Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A DLC od From Software to prawie tyle co połowa podstawki  :)

Racja. The Old Hunter postawiło im tak wysoko poprzeczkę, że teraz muszą zrobić coś przynajmniej na podobnym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgadzam, PVP mnie nie interesuje i nigdy nie interesowało .

Jestem starszej daty i zawsze grałem solo, nawet co op to zuo za 1 razem .

Tak więc przez miesiąc nabije 130h+ przejdę grę ze 2 razy(o ile będzie po co bo w BB nie było sensu 2 raz przechodzic jak dla mnie, nawet kombinowania z buildami nie było ) i idzie do żyda .

A kiedyś jak wyjdzie GOTY to kupię 2 raz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgadzam, PVP mnie nie interesuje i nigdy nie interesowało .

Jestem starszej daty i zawsze grałem solo, nawet co op to zuo za 1 razem .

Tak więc przez miesiąc nabije 130h+ przejdę grę ze 2 razy(o ile będzie po co bo w BB nie było sensu 2 raz przechodzic jak dla mnie, nawet kombinowania z buildami nie było ) i idzie do żyda .

A kiedyś jak wyjdzie GOTY to kupię 2 raz .

 

Twoje święte prawo tak jak nasze "zmarnować" parę miesięcy przy tym tytule. Dobrze, że wyszło Salt and sanctuary bo nie wiem jak bym wytrzymał te 3 tygodnie. Mesjasz nadchodzi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgadzam, PVP mnie nie interesuje i nigdy nie interesowało .

Jestem starszej daty i zawsze grałem solo, nawet co op to zuo za 1 razem .

Tak więc przez miesiąc nabije 130h+ przejdę grę ze 2 razy(o ile będzie po co bo w BB nie było sensu 2 raz przechodzic jak dla mnie, nawet kombinowania z buildami nie było ) i idzie do żyda .

A kiedyś jak wyjdzie GOTY to kupię 2 raz .

Nie wiem...może ja się czegoś doczekuje, ale w Twoich postach emanuje jakąś taką nie wiem...chęcią oszczędzenia na wszystkim na czym tylko się da. Aż za bardzo. Ja wiem...Twoje pieniądze Twoje prawo. Mi by się tylko nie chciało ciągle przeglądać aukcji itp by być te 10zł do przodu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Salta i Demons Soulsy wersje US bo platynuje :D Salta odłożyłem bo nie mogę od Demonów odejść, ciekawe czy zdąże dwie platyny wbić przed DS3 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarąbisty ten nowy trailer, świetnie wyglądaja bossowie i ten klimat mroczny jak w Demons Souls :biggrin:

 

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dlatego unikam wchodzenia w jakiekolwiek newsy/video o DS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer akurat można zobaczyć, gameplayów też nie oglądam, ale wygląda generalnie wszystko rewelacyjnie nie jak kolorowe DS2. Takie mroczne Demons i Dark Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawily sie nowe gameplaye .. kluje w oczy brak AA i nieco lewitujaca postac nad ziemia. Wydaje mi sie, ze wyglada gorzej niz Bloodborne. Ale i tak kupie, bo moje wrazenia z Bloodborne'a przed premiera tez byly srednie, a gra okazala sie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu mesjaszowi troche jedzie z buzi, brakuje kilku zębów i capi 3-dniowym potem .. ale jak widac milosc jest slepa  :P  :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spędziłem 2 godzinki na streamie jakiegoś kitajca. Grał zajebiście, gra piękna i ciekawa więc przyjemnie się siedziało. Ale... Ta gra ma taki niski framerate, że to powinno być wręcz karalne. Tu już nawet nie chodzi o dropy (mega częste super przycięcia), ale całościowo nie wiem, czy to wyrabia 20 klatek...

 

Może na EU dadzą jakiegoś patcha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spędziłem 2 godzinki na streamie jakiegoś kitajca. Grał zajebiście, gra piękna i ciekawa więc przyjemnie się siedziało. Ale... Ta gra ma taki niski framerate, że to powinno być wręcz karalne. Tu już nawet nie chodzi o dropy (mega częste super przycięcia), ale całościowo nie wiem, czy to wyrabia 20 klatek...

 

Może na EU dadzą jakiegoś patcha :sad:

Raczej na pewno będzie git. Żółtasy potestują trochę zanim gra wejdzie na europejski rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu mozna bylo poznac, ze piszesz bzdury z nudow a nie interesuje cie gierka.

