Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

A może to celowy zabieg, żeby pomiedzy tymi wszystkimi wrażeniami mieć chwile spokoju na zrobienie herbaty albo skoczenie po piwo :) jeżeli takie loadingi nie będą występować co 10 minut to jakoś starsznie chyba nie powinny przeszkadzać, co? :24_stuck_out_tongue: jeśli na powiedzmy kilka godzin rozgrywki straci się kilka minut, to jak dla mnie nie jest to żadna tragedia. Jak ktos grał w xcoma na ps4 to wie o czym mówię:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w to demko, jestem pod wrażeniem jak to wygląda względem tego płatnego dema. Wszystko jest ostre nie ma ząbków, nie zauważyłem spadających klatek. Ale ten loading, Jezu Chryste. Mam nadzieje, że loadingów prawie nie ma.

 

 

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko skończone. Kurde to będzie jedna z tych gier która powoli się rozkręca, ale im dalej tym może być lepiej.

 

Będą polowania na duże potworki

 

Bieganie po otwartym święcie to pójdź przynieś pozamiataj.

 

Walka mi się podoba, ale będą tacy którym się nie będzie podobać. 

 

Muzyka na +

 

Jazda samochodem to jazda po szynach, nie mamy nad nim praktycznie żadnej kontroli poza gazem i hamulcem. A skończy się tak, że i tak wszyscy będą jeździć na autopilocie.

 

No ale przede wszystkim nie mogę się doczekać tej korytarzowej części XV. Zapowiada się na prawdę grubo. :fsg: W demku mamy lekko zaspoilowaną drugą część.

 

 

Co do fps grałem w takie badziewia techniczne jak unity czy wiedźmin na bagnach. Tutaj tego nie ma, nawet jeśli gdzieś dropi, to ja nie za uwarzyłem. 

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaraz sprawdzę.

Loadingów pewnie nie będzie za wiele no ale po game over może być irytujący przy uber bossach.

No chyba że tu zrobią Awesom Button.

Ja cisnę teraz z FFX HD , bosz ta gra ma najlepszy endgame content jaki widziałem .

80h nabite a jeszcze sporo bossów do ubicia.

No i właśnie jak bym miał po każdym podejściu do bossa i śmierci oglądać 1.30 loading to bym osiwiał, podobnie było z bloodbornem z tym że tam to z połowa tego była .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja próbowałem zrobić JP konto ale coś przy mailu nie wchodziło to jednak zwątpiłem. skoro to kawałek z początku gry to i tak się ogra w końcu :) szkoda że tylko JP wersje wrzucili :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem 

50 minut temu, Traws napisał:

ja próbowałem zrobić JP konto ale coś przy mailu nie wchodziło to jednak zwątpiłem. skoro to kawałek z początku gry to i tak się ogra w końcu :) szkoda że tylko JP wersje wrzucili :<

 

Musisz aktywować konta linkiem który dostajesz w mailu.

 

Nagrałem krótki gameplay z hunta. Nie zwracajcie uwagi na moją nubską grę, nie przywiązywałem uwagi. :dafuq:

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztylety mi podeszły, fajne szybkie i efektowne, za to pistoletem gra mi się cienko.

 

Fajnie że będzie pierdyliard rzeczy do upgradu wyglądu samochodu, mała rzecz a cieszy, szkoda tylko że tak jak Natsu pisał jeżdzenie to jedna wielka szyna, za to muzyczka podczas jazdy to majstersztyk, przy Jenova'ie aż mi sie zrobiło ciepło w serduchu. Przynajmniej na chocobosach sie będzie biegało bez ograniczeń.

 

Na łowieniu ryb spędzę pewnie kupę czasu, fajnie że będą do wyboru wędki, kołowrotki, żyłki i przynęty.

 

Genialne są efekty rzucania czarów i co jest największym plusem że nie jesteśmy na nie obojętni, po walce np: po rzuceniu fire postacie są osmalone, kwadratowi tu pokazali klasę.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem własnie w Platinum Demo i nawet gra mi się spodobała. Trzeba chyba założyć konto japońskie pod nowe demo.

Nie podoba mi się że kamera jest tak blisko postaci. Za to walka jest fajna, prawie jak w action RPG a nie jak wcześniej wybierane z menu ataki itd :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to  co piszę ale po 2 pierwszych kupiastych demkach (zwłaszcza te 1 płatne)  gra zmieniła się nie do poznania .

System doszlifowany i widzę w nim duży potencjał.

Oczywiście walki są dosyć łatwe i zwykłe mobki można rozwalić jedną ręką trzymając kółko .

