Skocz do zawartości
cwir

Serwis/Gwarancja PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Może być to problem z zasilaczem - potrzebna jest dokładniejsza lokalizacja dźwięku - ale takie rzeczy tylko na serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 22.07.2016 o 17:05, Serwis Konsol napisał:

Może być to problem z zasilaczem - potrzebna jest dokładniejsza lokalizacja dźwięku - ale takie rzeczy tylko na serwisie.

 

Domyśliłem się ale chce konsole sprzedać i nie chce wydawać 150/200zł

Poprzednią sprzedałem ok końca gwarancji a tu nie skumałem że już po.

 

Gwarancja w saturnie jest 12 miesięcy? Czy dało by radę coś ugrać po 1,5 roku (pół roku po gwarancji)?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z ps4 nie wystepuje ciagle lecz czasami, przed chwilą miałem właśnie taka sytuacje. Chodzi o to ze pogram na konsoli głównie chodzi o granie z płyt. Gdy wyłącze ps4 po jakimś czasie pojawia się pikniecie konsoli za chwile dwa następne i tak cały czas dopóki jej nie włączę, gdy ja włączę nie mogę wsunąć płyty oraz napęd wydaję dziwny dźwięk dziś udało mi się to nagrać 
 

Spoiler

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 23.07.2016 o 20:17, helganin napisał:

Gwarancja w saturnie jest 12 miesięcy? Czy dało by radę coś ugrać po 1,5 roku (pół roku po gwarancji)?

Z ustawy i tytułu "niezgodność towaru z umową" lub rękojmi masz 2 lata gwarancji.

Reklamację złóż bezpośrednio do Saturna właśnie powołując się na ustawę, może uda się coś ugrać.

Tego typu sklepy czasami próbują odmawiać lub "stawiać opór" ale warto z nimi powalczyć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej od jakiegoś czasu mam problem z konsolą. Mianowicie po ok. 20 minutach od włączenia wyskakuje komunikat o odłączonym kablu sieciowym, i krótko po tym konsola się wyłącza, często mocno się przycinając, krótko przed "crashem". Włącza się przeważnie z błędem ce-36329-3, przy czym po wyłączeniu się nie da się jej włączyć padem, uruchamia się dopiero po drugim wciśnięciu przycisku na konsoli. Czasami przed wyłączeniem się wyskakuje na krótko napis "uszkodzona baza danych". Próbowałem już zainicjować konsolę z poziomu safe mode, przebudowywać bazę danych i niewiele to dało. Konsola raczej nie przegrzewa się bo po oczyszczeniu jej z kurzu problem nie zniknął. Stawiam na dysk twardy, ale z drugiej strony nie bardzo mam jak sprawdzić czy faktycznie jest uszkodzony a nie chciałbym pakować 250 zł w nowy dysk, który mi się nie przyda. Miał ktoś podobny problem? Konsola kupiona na premierę, więc gwarancji oczywiście nie ma.

 

 

Edit: Byłem w stanie sprawdzić inny dysk w konsoli i niestety nie on był źródłem problemu.. Napisałem do pomocy technicznej sony, wątpie że powiedzą mi coś konkretnego no ale zobaczymy.

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to jest właściwy temat.

Ds4 klikajacy szukający silnik wibracji pad odesłany na 2 dni przed koncer gwarancji, większość czasu to transport do i z Francji. Czas w serwisie 2 dni. Pad który otrzymałem to sama seria, inny nr seryjny, zero śladów użytkowania i działa poprawnie.

Zeby było śmieszniej w drugim padzie powoli pojawia sie ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z moją PS4 1116A. Po kilku minutach od uruchomienia konsoli pojawia się komunikat, że konsola jest zbyt nagrzana i sama sie wyłącza, linia na konsoli miga wtedy na czerwono. Dodam, że konsola wcale nie jest ciepła, jest zimna. Jaka może być tego przyczyna? Oddawać do serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 23.09.2016 o 16:18, Bartinho41 napisał:

Witam,

Mam problem z moją PS4 1116A. Po kilku minutach od uruchomienia konsoli pojawia się komunikat, że konsola jest zbyt nagrzana i sama sie wyłącza, linia na konsoli miga wtedy na czerwono. Dodam, że konsola wcale nie jest ciepła, jest zimna. Jaka może być tego przyczyna? Oddawać do serwisu?

Ile cm wolnej przestrzeni ma konsola po bokach i z tyłu oraz na czym stoi? Mam nadzieję, że na meblu bez serwetki czy innego dywanu. Jeśli po bokach zapewniasz jej po 10-20 cm wolnej przestrzeni, a z tyłu około 40 i nie stoi na żadnej serwetce czy czymś tego typu to oddawaj do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40cm wolnej przestrzeni z tyłu? To chyba lekko przesadzone :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Moim zdaniem konsola kolegi ma jakąś wadę czy coś. Popatrzcie jak zamknięte są ps4 w mediamarkt. Obudowane w plexi, i premierowki dają radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć ją albo bardzo zabrudzoną we wnętrzu albo wadliwy układ chłodzenia (rzadko jest inna przyczyna usterki ale wiadomo - bez diagnostyki ani rusz) - nie raz dopiero po jego wymianie na nowy problem głośnej/wyłączającej konsoli znika.

