Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Scooby-Doo napisał:


Wiem o tej przecenie ale nie wiem gdzie szukać tych doładowań do US store a na wiadomym portalu aukcyjnym 20 dolców kosztuje 90 zł, nie opłaca się bo DD na naszym storze jest za 92 zł, a za 6,5 dolara chyba nic ciekawego na US nie kupie i cały mój plan legł w gruzach :24_stuck_out_tongue:

 

Amazon US:

 

https://www.amazon.com/10-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B00GAC1D2G/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1480372231&sr=8-1&keywords=psn10

 

Karta kredytowa i adres na Stany najlepiej w stanie w którym nie doliczą ci VAT, np:

 

P.O. Box 18979

Irvine, ca 92623

United States

 

Osobiście radzę byś założył konto na Brazylię. Wyjdzie jeszcze taniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Weź stary poszukaj lepiej Salt and Sanctuary ;)


Też fajna gierka, w sumie kompletnie o niej zapomniałem już, ale na Darkest Dungeon czaję się już od momentu jak widziałem grę w early access na PC :24_stuck_out_tongue:


Dzięki malpka za poradę, co prawda wiedziałem już o tym sposobie tylko nie bardzo chciało mi się z tym grzebać ale może nastał czas żeby sobie zrobić działające konto na amerykańskim amazonie.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Scooby-Doo napisał:

Dzięki malpka za poradę, co prawda wiedziałem już o tym sposobie tylko nie bardzo chciało mi się z tym grzebać ale może nastał czas żeby sobie zrobić działające konto na amerykańskim amazonie.

 

Mam konto na Amazonie: niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i amerykańskim. Cebula we mnie silna jest.

Pamiętaj tylko że dolar kanadyjski i real brazylijski mają lepsze kursy niż dolar amerykański. Doładowania do brazylijskiego i kanadyjskiego PSS też kupisz na Amazonie. Minusem jest fakt że minimalne doładowanie do kanadyjskiego sklepu to 20$. Dwa miesiące temu była to równowartość 60zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak rodzice pod choinkę nie kupio ani tego ani tego to będzie płacz

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Nastały takie czasy że narzeczona kupuje mi gry na świata i urodziny

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ps store jest promocja na 2 gry w cenie 1 dla PS4 i PS3. Gdy dodacie 2 gry do koszyka, minusuje kwotę o tą tańsza. 

Edytowane przez bonieknowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to jest gufno bo tam się nic nie opłaca. 

 

ale rusza słynne 12 deals i tu już lepiej

 

Tomb Raider 20 year 124zł (cena zmienia się w koszyku)

 

https://blog.eu.playstation.com/2016/12/01/playstation-stores-12-deals-of-christmas-discounts-start-today/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A akurat wczoraj dostałem swojego TR'a za 160 zł... no nic, pewnie szybko uda się go odsprzedać;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, pablos_PRO napisał:

Akurat to jest gufno bo tam się nic nie opłaca. 

 

ale rusza słynne 12 deals i tu już lepiej

 

Tomb Raider 20 year 124zł (cena zmienia się w koszyku)

 

https://blog.eu.playstation.com/2016/12/01/playstation-stores-12-deals-of-christmas-discounts-start-today/

 

Nie mogli juz jakos normalnie z tymi cenami zrobic? pokazac jakos wczesniej? eh Sony, Sony, Sony.... 

 

42 minut temu, Kamilejro napisał:

A akurat wczoraj dostałem swojego TR'a za 160 zł... no nic, pewnie szybko uda się go odsprzedać;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Czym sie przejmujesz - jesli nie kolekcjonujesz pudelek spokojnie przejdziesz i sprzedaz pewnie z niewielka strata i tak ukonczenie gry wyjdzie ciebie mniej nizli owe 124pln.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To promo Buy one get one free to niezła próba zrobienia z ludzi jeleni. Drugą grę dostaniesz za darmo ale pierwsza ma cenę równą jej wartości x2 :dodgy:

 

FarCry 4 za 170zł???? To chyba w empiku można taniej wyrwać :siara:

Edytowane przez sLk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dokładnie, szukają naiwnych.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo chciałem o tym promo 2za1 napisać .

Sony jak zawsze poluje na jeleni, a dla kumatego jak zwykle kibel .

