Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

OK, to "plebs" bez Preview (które za niedługo i tak przejdzie rebrand na "Xbox Insider" i będzie dostępne dla WSZYSTKICH) może już sikać ze szczęścia. :1_grinning:

 

 

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro są już chińskie podstawki pod Xbox One S które kosztują 20zł a nie 70 ~ 100 u M$ a wyglądają identycznie ;)

Niby nic a żona mi ostatnio przewróciła konsolę. Na szczęście przeżyła (żona).

Zamówiłem - przyjdzie to dam znać czy warto. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie kot, to żona... Ech. Zabuduj Xboxa w ścianie. 

Grecky to ze ty jeździsz na recznym i jesteś bezplodny nie znaczy że inni życia nie majo

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:dafuq: ale o czym ty teraz, bo się pogubiłem albo nie widzę związku z tym, co napisałem. 

Ciiii PRO mi w głowie maci, zło, zło.... Tylko XboxOne....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, będzie podstawka będzie OK.

Przynajmniej kot szczęśliwy.

0f74e89f8311e6f73a2baeda7b85ee2e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga Sonoklap MagEllan wtargnal do watku. :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue:

 

@maciek1422

Jesli chcesz miec dwie konsole, to warto, pytanie jak mocno zalezy tobie na tym zeby jak najszybciej korzystac z dobrodziejstw XO?

 

Po krotce moja opinia.

 

Mam PS4, nie narzekam jakos szczegolnie, trzymam bo raz ze kierownica, dwa ze jednak siegam  po EXy od Sony i je zwyczajnie lubie. XO jako taki exow miec nie bedzie bo gry wychodzic tez beda na PC ale tutaj nie zawsze jest rozowo (zdaje sie ze na PC - FH3 miala jakies problemy z optymalizacja, wczesniej QB).

Do rzeczy jak pojawi sie Scorpio to byc moze z samej ciekawosci zakupie - o ile faktycznie bedzie odczuwalny przyrost mocy (a nie jakas PRO-teza jak  to cos od Sony).

Powody? Promocje, tansze gry (w postaci kluczy) z legalnych zrodel, EA access - do ktorego to gry sa li tylko dodawane (i bilioteka rosnie)

Wtedy PS4 zostanie do EXow (a jesli policze tylko te co mnie interesuja to nie ma tego za wiele), a XO  bedzie do multiplatform wszystkiego co wrzuci MS w GWG oraz EA w Accessie.

 

Patrzac przyszlosciowo - liczylbym ze XO Scorpio troszke pociagnie (dajmy na to kolejne 3-4 lata) w tym czasie wyjdzie PS5 ktore bede mogl olac na premiere, a dalej bede mial sprzet do odpalania gier multiplatformowych i grania. W zaleznosci od tego co japonce wymysla, grajac XO bede mogl ocenic sytuacje i po obnizkach lub wydaniu "PS5 Remaster" zakupie konsole i tylko exy ktore chcialem ograc. (a to czy po ograniu zostanie czy poleci na sprzedaz to sie okaze).

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan

Nie musisz liczyć że Scorpio pociągnie jak najdłużej. 

Jedna rzecz którą M$ mówi otwarcie od dawna (zanim Sony powiedziało o NEŁO)

Wraz ze Scorpio zaczyna się nowy model sprzedażowy który zdaje się podobny ma Nintendo w handheldach a Sony też lepiej lub gorzej wprowadza.

 

- częste "nowsze" iteracje konsoli

- Pełna kompatybilność wsteczna 

- kompatybilność nowych tytułów do kilku iteracji konsoli wstecz

 

...w skrócie, wydajemy nowa konsolę. Chcesz, zostań na starej, nikt Ci nie broni, nowe gry dalej ci będą działać. Chcesz zmieć więcej wodotrysków, kup nową zabawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, SephiroT napisał:

Na Allegro są już chińskie podstawki pod Xbox One S które kosztują 20zł a nie 70 ~ 100 u M$ a wyglądają identycznie ;)

Niby nic a żona mi ostatnio przewróciła konsolę. Na szczęście przeżyła (żona).

Zamówiłem - przyjdzie to dam znać czy warto. 

