Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

No nareszcie, nie wiem na co oni czekali. Trzymać w tajemnicy coś co jest od dawna wiadome.

Będziemy mieć DLC do DLC.

Mistrzostwo świata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hardline to nie battlefield,powinni zrobic to pod inna nazwa bo to nic nie ma wspolnego z gra wojenna...Niedlugo nie zostanie nic w tej tematyce bo call of duty pojdzie w ekspansje kosmosu i zabijanie obcych a bf w gtav wersja okrojona.Ja osobiscie zostaje przy bf i wydaje mi sie ze hardline tym bardziej przyczyni sie do tego ze ludzie zostana przy bf4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczęście istnieje coś takiego wolny ,świadomy wybór. każdy z nas sobie zdecyduje czy będzie chciał zmienić klimat czy zostać przy starym pomyśle. osobiście śmieszą mnie te gadki że "nie kupię gry bo" ma taką czy siaką nazwę. wiele osób już ją spisało na straty nie grając w nią , ewentualnie włączając na pół godziny betę. za chwilę gra pojawi się na półkach , wyjdzie , pogramy, pooglądamy wszystkie tryby i mapy to będziemy oceniać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedaki biadolą, ktorych nie stac na wydanie 250 zl, albo gimbusy ktorym mamusia nie da ;] beta jak dla mnie bardzo dobra, najlepsza beta w jaka gralem jesli chodzi o bf. uprzedzanie siebie i innych nie ma sensu, zagrasz w pełna - piszesz co sadzisz. a jak szkoda siana, bo naczytales sie opinii 15 latkow to graj w indyki ;] bf4 dopiero jest jako tako grywalne po tym poczu, podobnie jak bf3 dzialal po spaczowaniu poltora roku od premiery ;] hardline prostsza gierka, ale grywalnosc juz w samej becie zajebista imho 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedaki biadolą, ktorych nie stac na wydanie 250 zl, albo gimbusy ktorym mamusia nie da ;]

 

 

a jak szkoda siana, bo naczytales sie opinii 15 latkow to graj w indyki ;]

 

Chyba Cię trochę poniosło hombre ;)

 

Nie oceniaj swoją wąską miarą i rozumowaniem innych ludzi bo ktoś kiedyś też Cię tak oceni i będziesz mieć pretensje.

Każdy robi jak chce, kupi czy nie kupi, zagra albo nie. Ale takim przyrównywaniem sam z siebie umysłowego dzieciaka robisz.

Nie chodzi o to żeby było Cię stać i kupować byle gówno - bo Cię stać.

Mnie stać i co z tego? Mam kupować każdą grę która wychodzi?

Z dupy totalnie porównanie, tak jak napisałem wyżej. Wybaczcie, ale musiałem jak się czyta takie rzeczy, jeśli kogoś obraziłem to przepraszam.

Edytowane przez toreso
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę Fizbi poleciałeś.
Mnie stać a opinie innych przed pełną wersją mam gdzieś. Zobaczę sam jak zagram. Dla mnie to nie jest BF i nie będzie.
Mam nadzieję, że sprzeda się tragicznie i się gamonie w EA ogarną, bo co odcinek serii to gorszy (coś jak z Assassinem).

Na premierę na pewno nie kupuję. Po premierze zobaczę, poczekam wtedy na opinie, gameplaye i czy ewentualnie jakieś ciśnienie będzie na granie klanowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nigdy nie pomyśleliście że to może dobra droga? że nowa ekipa zrobi coś lepszego? tyle psioczymy na tego bfa, że błedy te same, że zero świeżości, mapy i bronie dupnie zbalansowane, ale jak przychodzi promyk nadziei to " mam nadzieję że się tragicznie sprzeda".

fakt też życzę aby takie fiuty pokroju EA wywaliły się na cyce i zniknęły z rynku. duszą każdą firmę którą przejmą, narzucają terminy przez co powstają półprodukty z błędami , lub co gorzej nie grywalne . ale skoro na dzień dzisiejszy nie da się spacyfikować EA , to może trzeba dać szansę jakiemuś innemu studiu , bo  dice, współpraca z wyciskarką kasy , ewidentnie przerosła.

 

a plusa Ci dałem bo Cię lubię :)

 

ucałuj nogi jezuska ode mnie ;)

Edytowane przez okoni
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, których tak bardzo kłuje w oczy ten napis "Battlefield" w nazwie proponuję po prostu używać nazwy Hardline - ja może inaczej podchodzę do sprawy, bo fanem serii nie jestem i liczyłem po prostu na fajnego FPSa nastawionego na multi i wnioskując po becie to absolutnie się nie zawiodłem. BF4 kupiłem już po ograniu bety Hardline'a i, chociaż jest to gra bardzo dobra, to przegrywa przede wszystkim w jednym aspekcie - zachowaniu broni. Moim zdaniem w Hardline'ie dużo bardziej czuć, że to faktycznie broń, a nie plastikowa zabawka. No i swoją drogą nie bardzo rozumiem zarzuty o arcade'owość Hardline'a w porównaniu do czwórki - przecież ta gra z jakąkolwiek symulacją nie ma nic wspólnego. Ja tam czekam i mam nadzieję, że Hardline sprzeda się bardzo dobrze, a kolejna część BF-a, jeśli będzie się odbywać w realiach wojny, spróbuje wprowadzić choć troszkę realizmu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję tak. Nie jesteś zainteresowany BF:H to nie wchodź do tego tematu i oszczędź sobie i nam nerwów. Spoko, rozumiem opinie niektórych bo przecież nigdy każdemu nie dogodzisz.  Beta mi się podobała i grę kupuję. BFH jest prostym FPS i za to go cenie! Fala kłótni mi przypomina non-stop walke Fifaczy i Pesaczy. Doceńmy że mamy różne rodzaje i możemy wybierać. Wolisz BF4 graj w BF4.

