Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie w portfelu PSS mam 54.20zł a UFC kosztuje teraz 56,70zł czyli brakuje mi 2,50zł żeby kupić grę. Czy jest możliwość wpłacić te 2,5 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nawet jak podepniesz kartę, to ściągnie ci z niej 20zł, bo taka jest minimalna kwota doładowania.

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko  a ja mam 54,64. 2,06zł mi brakuje.  :shok:

 

Promocja zacna ale nie chce mi się ani podpinać karty ani kupować zdrapkę za 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie w portfelu PSS mam 54.20zł a UFC kosztuje teraz 56,70zł czyli brakuje mi 2,50zł żeby kupić grę. Czy jest możliwość wpłacić te 2,5 zł ?

ja używam karty internetowej przedpłacowej z ing , zasilam ją wybraną kwotą i nie ma problemu z zakupami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam karty internetowej przedpłacowej z ing , zasilam ją wybraną kwotą i nie ma problemu z zakupami.

Ale nie 2.5 zł.

Minimum to 20 jak koledzy pisali.

To nic że co zostanie namiar w portfelu tych 17.5 zł ale Sony sobie ustalili takie minimum wpłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a może ktoś powiedzieć jak wpłacić sobie te 20zł ? :stupid:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnij kartę płatniczą  > kup grę > samo ci pobierze 20zł z karty i zostawi resztę >  usuń kartę z konta SEN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie 2.5 zł.

Minimum to 20 jak koledzy pisali.

To nic że co zostanie namiar w portfelu tych 17.5 zł ale Sony sobie ustalili takie minimum wpłaty.

Nie prawda , nie doładowuje konta psn , tylko dodaje do koszyka to co chcę kupić a na karcie wirtualnej ing mam tą resztę gotówki czyli 2,5zł , daję kup i zapłać. Z karty dobiera resztę kwoty której potrzebuję.

kiedyś też musiałem doładowywać 20zł , ale dziwiło mnie że na forach goście robili zakupy na psn za dowolną kwotę , brali od tego jakąś 1zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda , nie doładowuje konta psn , tylko dodaje do koszyka to co chcę kupić a na karcie wirtualnej ing mam tą resztę gotówki czyli 2,5zł , daję kup i zapłać. Z karty dobiera resztę kwoty której potrzebuję.

kiedyś też musiałem doładowywać 20zł , ale dziwiło mnie że na forach goście robili zakupy na psn za dowolną kwotę , brali od tego jakąś 1zł.

Tak, ja też nie doładowuję konta PSN tylko zawsze dodaję do koszyka.

Na zwykłych kartach płatniczych lub kredytowych 20zł jest to minimum które pobierają z karty i później zostaje "końcówka". Działą to tka samo od lat.

 

Czy ktoś jeszcze może potwierdzić pobieranie z karty przedpłaconej kwoty mniejszej niż 20zł?

Byłaby to cenna informacja o kartach przedpłaconych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze płacę kartą z tym że kredytową i pobiera tyle ile kosztuje gra i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no nie róbcie już ze mnie idioty.

Mam konsole kila ładnych lat i zawsze było tak że jeżeli gra kosztowała poniżej 20zł lub brakowało do gry również poniżej 20zł to informował sklep że zostanie pobrane 20zł reszta w portfelu zastanie.

Dopiero przy zakupie w którym z karty miałoby pobrać powyżej 20zł pobierało już dokładnie tyle ile trzeba. Poniżej zawsze zostawała "reszta" i to nie tylko u mnie.

Tak samo na karcie płatniczej jak i kredytowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no nie róbcie już ze mnie idioty.

Mam konsole kila ładnych lat i zawsze było tak że jeżeli gra kosztowała poniżej 20zł lub brakowało do gry również poniżej 20zł to informował sklep że zostanie pobrane 20zł reszta w portfelu zastanie.

Dopiero przy zakupie w którym z karty miałoby pobrać powyżej 20zł pobierało już dokładnie tyle ile trzeba. Poniżej zawsze zostawała "reszta" i to nie tylko u mnie.

Tak samo na karcie płatniczej jak i kredytowej.

Dokładnie tak jest jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na boxoffstore jest Dying Light za 94,99 zł. Warto przytulić w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no nie róbcie już ze mnie idioty.

Mam konsole kila ładnych lat i zawsze było tak że jeżeli gra kosztowała poniżej 20zł lub brakowało do gry również poniżej 20zł to informował sklep że zostanie pobrane 20zł reszta w portfelu zastanie.

Dopiero przy zakupie w którym z karty miałoby pobrać powyżej 20zł pobierało już dokładnie tyle ile trzeba. Poniżej zawsze zostawała "reszta" i to nie tylko u mnie.

Tak samo na karcie płatniczej jak i kredytowej.

Nie potwierdzam. Ja np kupiłem sobie głupi avatar za 1zł i pobrało mi z karty 1zł więc w moim przypadku to nie działa. Wiele razy kupowałem już na pss i te mityczne 20zł w moim przypadku nigdy się nie sprawdziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz kartę?

Debetowa z Inteligo. Tylko ja już nie doładowywałem portfela chyba z 4 lata. Cały czas mam 0zł na koncie i jak coś kupuje w pss to ściąga mi dokładnie taką kwotę. Powyżej czy poniżej 20zł nie ma znaczenia. 

Jeszcze teraz udało mi się podłączyć angielską kartę i płacę normalnie w polskim storze.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zaskoczony tym co piszecie.. U mnie zawsze dodawało minimum 20 zł.. Mam visa debit z ing. Ale z drugiej strony kolega wczesniej pisal cos o wirtualnej ing, aż chyba spróbuje w najbliższym czasie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie ograł dodatku do TLoU (Left Behind), to jego samodzielna wersja, jest na Storze do kupienia za 21zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zaskoczony tym co piszecie.. U mnie zawsze dodawało minimum 20 zł.. Mam visa debit z ing. Ale z drugiej strony kolega wczesniej pisal cos o wirtualnej ing, aż chyba spróbuje w najbliższym czasie.

jeżeli masz konto w ing to załóż wirtualną kartę , ją doładowujesz i pobiera dokładnie tyle ile kosztuje gra , tylko żeby dodać kartę do konta psn muszą być na niej jakieś środki , bo inaczej nie dodasz karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś sposób na konto w PKO BP? Tam też jest coś podobnego?

Bo zwykła debetowa Visa nie przechodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoim mBankiem (debetowa Visa) miałem tak, że podpiąłem kartę do kona PSS. Miałem na koncie PSS ok 28zł, brakowało mi 4zł do czegośtam, więc Store sam sobie pobrał brakującą kwotę (4zł), a nie jakieś tam 20zł.

 

Musiałem tylko w systemie transakcyjnym zmienić limity przelewów internetowych.

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to co piszecie... Z ciekawości sam sprawdziłem. Nigdy nic nie kupowałem poniżej kwoty 20PLN. Podpięta karta kredytowa Eurobanku (VISA) i dupa...

post-58359-0-17059900-1443382543_thumb.j

Edytowane przez leschek87
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×