W razie potrzeby zapraszam - zniżki na usługi 10% dla forumowiczów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, cykor napisał:

40cm wolnej przestrzeni z tyłu? To chyba lekko przesadzone :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Moim zdaniem konsola kolegi ma jakąś wadę czy coś. Popatrzcie jak zamknięte są ps4 w mediamarkt. Obudowane w plexi, i premierowki dają radę

No ja miałem dwie PS4 i obie pracowały znacznie głośniej gdy były bliżej ściany i za taki najbardziej optymalny punkt uznałem mniej więcej 40 cm. Nie wiem czy te obudowane konsole są serio zamknięte bez żadnej wentylacji ale dla mnie to jakiś kosmos - w domu w ten sposób zamknięta by wyła jak odkurzacz, bo przerabiałem już wąskie regały, gdzie nie było miejsca do "oddychania".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z wyjeżdżaniem płyty z napędu podczas gry? Gram w coda i coraz częściej wyjeżdża...

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, szparagu napisał:

Ile cm wolnej przestrzeni ma konsola po bokach i z tyłu oraz na czym stoi? Mam nadzieję, że na meblu bez serwetki czy innego dywanu. Jeśli po bokach zapewniasz jej po 10-20 cm wolnej przestrzeni, a z tyłu około 40 i nie stoi na żadnej serwetce czy czymś tego typu to oddawaj do serwisu.

Konsola ma wystarczająco dużo miejsca, kiedyś miałem już PS4, stała dokładnie w tym samym miejscu i nie było problemu, natomiast tą konsolę z którą jest problem nabyłem jako nową od użytkownika Allegro i problem wystąpił już przy pierwszym uruchomieniu, więc wygląda na to, że to jakaś wada fabryczna i muszę oddać do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał ktoś problem z wyjeżdżaniem płyty z napędu podczas gry? Gram w coda i coraz częściej wyjeżdża...

Sent from my m2 using Tapatalk

Często występujący problem. Moja pojechała przez to na serwis.

Poczytaj można to czasami wyregulować śrubką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Często występujący problem. Moja pojechała przez to na serwis.

Poczytaj można to czasami wyregulować śrubką

Zdjalem ta gumkę spod przycisku i chodzi póki co ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O 25.09.2016 o 22:26, Rambo8 napisał:

Często występujący problem. Moja pojechała przez to na serwis.

Poczytaj można to czasami wyregulować śrubką

Śrubką to można wyregulować przerzutki w rowerze :) - a tak na poważnie to częsta usterka i zarazem wada fabryczna napędu oraz układu detekcji elektrostatycznej przycisku Eject  - średnio 2 konsole na tydzień trafia z tą usterką na serwis. Dlatego w modelu PS4 12XX zastąpili ten układ zwykłym, mechanicznym przyciskiem. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 27.09.2016 o 01:30, Serwis Konsol napisał:

 

Śrubką to można wyregulować przerzutki w rowerze :) - a tak na poważnie to częsta usterka i zarazem wada fabryczna napędu oraz układu detekcji elektrostatycznej przycisku Eject  - średnio 2 konsole na tydzień trafia z tą usterką na serwis. Dlatego w modelu PS4 12XX zastąpili ten układ zwykłym, mechanicznym przyciskiem. 

A w Pro znów dotykowe przyciski i pewnie kolejny raz problem z wypluwaniem płyt ;) Przynajmniej będzie sporo roboty dla serwisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

podczas wlaczania konsoli wyskakuje komunikat zeby podlaczyc pada przez kabel, po podlaczeniu zas, ze nie odczytano zadnych plikow a potrzebny update do wersji min 4, ktory jak ten sam komunikat podpowiada mozna zrobic rowniez przez wifi, tylko jak to zrobic kiedy konsola bez zadanego pliku sie nie wlaczy???

wyglada to troche tak jakby sobie ktos przeprowadzil gruntowny format wnetrza. moze ktos cos poradzic? jakis plik moze przez usb, tylko skad go... itd?

z gory dzieki.

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie pomomoglo nic, update z usb ani zadna opcja z safe mode, po updacie znow wylata ta sama plansza, zreszta  pojawia sie za kazdym razem kiedy konsola sie wylaczy. Zostaje wiec serwis jedynie.

edit.

przy 3 probie przywrocily sie ust. fabryczne. 2 razy dojechalo do 99% i wyskoczyl blad. za 3 sie udalo. system lata tylko ze pusto. bedziem zyc :)  dzieki za pomoc.

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję miejsca na warszawskim Ursynowie/Mokotowie gdzie mogę sprawnie zrobić serwis DS4.

Czy ktoś mógłby podrzucić jakieś sprawdzone miejsce?

Sprzęt już po gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wysyłka listem poleconym za 5zl Ci nie straszna ;) to zapraszam do nas - naprawę masz na oryginalnych częściach - bo niestety w Warszawie nie wiem kogo można polecić tak żeby potem nie było wstydu przed klientem, może Warszawiacy się wypowiedzą?.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie straszna, bardziej chodzilo mi o czas ;)

odezwe sie na priv :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×