Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

To że możesz streamować obraz z Xbox One na PC do WIn 10 to chyba wiesz od dawna.

Teraz możesz stremować do Oculusa :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee myślałem że o bastion tobie chodzi...

O zesz ty Oculus + Scorpio o paniczu...

A Oculusa da się gdzieś kupić w PL?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając Ps4 opłaca się kupować xboxa? chętnie ogralbym nowe halo quantum  break dead rising i inne exy .  Ma ktoś obie konsole i może mi doradzić tym bardziej ze nowy xbox 170£

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mając Ps4 opłaca się kupować xboxa? chętnie ogralbym nowe halo quantum  break dead rising i inne exy .  Ma ktoś obie konsole i może mi doradzić tym bardziej ze nowy xbox 170£

Ja mam i polecam bo na One to jest cebulka dopiero, gry z Golda + MEGA EA ACCESS (CHOĆBY dla samego eaa warto). A jak ty za gramanica i w funciakach liczysz czyli dla ciebie w UK to już wogole śmiech na sali więc NIE ROZUMIEM czemu się jeszcze zastanawiasz...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Ja mam i polecam bo na One to jest cebulka dopiero, gry z Golda + MEGA EA ACCESS (CHOĆBY dla samego eaa warto). A jak ty za gramanica i w funciakach liczysz czyli dla ciebie w UK to już wogole śmiech na sali więc NIE ROZUMIEM czemu się jeszcze zastanawiasz...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Ea acsess dużo ma fajnych pełnych tytułów ? dziewczyna się bd czepiać ze juz i tak  na ps4 przesiaduje a co dopiero 2 konsole hehe. Funty funtami ale wydawać na gry na 2 konsole to szkoda kasy jednak nawet jeśli żyję się w takim kraju jak uk :24_stuck_out_tongue: ale jak da się przycebulic ostro to czemu nie cebulę ma się w genach juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ea acsess dużo ma fajnych pełnych tytułów ? dziewczyna się bd czepiać ze juz i tak  na ps4 przesiaduje a co dopiero 2 konsole hehe. Funty funtami ale wydawać na gry na 2 konsole to szkoda kasy jednak nawet jeśli żyję się w takim kraju jak uk :24_stuck_out_tongue: ale jak da się przycebulic ostro to czemu nie cebulę ma się w genach juz

Gry? Paniczu!

http://www.xbox.com/pl-PL/entertainment/xbox-one/live-apps/ea-access

Patrzaj UFC2, najnowszy Mirrors Edge, Battlefront i w hooy więcej za 80 zł na rok!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciekaj od tej konsoli i psuedo 900p jak najdalej możesz, a 170 funciakow zainwestuj w jakieś gry na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uciekaj od tej konsoli i psuedo 900p jak najdalej możesz, a 170 funciakow zainwestuj w jakieś gry na ps4.

Wiem nie trolluj chopa, wiemy żeś Sonoklap ale nawet ty masz One synus...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Wiem nie trolluj chopa, wiemy żeś Sonoklap ale nawet ty masz One synus...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Fata i slime :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie  A 170 funtow mam zwykłego xboxa one a za 280 mam one s z grą opłaca się dopłacać ta stowe za one s? nie mam tv 4k i hdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Banan91PL napisał:

To teraz pytanie  A 170 funtow mam zwykłego xboxa one a za 280 mam one s z grą opłaca się dopłacać ta stowe za one s? nie mam tv 4k i hdr

Jeżeli gra Ci pasuje, to za parę funciakow masz odtwarzać 4k na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wili23 napisał:

Jeżeli gra Ci pasuje, to za parę funciakow masz odtwarzać 4k na przyszłość.

Duża różnica w  wydajności ?  bo wiem ze s ma lekko podrasowane podzespoły . 2 sprawa to prawda że gry nie są podzielone na regiony i gra kupiona w uk bd miala jezyk polski jeśli została wydana w naszym języku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry są podzielone na regiony ale na Xbone w każdej chwili zmieniasz region i o ile masz walutę z danego regionu kupujesz w nim gry ;) 

Tak, jeżeli masz ustawiony Polski i gra ma polską wersję to o ile nie jest to jakiś dziwny wyjątek tylko na dany region to pobierze ci się w PL :1_grinning:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, SephiroT napisał:

Gry są podzielone na regiony ale na Xbone w każdej chwili zmieniasz region i o ile masz walutę z danego regionu kupujesz w nim gry ;) 

Tak, jeżeli masz ustawiony Polski i gra ma polską wersję to o ile nie jest to jakiś dziwny wyjątek tylko na dany region to pobierze ci się w PL :1_grinning:  

Czyli np gears of war 4 kupione na płycie w uk bd po polsku ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XO to przede wszystkim tanie granie

Ea access

Gwg

Dużo lepsze promocje niż psn

Darmowe weekendy 

Okazje z cd keys

Darmowe gry np wiedzmin 2 

Kilka gier z 360 dostałem po prostu za free od dobrych ludzi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Czyli np gears of war 4 kupione na płycie w uk bd po polsku ? 

Exy od ms maja przeważnie pl na płycie, ale 100% pewności, to ma cyfra. :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gearsy są po polsku. Kupiłem na amazonie za bodaj 22f i cała gra była w PL. 

Eee słaba cebula, na One można dzielić już gry na 3 BEZ PROBLEMU!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Banan91PL bierz i się nie zastanawiaj! Ja kupiłem s'ke jako odtwarzacz 4K blu ray, i dostałem dodatkowo konsole. Mówiłem sobie, że ps4 do grania, a xb do filmów... ta, teraz więcej siedzę na xb łupiąc w gry niż na ps4, a mam tylko golda, ea access + gearsy 4 (dostałem kody do pozostałych części - oferta tylko do końca roku). No i też społeczności wydają się bardziej przystępne niż na ps4 (i nie chodzi o to , że na ps4 nie mam kolegów :24_stuck_out_tongue:). Choćby przez śmiesznie tanie ea access dostajesz taką bibliotekę gier, że ło panie! 

 

Co do technikaliów, to nie słuchaj głupot i  wypocin tutejszych trollów, bo to gówno prawda. Mam bardzo dobry sprzęt i różnicy nie widzę żadnej między normalną ps4 a xb.

 

A dziewczyną się nie przejmuj... jak kocha, to wszystko zniesie!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem rezerwacje w Currys Pc world, za 279 funtow mam xbox one s 1tb z gears of war 4, dodatkowy pad i 3 miesiace xbox gold, chyba dobry deal? Na polskie to 1400 zl 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Banan91PL napisał:

Zrobiłem rezerwacje w Currys Pc world, za 279 funtow mam xbox one s 1tb z gears of war 4, dodatkowy pad i 3 miesiace xbox gold, chyba dobry deal? Na polskie to 1400 zl 

Dobry :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, hacker25 napisał:

Dobry :) 

Gamę tag poproszę ,  ja zaraz założę nowy bo nie pamiętam z xboxa 360 (15k achivmentow poszło się jeb*c)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scorpionpunch88 ;)

 

Dobrze, że zamówiłeś wersje z 1TB, bo to takie minimum do ea access.

Gdy dostaniesz, to od razu odpalaj Gearsy 4 i pograj chociażby w multi przez kilka minut, tak aby dostać kody od mikromiętkich na pozostałe części - o ile wcześniej nie grałeś ;) Czas oczekiwania ok. 2 tygodni. 

Edytowane przez hacker25
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×