Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurw@ znów nie można od pół godziny znaleźć przeciwnika w sezonach online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post do usunięcia, po restarcie konsoli wszytko wróciło do normy :D 

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież pisał o fifie więc o co ci chodzi? skoro mi płaci Konami to tobie EA ... a wg twojego rozumowania na forum o fifie trzeba pisać w superlatywach ... 

Nie bierzesz też tego pod uwagę, że komuś może się podobać FIFA? Co mi po jakiejś recenzji, jak większość portali i tak chwali nową FIFE. Napisałeś posta żeby się tylko doje...ć i może dowartościować? W końcu aktualne składy będziecie mieli za miesiąc (czekać 2 miesiące na coś co powinno być aktualne pierwszego dnia? brawo Konami!), online działający w kratkę, więc gdzieś tą frustracje trzeba wyldować, co? :biggrin: Jak dla mnie i pewnie większości osób z tego tematu, ta FIFA jest jedna z najlepszych części, a Ty wygłaszasz swoje opinie na podstawie jednego tekstu, który został napisany przez gościa co od zawsze wolał PESa. 

Edytowane przez baku83
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez przyczyny sprzedaż fify bije pesa na kolana

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak koledzy piszą - ja po mimo dzisiejszego marudzenia również nie zamienił bym FIFA na PES.

FIFA ma praktycznie wszystko czego potrzebuję. (aktualne składy, dobry online, polski komentarz, licencje, grafikę)

Gameplay również świetny choć coś dziś po aktualizacji zaczęło mi się średnio podobać ale zrobiłem restart konsoli, włączyłem mecz i sam się dziwię ale wszystko jakby wróciło do normy z tym tempem itp.

Gameplay świetny, zachowania bramkarzy i zawodników bardzo dobre.

Nie krytykuje PES bo nie grałem w niego ale brak tych cech, które ma FIFA jest dla mnie nie do przyjęcia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolezki, jakiś skąd za 300k, w nim muszą być begovic, zouma i mangala, formacja433 byle jaka. Tzn 300k bez tych 3 ziomow bo ich już mam

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

W sobotnie południe pojawiła się druga aktualizacja dla FIFY 16 na konsole XBox One, PlayStation 4 i komputery. 

Aktualizacja zawiera ogólne poprawki stabilności oraz poprawki błędów zgłoszonych ekipie EA przez społeczność fanów i zespół FIFA. Oto lista zmian:

• Dokonano optymalizacji zachowań bramkarza (wychodzenie z bramki, SI, ustawianie się). 
• Dokonano drobnych modyfikacji przycisku Trenera FIFA. 
• Wprowadzono poprawki do systemu wyznaczania pensji zawodników w trybie kariery.
• Poprawiono problem ze zbytnim podobieństwem niektórych strojów sędziów i drużyn.
• Usunięto błąd w rankingach wirtualnych gwiazd.
• Usunięto błąd powodujący wywołanie komentarza o golu po niecelnym strzale w górny róg bramki.
• Usunięto błąd z przenikającymi się elementami grafiki podczas animacji przedmeczowych na niektórych stadionach.

Ponadto aktualizacja zawiera szereg poprawek FUT:

• Poprawiono błąd powodujący brak wyświetlania w poszczególnych menu FIFA zawodników udostępnionych składów EA SPORTS Football Club.
• Poprawiono błąd powodujący, że system nie stosował ustawionych cen kart przy ich ponownym wystawieniu na listę transferową.
• Usunięto błąd powodujący pojawianie się wiadomości o błędzie podczas próby użycia karty kontraktów.
• Poprawiono błąd powodujący wyświetlanie niewłaściwych strojów kibiców gości.
• Poprawiono błąd powodujący problemy niewielkiej liczby graczy wracających do FUT podczas ustalania nazwy klubu.
• Usunięto błąd powodujący problemy z utratą połączenia z kontrolerem w trybach FUT.

