Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

W tym że można dostać bana na konsolę :)

Nawet w tych w których dostaje sie konto na własnosć z mozliwością zmiany loginu i hasła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdych na których gość jest w tanie cofnąć transakcję przez bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siè trochè czaiłem dzisiaj na tytuł o nazwie Ender of Fire , takie trochè Golden Axe wyglada ale na ten moment dosłownie zero opini o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Life is Strange. Poza tym nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siè trochè czaiłem dzisiaj na tytuł o nazwie Ender of Fire , takie trochè Golden Axe wyglada ale na ten moment dosłownie zero opini o tym :)

 

Ja też. Problem w tym, że grafika trochę kiczowata i mało rozbudowana według opisu w stosunku do ceny.

 

 

Tylko Life is Strange. Poza tym nic ciekawego.

 

 

Life is Strange posiada tylko 3 epizody na chwilę obecną. Lipa. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Life is Strange posiada tylko 3 epizody na chwilę obecną. Lipa. :P

najpierw zagraj, potem oceniaj.... odcinek 4: lipiec 5:wrzesień  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw zagraj, potem oceniaj.... odcinek 4: lipiec 5:wrzesień   :)

 

Najpierw przeczytaj, później zastanów się nad sensem moich słów. :d

 

Przecież wyraźnie napisałem, że lipa, że długie odstępy między odcinkami. Ograłem kawałek pierwszego poziomu i gra co najmniej dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha. Dobry żart.

Oj, jak narzekasz, to jeszcze są świeżutkie i cieplutkie letnie przeceny cz.3

http://www.pssite.com/news-42916-cztery_tygodnie_letnich_przecen___czesc_3.html

 

Hiciory same :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, jak narzekasz, to jeszcze są świeżutkie i cieplutkie letnie przeceny cz.3

http://www.pssite.com/news-42916-cztery_tygodnie_letnich_przecen___czesc_3.html

 

Hiciory same :thumbsup:

Jaka konsola (i g**niana usługa sieciowa), takie promocje ;)

Ciekawe co będą przeceniać, jak im się te "wspaniałe" indory skończą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka konsola (i g**niana usługa sieciowa), takie promocje ;)

Ciekawe co będą przeceniać, jak im się te "wspaniałe" indory skończą...

 

 

Juz teraz trafiaja na przeceny indory ktore byly w plusie (dla tych co wczesniej nie mieli konsoli smiem domniemac), indory sie nie skoncza zbyt szybko kromka chleba nadciaga, moze goat sim wrzuca, moze wiecej producentow drobiu bedzie robic porty....

Wiec zakladam ze naplyw drobiu na promocje bedzie wystarczajacy :) 

 

Pozatym spojrz NFS tez odrobinke przecenili to nic ze w zblizonej cenie mozna miec pewnie pudelko z drugiej reki (no przynajmniej na PS3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz teraz trafiaja na przeceny indory ktore byly w plusie (dla tych co wczesniej nie mieli konsoli smiem domniemac), indory sie nie skoncza zbyt szybko kromka chleba nadciaga, moze goat sim wrzuca, moze wiecej producentow drobiu bedzie robic porty....

Wiec zakladam ze naplyw drobiu na promocje bedzie wystarczajacy :) 

 

Pozatym spojrz NFS tez odrobinke przecenili to nic ze w zblizonej cenie mozna miec pewnie pudelko z drugiej reki (no przynajmniej na PS3).

Akurat NFS jest w przyzwoitej (jak na cyfrowe wydanie ze sklepu PSN) cenie - gdybym już wcześniej nie ogrywał, to nawet bym się skusił :)

Niestety, co do indyków masz rację - tego (w większości) badziewia, nazywanego na konsolach "grami niezależnymi" będzie przybywać, a Sony dalej będzie je ochoczo wrzucać do "ekskluzywnej" oferty PS Plus - płacić za multi i tak trzeba, więc po co się mają starać...

W zasadzie to nie wiadomo dla kogo Sony organizuje te "wyprzedaże" - może i czasami trafi się coś ciekawego (bardzo, bardzo rzadko), ale w porównaniu do oferty zielonej konkurencji, to jest biednie - "Wielka wyprzedaż gier z serii Call of..." i ponad 11-letnia gierka (pierwszy CoD), przeceniona o parę złotych #sonyiactivisiontakiedobre, #4theplayers. No ale cieszmy się - PSN mimo tylu promocji, jeszcze działa ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie generalizujmy Panowie, zgadza się że sporo tych gier jest co najmniej dyskusyjnej jakości ale z reguły znajdzie się przynajmniej jedna gra warta uwagi. W tym tygodniu jest to Broken Age, jak ktoś lubi przygodówki z odrobiną staroszkolnego klimatu to będzie super zadowolony. W zeszłym tygodniu było to Life is Strange które spowodowało u mnie opad szczeny na podłogę, a za pełną cenę pewnie bym nie kupił. Jest całkiem sporo gier które na pierwszy rzut oka wydają się mało ciekawe, a potem się okazuje że mają sporo więcej do zaoferowania niż przereklamowane gry AAA. Ostatnio poza LIS od niechcenia odpaliłem Valiant Hearts i nie mogę się od niej oderwać. Lato jest idealnym momentem żeby próbować takie gierki.