EDIT.
Stawiam 100zł już dziś, że jak pojawi się BF5 i ogramy betę, 40% komentarzy będzie : BF3 lepshy, BF4 lepshy gunwo hajs itp. Deal?

P.S
Nowe video

Edytowane przez jodzio
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tu robić flame'ów ani offtopu - ale nie napisałem, że nie jestem zainteresowany :).
Napisałem, że nie kupię na premierę i poczekam z osądami do tego czasu.

Jedyny mój zarzut w całym tekście to to, że Hardline jest mało "battlefieldowy", z czym chyba każdy kto grał przynajmnej w dwie inne części się zgodzi.

BTW jak można psuć frajdę grania komentowaniem?
Polecam czytanie ze zrozumieniem :)

EDIT: nie oceniam w kategoriach "źle/dobrze". Po prostu trochę dziwny zwrot po tylu wojennych częściach. I ryzykowny po wpadkach z początkami BF3 i BF4.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postawił stówę na to, że połowa krytycznych komentarzy będzie pochodzić od tych, którzy bety nawet nie ruszyli ;)

Ed: @up to prawda, ale czy to faktycznie źle? To prostu inna gra i tyle. ;)

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW jak można psuć frajdę grania komentowaniem?

 

można można. posiadamy na tym forum najwyższej klasy maruderów, narzekaczy i ekspertów znających się na robieniu gier lepiej niż ich twórcy. potrafią tak zjechać i obrzydzić każdą grę, nawet w nią nie grając jeszcze, że się człowiekowi odechciewa grać we wszystko.

 

najlepszym lekarstwem jest olewanie ich postów, bez wdawania się w dyskusje. wtedy nie musisz czytać ich wyrzygów :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemosławie, ale zapytaj sam siebie co można zrobić nowego w bfie? Już się tu nad tym tematem znęcałem. Sam należę do osób które są totalnie uzależnione od tej serii, przypłaciłem to już bólami w krzyżu, gradobiciem mojej piękniejszej połowy czy choćby zaniedbaniem obowiązków rodzicielskich. Imo, kolejny bf w stylu wojennym nic nowego nie wniesie, poza nowymi mapkami. Przy bf5 będzie znowu brzęczenie " eee to grafiki prawie w ogóle nie poprawili? to może być jako dlc i nic innego".. Na lepszą oprawę nie liczę bo przecież ambitni graficy na zrobienie jednego krzaczka 3D potrzebują 70 ton ramu ;) . Oczywiście kupię go choćby go i sklonowali z bf4, ale potrzebuję czegoś nowego.

Ps.

hardlajna też nie kupię na premierę , będę czekał jak przyczajona cebula na używkę , jak jakiemuś niedzielnemu graczowi nie podejdzie :biggrin:

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby się grało w BF gdyby był podobny mechaniką gry do "Tom Clancy's the Division" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie gry nie kupie czy bedzie ona super czy slaba nie to oceniam,poprostu tematyka mnie nie kreci i wydaje sie dla mnie nudna.Szkoda ze zamiast zrobic np BF vietnam albo skillowego z 2 wojny swiatowej bez dopalaczy i innych bajerow wszystko manual:)Mamy zabawe w zlodziejii..Ciekawi mnie kiedy wyjdzie bf5 bo ten hardlinne to raczej taki przerywnik miedzy prawdziwym BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie to, ze jestem koneserem grafiki, ale mam nadzieje, ze 60 fps bedzie? To juz nie DLC do BF4 tylko do BF3..

Skoro na x1 720p to na x360 bedzie 144p? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od twórców gry UCZCIWIE "demo", a dokładniej w tym przypadku Betę za free, mogłem ograć, ocenić czy mi przypadnie do gustu i podjąć decyzję w sprawie zakupu. Wersja Deluxe zamówiona, w Battlefielda nie grałem od czasu "1942", TA mi się bardzo spodobała. Płaczki zawsze mogą kupować gry w ciemno, po samych obietnicach, filmikach, zapowiedziach i podrasowanych fotkach. Wtedy płacz jest uzasadniony, brak demka czy bety = chamstwo i celowe robienie w uja kupujących. Niestety jak już gdzieś wspomniałem dostać teraz demko gry na PS4 to raczej ewenement.

Edytowane przez Tomi915
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was kupił Battlefield: Hardline Ultimate Edition w czeskim sklepie (chodzi mi o psn) za 130kc? (zmienili juz cenę na 3600kc) Orientuje sie ktoś czy Sony może anulować zamówienia jak był to błąd w cenie? Bo wychodzi że kupiłem grę za 23 zł która u nas na psn kosztuje prawie 600zł.

c0da6eadc28ccb3adafe0146f82a96cf.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez huqo PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak było z premium przy okazji BF4? Dało się je od początku kupić w storze? Bo teraz w polskim store jest tylko wersja Ultimate (czyli gra + premium), ale samego premium kupić się nie da, a 540 złotych to jednak przegięcie i to spore. Coraz skuteczniej EA obrzydza mi tę grę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×