Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, xavris napisał:

Uncharted 4 w xkomie za 99 zł

http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/9202

Wziąłbym, ale i tak nie grałem jeszcze w 3, a zanim nadrobie to pewnie jeszcze potanieje :24_stuck_out_tongue:

Kupione, dzięki wielkie za info ;) Chyba zdecydowanie najlepsza oferta aktualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Paypalem całkiem niezła promocja, warto jeszcze pamiętać, że kupując w MediaMarkt i rejestrując na stronie paragon (często automatycznie to leci) dostaje się jeszcze 5% zwrotu, do wykorzystania na kolejne zakupy.

Oprócz tego jest promocja w euro rtv, przy zakupie za ponad 100 zł otrzymuje się 50 zł rabatu na następne zakupy (płatność musi zostać wykonana masterpassem), szczególnie fajna oferta jak ktoś chce kupić dwie gry na premierę bo ceny chyba są standardowe i bardzo taniej chyba nie ma niczego obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dodatki do Battlefield 4 są za darmo (oczywiście nie pakiety) do pobrania na PS3 i PS4, więc jak ktoś ominął jakiś tydzień z darmowym dodatkiem może teraz to nadrobić :)

 

Ja akurat przegapiłem Second Assault więc po cichu miałem nadzieje na tydzień gdzie dadzą wszystkie na raz :)

Edytowane przez AXA
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, AXA napisał:

Wszystkie dodatki do Battlefield 4 są za darmo (oczywiście nie pakiety) do pobrania na PS3 i PS4, więc jak ktoś ominął jakiś tydzień z darmowym dodatkiem może teraz to nadrobić :)

 

Ja akurat przegapiłem Second Assault więc po cichu miałem nadzieje na tydzień gdzie dadzą wszystkie na raz :)

Teraz tylko czekać na promo z podstawką i można grać. Szczerze współczuję tym co brali w normalnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, malpka napisał:

Teraz tylko czekać na promo z podstawką i można grać. Szczerze współczuję tym co brali w normalnej cenie.

Miesiąc temu znowu było za 21 zł dlatego wziąłem, bo już parę dodatków zaklepałem, tylko tego Second Assault zapomniałem. Na bank kiedyś znów będzie BF4 w promo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko czekać na promo z podstawką i można grać. Szczerze współczuję tym co brali w normalnej cenie.

Brali w normalnej cenie dwa lata temu praktycznie więc trochę czasu minęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać kiedy wrzucą darmowego bundla z dodatkami do Hardline (jeden przegapiłem niestety).

Gry EA - takie piękne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, malpka napisał:

Teraz tylko czekać na promo z podstawką i można grać. Szczerze współczuję tym co brali w normalnej cenie.

BF4 dupy ogolnie nie urwal ale nie bylo w co innego grac bo hardline byl troszke kiczowaty. Teraz ludzie ostrza sobie zeby na bf1. Ja juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#byłowgoldzie

Pablos_83 mi to mówisz przeca wiem

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzucam promo MasterCard w EURO RTV jakby jakiemus poczatkujacemu amatorowi cebuli umknelo.

http://www.euro.com.pl/cms/masterpass-jesien.bhtml?link=agregator

 

Za zakup >100 dostaje sie kupon na 50zl, np na zdrapke.

Uzywajac aplikacji uPaid Wallet nie ma znaczenia w jakim banku zostala wydana karta.

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś kit. Produkt jest niby w promocji ze 129pln, na 99pln. Ale po wejściu w towar już masz cenę 169pln.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, xenomorph napisał:

To jest jakiś kit. Produkt jest niby w promocji ze 129pln, na 99pln. Ale po wejściu w towar już masz cenę 169pln.

 

Pozdrawiam :)

Nie kit, tylko że już koniec przeceny. Wczoraj kupiłem i dziś już wysłane, za niecałe 106 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw U4 droźsze już nie powinno być, taki los exlusivów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiegoś proma na fife 17? Jakiś kod rabatowy gdzieś albo cuś

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos co ty mi kod wysyłasz na 1,50zł? :) He he dzięki za chęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×