Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że część z was prowadzi bardzo inteligentną rozmowę o to czy w Fifie są skrypty czy ich nie ma :D To tak jak rozmawiać o tym czy jest woda na ziemi czy nie ;) Radziłbym nie wypowiadać się o rzeczach o których się nie ma zielonego pojęcia bo można tylko wyjść na idiotę ;) Wysłanie postu na forum działa za pomocą skryptu, a w grach jest masa skryptów.

 

Wracając do fify, dla mnie "psychika" zawodników, która podobno próbuje za nas wygrać, albo przegrać mecz to nie jest wielki problem. Jeśli byłoby w tej grze więcej przypadkowości, rykoszetów, przez co więcej też niecodziennych akcji i goli, to w ciemno bym brał Fife. W PESIE ten system bardzo cieszy oko i nadaje smaczek do każdego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos na temat rynku transferowego? Czy Ea zrezygnuje z tych widełek cenowych? Druga sprawa, webapp. Bedzie tak jak co rok wczesn9ej aktywny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiśnie. Gorsi od programistów którzy napisali grę, tak aby wszyscy mogli wygrywać i przegrywać niezależnie od umiejętności. Naprawdę tego nie widzicie? Ma być sprzedaż i jest. 5 latek może ograć weterana, znaczy się gra idealna dla każdego ;) Ciekawe jakby zrobili test fify i postawili jakiegoś niedzielnego gracz obok mistrza, to czy byłaby kolosalna różnica w sensie wyników. Śmiem wątpić...

Widać u Ciebie "poporazkowy" żal - odsapnij trochę bo głupoty napisales :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać że ta gra została tak zrobiona że ma cieszyć wszystkich nawet tych co nie umieją grać Ma być przyjemnie dla wszystkich tych co umieją grac jak i tych co nie umieją. Po paru meczach pobuja się łajbą i wynik może być różny.  Prawda tez jest to że można te momentum przetrzymać ci co za pewne maja ta grę w jednym paluszku wiedza kiedy zwolnić i nie grac ryzykownie tylko przetrzymać ten "moment" kiedy gra rzuca na jedną to na drugą stronę. Gdy wszytko się znowu ustabilizuje to można znowu uderzyć. Tak zapewne robią zawodowcy w fifę i sa tez wymiataczami bo to trzeba umieć tez w to grac aby mieć rekordy nic się nie bierze z niczego. Ale nikt mnie nie przekona że niema czegoś takiego jak momentum. Trzeba po prostu umieć sobie z nim radzić i własnie ci co maja tą gre w jednym paluszku poradzą sobie i z tym ale to jednak nie dla mnie bo nie może mi gra o scricte rywalizacyjnej strukturze narzucać jak mam grać aby to przetrzymać. Także fifa dla mnie jest passe a reszta niech się dobrze bawi bo niemożna nikomu narzucać w co ma grać.

 

Falcon87pl:

No np z tą obroną to pełna racja. Wymiatacze własnie to niwelują sobie umiejętnościami. Mnie tylko chodzi o to że tu ludzie piszą że jak ktos mówi o momentum to zapewne jest słaby i nie umie grać. Dziwnym trafem w fifach 07-11 nikt by nawet o czymś takim jak momentum nie napisał bo zwyczajnie tego nie było. To zaczęło się nasilać właśnie od 12 części jak pamiętam i wtedy tez podziękowałem fifie. Części 07-09 były wręcz rewolucyjne dla mnie i są w mojej pamięci po dziś dzień.

FIFA 11 to była ta gdzie były pokoje regionalne i leszcze nabijali sobie satsy grając na większych leszczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak momentum w 09...LOL

Nasilajace sie momentum.. LOL # 2

co za herezje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam w której części ale chyba w Fifa 10 był do kupienia season ticket. Można było kupić poszczególne ligi za kilka euro od jednej lub wszystko za chyba 19 euro.

Kumpel z UK zadzwonił, żebym kupił a będa widoczne formy i przestaną dziać się dziwne jaja z niemocą, z mass słupkami czy mass nie celnymi podaniami, zapewniał kup bo warto, gra nie będzie już tak poyebana.

Jaki był mój szok gdy kupiłem to za dodatkowe 19 euro i ukazały mi się strzałki form identyczne jak w PES z którego uciekalem przy premierze Fifa 09

Mecze wyglądały inaczej a ten kto nie miał kupionego season ticketa miał seryjne mecze z " zadyszką" swoich piłkarzy bo formy były ukryte!!!!