 

PS. Jak ktoś ma Vite i lubi przygodówki to musi kupić Broken Sworda, kapitalny - szkoda że nie ma na dużą konsolę bo bym zakupił z przyjemnością.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Jak ktoś ma Vite i lubi przygodówki to musi kupić Broken Sworda, kapitalny - szkoda że nie ma na dużą konsolę bo bym zakupił z przyjemnością.

Właśnie jak zobaczyłem w newsie na pssite na brazku Broken Sworda to się podjarałem (bo kojarzę, że miał się pojawić jakoś w wakacje na ps4), a tu promo na Vitę :(

 

Od siebie polecam Broken Age :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie generalizujmy Panowie, zgadza się że sporo tych gier jest co najmniej dyskusyjnej jakości ale z reguły znajdzie się przynajmniej jedna gra warta uwagi. W tym tygodniu jest to Broken Age, jak ktoś lubi przygodówki z odrobiną staroszkolnego klimatu to będzie super zadowolony. W zeszłym tygodniu było to Life is Strange które spowodowało u mnie opad szczeny na podłogę, a za pełną cenę pewnie bym nie kupił. Jest całkiem sporo gier które na pierwszy rzut oka wydają się mało ciekawe, a potem się okazuje że mają sporo więcej do zaoferowania niż przereklamowane gry AAA. Ostatnio poza LIS od niechcenia odpaliłem Valiant Hearts i nie mogę się od niej oderwać. Lato jest idealnym momentem żeby próbować takie gierki.

 

PS. Jak ktoś ma Vite i lubi przygodówki to musi kupić Broken Sworda, kapitalny - szkoda że nie ma na dużą konsolę bo bym zakupił z przyjemnością.

 

OK, w takim razie to ja przepraszam - na drugi raz dodam wiecej ;) :P

pisalem pol zartem.

Tak sa dobre mniejsze gry, i tak czesto czy to oryginalnoscia czy wplywaniem na emocje potrafia bic na glowe duze tytuly. Z tym nie polemizuje - nie mam uczulenia na drob.

Chodzi raczej o to zeby byla ciut wieksza roznorodnosc w wyprzedarzach niech bedzie 60% indykow i 40% duzych tytulow. To ze tytuly na wyprzedazach beda sie powtarzac to raczej pewne.

 

Kolejna rzecza jest cena... jesli moge kupic bundle indykow za 1$ lub pojedynczy tytul za 3$ to gra musi byc naprawde dobra zebym byl  sklonny zaplacic za nia wiecej z racji innej platformy lub bardzo dobra zeby zaplacic za nia po raz kolejny.

 

Point&Click to jak wiemy domena PC, a porty gier ktore sa naprawde dobre a maja ponad dekade (jak Syberia) wychodzily raczej tak se.

Nie wiem jak na PS Vita ale Broken Sword 5 (oba epizody) kupilem w jakims bundlu za 4,5$ niestety jeszcze nie odpalilem bo inne pomniejsze indyki (sometimes always monsters, Evoland czy Hack&Slash).

 

Nikt nie polemizuje ze mniejsze czy male produkcje moga byc dobre... problem ze posrod ich ilosci wylowic ziarna sposrod plew staje sie wyzwaniem.

 

pozdrowienia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wziąłem NFSa z dodatkami. Jednak 80 zł to fajna cena, gdzie pudełko w wersji GOTY (właśnie z dodatkami) chodzi po 160 zł (nówka).

Oczywiście używki zwykłe wersje chodzą w podobnej cenie, albo i taniej, ale wg mnie cena akurat zła nie jest.

Znając moje szczęście to za miesiąc albo dwa będzie w plusie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TloU nadal za 14$.

W moim przypadku po wpłacie dostałem SMS weryfikującego że ja to ja po czym musiałem wysłać foto dowodu z kartą z napisem cdkeys.com oraz wczorajszą datą. Po czym dostałem kod. Warto się pomęczyć za te 14$. Dla ciekawych dodam że gra nie jest w polskiej wersji językowej.

 

http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/the-last-of-us-remastered-ps4

Z ciekawosci, jako, ze zakupilem sobie akurat PS4 wchodze w te Wasze linki i TLOU remastered jest po 8 Funciakow:

http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/the-last-of-us-remastered-ps4

Co z ta strona jest nie tak? Ktos jeszcze procz Malpki sprawdzal te kody?

 

TLOU mam od kumpla na plytce ale moze komus sie przyda.

Edytowane przez OsamaBombLaden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona może być OK.

W USA można kupować kody do gier z różnych źródeł. Wystarczy wejść na Amazon czy tego typu strony. W europie takiej opcji nie ma.

 

TLoU amerykańskie od bardzo dawna jest przecenione ;)

 

Tu masz za 11 dolców:

http://gamedealdaily.com/playstation-4/the-last-of-us-remastered-full-game-download/

 

Kupujesz kod, aktywujesz go na specjalnej stronie promocyjnej, dostajesz kod do wklepania/aktywowania na swoim koncie US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×