Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o gifa z muzyka

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto spróbować jakiegoś programu do pobierania plików flash a później przekonwertować go na plik video. Taka moja rada. Bo gifa z dźwiękiem nie zrobi się z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja niestety nie, pytanie czy jeszcze jest jakaś szansa? 

Muzyka genialna. Aczkolwiek wolałbym sobie odpalić u siebie na ekranie włącznie z menu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież maile będą wysyłane dopiero we wtorek o 3 rano naszego czasu. Nikt w betę jeszcze nie gra, w USA pojawił się na chwilę tylko klient do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, rozumiem, to wiele wyjaśnia. Wszędzie pisali że jest klient do pobrania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie maila, ja się dostałam do bety :) dobrze, że w Europie plus nie jest wymagany, bo w środę mi się kończy, a na razie nie mam zamiaru przedłużać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo do kiedy będzie ten test? 

 

16-18

 

 

The beta test will run from October 16-18, and Dark Souls fans who registered will learn if they're getting om October 12 or 13. Dark Souls III launches on PlayStation 4, Xbox One, and PC March 24.

 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/10/09/dark-souls-3-39-s-online-ps4-beta-is-ready-for-download.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już oczekuje na dysku.

pyQKjSh.jpg


Kurde nie wiem jak tu obrazki zminiaturyzować :/
Na razie do ściągnięcia jest tylko 3GB

Testy będą od piątku do niedzieli ;) pytanie tylko czy o to będą jakieś konkretne godziny, czy całe dnie. Nie wiem jak było przy BB bo nie brałem wtedy udziału w testach.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska jest na stronie betatestów. U nas to będzie około południa, 3 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gdy jest p.m to oznacza godziny późniejsze, a.m poranne.

Czemu u nas wszystko we wieczornych godzinach? Zasrana robota, zawsze nie w pore mam te drugie zmiany...

Friday, October 16th, 2015 at 8:00 p.m. to 11:00 p.m. CEST

Friday, October 16th, 2015 at 6:00 p.m. to 9:00 p.m. GMT

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, spojrzałam na telefonie na japońskie testy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka opinia po 1,5 godziny grania, beta zaliczona w całości, boss pokonany. Fragment ten, który pokazywany jest na targach.

 

Gra się miodnie, czuć tu szybkość i responsywność Bloodborne. Grałam rycerzem i robił fast rollki, co trochę mnie dziwi :) Fajną odmianą jest stance pod L2, otwiera to sporo nowych możliwości, bo zmienia się też zasięg ataków. Mocny atak pod R2 jest ładowany (chyba tego nie było w DkS2, czy już mnie pamięć myli? zapożyczenie z Bloodborne pewnie). Backstaby wchodzą jak w masło :)

 

Przeciwnicy na samym początku dość typowi (zombiaki), potem dochodzą rycerze (przypominają mi trochę rycerzy z Undead Parish z DkS1), są też wyjątkowi pojedynczy przeciwnicy, z czego jeden przyprawia prawie o zawał swoją transformacją :biggrin:

 

Sam design i klimat -  moim zdaniem to mieszanka Bloodborne z Demon's Souls. Ogólnie czuć tutaj ducha pierwszej części Soulsów (ulepszony rycerz z czerwonymi ślepiami ;)). Mnogość dróg jak zwykle, i jak zwykle można się pogubić.

 

A co do bossa - jak pierwsza faza jest bardzo bierna z jego strony, to po zjechaniu hp do połowy zaczyna się jego prawdziwy "taniec" przez pół areny :P Trochę podejść do niego miałam, bo albo grałam zbyt nieostrożnie i kończyły mi się estusy albo boss ściągał mnie na hita. Zwalam to na karb odzwyczajenia od Soulsów :P Ogólnie to czasem mnie zaskakiwał, kiedy skoczył na mnie i próbowałam wykorzystać to jako okienko do ataku, to wykonywał płynny zamach z tej pozycji, no i 50% hp ściągał.