Dziwne, że nikt o tym nie wspomina. Co najciekawsze momentum czy handicap został ale możliwość kupna została zlikwidowana bo to było zwykle Pay to win :)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wszystko wygląda. Trzeba poczekać jeszcze trzy tygodnie do dema.

Te twarze to chyba z Pesa?

Twarze z Fify bo widać po bandach, ale ile z nich jest prawdziwych (tzn. z nowej edycji) to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze kibicuje Lazio, w każdej edycji licencja była, teraz ku** mają licencję na Serie A, a Lazio jest bez herbu... No to są jakieś jaja. Pier** ea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie tego u EA nie potrafie zrozumieć.... Interface, promocja, sprzedaż, budżet, wszystko na wysokim poziomie, nic tylko zajać się najważniejszymi sprawami w gameplay'u i czerpać zyski. Ale zamiast tego dostajemy produkt gdzie bramkarze ragują jakby byli jacyś opóźnieni, do tego gdy nie trzeba bez powodu się kładą... Wrzutki praktycznie wszystkie spadają nie wiadomo dlaczego na głowy napastników, ci natomiast są za każdym razem idealnie ustawieni aby oddać strzał w światło bramki.. Walki o główki to w ogole nie ma, bo poprostu albo piłke wybija obrońca albo uderza nasz napastnik... I jak tu grać? Już nie mówie o innych aspektach....

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie tego u EA nie potrafie zrozumieć.... Interface, promocja, sprzedaż, budżet, wszystko na wysokim poziomie, nic tylko zajać się najważniejszymi sprawami w gameplay'u i czerpać zyski. Ale zamiast tego dostajemy produkt gdzie bramkarze ragują jakby byli jacyś opóźnieni, do tego gdy nie trzeba bez powodu się kładą... Wrzutki praktycznie wszystkie spadają nie wiadomo dlaczego na głowy napastników, ci natomiast są za każdym razem idealnie ustawieni aby oddać strzał w światło bramki.. Walki o główki to w ogole nie ma, bo poprostu albo piłke wybija obrońca albo uderza nasz napastnik... I jak tu grać? Już nie mówie o innych aspektach....

Zaraz Ciebie piachu z matinxem pojadą. Strzeż się! Nie pisz głupot i nie żal się bo pewnie nie umiesz grać i stąd masz problemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zaraz Ciebie piachu z matinxem pojadą. Strzeż się! Nie pisz głupot i nie żal się bo pewnie nie umiesz grać i stąd masz problemy :)

 

Ciężko by było umiec grac w gre, ktora jeszcze nie wyszła ^^

Z resztą, przeciez sam napisalem, że chyba za dużo tego wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta to śmieszne było w jakiejś ostatniej części z tymi główkami, idealnie ustawiony obrońca, wysoki, a bramkę trafia kurdupel źle ustawiony xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w Fifie 14 było. Sam strzelałem bramki Messim po wrzutkach gdy przynim stali rośli obrońcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To PESowcy robią takie kompilacje żeby ich śmieszną grę kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ciebie piachu z matinxem pojadą. Strzeż się! Nie pisz głupot i nie żal się bo pewnie nie umiesz grać i stąd masz problemy :)

Glupoty to ty piszesz kolego :) Ja nigdzie nie napisalem ze mam problemy, a to co wymienilem przeszkadza mi tak samo w golach straconych jak i strzelonych. Nastepnym razem przeczytaj cos 2 razy zanim zdecydujesz sie to skomentowac:)

Edit: Co do tego co pisza poprzednicy o ocenianiu gry ktora nie wyszla i o tym ze fife krytykuja PESowcy to moge napisac tyle ze wolalbym kupic fife niz pesa ze wzgledu na online ale to nie znaczy ze musze ja wychwalac. Po drugie w przypadku fify jak i pesa, zaloze sie ze tworcy pracuja na grach z numerem 15 wprowadzajac na nich zmiany aby nie przepisywac calej gry od zera, wiec skoro w trailerach nie mowia ze dany element zostal zmieniony to mozna wnioskowac ze bedzie on wygladal tak jak w grze z ubieglego roku :)

Edytowane przez FlozZe
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×