Tak tak .. ty wiesz lepiej  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha, dzięki za przypomnienie mi czemu przestałem wchodzić do tematu Bloodborne przed premierą  ;)

 

Aż zacytuję pierwszą z brzegu złotą myśl z lutego 2015:

 

Jednak nie przemawia do mnie ta gra. Czuje jakies rozczarowanie i nie chodzi o grafike.. Te magicznie pojawijące się w rekach bohatera bronie ... dzizas, który mamy rok zeby takie rzeczy robic? Wyglada mega sztucznie i jak z czasow PS2... z reszta cala animacja poruszania sie, walka, dzwieki .. to wszystko jakby nie z tej epoki.. a nawet nie z poprzedniej. Niby oldschoolowo, ale jest jakos tak.. nijak.

 

Dla mnie, osoby ktora nie grala w Soulsow jest to kiepskie i odpychajace, a nie zachecajace do zakupu. Patrze na filmy z rozgrywki i 'czegos' mi tam brakuje. Moze bedzie demo..

 

 

Wtedy też byłeś wielce oburzony, że "fanboje fapują się grą w którą jeszcze nie grali", i że skąd możemy mieć pewność, że nie wyjdzie crap. No cóż, po czterech grach z rzędu jakoś nie wyszedł :) Argument, że to de facto czwarta odsłona "serii" nie przemawiał do Ciebie, no bo to "żadna seria". Przy okazji DS3 wracamy do tego samego, jak widzę.

 

Przed premierą Bloodborne zalecałeś większości udzielających się zachować zdrowy rozsądek i bez emocji czekać na premierę. Może warto by się samemu do tej rady dostosować i dać się innym cieszyć czymś, co nie jest kolejnym CoD albo Assassin's Creed   :yes:

Edytowane przez Numinex
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu mesjaszowi troche jedzie z buzi, brakuje kilku zębów i capi 3-dniowym potem .. ale jak widac milosc jest slepa  :P  :whistling:

Wiedziałem że się pojawisz. Oczywiście po premierze zmienisz zdanie ;)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe - lubie wyrabiać własną opinię dlatego kupię tą gre bo fajnie mi się grało w Bloodborne. W tej chwili wszyscy oceniamy materiały z YT .. a te wyglądają jak wyglądają. Chyba że znowu mam zwidy i jest piękny AA? :P Emocji w związku z tym wszystkim u mnie tyle co u Kopacz w czasie przemówień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego brakuje mi czasów ds2 i ds1, gdzie temat grafy nie był traktowany jako priorytetowy. Za dużo innych rzeczy ta seria zawsze oferowala, żebym miał się przejmować bzdetami :)

Wysłane z mojego ASUS_T00J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Bloodbornem było tak samo. Na początku w becie były jakieś spadki itp a działało normalnie i gra okazała się najlepszą w jaką kiedykolwiek grałem. Jako, że Miyazaki dowodzi to nie martwię się o to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że czacha to hipokryta. Gra będzie mega, co tam dropy jak jest klimat :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie problem frame-rate'u. Tak to jest jak ktoś się wypowiada na forum, a nawet ochoty sprawdzić czegoś nie ma.

<-- Frame-rate niemalże ciągle 30FPS. A materiał powstał przed kilkoma patchami. Problem jest czas wyswietlania klatki - tzw. frame-time, przez co wydaje nam się, że gra klatkuje. Ponoć ten sam problem jest z DS3 (w końcu ten sam silnik graficzny). Piszę ponoć ponieważ testu wersji na PS4 jeszcze nie było, natomiast na X1 problem występował frame-time'u był obecny (swoją drogą na xie gra chodzi raczej kiepsko - i to w 900p. Widać, że silnik był robiony pod PS4).
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ziomek streamował DS3 ma jakś japońską wersję i sobie już pyka.

Gra bardzo podobna do bloodborna , nawet bym powiedział,że to klon tej gry.

Trochę kłuje to w oczy te zbloodbornowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo wrażenie, wczoraj oglądałem gameplay i od razu widać w tym BB. Fakt taki, że BB to cudowna gra a więc i DS3 pewnie taki będzie ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, ale to akurat dobrze bo od wcześniejszych soulsów odbiłem się jak od ściany a BB cholernie mnie wciągnęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak twierdzicie, ja grałem jak był test server to gra przypominała bardziej Soulsy, mało tam było BB poza mutowaniem się bossów. Dziwne spostrzeżenia tym bardziej na trailerach wygląda jak połączenie Demons Souls i Dark Souls, szczególnie walka z pierwszym bossem.

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×