 

Podsumowując - gra się bardzo przyjemnie i zapowiada się kolejna bardzo dobra część serii :)

Edytowane przez Silvena
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze sa uniki/odskoki a la bloodborne na zalockowanym przeciwniku, czy moze DkS3 to powrot tylko do fikolkow jak jakis debil?

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bite trzy godziny gry za mną...Odpocząłem, podjadłem, ochłonąłem, można spisać wrażenia. Jakie będą, głównie pozytywne, ale pojawiło się kilka skaz na tym diamencie.

 

Pierwsze co powiem, to tak jak przypuszczałem, wcześniej próbowałem się wyzbyć nawyków z DkS teraz pozbywałem się nawyków z Bloodborna, przez to przegrałem walkę z tancerzem u kresu jego życia, chodzi o odnawianie się zdrowia chwilę po otrzymaniu obrażeń, atakowałem jak zaciekły co skończyło się dla mnie śmiercią. Drugi raz nie szedłem na bossa, nie chciałem tracić czasu na samodzielne wojaże, popróbwałem swoich sił w walkach PVP i kooperacji.

 

Pierwsza walka była mega, trafiłem na uczciwych ludzi gdzie walczyłem sam na sam z przyzwanym Phantomem,bez leczenia, bez gankowania i lurowania, bez backstabów, czysta walka na miecz i topór, przegrałem przez mój ofensywny styl walki. Ale było blisko ;)

Przy kolejnych starciach pojawia się prawdziwy problem, max 6 graczy oznacza chaos i zagładę, było nas dwóch ich czterech, to nie mogło się udać. Panowie to nie Chivalry...

 

Nie podoba mi się to, przecież można było te walki rozwiązać w starym Dark Soulsowym stylu, nie po Bloodbornowemu, chodzi o to że Intruz zawsze stawia czoła komuś z przyzwanym phanotmem, albo trzema :P

To powoduje że walki nie sprawiają tyle uciechy ile powinny, nawet te wygrane szczególnie jak jesteśmy po drugiej stronie.

Niestety miałem problem z połączeniem się, najwięcej czasu straciłem na czekaniu czy łaskawie kogoś nawiedzę. Pod tym względem, istny Bloodborne :P Naszczęście znaki sprawdzają się świetnie i bardzo łatwo znaleźć towarzyszy podróży.

 

Kooperacja sama w sobie jest świetna, szczególnie ta wyliczanka kto z nas dojdzie do końca, kto zginie, a może przejdziemy wszyscy razem?

Ogólnie jeśli jesteśmy w czyimś świecie to do dyspozycji mamy trzy estusy i trzy napoje odnawiające manę. Trochę mało, po kompleksowej eksploracji na bossie zabrakło mi estusów, mimo to nie zginąłem będąc przyzwanym ani razu. 

Ostatnia walka przed zamknięciem serwerów była... po prostu wielka, wszyscy poginęli i zostałem tylko ja z hostem, mój pasek życia nie miał więcej jak pół centymetra, jemu też pokończyły się estusy, walka z bossem polegała na tym że robiliśmy z niego głupiego jasia, starając się unikać ciosów, emocje były świetne mimo że to chyba z 15 walka z rzędu :P Za każdym razem scenariusz był inny.

 

Po udanych kooperacjach moja postać się żarzyła, nie wiem co to miało oznaczać, tak samo nie spróbowałem do czego jest ten ember.

 

Pewnie większość już przeczytała ale, menusy nie były dostępne, nie można było nic podejrzeć ani poczytać.

Po hudzie można zauważyć, że bronie mają paski wytrzymałości, tylko zapewne na potrzeby testów się nie psuły. 

Pasek many się sprawdza, jest może nie lepszy, ale bardziej klasyczny sposób na wypluwanie z siebie czarów. Bardziej czytelny?

 

Jak już jesteśmy przy broniach itd. to mają one sporą mnogość opcji, różne ataki, power stance, taki rozbieg z silnym atakiem powoduje teraz wyskok w górę, więc nie trzeba już kombinować ze skakaniem na oponentów z miejsca. Moim zdaniem dużo lepiej się to sprawdza i przede wszystkim dużo lepiej to wygląda.

