Skocz do zawartości
unknown3d

God of War III : REMASTERED

Rekomendowane odpowiedzi

Hajs się musi zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gralem jeszcze god of war to pewnie zagram na ps4;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Kratosa jak i całą serię, ale to już lekka przeginka. Dał by wiele za nowego GoWa na ps4, ale kotletowi mówię stanowcze NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remastery są skierowane do ludzi, którzy nie mieli wcześniej ps3. Kasa wpadnie (cena $39.99), ludzie zagrają - każdy zadowolony.

 

Swoją drogą GoW 3  był chyba najładniejszą grą jaka wyszła na ps3 :P

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywalem gow'y na ps2, psp (kupilem aby siekac kratosem i sprzedalem), ps3(wszystkie czesci wlacznie z kolekcjami hd) to i na ps4 zagram i tym razem pokusze sie o platyne :D

Mozecie hejtowac. Kocham ta serie i bede musial to kupic;)

Edytowane przez creatinfreak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie jestem napalony, ale trzeba pamiętać o nowym pokoleniu graczy, którzy zaczynają swoją "karierę" od PS4. Dla nich to fajna sprawa. No i jest jeszcze wąska grupa graczy z marginesu, jak kolega wyżej :biggrin:

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLa mnie miałoby to sens gdyby taki remaster dla ludzi którzy grali na ps3 był do pobrania za grosze... Wystarczy game taga sprawdzić, a tak zamiast robić nowe gry na razie idą na łatwiznę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym przytulił jakieś Kratos Collection z wszystkimi odsłonami (nie grałem w żadną), ale sama trójka po uj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turin, polecam God of War Collection na PS3, 5 pełnych gier z kratosem.

Ja się zastanawiam jak będzie wyglądać biblioteka gier na PS4 za trzy lata, remastery serii Uncharted, Motorstorm a nawet Heavy Rain coraz bardziej prawdopodobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile byłem skłonny rozumieć wydawanie remasterów w kilka pierwszych miesięcy po premierze nowej generacji (żeby szybko "dopełnić" skąpy rynek grami dobrymi i bardzo dobrymi) o tyle wydawanie tego w połowie 2015... Wolne żarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle mam do powiedzenia do Sony za to co odwalają teraz ze swoją konsolą...

 

foto_86390e2d1d1539a3c29df23db433d791.jp

 

A poza konkurencją to gra jest warta ogrania ale nie jest warta remasterowania i zbierania na siebie kolejnej fali ekskrementów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem serię GoW, ale czekam nowy sequel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10lecie marki, idealny moment na ogłoszenie nowego tytułu, a tutaj kolejny remaster, "smutno mi, Boże"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już miałem nadzieje że będzie to czwórka, żałosne :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory broniłem remasterów, ale to już faktycznie przegięcie... Dajcie nam GOW 4!!!

Albo wiem... za dużo narzekamy na indyki w plusie, więc studia robią remastery, żeby za jakiś czas nam wrzucić jako "duże gry" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą mieli później co rozdawać w Plusie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę. W poprzedniej generacji byłem użytkownikiem X360 (piraciłem, teraz wracam na właściwą ścieżkę za pomocą PS4 :-D ), więc nie miałem możliwości zagrania w Boga wojny.

Znając życie, to cena będzie w okolicach 220zł, więc będę musiał poczekać, ale na pewno prędzej czy później ogram ten tytuł. Co prawda nie przpadam za Slasherami, ba nawet żadnego nie skończyłem, ale nasłuchałem się tyle ochów i achów, że po prostu muszę spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że jeśli nie grałeś, to będziesz bawił się świetnie. Może Sony robi takie analizy rynku i uważa, że jest tylu graczy, co nie znają GOW i nie mieli PS3, że warto.

Ja osobiście nie wiem, czy bym sięgnął jeszcze raz nawet jakby dali w plusie, bo graficznie nawet na PS3 jest kosmos.

Bardziej chciałbym powtórzyć DMC w tych 60 klatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×