Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, czyli tylko 4k dla PRO i grafika taka sama dla wersji non-Pro i Pro? Powoli zaczynam myslec o rezygnacji z kupna Pro, bo specjalnie pod te gre bylem sklonny ja kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów że spodziewałeś się cudów na kiju :24_stuck_out_tongue:  jak masz zwykłe ps4 to lepiej zainwestować w nadchodzącego NX moim zdanuiem.

 

Wybiera się ktoś do Warszawy? Jak tak to niech zda relacje, bo XV będzie tam grywalna.

 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedalem swoje PS4 kilka tygodni temu, jeszcze przed prezentacja Slima, zeby nie stracic na cenie. Zamierzalem kupic Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Wawy Strife tak więc chyba się wybiorę, nie dla FF ale ogólnie zerknąłem na lineup i będzie co robić !

A do tego pewnie hostessy na światowym poziomie :)

EDIT co to za farmazony z biletami ....

 

Kiedyś byłem w tym expo na jakimś growym evencie PS(pierwszy raz zobaczyłem tam shadow of the colossus) to za darmo było a teraz nie dość że cena wyższa jak do kina to jeszcze jakieś early acces o kurfa je@łem !

Chore, chore jak ta cała branża obecnie z early acces limited premium gierki po 400zł i emotką albo innym pikselem.

Aż mi się odechciało tam iść choć mam 20 min drogi.

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaj relacje@schranz z eventu.

Co do cen i tych early-coś to kompletnie tego nie kumam.

Wyjaśni mi ktoś po cholerę jakiś preorder zamawia, zamiast jak człowiek podjechać w dniu premiery do Media czy innego Saturna i wziąć grę z półki?

Jak w prlu kurfa, zapisy na gry. Dobrze, że na kartki nie są wydawane.

P.S. Jaram się World of FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na World czekam, jak na pełnoprawnego Finala, myslałem że to będzie popierdółka, ale ta gra ma genialny klimacik.

 

Walka z bombą.

Spoiler

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adick  ja mówiłem o early acces na ten event .... nie o FF15 .

To jest dopiero jazda aż mi się niedobrze zrobiło .

Oczywiście zgadzam się z tobą, preordery? pfff po co? na co?

Żeby zabłysnąć przed kims ja już kupiłem będę miał dzień przed tobą ? śmiech na sali.

Podoba mi się coś jadę i dostaję na każdym skrzyżowaniu jest media/saturn/rtv itd no może na wioskach nie mają aż tak dobrze ale mamy 21 wiek, kurierem na 2 dzień masz grę.

 

Ale mówię gry jak gry tu juz mnie nic nie zdziwi ale sprzedawać bilety po 45zł na event z grami i jeszcze jakieś bilety z early acces  od 10 rano zanim tłum wbije o 14 ....

MASAKRA, szczerze to chyba dam sobie siana .

Rzygać mi się chcę na całą tą branże.

 

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem z synem jechać, ale w niedziele zapierdziela do zakopca więc dupa zbita, samemu mi się nie chce, a z tymi wejściówkami to porażka.

 

Gdzie się podziały czasy że co sobotę lub niedzielę człowiek mógł pójść na "giełdę komputerową" gdzie "kulturnie" nagrywało się gry na Amigę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

Ja na World czekam, jak na pełnoprawnego Finala, myslałem że to będzie popierdółka, ale ta gra ma genialny klimacik.

 

Walka z bombą.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

Ma genialny klimat. Jestem ciekaw na temat dlugosci gry, bo mapa swiata jest ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel ma być na 100 godzin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 godzin podstawki, czy z questami. XIII-2 ogralem na platyne w 60 godzin. XIII probowalem, ale nigdy nie dalem rady na Gran Pulse pokonac bossow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja XIII rozwaliłem w 90h, XIII-2 w 50, a XIII-3 poniżej 50 jakoś, o XV słyszałem że podstawka ma być na ok 40h a wszystko ponad 100h.

 

Dla mnie 40h to i tak zajmie z 80, bo lubię spenetrować każdy kąt, a w tym tytule będzie co zwiedzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że chodzi o World of FF. FFXV to story 50, a extra rzeczy 100.

