta skończy.Poza tym miota mi tym celownikiem jak szatan.Jedni chwala recoil, ja nie.Nie biore na premierę, później się może jakiś slot za ćwierć darmo wychaczy ale nie zależy mi wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu napisałem coś takiego:

Pograłem trochę w każdy z trybów i zauważyłem że jeśli nie poprawią tekstur, to będzie masowy płacz na grafikę. Trochę takie same odczucia miałem, jak odpaliłem Crysis 3, a później miałem nieprzyjemność odpalić State Of Decay. Niby ten sam silnik graficzny, ale różnica niebo, a ziemia. Każdy przecież zna możliwości silnika Frostbite 3, a w Hadrline wyraźnie coś niedomaga pod względem grafiki. Pewnie zaoszczędzili na grafikach :P Samo menu wygląda jakoś tak...nie wiem...ubogo?, tandetnie? W tym przypadku może się czepiam głupoty, bo co tam menu?,ale do mnie jakoś ono nie przemawia. Pomijając kwestię grafiki i wyglądu menu, to grało się dość przyjemnie. Samo strzelanie bardzo przyjemne, fajnie czuć odrzut broni, ale to tylko chyba jedyny plus jaki znalazłem w becie. No może jeszcze nowe tryby są ciekawe. Zawsze to coś nowego i może okazać się strzałem w dziesiątkę, ale samymi trybami sprzedaży gry nie zwiększą. Moim zdaniem gra podzieli początkowe losy Battlefielda 4... I będzie akcja łatanie i łatanie a pograć będzie można normalnie dopiero za dwa lata. Pierwszą poprawką będzie pewnie obniżenie mocy rażenia granatów, bo to co się teraz dzieje...masakra. W każdym razie na premierę gry nie kupię. Nie widzę sensu. Może kiedyś...BF4 lepszy :biggrin:

 

Pograłem dłużej i jakbym miał się ustosunkować teraz do tego posta, doradziłbym każdemu zainteresowanemu grą: pobrać ją, odpalić, pograć co najmniej 3 godzinki (jeśli jeszcze tego nie zrobił). W tym czasie można przetestować wszystkie tryby, zagrać na wszystkich mapach i wyciągnąć jakieś wnioski. Moim zdaniem znajdą się osoby, którym gra będzie się podobała, będzie się przyjemnie grało, bo gra ma niewątpliwie potencjał.

Mi bardzo przyjemnie się strzela, ale to naprawdę przyjemnie. Asysta działa moim zdaniem lepiej, względem tej z BF4. Co do trybów to nadal uważam, że są one ciekawe. W tryb Fucha fajnie się gra, żeby szybko nabić punkty, bo te lecą jak szalone, ale też szybko zaczyna się nudzić i denerwować. Jeśli chodzi o prowadzenie samochodów... samochodówka to nie jest, ale mogli poświęcić temu trochę więcej czasu. Napad na bank bardzo fajny, tylko część osób traktuje go jako deathmatch. Szkoda że nie ma dostępnego trybu odbicie zakładnika, czy jak on tam ma się nazywać. Myślę że ten może okazać się najciekawszy. 

Teraz trochę screenów :P

Menu wyboru broni w Hardline wygląda tak:

Wersja%20beta%20Battlefield%E2%84%A2%20H

O ile korzysta się z tego przyjemnie, o tyle sam wygląd nadal mnie odpycha. Ja tu widzę tylko i wyłącznie pójście na łatwiznę. Grafikę w grze przeboleję, ale wyglądu menu nie! :P Dla porównania to z BF4:

Battlefield%204%E2%84%A2_20150207092328%

 

Sama grafika w grze:

Wersja%20beta%20Battlefield%E2%84%A2%20H

Szału nie ma... nie urywa, ale da się grać. Tylko nie próbujcie mi wmówić że jest tak samo dobra jak w BF4. Jest to krok wstecz i to duży, jak nie kilka kroków.

