Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz Ciebie piachu z matinxem pojadą. Strzeż się! Nie pisz głupot i nie żal się bo pewnie nie umiesz grać i stąd masz problemy :)

Ale, że co? Że niby będę mówił, że czarne jest białe? On ma rację i nic tu umiejętności nie maja do rzeczy - akurat nie w tych kwestiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że chociaż trochę się zgadzamy. Ciągle przecież piszę o tych dośrodkowaniach, że są zmorą serii ale nie tylko. Setki to też niezła loteria, ile to już meczy miałem, że czułem, że jestem słabszy od rywala, cisnął mnie cały mecz, a ja zrobiłem zaledwie jedną, anemiczną akcje i wygrałem. Szkoda jednak dalej zaśmiecać wątek. Czekam na demko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To PESowcy robią takie kompilacje żeby ich śmieszną grę kupować.

Ty to widze klapki na oczach masz. Sam pewnie kupie fife do gry WK i UT z kumplami ale jesli chofzi o gameplay i to fifa nie istnieje przy pes jak dla mnie. Mysle ze jak online w pes bedzie poprawiony to pewnie i pes kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chłopaki mają problem z rozpoznaniem trolla i spinki walą na całego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i odpowiadaja mu, nie czytajac jego postów. To jest dopiero skill.

Ktos pamieta, kiedy wyszlo demo 15? Powoli robie sie niecierpliwy...

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek września będzie demo, jeśli mnie pamięć nie zawodzi to 4 września

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A weeb ap jakos wlaczali 2 tygodnie przed premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Ty to widze klapki na oczach masz. Sam pewnie kupie fife do gry WK i UT z kumplami ale jesli chofzi o gameplay i to fifa nie istnieje przy pes jak dla mnie. Mysle ze jak online w pes bedzie poprawiony to pewnie i pes kupie.

Wiesz, mam ten sam dylemat. Gamplay widzę jest bardzo modny i jako wierny fan fifa od 8 lat nie wiem co robić. Na psx ps2 wybór był tylko jeden- wiadomo ISS pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pamieta, kiedy wyszlo demo 15? Powoli robie sie niecierpliwy...

 

Demo Fify 15 pojawiło się 9 września. Demo Fify 16 pojawi się prawdopodobnie 8 września. W ostatnich latach demo wychodzi na 2 tygodnie przed premierą w USA, która zawsze jest we wtorek a w tym roku jest ustalona na 22 września. 

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz demo peesa w pss?

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz demo peesa w pss?

Stary co to za pytanie i to jeszcze w jakim temacie :D zmiłuj się nad nami

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary co to za pytanie i to jeszcze w jakim temacie :biggrin: zmiłuj się nad nami

Hehe jest moc! Zniszczył system. Jest demko. Ale nie łatwiej i wygodniej by ci było Tadeuszu zadać to pytanie w temacie pesa :)

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latwiej i wygodniej ;) ale trza bylo rozluzowac atmosfere bo chlopaki i dziewczyny na cisnieniu lataja po temacie :D wyniose sie jak mnie owa gra pes poruszy do zywego jak to zwykla fifa w sezonach fut heh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latwiej i wygodniej ;) ale trza bylo rozluzowac atmosfere bo chlopaki i dziewczyny na cisnieniu lataja po temacie :D wyniose sie jak mnie owa gra pes poruszy do zywego jak to zwykla fifa w sezonach fut heh..

Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latwiej i wygodniej ;) ale trza bylo rozluzowac atmosfere bo chlopaki i dziewczyny na cisnieniu lataja po temacie :biggrin: wyniose sie jak mnie owa gra pes poruszy do zywego jak to zwykla fifa w sezonach fut heh..

Gameplayem może i poruszy kiedyś... ale Ea zrobiło jeden genialny ruch - FUT. I tym trybem zgarniają wszystko.

Konami niestety może sobie co najwyżej mieszać te swoje kulki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplayem może i poruszy kiedyś... ale Ea zrobiło jeden genialny ruch - FUT. I tym trybem zgarniają wszystko.

Konami niestety może sobie co najwyżej mieszać te swoje kulki.

To zależy co jest dla ciebie ważniejsze gameplay czy tryb. Ja wybieram gameplay ale racją jest że przez FUT fifa nie musi nic robić. To jest też w zasadzie jej przekleństwo albo raczej graczy którzy oczekują zmian w gameplayu bo tacy ludzie tez są. Niestety długo się jeszcze nie doczekają jeśli sprzedaż będzie tak miażdżyć jak dotychczas.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA wystarczy, że uaktualni w FUT składy co rok i nałogowcy i tak kupią. Może doczekam czasów jak ten gimbusowy tryb zostanie odłączony od FIFY i wtedy może wreszcie coś ruszy w kwestii gameplayu. Na chwilę obecną EA nie musi nic zmieniać, bo mają nałogowców w garści :)

Edytowane przez michau24
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA wystarczy, że uaktualni w FUT składy co rok i nałogowcy i tak kupią. Może doczekam czasów jak ten gimbusowy tryb zostanie odłączony od FIFY i wtedy może wreszcie coś ruszy w kwestii gameplayu. Na chwilę obecną EA nie musi nic zmieniać, bo mają nałogowców w garści :)

 

Zgodzę się z tobą w 100% co roku gracze dostają to samo. Niby poprawa w defensywie itp. Ale takie coś powinno być zawarte w jakimś dużym patchu. Przeskoczmy na następny numer, oni i tak to kupią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×