 

Tabata:

"With just the extra stuff alone, we're looking at maybe 100 hours of gameplay," he said. "So if you count all of that, maybe we're looking at 200 hours of gameplay... the final version of the game coming out--about 200 hours total."

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wypas jak World na tyle, będę zapierdalał z małym chocobosikiem na łbie :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytan, nie oglądałem ,ale kumpel mi podesłał i się spuszcza że zajebiście to wygląda, chyba summony będą pokazywały klasę w XV.

Spoiler

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama z JP tv, gościu grający w X pozamiatał :) 

Drzewka skilli wyglądają obiecująco.

Naprawdę ja chce już w to zagrać.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Strife napisał:

Chyba przegną pałę z DLC.

 

 

 

 :21ozlae:

 

Niech SE łaskawie ######### z tym ########. 

 

Ta generacja :frog:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jedziesz ciągle po tytule więc chyba nie ma problemu z DLC, bo jak gra jest taka feee to chyba się nie zaopatrzysz :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dolców na plati można obadać bo i tak w tym roku nic nie ma.

Sytuacja może być podobna jak z nową mafią, czyli nie dość że gra poszła w inną stronę co wielu fanów ma im za złe to jeszcze gra kuleje w wielu fundamentalnych kwestiach z SI i nudnymi powtarzalnymi misjami(o to się najbardziej boję) na czele.

Na gameplayach ten FF wygląda zieeeeeew, nudno.

Te drzewko rozwoju przy sphere gridzie też biednie wygląda .

Ale nie skreślam gry może czymś zaskoczy na plus, liczę na dobre story i przyzwoity system walki.

Jak do tego dojdzie dobry ost(a na to się zanosi) to można za te pare zł ograć xD

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 3 razy ten amazon road trip i, może przez to że jest jeszcze środek nocy, nie rozumiem co Was tak bulwersuje. Mi to wygląda na jakieś kosmetyczne przedmioty i tyle. W większości gier dzisiaj występuje to samo. Niestety prawda jest taka, że ludzie to kupują, dlatego takie rzeczy pojawiają się i pojawiać się będą.

Dla mnie takie pierdoły są niegroźne. Co innego z powycinanym contentem, dlc z jednym 20 minutowym questem, lokacje, w których widać że coś było, teraz jest przykryte, ale za pinionżka odkryją itd. Nie mam nic przeciwko płatnej nowej zawartości, ale doklejanie czegoś wyciętego to zwykłe chamstwo (i marketing, czy jak to tam nazwać, pinionżki w każdym razie).

Co do reszty to nie zmieniam zdania, że nie mogę się doczekać tej gry :) Obawiam się trochę nowego systemu walki, ale da się chyba ogarnąć i przyzwyczaić. W sumie zastanawia mnie też jak się sprawdzi, nie wiem jak to nazwać, nowy system występowania przeciwników (w sensie że ich cały czas widać, a nie łazimy po pustym świecie i na nas wyskakują).

Jestem zdecydowanie optymistycznie nastawiony. Tylko że jak teraz coś spieprzą, to będę bardziej wkurzony :24_stuck_out_tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te miecze z poprzednich finali w ogóle mnie nie interesują. Choćbym je miał to i tak bym z nimi nie biegał, bo psułyby mi immersję ze światem XV:30vm3cw:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ogólnie chodzi o to że w zależności od tego gdzie się kupi wsadzają masę pierdół, tak jak było ze strojami w FF XIII-3 nikomu to nie potrzebne, ale zasrywają tym grę i tak jak Vann piszę zajebiście psuję to imersję ze światem XV.

 

Czasy z odblokowywaniem masy contentu raczej nie powrócą, bo grosik do grosika i zbiera się mała fortuna za przysłowiowy gówniany mieczyk.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z pierwszym watch dogs tak było, no nie? Że było 49 różnych dodatków preorderowych w różnych sklepach. No niestety, jak to się mówi hajs się musi zgadzać.

Jeżeli tylko gra będzie na poziomie, to nie będe miał z tym problemu, bo generalnie leję na tego typu dodatki (tzn. lubię przedmioty "kosmetyczne", ale nie za pieniądze). Jeżeli gra okaże się słaba i będą tylko "dodajać" na dlc będę zmuszony rozpocząć nikogo nieobchodzący protest :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×