Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

O ile się nie mylę, to tylko Świat Quizów ma opcje zabawy powyżej 4 osób.

I to co mogę powiedzieć - im więcej osób tym lepsza zabawa. Miałem już przyjemność grac na 6 i 8 osób i było GENIALNIE - jeszcze więcej śmiechu i zabawy.

Tyle, że tak jak wspomniano powyżej - trzeba mieć dwa zestawy kontrolerów - a to już jakiś tam wydatek, choć da się dokupić sam zestaw na Allegro chociażby.

Generalnie Świat Quizów wydaje się być najlepszy na tą chwilę. Choć pewnie w dużej mierze to kwestia odświeżenia dla osób które się zagrywały we wcześniejsze wersje.

2 lata temu dokładnie pierwszy Buzz sprawił, że zdecydowałem się kupić PS3 (i miał tez jakieś 80% zasługi w przekonaniu zony :thumbsup: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to tylko Świat Quizów ma opcje zabawy powyżej 4 osób.

tak, to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak świat Quizów jako jedyny dopuszcza rozgrywkę w więcej niż 4 osoby,

Dla osób z jednym zestawem kontrolerów polecam zabawy on-line. Wielokrotnie zdarzało się trafiać do 8 osobowej zabawy siedząc na sofie samemu lub we dwójkę (z żoną).

Dodam jeszcze że warto posprawdzać quizy stworzone przez graczy, niektóre są naprawdę dobre i można zweryfikować swoją wiedzę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś ma ochotę pograć w trybie Sofa vs. Sofa i robic trofea w Świat Quizów to zapraszam serdecznie.

PSNiD: OxKOFI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można dodawać nowe postacie w ŚQ? Nigdzie nie znalazłem takiej łątki, a postacie z TQ bardziej mi się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak otrzymać te trofea w "Świat Quizów":

Buzz!™ Face On! (Upload one of your photos to MyBuzzQuiz.com) - dodałem zdjęcie na tej stronie do mojego profilu i trofeum nie wskoczyło, wiec pewnie o co innego chodzi...

That’s a keeper (Save one of your photos to the XMB™ menu) ?

Snap Happy Have a photo taken for each moment

Quality Quiz Writer ( A quiz you have written has been played by 25 different people and has over 2.5 stars) zrobiłem quiz , zagrało w niego (według mybuzzqiuz.com) już prawie 50 osób i średnia 3,5 gwiazdki mam a trofik nie wpadł....

ps można pisać na PSN w celu ustawki na grę wieczorami online w więcej osób....

Edytowane przez kanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quality Quiz Writer ( A quiz you have written has been played by 25 different people and has over 2.5 stars) zrobiłem quiz , zagrało w niego (według mybuzzqiuz.com) już prawie 50 osób i średnia 3,5 gwiazdki mam a trofik nie wpadł.... - przez ps3 musi zagrac 25 osob i ocenic. a strona podaje rowniez osoby ktore zagraly przez przegladarke

Snap Happy Have a photo taken for each moment - do tego potrzeba kamerki podlaczonej do ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jedno pytanie: czy w Buzz: Świat Quizów można grać samemu bez połączenia przez internet? Proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam zagrasz w dwa tryby - na dodatek malo atrakcyjne (odpowiadanie na jak najwiekasza ilosc pytan)

lepiej poszukaj jakis domownikow i zagraj z nimi ( nawet w 2 osoby mozna niezle sie usmiac)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jeszcze jedno pytanie: Czy buzzery do gry na PS2 działają na PS3? Wiem że to troszkę głupie pytanie:) ale proszę o wyrozumiałą odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jeszcze jedno pytanie: Czy buzzery do gry na PS2 działają na PS3? Wiem że to troszkę głupie pytanie:) ale proszę o wyrozumiałą odpowiedź

Z tego co wiem, to nie. Też tak chciałem zrobić, że mieć zapasowe buzzery na kablu, ale niestety nie będą działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to nie. Też tak chciałem zrobić, że mieć zapasowe buzzery na kablu, ale niestety nie będą działać.

a wlasnie ze dzialaja. dlaczego ludzi w blad wprowadzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie ze dzialaja. dlaczego ludzi w blad wprowadzasz?

Przepraszam. Ale taką informację dostałem od osoby, od której chciałem kupić buzzery na kablu, ale nie kupiłem.

Jeśli więc można podłączyć buzzery z ps2 powiedz mi, czy można podłączyć więcej niż jeden? W drugim wejściu usb jest przecież palec od bluetootha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jeśli więc można podłączyć buzzery z ps2 powiedz mi, czy można podłączyć więcej niż jeden? W drugim wejściu usb jest przecież palec od bluetootha.