A ja zakupiłem original ze sklepu mikromiętkich... bo nie było jeszcze podrób na allegro :1_grinning:

Jednak po założeniu tej podstawki stoi stabilniej i bezpieczniej (bezpieczniej przed ścierką żony), poza tym powinna tak stać bo są tam wyloty czy wloty powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, SephiroT napisał:

@MagEllan

Nie musisz liczyć że Scorpio pociągnie jak najdłużej. 

Jedna rzecz którą M$ mówi otwarcie od dawna (zanim Sony powiedziało o NEŁO)

Wraz ze Scorpio zaczyna się nowy model sprzedażowy który zdaje się podobny ma Nintendo w handheldach a Sony też lepiej lub gorzej wprowadza.

 

- częste "nowsze" iteracje konsoli

- Pełna kompatybilność wsteczna 

- kompatybilność nowych tytułów do kilku iteracji konsoli wstecz

 

...w skrócie, wydajemy nowa konsolę. Chcesz, zostań na starej, nikt Ci nie broni, nowe gry dalej ci będą działać. Chcesz zmieć więcej wodotrysków, kup nową zabawkę.

 

Ja rozumiem idee iteracyjnosci, niemniej ze wzgledu ze co te (strzelam) ile 6-7 lat nowsze gry na starszy sprzet wychodzic przestana, to po prostu probowalem oszacowac czas kiedy to Scorpio bedzie nazwijmy to glowna obecna konsola. I znow moje przewidywania 3-4 lata by mnie w zupelnosci zadowolily. 

 

Pozatym nie ukrywam ze zarowno Ty jak i pare innych osob tutaj sa zadowolone z konsoli MS wiec z samej ciekawosci bym wyprobowal, ale jesli juz to pewnie scorpio.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wprowadzili jakieś kluby. zapraszam wszystkich do klubu "ps3forum" 

 

Wysłałem zapro do tych co mam w znajomych. reszta niech sama sie doda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pablos_PRO napisał:

Teraz wprowadzili jakieś kluby. zapraszam wszystkich do klubu "ps3forum" 

 

Wysłałem zapro do tych co mam w znajomych. reszta niech sama sie doda

Oprócz boosta do zajebistości i większego respectu na forum przypadnie mi coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Teraz wprowadzili jakieś kluby. zapraszam wszystkich do klubu "ps3forum" 

O jak miło... jedyne miejsce gdzie nie będzie Bany-jokera :listek:

A dziś 15 lecie xboxa, z tej okazji jakaś cebulka wpadnie? Coś, ktoś słyszał? Wywęszył? :1_grinning:

Edytowane przez hacker25
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też cały czas szukam, ale o dziwo nic, cisza. A cebula od rana konkretna już we mnie siedzi. Może to cisza przed burzą? :fsg:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, Geble napisał:

No właśnie też cały czas szukam, ale o dziwo nic, cisza. A cebula od rana konkretna już we mnie siedzi. Może to cisza przed burzą? :fsg:

Może nie być nic, a prawdziwa cebula będzie razem z czarnym piątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT proszę Ciebie o rzut oka na problem odnośnie sieciowia na xb. Chodzi o zamknięty NAT. 

 

Robiłem to już wcześniej na ps4 i wszystko działa prawidlowo do tej pory czyli odblokowanie portow, przypisanie IP, DMZ i te inne gady... Na xb robilem to samo i port NAT byl otwarty- jak dlugo to nie wiem. Wszedlem ostatnio w ustawienia sieci i NAT jest zamkniety. Nie przeszkadza mi to w grze, ale gdybym chciał imprezowac to juz bedzie problem. Przeglądałem na tubie rozne resety, sztuczki jak go otworzyć i nic nie dziala. Masz jakis pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablos_PRO napisał:

Działa wap apka netlixa na xo?

 

Śmiga okej.

 

Czy jest możliwość podpatrzenia co takiego doszło w aktualizacji jakiejś apki czy gry? Na ps4 jest "historia aktualizacji", a na xb nie mogę się podobnej funkcji doszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Scorpio to będzie nowa generacja czy niedoróbka jak PS4 PRO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie już "nowej generacji". Będą tylko nowsze i mocniejsze wersje konsoli jak na komórkach.

 

 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×