Ataki na tym power stance zjadają manę, ale zadają soczysty damage i mają niezły zasięg.

 

Chociaż najlepiej bawiłem się klasą o nazwie "Magiczny/Tajemny Zabójca", w jednej ręce kostur w drugiej włócznia, tak włócznia to jedna z tych broni którą wręcz musiałem sprawdzić i muszę przyznać że zdaje egzamin, moveset ma bardzo podobny do tego co było w poprzedniej części. Ataki sięgają dosyć daleko, można wyprowadzać też takie kujnięcia zza tarczy, także wszystko po staremu. Power stance po prostu rozpruwa wrogów na pół, ale przede wszystkim postać sunie jak japoński pociąg, strasznie daleki zasięg.

Czarami strzela się jak z karabinu, piupiupiu, ale są też powolniejsze ataki. Jedyne czego nie zrozumiałem to co daje wciśnięcie L2 na kosturze, coś się błyszczy, zżera manę ale nic się nie dzieje, buffuje kostur żeby zadawał większe obrażenia?

Ogólnie czuć siłę tych broni, ciężar ataków jak i ich mobilność. Używałem Cleymora to wiem ;P

Jutro popróbuje resztę klas, czyli tego kapłana i drwala.

 

Na koniec wypowiem się na temat grafiki, nie wiem na co wszyscy tak narzekają bo ja musze przyznać że graficznie gra robi wrażenie, było kilka takich momentów w których zwyczajnie się na coś zapatrzyłem. 

Oświetlenie jest soczyste, ale nie nachalne, to co ma się błyszczeć to się błyszczy, kolory są stonowane. Modele postaci jak i ich tekstury są mega szczegółowe. Zresztą same tereny też wyglądają ślicznie. Np jeden moment, po wejściu do bocznej alejki w której pełno jest liści na brudnych zamkowych murach, a w powietrzu unosi się delikatna mgła, sprawia wrażenie czegoś niezwykłego ale i zarazem swojskiego, wystarczy spojrzeć za okno. Tereny są dosyć obfite w różnego rodzaju pierdoły, tu krzaczek tam kamyczek, kupka liści tam nagrobek, do tego wszędzie walają się jakieś zesłchłe truchła rycerzy które po kolizji z naszym wybrańcem rozsypują się jak domek z kart. 

Ale co mi się najbardziej podobało to to że gra nie straszy tak krawędziami jak Bloodborne, wszystko wygląda na bardziej gładkie i dopracowane.

Od strony technicznej gra wymaga jeszcze kilku szlifów, ale nie było źle, okazjonalne spadki fpsów nie przeszkadzały w zabawie, ekran ładował się bardzo szybko w porównaniu do tego z czym zmagaliśmy się po premierze Bloodborne'a.

 

Audio jak zwykle, stoi na wysokim poziomie, zarówno odgłosy walki, otoczenia i muzyka sama w sobie. Kawałek który leci na tancerzu idealnie wpasowuje się w walkę, pasuje jak ulał.

 

Powiem szczerze że jak skończy się ten weekend to będzie mi baaaardzo brakowało DkSIII, szczególnie jak sobie pomyślę o tak odległej premierze, oni normalnie chcą mnie zabić ;)

 

Edytowane przez Ivraas
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, tak myślałem, to tłumaczy dlaczego nie mogłem użyć tego przedmiotu podczas kooperacji. 

No i to jest głupie, znaki są świetne, dzięki nim masz jakieś szczątkowe informacje, wiesz kogo przyzywasz, a to co było w BB to jakiś random fest, który do tego cały czas, nie działa tak jak trzeba. Całe szczęście że znieśli ograniczenia dotyczące poziomu postaci w kooperacji, choć restrykcje w PVP zdaje się że dalej są. 

Nie za bardzo rozumiem czym twórcy chcą zachęcić graczy? Chodzi ci o przyzywanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał zbędny kodzik do tej bety to prosiłbym bardzo o wysłanie na pw. Znajomy bardzo pragnie, a się nie dostał, mnie osobiście gra nie kręci więc się nawet nie rejestrowałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×