Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Rekomendowane odpowiedzi

Grając magiem mam dostęp tylko do Strzały dusz, i Wielkiej strzały dusz. Gdzie znajde inne czary? da się je kupić czy się je znajduję?

No i czy da się powiększyć ich ilość? mam 31 i 15 wielkiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając magiem mam dostęp tylko do Strzały dusz, i Wielkiej strzały dusz. Gdzie znajde inne czary? da się je kupić czy się je znajduję?

No i czy da się powiększyć ich ilość? mam 31 i 15 wielkiej.

Z biegiem czasu znajdziesz dużo więcej czarow. Ogólnie jest ich ok 30. Niektóre (czytaj: podstawowe) kupisz a większość znajdziesz. Co do zwiększenia ilości to można użyć różnych itemow (ringi, elementy armoru), które zwiększają ilość czarow, ale również możesz dublowac czary. Np masz 15 wielkiej strzały dusz, ale jak kupisz/znajdziesz kolejny taki sam czar i załadujesz go do slota to będziesz miał ich 30 itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie wiedziałem że można dubla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zeby otworzyc drzwi w shrine of winter na ng++ co potrzebuje znowu 4 duze dusze bosow czy sm jakies tam duze mam 6.5m.Potrzebuje sie jak najszybciej dostac do kanclerza w drangelic castle po ostatnie 3 czary do platynki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zeby otworzyc drzwi w shrine of winter na ng++ co potrzebuje znowu 4 duze dusze bosow czy sm jakies tam duze mam 6.5m.Potrzebuje sie jak najszybciej dostac do kanclerza w drangelic castle po ostatnie 3 czary do platynki :)

Zasada się nie zmienia. Zabij szybko 4 primali i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam problem z trofeum za populacje majuli bo zebrałem wszystkich, ale nie chce wpaść. No chyba ze problem w tym że zanim wysłałem do wioski tego maga to ubiłem tą laskę od cudów:P? A druga sprawa to problem z mcduffem bo tez wydałem u niego z 50tys dusz, a on nadal nic mi nie dał i nie mogę przez to zdobyć tego trofeum;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim - mam pytanie nooba ;) która gra jest lepsza na początek przygody z grami z tej stajni, DS czy Bloodborne? Z podobnych klimatów przeszedłem Lords of the Fallen bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim - mam pytanie nooba ;) która gra jest lepsza na początek przygody z grami z tej stajni, DS czy Bloodborne? Z podobnych klimatów przeszedłem Lords of the Fallen bez żadnych problemów.

Pierwszy Dark Souls to arcydzieło. Zacznij od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo super. mam nadzieję, że to się potwierdzi.

Szkoda, że multiplatforma bo to mógłby być kolejny po BB system seller PS4  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są plusy i minusy mi to obojętne, szkoda że nie można grać z ludźmi z innych platform :sad:

 

Ja z racji tego, ze ostatnio z eksami na PS4 krucho wolałbym, żeby był ex.

Co nie zmienia faktu, że tak czy inaczej będzie to świetna wiadomość. Jeszcze tylko żeby BB2 ogłosili, ale to jeszcze nie czas chyba  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem. Mam nadzieje, że jakościowo będzie zbliżone do Artorias of the Abyss  :) Bo dlc do DkS było świetne, imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy dużo ludzi jeszcze gra w DS?

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam gram na Ps3 i non stop mam najazdy albo jestem przyzywany do pomocy. Jednak to nie temat o Ps3 a Ps4 wiec odpowiedź jest prosta...tak wiele ludzie dalej gra. Znajomy mówi że jest na około 135SL i co chwila jest jakaś jazda z invaderami itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem właśnie grać jestem po pokonaniu pierwszego bosa i nie widziałem na ziemi za dużo znaków. Lvl około 35

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grac w DkS2 po BB i trochę się obawiałem, że uderzy mnie past-genowa grafika. Po jakimś czasie przyzwyczaiłem się i wygląda to na prawdę nieźle. Powiedziałbym nawet, że niektóre lokacje zrobiły na mnie wrażenie.  :) Ogrom gry jest niesamowity, Ilość contentu jest miejscami przytłaczająca. Jestem stosunkowo niedaleko, po walce z Lost Sinner, ale już nie mogę się zdecydować jaką bronią walczyć, czy nosić ciężką zbroję czy lekką.  :P  Kończy się tak, że walczę fire longswordem znalezionym na początku gry  ;)

Ludzi gra całkiem sporo, często mam inwazję, albo jestem przyzywany do pomocy. Generalnie podoba mi się i czuję, że spędzę z tym tytułem trochę czasu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie ilości ludzi. Wczoraj posiedziałem chwile w Belfry Luna farmiąc chunki, to co chwile robiłem komuś inwazję albo ktoś invadował mnie. Także ciągle sporo osób jest na serwerach. Nie wiem jak na wyższych SM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta lost sinner to popierdolka, po płaczu "graczy" znerfili ją kilka tyg po premierze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z nią było nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z nią było nie tak?

Była szybka, silna i wprowadzała masę ciosów, kazuale pekli i zaczęli wylewac płacze na forum twórcy... Niestety posłuchali i znerfili epickiego bossa do zwykłej popierdolki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że po ciemku. Jak się zapali lampy to jest trochę łatwiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ruszam z DS2 po BB i wiedzminie .

Przeszedłem DS2 na ps3 z 5 razy a tu na starcie od razu uderzyły we mnie zmiany :)

No i grać nie potrafię :D, we wieśku nie kończyła się stamina, rolki mi tak nie wchodzą, no i brak dashów .

Ciężko się przestawić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja zacząłem po BB i przez jakiś czas czułem się jakbym grał w slow mo  ;) Ale szybko się można przestawić  :)

No i fakt, że stamina tez odgrywa większą role niż w BB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że po ciemku. Jak się zapali lampy to jest trochę łatwiej. 

Tak + locka się traciło w pewnych momentach - ale chyba o to chodzi, to ma być wymagająca gra :)  Flamelurkera nikt nie znerfił jak z nim pindzisiąt razy się biłem aż "zczitowałem" i jakoś go zza kości które leżały na arenie walki utłukłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa pierwszy Dms to była niesamowita jazda, chyba każdy z glichy korzystał, flamelurker gargulce walone łukiem zza mgły itd .

Zacząłem knightem i gra się zadziwiająco łatwo w porównaniu do wersji PS3 .

No może to dlatego że wtedy grałem golasem od 1 lev i omyłkowo covenanta championa włączyłem(nie wiedziałem wtedy co "daje")

Oj to była jazda przez 20h to ze 2 bosów ubiłem, później jak na forum obczaiłem że to hard mode, wyszedłem i dalej poszło juz z górki :P .
 

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×