Skocz do zawartości
cwir

Serwis/Gwarancja PS4

Rekomendowane odpowiedzi

No to klops bo konsole kupiłem w bundlu z Destiny a grę już dawno sprzedałem :\ Na pewno trzeba cały zestaw? Na innym forum ktoś pisał, że wystarczy sama konsola bo tylko ona uległa usterce i podlega wymianie.

 

 

Da się zgrać jakoś save z PS4 na komputer? Bo po podłączeniu do PC dysk zostaje wykryty, ale Windows nie widzie żadnych plików.

Jak konsola nie wstaje, to zostaje jedynie to co zgrało się do chmury...

Caly zestaw może być potrzebny tylko w wypadku korzystania z gwarancji producenta (wtedy obowiązują zapisy w karcie gwarancyjnej). Jak korzystasz z niezgodności towaru z umową (rękojmi), to wystarczy udać się do sklepu z odpowiednim pisemkiem i samą konsolą...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ja mam taki problem ze jak wkladam plyte do napedu mam takie dzwieki na filmie trzeba dac full glosnosc,ktos wie co to moze byc za problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie odnośnie gwarancji czy można rozkręcić konsolę w celu wyczyszczenia wiatraka czy stracę gwarancję przy tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie odnośnie gwarancji czy można rozkręcić konsolę w celu wyczyszczenia wiatraka czy stracę gwarancję przy tym

 

Kolego zalozyles nowy temat dostales odpowiedz. 

Ale jednak postanowiles sprobowac ponownie. 

 

Odpowiedz brzmi tak tracisz gwarancje. Jedyna ingerencja na ktora pozwala sony bez utraty gwarancji to wymiana dysku twardego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie miał ktoś do czynienia z gwarancją w MM? Oddałem słuchawki prawie 2 tygodnie temu i nadal odzewu nie ma. Czy po upływie pełnych 2 tygodni mam prawo żądać wydania mi nowego sprzętu w związku z niedotrzymaniem terminu? Jakiekolwiek informacje będą bardzo pomocne. Szukałem w googlach, ale chyba źle szukałem, ponieważ cały czas albo takowych informacji nie znajdywałem lub były to szczątkowe informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg moich informacji, jeśli nie było od nich żadnego odzewu, to uznali Twoją gwarancję. Można w ten sposób się chyba nawet odwoływać jeśli będą robić problemy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, BartexXx20 napisał:

Panowie miał ktoś do czynienia z gwarancją w MM? Oddałem słuchawki prawie 2 tygodnie temu i nadal odzewu nie ma. Czy po upływie pełnych 2 tygodni mam prawo żądać wydania mi nowego sprzętu w związku z niedotrzymaniem terminu? Jakiekolwiek informacje będą bardzo pomocne. Szukałem w googlach, ale chyba źle szukałem, ponieważ cały czas albo takowych informacji nie znajdywałem lub były to szczątkowe informacje.

Jeśli reklamowałeś sprzęt korzystając z niezgodności towaru z umową/rękojmi za wady, to sprzedawca ma 14 dni kalendarzowych na ustosunkowanie się do Twoich żądań. Po tym terminie przyjmuje się, że je uznał. Natomiast, jeśli korzystałeś z gwarancji producenta, to czas oczekiwania regulują zapisy na karcie gwarancyjnej - możesz sobie czekać... długo... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestał działać u mnie przycisk dotykowy od wyjmowania płyty, stało się to zaraz po tym jak wymieniałem pastę ale na pewno ten przycisk dzaiłał po skręceniu konsoli bo sprawdzałem czy wszystko działa, po jednym dniu przestał działać, macie jakieś pomysły co to może być ? od czego zacząć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, mógłbyś na jakiejś fotce pokazać która to taśma?

Bede w domu to znajde i potwierdzisz czy to ta co myślę

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij dolna obudowe jeszcze raz i zobacz czy nie podgial Ci sie metalowa blaszka od przycisku. Jesli tak to delikatnie ja popraw.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego zaczynałem, coś tam kombinowałem z tą blaszką i nic, chodzi ci o tą blaszkę zaraz za przyciskiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o ta blaszke ktora wychodzi od przycisku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Serwis Konsol napisał:

Masz slima czy fata?