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez przyczyny sprzedaż fify bije pesa na kolana

no człowieku bo fifa jest bardziej zautomatyzowana, gra sama za ciebie strzela efektowne gole ... ustawione skrypty, w Pesie masz pełną kontrolę nad wszystkim co się dzieje na boisku - to co wklepiesz z pada to wychodzi na boisku, przez to że gra bardziej wymagająca ma słabszą sprzedaż ... :)

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no I wchodzi praktycznie wszystko,w sumie gralem tylko w demo ale hokejowe wyniki I bramy z takich pozycji ...w fifie tez demo poki co ale o wiele trudniej sie gra,moim zdaniem pes zrobil sie podobny do poprzednich gier Fifa,a Fifa wlasnie w odwrotna strone...dlugo myslalem co wybrac i wybralem fifke wiec w piatek zobacze jak wyglada pelna wersja i po aktualizacjach

Edytowane przez Disk85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no człowieku bo fifa jest bardziej zautomatyzowana, gra sama za ciebie strzela efektowne gole ... ustawione skrypty, w Pesie masz pełną kontrolę nad wszystkim co się dzieje na boisku - to co wklepiesz z pada to wychodzi na boisku, przez to że gra bardziej wymagająca ma słabszą sprzedaż ... :)

 

rkdgdx.jpg

Edytowane przez Sithman
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po aktualizacji mam wrażenie jakbym grał w 15.

Wzroslo tempo rozgrywki,wróciły akcje typu jeden zawodnik objeżdża kilku i strzela bramkę,dużo łatwiej stworzyć okazję bramkową,bramkarze słabsi,wyższe wyniki.

Przed aktualizacją rozgrywka bardzo mi się podobała,szła w kierunku symulacji,teraz mam wrażenie że wróciło granie arcadowe.

Jakie wy macie odczucia po aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak jak było, za to więcej osób wykorzystuje tricki, nienawidzę tego, próbują jednym zawodnikiem wszystkich okiwać, a często się to udaje, jak się człowiek rozproszy w obronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed aktualizacją raczej były małe szanse na to o czym piszesz...

Edytowane przez ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu pograłem coś więcej w nową fifę. Nowy współlokator gra na ustawieniach ręcznych, więc też na takich z nim grałem mimo że było dosyć ciężko - on tak gra od kilku lat, a ja tylko w fifę 11 grałem na ręcznych. Całkiem przyjemnie się w to gra, fajne akcje można rozgrywać i strzały fajnie chodzą, ALE... 

 

To co mnie bardzo zasmuciło to dwie rzeczy:

 

1) "Catch up bug", czyli jedna z rzeczy dla których nie grywałem ostatnie lata w PESa - gramy sobie Polska vs Anglia, biegnę Walcottem który ma 96 pace, zostwiłem rywala ze 2m za sobą i co? Prawie za każdym razem doganiają mnie zawodnicy z Polski, którzy mają pace na poziomie 75-85 :biggrin: Istna parodia. To co się działo w Fifie 15, to była oczywiście patologia, bo można sobie było biegać szybkimi zawodnikami jak się chciało, ale to co tu się dzieje to jest przegięcie w drugą stronę niestety.

 

2) System kolizji... od fify 09 do fify 14 potrafiłem grać cały mecz prawie bez falu, bo dobrze czytam grę, zagęszczam pole, mało gram wślizgami itp. W fifie 16 co trzecia moja interwencja kończy się faulem i żółtą kartką :biggrin: I nie ma znaczenia czy będę biegł obok rywala, trzymał L2, wciskał odbiór czy po prostu nie naciskał NIC. Zawodnicy wpadją w siebie i sędzie sypie kartkami jak szalony. Jak graliśmy Niemcy - Brazylia to było chyba ze 12 wolnych i 3 karne (z dupy) mimo, że nie graliśmy agresywnie. 

 

Nie mam siły do obecnych kopanek :/ Chyba czas kupic 3DSa...

