Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

bo to chyba tak działa tylko gdy ci brakuje mniej niż 20zł a nie zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no ale o tym właśnie rozmawiamy od kilku dni. Jedni twierdzą (w tym ja) że zawsze pobiera minimum 20zł i zostawia resztę a inni że zawsze tyle ile potrzebuje nie zależnie od kwoty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no ale o tym właśnie rozmawiamy od kilku dni. Jedni twierdzą (w tym ja) że zawsze pobiera minimum 20zł i zostawia resztę a inni że zawsze tyle ile potrzebuje nie zależnie od kwoty. 

Ja miałem też zawsze tak samo. Może nas Sony nie lubi ;)

Albo zaraz będzie wysyp postów pt. "a jendak mi się pomyliło".

Ja ze swoim mBankiem (debetowa Visa) miałem tak, że podpiąłem kartę do kona PSS. Miałem na koncie PSS ok 28zł, brakowało mi 4zł do czegośtam, więc Store sam sobie pobrał brakującą kwotę (4zł), a nie jakieś tam 20zł.

 

Musiałem tylko w systemie transakcyjnym zmienić limity przelewów internetowych.

Bo dokładnie tak jest gdy kupujesz coś za łączną kwotę POWYŻEJ 20 zł. Jak kupisz coś wartego mniej, to zawsze pobiera 20.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy mam Xbone i tak Sony nie prędko zobaczy moją kartę :P

*badum tssss*

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było. Dla plusowiczów: zestaw bundle -  Battlefield 4 + Hardline za 92,70. Cena rewelacyjna. Only cyfrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widziałem, świetna cena jak ktoś nie planuje X0

 

Choć zdecydowanie wolałbym podobną ceną na B4 + season pass. Hardline w becie tak mnie odrzuciło że uciekłem po 2 min

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba kupuje, przegapilem ten zestaw, same gole pudlo bf4 kosztuje +- 50zl..

na ps3 kisi sie bf4 z premium ale roznica miedzy platformami jest kolosalna.. pewnie nie raz wrzuca jeszcze promke na premium to w rozsadnej cenie sie dokupi

tylko kurcze jest to cena dla plusowiczow a chcialem kupic na innym koncie zeby mozna bylo pozniej sprzedac, 2 tygodnie plusa za free juz usuneli ale widze ze sa kody za zeta.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha w EA Access Hardline w ramach abonamentu, niedługo BattleFront to Sony nagle rzuca promocje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze,

 

Chciałbym sobie kupić na amerykańskim Amazonie voucher do gry MLB 15 The Show i tutaj mam do was pytanie. Orientujecie się, czy będzie problem z aktywacją go na europejskim ps store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze,

 

Chciałbym sobie kupić na amerykańskim Amazonie voucher do gry MLB 15 The Show i tutaj mam do was pytanie. Orientujecie się, czy będzie problem z aktywacją go na europejskim ps store?

Zakładasz konto US, kupujesz na nim grę, ustawiasz je jako podstawowe, grasz na swoim.

To nie M$ i XBOX gdzie na swoim włąsnym koncie masz subkonta regionalne ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce od 23.10 zestaw konsola PS 4 1 TB + 3 gry: AC Syndicate, Kolekcja Nathana Drake'a i Watch Dogs za 1699 zł. Ciekawe ile takich zestawów w ogóle trafi na półki :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w biedronce nie udało mi się kupić niczego na konsolowych promocjach.

 

Biedronek w każdym nawet niewielkim mieście są dziesiątki. Gdyby chociaż mieli po 3 szt rzucić na sklep to by musiało być tyle egzemplarzy co się PS4 w kwartał sprzedaje w całej Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Biedronkach nigdy za dużo sprzętu nie leżało, więc pewnie klasycznie po jednej na sklep, co oznacza, że pracownicy, bądź ich rodziny/znajomi odpowiednio zaopiekują się taką promocją :P Co by jednak nie mówić, oferta bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w biedronce nie udało mi się kupić niczego na konsolowych promocjach.

 

Biedronek w każdym nawet niewielkim mieście są dziesiątki. Gdyby chociaż mieli po 3 szt rzucić na sklep to by musiało być tyle egzemplarzy co się PS4 w kwartał sprzedaje w całej Polsce.