Jak to do mnie było to pisze w dziale ps4, chyba  pomyliłeś tematy :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - jakoś tak się zafiksowałem, za dużo na raz tych ps3 do naprawy ;) - co do działania Eject w PS4 - najpewniej uszkodziłeś tą blaszkę w dolnej pokrywie (odgięła się) - jak nie trafisz w poprawne ustawienie to lipa - pozostaje nowa blaszka do kupienia bo sam miałem z nią kiedyś przeboje w jednej z pierwszych konsol, które trafiły do nas na serwis po samodzielnych naprawach klienta :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gmerałem coś przy tej blaszce jak mi przestał działać przycisk i tak jak napisałeś to chyba nie takie proste bo nawet nie wiem jak to działa dokładnie, czy to ma dotykać przycisku czy ma być minimalny odstęp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma dotykać przycisku bo to taki "sprytny inaczej" system sony elektrostatycznego wykrywania dotyku - tak się to sypało nagminnie że w wersji 12XX zastosowali przycisk mechaniczny i po problemie :). Jak trafia do nas konsola z pogiętą właśnie tą blaszką to od razu wymieniamy ją na nową bo ustawienie tego to jak trafić w totka (a wygląda jak by było banalnie proste)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

niestety dziś moja PS4 zaczęła się samoistnie włączać i wypluwać płyty :/ Czy w tym wypadku do wymiany będzie cały napęd?

Czytałem o dokręcaniu śrubki, ale to raczej rozwiązanie tymczasowe? Będę wdzięczny za info, czy ktoś z Was miał taki problem i sobie z nim poradził?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Was,

niestety dziś moja PS4 zaczęła się samoistnie włączać i wypluwać płyty :/ Czy w tym wypadku do wymiany będzie cały napęd?

Czytałem o dokręcaniu śrubki, ale to raczej rozwiązanie tymczasowe? Będę wdzięczny za info, czy ktoś z Was miał taki problem i sobie z nim poradził?

pozdrawiam

Moja premierówka pojechała na to na serwis.

Do dzisiaj nie wiem co zrobili ale wróciła i było już wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Was,

niestety dziś moja PS4 zaczęła się samoistnie włączać i wypluwać płyty :/ Czy w tym wypadku do wymiany będzie cały napęd?

Czytałem o dokręcaniu śrubki, ale to raczej rozwiązanie tymczasowe? Będę wdzięczny za info, czy ktoś z Was miał taki problem i sobie z nim poradził?

pozdrawiam

Ja tak miałem, dokręciłem śrubkę i problem zniknął, na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z lewym analogiem. Po wychyleniu do góry czasem postać biegnie a czasem idzie jakby nie był całkiem wychylony. Jedyna opcja to odesłać pada na gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, fryz napisał:

Ja tak miałem, dokręciłem śrubkę i problem zniknął, na stałe.

Dzięki za pomoc. Mam nadzieję, że u mnie też nie wróci :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś upierdliwy dźwięk przy graniu lub nawet na czuwaniu.

Teraz jak nagrywałem to z 5 minut czekałem a jak gram to często występuje i cholernie mnie irytuje.

Konsola po gwarancji.

Drugi ps4.3gp nagrałem przed chwila ale żeby go tak dobrze usłyszeć z dobre 10 min mi zajęło. Dźwięki pojawiają się co kilka/kilkanaście sekund lub co kilka minut ale jest to na maksa wkur.iające. Grałem w zaginiecie ... cartera gdzie gra jest w miarę cicha i grałem w nocy to myślałem że coś mnie trafi tak konsola była upierdliwa. Siedzę tak ze 2 metry od konsoli i w dzień da się wytrzymać bo bardziej gry słychać niż konsole ale w nocy to już masakra jest.

Glos_160719_6.3gp

ps4.3gp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×