Ale jak już się chcę pokombinować to gra daje sporo możliwości od ataku z teleportacji przez zmianę broni a na ala limitach łączonych z inną postacią kończąc.

Walka jest efektowna w miarę czytelna a sterowanie przemyślane .

Jedno co mi przeszkadza to kamera umieszczona za blisko, mam nadzieję żebędzie można ją odsunąć trochę do góry .....

Grafika..... często piszę że nie jest ważna ale w FF tym bardziej pierwszym FF na nowej(?) generacji chciałbym opadu szczęki jak przy FFX lub chociażby zachwytów jak w pierwszej 13 .

No cóż tu FF kuleje, fmv wyglądają pięknie postacie wyglądają super i to tyle na ps4 amator .

Textury nie są najwyższych lotów detali też nie ma nie wiadomo ile te otwarte przestrzenie pomimo swojego uroku nie powalają graficznie a tła w oddali(góry) śmierdzą ps3 ...

Jak na tak duży "otwarty" świat nie ma co narzekać tym bardziej że przy sporych zadymach jest nadal stabilnie a textury renderują się dosyć daleko.

Pobiegałem trochę po tych pustkowiach zrobiłem pare huntów i jeśli SE faktycznie dostarczy fabułę na 50h do tego rybki/hunt/chocobo i przyzwoite sub questy to szykuję się co najmniej dobry fajnal .

Krzaczki nieco przeszkadzają miałem pare problemów w tutorialu co zrobić ale można to ogarnąć tak że demko bardzo polecam dla fanów FF12 gra może okazać się strzałem w 10.

I tylko żal że nie wygląda iście nextgenowo, na pro będzie zapewne o niebo lepiej - tak jak zazwyczaj leję na grafę tak tu kłują mnie te tła i słabsze textury w oczy .

Tak czy siak grę kupuję najszybciej jak się da czyli 1 używkę w rozsądnej cenie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze narzekajło wypowiedziało się pozytywnie, normalnie bym powiedział że święto, ale je mamy więc nie powiem :24_stuck_out_tongue: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na 1 recki bo jeszcze może się okazać że fabuła z dupy na 30h, questy jak w mmo i masa bugów/błędów .

Ale mówię w porównaniu do poprzednich dem w to dało się całkiem przyjemnie pograć.

Aczkolwiek wróciłem do FFX i wolę wybierać ataki z tabelki xD  nooby  i razbłyskowi każuale na stos!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po tym demku o fabułę można się najbardziej obawiać, bo wała się wie, gameplay daję radę i poprawili ile się dało więc technicznie będzie bez zarzutu, a jak fabułę bedziemy mieć porzadną to i gra dostanie od 7 do 10 na niektórych portalach, obstawiam że kwadratowe Famitsu da 40 :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyborze Trumpa dostanie wszędzie -2 do oceny bo sami biali, laski seksowne a jedyny murzyn stoi za ladą na stacji benzynowej :yao: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem, że kupię na premierę. A wybór ułatwiło mi EuroRTVAGD.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TRaCeGuitar napisał:

A obadał ktoś z Was to demko z dzisiaj ? To które jest ostatnim przed premierą ?

 

Rofl lukaj posty od początku strony :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy Japoński dubbing jest na płycie, czy tak jak w przypadku World of Final Fantasy będzie do sciągnięcia ze sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Natsu napisał:

 

Rofl lukaj posty od początku strony :thumbsup:

 

Zadałem pytanie zanim tablet załadował posta ;D dlatego zmieniłem później to co było tam napisane.

Ciekawe jakie "doznanie" szykują dla nas w EU z FFXV zamiast tego dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam jakieś niedorozwinięte oczy, bo ja nie widzę kompletnie żadnej różnicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, xavris napisał:

Chyba mam jakieś niedorozwinięte oczy, bo ja nie widzę kompletnie żadnej różnicy...

 

Bo te yt porównania są beznadziejne. Jest różnica na korzyśc prosiaka. Tyle, że wersja na amatora jest na tyle dobra, że nie ma o co rwać włosów z głowy.

 

9n2FcY5.gif

 

y0Qdcmu.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden powie że nie duże, 2 powie że duże.

Odpalcie to na 50 calach to porozmawiamy :)

Mnie kują w oczy te marne rozmazane tła na 50 calach tym bardziej że 1.5m siedzę .

Oświetlenie też widać że lepsze, no i w ruchu pewnie będą większe różnice .

Co nie oznacza że nie można ograć na starym ps4, dla mnie i tak fabuła najważniejsza.

Mnie teraz znów porwała X, dziś właśnie skończyłem, szok jakie kiedyś gry robili, jak ta 15 będzie choć w połowie tak zajebista jak X to będzie dobrze. 

 

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×