Mi się udało ale tylko na PC dla dzieciaków znajomych jakieś farmy i inne badziewia a z gier na konsole zwykle zostawała jakaś kupa której nawet nikt nie chciał dotknąć albo mieliśmy już z Plusa dawno ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na papierze genialna promocja ale pusty przelot jest bardziej niż pewny. 

U mnie w 100tys mieście jest 9 biedronek. Gdzie jechać? od jakiej zacząć? przecież to jakiś absurd.

 

Jak ktoś trafi i kupi to jak wygrałby na loterii ale czuję gównoburzę na konsolowych forach że oszukali

 

 

http://www.biedronka.pl/pl/product,id,12691,name,konsola-ps4-1tb-3-gry-assassins-creed-syndicate-uncharted-kolekcja-nathana-drake-a-watch-dogs

Na stronie biedry w miescu gdzie powinno byc info o promocji błąd 404 , prawie jak na debacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 100 tys mieście to możesz zapomnieć że będzie chociaż jedna sztuka

niedawno szukałem mocowania samochodowego pod telefon w dużej biedrze w Poznaniu i się odbiłem

akurat trafiłem na kierownika sklepu i mi wyjaśnił że oni maja rankingi wewnętrzne i ich sklep spadł w związku z czym nie dostaną tego mimo że reklama wisi

wiele zależy od obrotu, ilości klientów i innych czynników o których nie mówił

obstawiam że będzie 100 sklepów maks w całym kraju co dostaną  a i tak 90% pójdzie wcześniej albo na handel

zawsze możesz poprosić 8 kolegów i obstawcie wszystkie biedry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to myślałem, że tu ironiami rzucanie o tej biedronce (^_-) Jak rewizja 1216 to zaczynam żałować, że wcześniej już kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czego bo i tak pewnie byś nie kupił, cena jest tak absurdalnie niska ze to tylko chwyt marketingowy mający na celu ściągnąć klientów którzy przy okazji wizyty wyjdą z czymś innym (batonik, napój, chipsy cokolwiek).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czego bo i tak pewnie byś nie kupił, cena jest tak absurdalnie niska ze to tylko chwyt marketingowy mający na celu ściągnąć klientów którzy przy okazji wizyty wyjdą z czymś innym (batonik, napój, chipsy cokolwiek).

 

No gratuluję JEDYNY kumający po co jest GAZETKA!!

Ludzie nauczcie się (a wiem bo przez kilka lat współtworzyłem gazetki w holdingu MSHP) gazetka nie jest po to aby ten towar sprzedawać! (pojedyncze przypadki, że jest to opłacalne!) on ma ściągać ludzi do sklepu, a rola sprzedawców to przekierować na produkt ten wysoko marżowy  :P

 

Dokładnie lecisz do biedry bo PS4 z TAAAKIIMIII grami jest w super cenie, a tu dupa NIE MA (i pewnie nie będzie w 99% sklepów, rzucą kilka sztuk aby była fama, że jednak są ktoś gdzieś widział ;) ) więc wychodzisz ze sklepu, ale skoro już jesteś to może "przy okazji" coś tak kupię...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce od 23.10 zestaw konsola PS 4 1 TB + 3 gry: AC Syndicate, Kolekcja Nathana Drake'a i Watch Dogs za 1699 zł. Ciekawe ile takich zestawów w ogóle trafi na półki :P

 

Dzięki za info. Akurat jestem w trakcie polowania na PS4 w jakimś dobrym bundlu i ten byłby zajebisty. Od razu dodam, że jeśli jakimś cudem uda mi się dorwać ten zestaw, to od razu chętnie odsprzedam Asasynka i Trylogię Drejka w rozsądnej i atrakcyjnej cenie. ;) Ale pewnie nawet nie zobaczę strzępków po kartonie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszej cebulandi gdzie każdy tylko czycha gdzie na czym zarobić te bundle na półce nie poleżą a 24 będa takie zestawy na alle po 2k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszej cebulandi gdzie każdy tylko czycha gdzie na czym zarobić te bundle na półce nie poleżą a 24 będa takie zestawy na alle po 2k.

 

...Ale pewnie nawet nie zobaczę strzępków po kartonie.  :P

 

Jestem pewny na 100% że jak coś to pracownicy biedy powciągają te zestawy :P

Jak robiłem w poprzednim miejscu pracy to jak był jakiś strzał to dosłownie z 1 szt. na półkę trafiała, reszta szła "do swoich" ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×