Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Ten BUZZ PLAYER jest tylko w wersji anglojęzycznej (tak samo quizy z PSS)? Mi to nie przeszkadza, ale żonie tak...

2. BUZZ PLAYER pozwala grać na padzie, a czy płytowe wersje BUZZa na to pozwalają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buzz darmowy z pss jest po polsku (niektóre teksty prowadzące są naprawdę rozbrajające), ale pytań strasznie mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. BUZZ PLAYER pozwala grać na padzie, a czy płytowe wersje BUZZa na to pozwalają?

do plytowych wersji trzeba miec buzzery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

chce kupić bazz quiz i nie wiem którą wersję kompletnie się na tym nie znam sciąglem z ps store podoba mi się ale chciałbym mieć dużo polskich pytań czy w polskie łamigłówki są same polskie pytania którą wersję polecacie ta z ps store czy polskie łamigłówki czy jakąś inną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest na ps store darmowy buzz do sciagniecia a ja nie moge znalezc. Jedyne co wyswietla to polskie lamiglowki za 99 i jakies pierdolki na psp. Ktos sie orientuje jak dokladnie nazywa sie ta darmowa wersja?

OK, znalazlem.

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

chce kupić bazz quiz i nie wiem którą wersję kompletnie się na tym nie znam sciąglem z ps store podoba mi się ale chciałbym mieć dużo polskich pytań czy w polskie łamigłówki są same polskie pytania którą wersję polecacie ta z ps store czy polskie łamigłówki czy jakąś inną ?

jeśli jeszcze nie kupiłeś, zdecydowanie polecam quiz world, jest wiecej pytan, także dotyczących polski(choc nazwa polskie łamigłówki może mylić), poza tym tryb gry sieciowej jest lepszy i zawsze ktos chetny do gry sie znajdzie a w polskich łamigłowkach chyba raz od razu trafilem na chetnego do gry...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo all :rolleyes:

Mam pytanko w sprawie polskich łamigłówek.

Otóż kupiłem konsole z miesiąc temu i grając w polskie łamigłówki- czy z płyty czy z sieci dosyć często powtarzają mi się pytania.

Czy gdy będę grał w Buzz Quiz to pytania z sieci są dostępne takie jak do "Polskie Łamigłówki" czy to jak gdyby inny dział pytań?

Dodam że nie wybieram tematu pytań, pytania mam ustawione na "wszystkie typy", ale nurtuje mnie to iż wg mnie nie powinny się powtarzać.

Wczoraj miałem przypadek iż grając w quiz pytania i odpowiedzi pisało chyba dziecko więc postanowiłem "zgłosić" quiz- wybrałem "inne" a w następnej grze znowu miałem ten sam quiz do wyboru!?

Czy jest możliwość że gdzieś w ustawieniach jest coś zaznaczone nie tak czy po prostu "Polskie Łamigłówki" to badziewie w porównaniu do Quiz-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko mnie na tyle zachęciło, że od razu kupiłem pełną wersję Świat Quizów.

Konsole kupiłem niedługo po premierze i tyle lat żyłem w nieświadomości ze grając w Buzz! można się tak świetni bawić. Super pomysł z tą wersją demonstracyjną, zyskali nowego klienta.

Jak ktoś chętny na pucharki i grę online to zapraszam do friendsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem razem z czterema kontrolerami "Świat Quizów".

Grałem wraz z żoną u przyjaciól i powiem,że zabawa jest super.

Wysyłka po 10.1 więc troszkę poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pytania z PSS można dokupić do Świata quizów czy tylko do tej wersji Buzz Player?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do swiata quizow tez mozna dokupic pytania. patrz tylko czy sa zgodne z twoja wersja gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do swiata quizow tez mozna dokupic pytania. patrz tylko czy sa zgodne z twoja wersja gry

skoro juz kolega zaczął to zapytam lamersko; gdzie można to dokupić ? wiem ze PS Store ale po prostu odnajdujac tytul gry i tam szperając po "packach" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien, ale chyba jak uruchomisz buzza, to tam tez masz tak jakby link do sklepu pss z dodatkami. mozna zrobic tez tak jak napisales

@down. tak wylaczylem pw

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge Ci wyslac priva (wylaczone masz?) to tutaj musze zaspamowac ;) dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 7go stycznia się cieszyłe,że zamówiłem grę,tak dzisiaj anulowałem to zamówienie.

Sklep poleciał ze mną w ch...,mo moich dociekaniach dostałem dzisiaj maila,że towar będzie u nich prawdopodobnie pod koniec przyszłego tygodnia,ale pewności nie ma!!

Nigdzie w necie nie mogę znaleźć Buzz-Świat Quizów + 4 buzzery!!

Masakra.

W moim miastecyku nie ma,wic jestem skayanz na czekanie :confused: aż pojawi się w ofercie jakiegoś sklepu internetowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś o takim czymś co nazywa się Allegro? Tam aukcji jest od groma kilka sklepów sprzedaje Buzz Świat Quizów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś o takim czymś co nazywa się Allegro? Tam aukcji jest od groma kilka sklepów sprzedaje Buzz Świat Quizów.

A czytałeś ze zrozumieniem mój post???

Pokaż mi sprzedawcę na allegro który ma to co poszukujędry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pech. widocznie się skończyły. trzymaj kciuki, żeby nowa dostawa się w Polsce pojawiła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bu...1412141315.html

Proszę bardzo szukanie zajęło mi 5 sekund.Czasami wystarczy chcieć..

Stary-co ty możesz wiedzieć o moich chęciach!?

Czytaj ze zrozumieniem.

Generalnie jak dla mnie koniec tematu-już od wczoraj cieszę się wraz z rodzinką i znajomymi wspólną grą:rolleyes:

Lamerskie pytanko,ale jak mogę kogoś zaprosić do gry sieciowej??

Włączam sieciowe granie i dołączają się zupełnie obcy gracze,kolejna kwestia to gra w "MyBuzz"-jak mogę grać w quizy stworzone przez innych graczy?

Wybaczcie jeśli było to wyjaśniane-chyba przegapiłem.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie w sprawie dodania quizow poprzez stronek do moich ulubionych.Posiadam swiat quziow,zarejestrowalem sie na stronce ,dodalem interesujace mnie quziy do ulubionych,wybieralem quziy gdzie jest ponad 500 pytan.I tu jest problem,za kazdym razem co wlaczam wciaz te same pytania,i poprzez ps3 i poprzez stronke.Chodzi o to ze dodalem na przyklad podchwytliwe quizy jest tam 10 pytan ,za kazdym razem te same pytania.Czy mozecie mi pomoc?

dziekuje pozdrawiam

Edytowane przez soldierdido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×