Wszystkie 4 buzzery z Ps2 podłącza się do jednego portu USB :thumbsup:

ps2_buzzery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super. W takim razie kupuję te buzzery. Dzięki za info. :)

Zakup dokonany. Używane na aukcji kosztują 17 zł :). Tylko teraz naszła mnie myśl, czy jednocześnie będą działać buzzery przewodowe z bezprzewodowymi? Ktoś próbował?

Edytowane przez vaha_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beda dzialac

potwierdzam. wczoraj sprawdziłem i buzzery z ps2 współdziałają z bezprzwodowymi. wszystko śmiga wyśmienicie i za niewielką kasę można pograć w 8 osób. polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytania odnosnie 2 trofeow:

jak zdobyc Look good for the cameras - Użyj wszystkich kostiumów dla wszystkich postaci w pełnej grze. wiem ze ma ono problemy z wpadaniem a uzylem juz wszystkich kostiumow... jest moze na to inny sposob zeby to trofeum wpadlo

a z tym trofeum Home is where the Buzz!™ is - Uruchom Buzza będąc w PlayStation Home. nie mam pojecia jak je zdobyc, jesli mozliwe prosze o porade krok po kroku:)

z góry dziekuje za porade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanko, wczoraj zakupiłem Buzz PL, gram na BUZZERACH od PS2 , chciałem zapytać czy jest jakaś możliwość przerwania gry , wyjścia i rozpoczęcia od nowa, czy cała tura musi być zakończona i dopiero da się do menu wyjść??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanko, wczoraj zakupiłem Buzz PL, gram na BUZZERACH od PS2 , chciałem zapytać czy jest jakaś możliwość przerwania gry , wyjścia i rozpoczęcia od nowa, czy cała tura musi być zakończona i dopiero da się do menu wyjść??????

Standardowo szybkie wyjście z gry uzyskasz wciskając NA RAZ wszystkie cztery prostokątne przyciski (te odpowiedzialne za pytania). Tak jest na pewno w przypadku buzz`erów na PS3; pewnie tak też jest w przypadku tych z PS2...

witam

mam pytania odnosnie 2 trofeow:

jak zdobyc Look good for the cameras - Użyj wszystkich kostiumów dla wszystkich postaci w pełnej grze. wiem ze ma ono problemy z wpadaniem a uzylem juz wszystkich kostiumow... jest moze na to inny sposob zeby to trofeum wpadlo

a z tym trofeum Home is where the Buzz!™ is - Uruchom Buzza będąc w PlayStation Home. nie mam pojecia jak je zdobyc, jesli mozliwe prosze o porade krok po kroku:)

z góry dziekuje za porade

Jeżeli chodzi o "Look Good For The Cameras" to trzeba to zrobić w standardowej grze (offline). Najlepiej wybierz grę dla 4 (lub 8 graczy) i po prostu wybieraj dla każdego buzz`era inną postać i inny kostium. Należy pamiętać żeby wybrać KAŻDY Z TRZECH kostiumów przypisany dla każdej z postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest ktoś chętny zagrać w BUZZ! Polskie Łamigłówki w trybie sofa vs. sofa, zapraszam dziś wieczorem po godz. 20.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem na PS Store grę Buzz: zabawa w dżungi na PS3. Ku mojemu rozczarowaniu w grze jest tylko pięć konkurencji. Czy jest mozliwość dokupienia pozostałych bo z tego co się orientuję to konkurencji jest aż podobno 40.

Proszę o pomoc bo mojemu dziecku po 30 min. grania gra się znudziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzz Quizz Player na PSN.. bez komentarz.. nie ma to jak wydać 200 zł za możliwość gry po necie ;x gdy reszta takową dostaje za free ;x

po pierwsze za te dwieście złotych (jeśli kupujesz nowy pakiet w sklepie) dostajesz bezprzewodowe buzzery. nie wyobrażam sobie grać w tą grę na padzie, szczególnie w 8 osób...

po drugie z tego co wiem, to ten player ma tylko 100 pytań,a kolejne trzeba dokupywać. w normalnym buzz:świat quizów pytań są tysiące, prawie nigdy się nie powtarzają, a gramy w to ze znajomymi prawie od roku

a i możliwość gry online jest całkiem przydatna.

ten player to taki półprodukt, na którym i tak nieźle zarobią, bo sobie ludzie do tego będą ściągać pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×