Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem około 7 godzin i gra jest bardzo dobra, level design to mistrzostwo świata, daleko za innymi grami. Klimat jest mega, dużo więcej przeciwków, rozległe lokacje, dalekie ogniska, szkoda że mało jest pułapek. Mam zastrzeżenie do poziomu trudności, póki co gra jest łatwa grając solo jak na ng+ się gra ? Gram knightem, magiem pewnie łatwiej jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padlem i szybko lecę żeby zabrać dusze patrze, a tam ni ma ich... Przez takie błędy odechciewa mi się grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest WOW. Zakochalem sie w serio Souls po Bloodborne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpatruje sie w dokumenty na biurku i mysle jaka lokacje odwiedze dzisiaj wieczorem. To ze mna jest zle czy z gra dobrze?

Dobra jest walka z ognistym belzebubem u boku rycerza z cebulowym helmem, lubie kolesia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos klasą z 2 mieszami/szablami ? Jak się sprawuje itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos klasą z 2 mieszami/szablami ? Jak się sprawuje itd ?

Tak ja przeszedlem gre z dwoma mieczami bez tarczy.

Jesli masz fast role (do 30% obciazenia) to jest zajebiscie.

 

Zastanawiam sie czy na drugi raz nie przejsc z tarcza i wlocznia.

 

@down 44h

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

To ile czasu zleciało Tobie z tą grą za pierwszym razem?

Ogólnie chyba DS3 jest krótszy od BB?

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PVP gdzie invaderzy co chwila uciekają między mobki i się non stop lecza, to można o kant dupy rozbić. Wczoraj chyba co drugi inv tak robił, strasznie mnie to wkurwialo. To niestety nie poziom inv z DkS1 :sad:

 

Ja na jakies 50 inwazji wczoraj mialem 40 coopowiczow ktorzy nie dosc ze pierwsi korzystali z estusow to jeszcze nie chcieli sie prac 1v1 tylko gank squad i r1 spam, mialem tez sytuacje gdzie 4 gosci schowalo sie za mostem ktory zniszczyli i czekali na waskim przejsciu z lukami na invaderow, lamerstwo totalne, z takimi jak walcze to bez skrupulow robie szpagat do mobkow jesli tylko moge, jeszcze nie trafil sie ani jeden host ktory by chcial uczciwie odeprzec inwazje, pod tym wzgledem jest troche lipton, ale tak jak napisalem wczesniej, jest fight club i tam wszyscy bawia sie wg "zasad".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, co odróżnia starą gwardie od tych lamerów to przede wszystkim kulturalne powitanie gestem po połączeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#ZAORANE

 

prawie kupiłem grę jeszcze raz :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice, ale uwaga - spoiler pokazuje prawie wszystkie bosy;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie jakoś zwiększyć ilość tych butelek z życiem? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiscieoczy - przez eksplorowanie swiata, znajdujesz kawalki estusa i potem u kowala upgradujesz potionki.

Dodatkowo przy ognisku spalasz taka rzecz i masz mocniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

To ile czasu zleciało Tobie z tą grą za pierwszym razem?

Ogólnie chyba DS3 jest krótszy od BB?

Tapatalk - S5

Podbijam pytanie. BB czy DkSIII, która dłuższa? Pamiętam, że DkS II był dużo dłuższy od BB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie. BB czy DkSIII, która dłuższa? Pamiętam, że DkS II był dużo dłuższy od BB.

 

Na YT krążył filmik jak koleś przeszedł grę w 12h i to mnie bardzo zdziwiło. Z drugiej strony jakiś użytkownik w tym temacie napisał, że zajęło mu to 13h więc gra wydaje się krótsza niż BB.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YT krążył filmik jak koleś przeszedł grę w 12h i to mnie bardzo zdziwiło. Z drugiej strony jakiś użytkownik w tym temacie napisał, że zajęło mu to 13h więc gra wydaje się krótsza niż BB.

No mi BB za pierwszym razem zajął 30h a w DkSIII mam póki co 10h i czterech bossów ale lizanie ścian wprowadziłem bo bez żadnych poradników gram. Jak wyjdzie 30h to długość idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w ile kto przeszedł jest bez sensu w tych grach, bo to zależy od twojego skilla, znania lokacji, samozaparcia. Widzę przed każdym bossem pełno znaków bo sobie ludzie solo nie radzą. Sekretów jest masa. Bb jest na pewno łatwiejszy. Dla mnie po 3 bossach ds3 to nie goty nie 10//10 a mesjasz tego roku !

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi w ile kto przeszedł tylko jak ma się to do bloodborna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi w ile kto przeszedł tylko jak ma się to do bloodborna.

A jak inaczej chcesz to porównać? :biggrin: Zwłaszcza, że i BB i DS2 zajmowały dość odmienną ilość czasu każdemu. Jeśli natomiast chcesz wiedzieć ile jest samego "mięska" i zwartości, to musisz poczekać aż ludzie na dobre rozłożą grę. Sądzę jednak, że pod tym względem na bank jest lepiej niż w Bloodborne.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto moj pierwszy bardzo super duper powazny montage z PvP kiedy uzywalem czystego skilla pod R1 oraz bylem BARDZO honorowy xd

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie noobowskie pytanie? Jak zadaje obrażenia mrok? znalazłem topór wojenny z fizycznym atakiem 100 i mroku 100. Uderzając w przeciwnika fizycznie zadaje 100 natomiast mroku nic i tylko się przeciwnik podświetla tym mrokiem. Co należy zrobić aby ten mrok te swoje obrażenia 100 dodał. Sorry jesli to głupie pytanie ale nie wiem. Niech ktoś obeznany pomoże. I jakim cudem nagle bez niczego obrażenia ze 100 wskoczyły mi na 103 skoro wcale nie ulepszałem tego topora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×