A taką drabinę to sam bym chciał mieć. Sporo miejsca by mi zwolniła :biggrin:

Wersja%20beta%20Battlefield%E2%84%A2%20H

 

Moje wnioski? Ewidentny skok na kasę poprzez wykorzystanie znanej marki. O tym, że gra podzieli początkowe losy BF4 już pisałem. Innej opcji nie ma. To co było w becie, zwykle powtarzało się w wersji finalnej. Nikomu nie odradzam zakupu. Myślę, że jeśli ktoś nie ma BF4 i będzie chciał kupić, bo ograł betę i mu się podoba, to i tak to zrobi, tak samo jak Ci, co kupią z zasady. Chcę tylko zwrócić uwagę, że BF4 kupiłem dopiero niedawno z bardzo prostej przyczyny. Moim zdaniem BF4 w obecnej wersji powinien wyglądać tak na premierę, ale wiadomo... Hajsy muszą się zgadzać. Szczególnie u EA. Stąd te wszystkie płatne dodatki, możliwość kupienia broni itd. Szkoda, że tak traktują graczy, ale no cóż... Kiedyś nikt nie pomyślał, że nawet na naprawach gwarancyjnych można zarobić... to i sprzęt się rzadziej psuł. 

 

Jeśli chciało Ci się przeczytać te głupoty w całości, to dziękuję bardzo i Pozdrawiam! :biggrin:

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta przedłużona o jeszcze jeden dzień ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może jestem nubem, ale ten Hardline mi się cholernie podoba, spodobał mi się na tyle, że aż kupiłem BF4, ale poza tłem (jednak co wojsko to wojsko) i możliwościami destrukcji to póki co Hardline zdecydowanie na plus. Inna rzecz, że mogli sobie podarować Battlefield w nazwie i od razu inaczej by się tę grę odbierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby battlefield nie było w nazwie to sprzedaż spadlaby pewnie o 1/3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ta gra wygląda bardzo ubogo w szczegóły...graficznie to jest masakra choćby porównać do Cod AW tam na ścianach są różnego rodzaju detale i wogole, te śmieszne ludki w becie bo tak niestety po imieniu trzeba nazywać to z jakiej ery pochodzą?jakby pluszowe były... do BF4 to nie ma nawet podejścia...moim zdaniem chcieli zrobić szybką grę coś a'la COD ale podrabiać to oni nie potrafią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może jestem nubem, ale ten Hardline mi się cholernie podoba, spodobał mi się na tyle, że aż kupiłem BF4, ale poza tłem (jednak co wojsko to wojsko) i możliwościami destrukcji to póki co Hardline zdecydowanie na plus. Inna rzecz, że mogli sobie podarować Battlefield w nazwie i od razu inaczej by się tę grę odbierało.

Mam dokładnie takie same odczucia i też kupiłem bf4 :-)

Podobno w bf4 jest o wiele łatwiej kogoś zabić. Ile w tym prawdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po parunastu godzinach w BF:H i kilku w BF4 tak mi się wydaje - przede wszystkim celownik w BF4 jest jakiś dziwnie stabilny, na tej pierwszej broni medyka odrzutu nie czuć wcale, sprawdziłem też przez chwilkę jakieś LMG i również jakoś strasznie stabilnie się zachowuje. Do tego system leczenie w Hardlinie wydaje mi się dużo fajniejszy (gram głównie medykiem, jakoś mi ta klasa bardzo pasuje), no i BF4 lubi zgubić FPS-y czego w BF:H póki co nie uświadczyłem, no ale wiadomo, to tylko beta, nie wiadomo jak reszta map będzie się prezentować. Minusem Hardline'a jest kompletny brak balansu, ale też pewnie w części po to jest beta, żeby na premierę odpowiednie nerfy i buffy wprowadzić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bf:h podobał mi się motyw, że samemu można było wziąć apteczke lub amunicję a nie prosić się co często nie dawało efektu. W ostatnim battlefield którego grałem ( bf3 ) czegoś takiego nie było. Jest to w bf4, czy to dopiero teraz wprowadzili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apteczki dużo rzadziej się respią za to członkowie zespołu mogą się leczyć podchodząc do medyka i wciskając kwadrat (tak samo jest z amunicją). Trochę bardziej każualowe, ale mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×