Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś obejrzy niech napiszę jak to się prezentuje, ja już olewam wszystkiego rodzaju filmiki, bo za dużo się tego pojawia ostatnio.

Spoiler

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to juz daja, bo chce grac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwunasta sekunda, jestem ciekawy czy będzie tego więcej, bo Carbuncle nie jest wymieniony.(tak wiem uległem, ale czekanie na ten tytuł zajebiście się dłuży)

Spoiler

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakrator...z każdą nową wiadomością( omijam materiały które mogą spoilerować cokolwiek ) mam coraz to większą ochotę na ten tytuł. Bardzo dobrze że premiera wypada na chwilę po moich urodzinach. Chyba sprawię sobie ten prezent. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 premiera PS4Pro. Bite 3 tygodnie konsola bedzie lezec. W sumie moglbym FFX HD w koncu przejsc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jak z tymi nowymi gameplayami?  Są jakieś nowe fajnie miejscówki, bo youtube jest już tym zasrany całkowicie i nie włażę tam żeby sobie jakiegoś spoilera nie trzasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strife bedziesz grac na PS4, czy na Pro w FFXV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 nie mam zamiaru zmieniać konsoli po dwóch latach użytkowania. Żaden ze mnie FPS whore :24_stuck_out_tongue:  po za tym mam tylko Full HD więc to byłby kolejny wydatek na tv, a dobrego tv 4k nie kupisz poniżej 5 tysi.

 

Sądzę że będę tak samo dobrze się bawił przy tym tytule co osoby które mają wszystko wypasione do granic możliwości :)

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale beka właśnie ogrywam X dla mnie jest fenomenalna .... ale ten Tidu ost mnie rozjepał totalnie xD .

Nie ma się co dziwić że olali dopieszczanie gry na PRO, woleli dopracować wersję na zwykłą ps4 bo były z nią ogromne problemy.

Zresztą nie oszukujmy się, stare ps4 to znacznie większa baza użytkowników i zapewne większość ludzi będzie grała na tej platformie.

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pewne w 200 procentach jest, że gra za miesiąc czy trzy dostanie stosowną łatkę do Pro.

Jedną grę na czterech generacjach wydają, a nie zrobią update'u na "ten sam" sprzęt?

Kwestia tygodni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ludzie teraz robią dramat bo gra nie jest lepsza w wersji na Ps4Pro ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dziś ludzie mają najebane w głowach, tylko patrzą na cyferki, trójkąciki, fpsy i dorysowujący się horyzont, zamiast czerpać radochę z samej gry.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ekstra grafiką nie podniecam, wyższą rozdzielczością też nie. Radochę mi będzie dawać, jak będzie stałe 30 fps bez spadków. Czy to tak trudno zrozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumieć nie, ale dla kwadratowych jest to trudne do zrobienia :) ale jak przejdą z innymi grami na unreala to powinno im się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to. Wydają nowy sprzęt, kupuję go i chce mieć płynną grafikę. Tyle mnie interesuje. Nie chce powtórki z Witchera 3 i Unity i kilku gier, gdzie dopiero po 2-3 patchach dało się płynnie grać. Ma być stałe 30 fps i tyle. Nie będzie nie kupię Pro na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli chodzi o PS4 Pro, to mamy tu podobną sytuację jak z PC - jeśli chcielibyśmy wykorzystać przewagę mocy nowego hardware'u musielibyśmy zaangażować w to sporo czasu i sił. Wolny czas to jednak nie jest luksus, na który możemy sobie teraz pozwolić. Nie przewidywaliśmy również wcześniej istnienia PS4 Pro. Zatem w przyszłości, poświęcając temu czas, być może FFXV na PS4 Pro wykorzysta w pełni możliwości tego hardware'u. W tej chwili zostajemy jednak przy wyciśnięciu wszystkich soków z mocy dostępnej PS4" - tłumaczył Hajime Tabata. tłumaczenie z ppe.

Oryginał  "About the PS4PRO, it’s basically the same thing about the PC – if we wanted to take full advantage of the new hardware that would mean putting in much effort and time to make the game look and run better…and time is something we don’t have right now neither we had foreseen the PS4Pro existence before. In the future, with some dedication and time maybe we can get a PS4Pro version of the game that can take advantage of the systems capabilities. But as of right now the game has maxed out the PS4 horsepower."

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wnt Będziesz miał płynną grafikę ale nie będziesz miał nic więcej poza tym. A to wszystko z prostej przyczyny...dla nich priorytetem jest wersja dla PS4 ponieważ tam ma chodzić najlepiej.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo ps4 ma baze 40 mln a pro 0 uzytkownikow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już wybrzydzać, cud że to w ogóle wychodzi w takiej postaci jaka jest, dla tej gry sporo osób ps3 kiedyś kupowało :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie już wybrzydzać, cud że to w ogóle wychodzi w takiej postaci jaka jest, dla tej gry sporo osób ps3 kiedyś kupowało :24_stuck_out_tongue: 

Tia, Polak przestanie wybrzydzać :-)

Przecież zawsze musi być źle, każdy nas oszukuje, robi pod górkę etc.

Co za naród.

Tu nawet jak coś za darmo się dostaje to jest źle.

A dostrzec czyjś trud włożony w pracę - niemożliwe.

Co za mentalność.

Grę chyba kupię "dzieciom na mikołajki", a że mają x360, cóż... przygarnę :-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie widział Kingsglaive niech sobie daruje, bo jest jebitny spoiler.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×