Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o PHANTOM PAIN to za mniej jak 224-225 z przesyka to chyba nikt nie kupi jak wziolem day1 edition za 225zl i jestem usatysfakcjonowany.Mam pytanko rocznie ogrywam i sprzedaje 20-30 gier na alledrgo sama ich prowizja za to wszystko mnie doprowadza do szalu i chcialbym wiedziec czy ktos moglby mi polecic-ostrzec przed GAMETRADE bo wlasnie tam zaczynam swoja dzialalność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny też nieporozumienie.

 

 

Wkleilem link nie komentowalem cen. 

Niech Sony moze jak robi promocje to niech beda czyms zachecaly - bo porownujac promocyjne Lego na PS4 do cen plytek w Szwecji to wychodzi to samo moze niekiedy 10% taniej. 

co jest srednim dealem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ta promocja na cdp.pl z paypal'em jest świetna! Zamówiłem sobie PESa za 187zł z wysyłką :) Jeszcze raz dzięki @Pablos :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czeski na poprzedniej stronie masz pełne info od @Pablosa ;) Ja właśnie skorzystałem :)

Edytowane przez haobao_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promocja ma ograniczenie ilościowe i wartościowe a fama już się rozeszła po internetach więc radzę nie zwlekać bo niedługo się skonczy

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szukam i nie widzę u nich Uncharted Kolekcji Nathana Drake :( 

Szkoda bo była by to fajna promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15% rabatu przy płatności PayPal na cdp.pl

https://cdp.pl/promocja-paypal

Podziękował. PES 2016 zakupiony.

Ostatnio na tej stronie mieli Destiny Taken King w świetnej cenie i na myśl o tym rabacie zaczęłem się już ślinić ale cfaniaki podnieśli cenę. Z drugiej strony 255zł po rabacie za kolekcjonerkę bardzo kusi :)

Edit. Apropos promocji wie ktoś czy lodówka juggernog dołączana do limitki Black OPS III może być zasilana z gniazdka samochodowego? :)

(...) ktos moglby mi polecic-ostrzec przed GAMETRADE bo wlasnie tam zaczynam swoja dzialalność?

Sporo tam kupuję, sprzedaję i wymieniam i jak do tej pory wszystko bez najmniejszych zastrzeżeń.

Sklep który jest podczepiony do strony również dosyć dobrze funkcjonuje. Ceny jak wszędzie raz lepsze raz gorsze choć takiego MGS V kupiłem tam za 199zł już jakiś czas temu a dziś dostałem potwierdzenie że w piątek wysyłają. Preordery przychodzą zawsze najpóźniej w dniu premiery, raz tylko dostałem grę dzień po premierze ale jako zadouśćuczynienie dostałem tshirt z motywem GTA gratis :)

Dodatkowo za używki w ich skupie nieraz udało mi się wyrwać więcej PLN niż gry chodziły na alle..o.

Edytowane przez Gucio79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o PHANTOM PAIN to za mniej jak 224-225 z przesyka to chyba nikt nie kupi jak wziolem day1 edition za 225zl i jestem usatysfakcjonowany.Mam pytanko rocznie ogrywam i sprzedaje 20-30 gier na alledrgo sama ich prowizja za to wszystko mnie doprowadza do szalu i chcialbym wiedziec czy ktos moglby mi polecic-ostrzec przed GAMETRADE bo wlasnie tam zaczynam swoja dzialalność?

Strona warta uwagi ale wymieniaj sie tylko z zaufanymi uzytkownikami (robisz przelew na zlotowke i tez jestes) ktore jakies juz komentarze maja na koncie. Sam przeprowadzilem tam 97 transakcji, wszystkie pozytywne od tych z wymiana gra za gre po takie ze wymienialem 1 za 3-4. Jedyna nieprzyjemnosc jaka mialem to z jakims szczylem ktory wyslal mi gre z peknieta plytka od srodka tak gdzies na 1 cm(niby mozna grac ale nie chcialem ryzykowac ze plyta sie w napedzie rozleci, duzo tez nie stracilem bo byl to duke nukem forever za ktorego dalem 15 zl i plytka sluzy teraz jako podstawka pod piwo :P)

Pierwsza strona chyba nie najlepiej smiga (czyli informacje kto szuka jakiej gry, kto sprzedaje itp) ale jak juz pisalem mi serwis sie podoba, jest tez forum. Na allegro jest wiecej targetu i jest mozliwosc ze Janusz przeplaci za gre ktora sprzedajesz no ale jak juz wspomniales prowizja tez robi swoje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie korzystałem z paypal i mam pytanie. Sa jakieś dodatkowe opłaty, prowizje itp??

Edit: zrobiłem zakup, dodałem kartę kredytowa i oprócz pieniędzy za towar pobrało mi dodatkowo prawie 4zl. Pytanko - czy to jest prowizja czy tylko pobrało zeby sprawdzić czy karta jest wypłacalna i mi to cofną?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem sprawdzają wypłacalność.

Cofną lub będziesz miał w funduszach które automatycznie odejmą przy kolejnym zakupie. 

Nie ma prowizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się pozmieniało z cenami gier w pl? Wczoraj jak byłem w Saturnie w Krakowie nie było gier po 289, a max po 249. Czyżby zauważyli że nikt im nie kupował za taką cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic sie nie zmienia, jak juz kiedys mowilem najtaniej zamawiac tylko z neta.

Aha i nie chodzcie do empikow bo jak raz parschnalem smiechem gdy zobaczylem ceny gier (zwlaszcza na ps3) to ochrona ktora sobie obok dreptala krzywo sie na mnie spojrzala. Ceny sa tak z dupy wziete ze juz w zyciu do tego sklepu nie wejde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo EMPIK jest nastawiony na firmy i bony z mybenefit i innych tego typu systemów z pakietem świadczeń socjalnych dla firm.

W momencie gdy regularnie dostajesz punkty do wykorzystania w Smyku czy Empiku (i kilku innych sklepach które tematyka mnie zupełnie nie interesują) to inaczej na to wszystko patrzysz ;)

Czasem jednak rzuca jakąś promocję fajną jak z Gear sof Wars gdzie byli najtańszym sklepem w kraju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media markt robi fajne promocje i przecenia stare gry, nie jak u innych,

nie wiadomo kiedy była premiera, a cena i tak ok.250zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media markt robi fajne promocje i przecenia stare gry, nie jak u innych,

nie wiadomo kiedy była premiera, a cena i tak ok.250zł

 

Tiaa podobnie Saturn. Spokojnie można tam dostać Killzona za 249zł.  :blink:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez senor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Tesco super okazja Little Big Planet 3 za 289 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to widziałem że w M1 w krk w media markcie walają się LBP 3 na PS4 za 59 :) Nie odstaje to może od cen allegrowych ale jak ktoś ma blisko i nie chcę mu się czekać na wysyłke to może podejść :P (Nie jest to na głównym dziale gier, tylko tak z boku gdzie są gry przecenione ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×