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam dość irytujący problem, zaczyna mnie to pomału rozpierdzielać, każdy mecz u siebie jako gospodarz to lagi, przycinki, piłkę na 3 razy muszę odbierac itd, itp. Gram jako gość to chodzi jak masło. Myślałem, że to ogólnie lagi ale wczoraj się połapałem, że mam tak za każdym razem jak gram na swoim boisku, nie mam pojęcia o co kaman, internet 60 MB z MM, konsola połączona, przez kabel. W zeszłym roku jak miałem netie kojarzę, że musiałem coś w opcjach routera wyłączać NFC bodajże, ale wtedy ogólnie były lagi teraz tylko u mnie ;/// Jak widzę , że gram jako gospodarz to z góry na porażkę się skazuję, po przeciwniku nie widać, żeby odczuwał jakies lagi bo piłka zazwyczaj chodzi aż miło . Może to być wina też boiska na jakim gram, za dużo tekstur czy cos ? czy wkręty mam ? ;]] szlag by to....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grasz jako host, to liczy się Twój ping i upload. Jaką masz prędkość wysyłania danych? Bo np. w firmie multimedialnej, w której pracowałem łącza fiberowe były strasznie asymetryczne (35/4, 90/10) więc może masz mały przesył danych i dlatego lagujesz?.

Ja mam po radiu 20/10 z bardzo niskim pingiem i to spokojnie wystarcza, lagi mam bardzo rzadko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempo przyspieszyło znacznie, niestety. Cóż, to musiało nastąpić. Środek pola też nie jest już tak zagęszczony i luki między formacjami są większe. Niestety, ale znowu można zacząć od środka i przejechać całą obronę jednym zwodem jeśli mamy 5* trickstera. Nie twierdzę, że wyjdzie za każdym razem (całe szczęście), ale da się. Przed patchem w ~150 meczach udało mi się zaledwie kilka razy i to na farcie totalnym, wczoraj już po patchu kilka razy. 

 

Nie miałem zbytnio czasu czytać oficjalnych for EA, ale takie zmiany pozwalają domniemać, że niezły shitstorm musiał się przetoczyć przez ich fora. Trzeba się pogodzić z tym, że to gra dla mas, więc komentarze w stylu: "Kierwa nie ómie przejść Obamejangiem całego boiska na sprincie, bo mnie doganiajo, fix it EA, plisss!!!!1111".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grasz jako host, to liczy się Twój ping i upload. Jaką masz prędkość wysyłania danych? Bo np. w firmie multimedialnej, w której pracowałem łącza fiberowe były strasznie asymetryczne (35/4, 90/10) więc może masz mały przesył danych i dlatego lagujesz?.

Ja mam po radiu 20/10 z bardzo niskim pingiem i to spokojnie wystarcza, lagi mam bardzo rzadko.

 

Teamt zalatwiony, wszedłem w ustawienia routera, zacząłem szperać i wpadło mi w oko UPNP, coś kojarzyłem z 15, wyłączyłem to i jak ręką odjął, 2 mecze, zero laga. Nie mam pojęcia za co to jest odpowiedzialne, bo raczej jestem zielony w tych sprawach ale pomoło  :DD co do tempa, to faktycznie , przyspieszyli grę, nie jest już tak miodnie jak na początku, ale na pewno nie ma takiej lipy jak w 15 nadal moje wyniki oscylują w ranicach 1:0 1;1 itd... bez okeja póki co, jednak trafiam znowu pełno dzieciaków, co na siłem rajdują i często im to wychodzi.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później wstales z lozka wlaczyles ps4 i okazało się ze to znowu był sen:)Idz swoje zale gdzie indziej wyplakiwac,bo nic do dyskusji w tym watku nie wnosisz.Twoje posty sa tak slabe jak Pess w tym roku:)

 

To do malakay czy jakos tak:)

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no człowieku bo fifa jest bardziej zautomatyzowana, gra sama za ciebie strzela efektowne gole ... ustawione skrypty, w Pesie masz pełną kontrolę nad wszystkim co się dzieje na boisku - to co wklepiesz z pada to wychodzi na boisku, przez to że gra bardziej wymagająca ma słabszą sprzedaż ... :)

KOLEGO popatrz na płacz użytkowników pesa na ich dziale jaki ten PES jest "dobry"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę spalony prawidłowo odgwizdany bo nie ma bramkarza w bramce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale na linii bramkowej jest obrońca. Pierwsze słyszę o takim przepisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalony jak najbardziej prawidłowy,aby nie było spalonego musialby być albo jeszcze bramkarz,albo drugi obrońca przed linią spalonego w momencie podania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się piłką nożną od dawien dawna, ale widzę, że człowiek całe życie się uczy. Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×