Cena x2 a później wielka obniżka o 50% :1_grinning:

Patrze na ceny tych gier i nie wierze, niektóre z tych gier w pudełku można za 5 dych wyrwać a tam cyfrówka 160 xD

4thefrajers 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony i tak swoje zarobi na niedzielnych graczach. Wejdzie taki Mietek do Store, zobaczy 2w1 i siorbnie bez zastanowienia, bo rozdają gratis drugą grę.

 

 

A odnośnie 12 deals for Christmas, to nauczony zeszłoroczną akcją, zaczekam na wyprzedaż świąteczno-noworoczną. Większość z tych dealsów to będzie kibel, rzucili na start RotTR, żeby przykuć uwagę. Pojutrze będzie crap, albo super cena na poziomie 169-189zł, w końcu to i tak pro obniżka z 289 :shit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz jest kolejny zaciąg PRO  niedzielniaków :jaro:

Wejdzie taki jełop i łyknie TLOU za 160 choć w pudle za 100 nową można wyrwać .

Ale kto bogatemu zabroni .

NAjwiększą bekę mam później jak widze konta na allegro gier za 2k i za 300zł nikt nie chce tego konta odkupic, i nie ma co się dziwić .

Mysleć jełopy, z płytami nigdy nie ma problemów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nad tym 2 za 1 bym się zastanowił. Korci mnie cyfrowa wersja Wieśka, pudełko bym opchnął za może 80 zł, to za 50 zł miałbym cyfrowego Wiedźmina i coś jeszcze, tylko że te co są tańsze albo ograłem na PS3 albo mnie nie interesuje, jedynie ten Risen 3 by pod pasował ale o ile 1 mi się podobała to 2 już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Rambo8 napisał:

Za 119 byla edycja gry roku więc średnio

Wiem że cena nie jest najlepsza, ale dodatki już mam więc nic mi z edycji roku.

 

Gdyby tak tego TRa można by dołączyć do tej 2 za 1 promocji.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AXA napisał:

Gdyby tak tego TRa można by dołączyć do tej 2 za 1 promocji.

 

Za rok pewnie będzie można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobre jest to że w tej chwili na PSS najnowszy TR w przecenie kosztuje tyle co TR z 2013 roku który załapał się chyba do 2 gier w cenie 1 :1_grinning: Obie są po 124 zł, a Definitive Edition co chwilę po 40 zł :) Jeszcze jest to wyeksponowane w wielkim kafelku, niestety nie dało się zrobić zdjęcia na storze tak żeby oba TR z cenami były widoczne na 1 screenie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jakby można było kupić 2 w tej cenie to juz bym brał a tak zastanawiam się czy warto brać nowego TR jako cyfre.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, marcinn06 napisał:

Oj jakby można było kupić 2 w tej cenie to juz bym brał a tak zastanawiam się czy warto brać nowego TR jako cyfre.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

 

Uwaga oczywista oczywistosc:

Jesli nie sprzedajesz gier, nie optymalizujesz w tej sposob kosztow - to 124pln jest cena OK (nie jest to super deal, ale tez nie plakalbym jakbym tyle zaplacil), niemniej jesli przejdziesz a potem sprzedajesz to lepiej chyba kupic pudelko nawet z drugiej reki i pogonic dalej. 

 

Kupilem za 152pln, ukonczylem dosc szybko, sprzedawac bede dopiero na swieta jak bede w PL, nawet jesli cena uzywki spadnie do tego czasu i tak pewnie odzyskam okolo 2/3 tego co zaplacilem. 

 

(jak widac preferuje pudelka)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy RoTR ma jakis tryb multi player pozwalajacy na zabawe z gra po jej przejsciu?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, marcinn06 napisał:

A czy RoTR ma jakis tryb multi player pozwalajacy na zabawe z gra po jej przejsciu?

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

 

Nie.

RoTR ma wyzwania i mozesz chyba wyniki porownywac ze znajomymi.

Ma tez w trybie wyzwan misje ktore mozna ukonczyc w coopie i to by bylo na tyle.

Szczerze dla mnie TR zawsze stal singlem, ukonczylem gre na 85%, wyzwania mnie nie porwaly, ukonczylem croft mannor - ktore to jest raczej symulatorem chodzenia ze zbieractwem i paroma zagadkami, mamy tez koszmar Lary w posiadlosci croftow ale jakos tez mnie nie porwalo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×