Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako fan serii, twierdzi też, że we wszystkich wcześniejszych seriach levelowało się przy ogniskach.

Też na to zwróciłem uwagę...w pierwszą część Dark Souls nie grałem, ale w Demon's Souls i Dark Souls II na pewno levelowało się u npc. Po za tym artykuł ciekawy, ale co innego czytać o Soulsach, a co innego samemu je "przeżyć" :P

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak masz jeszcze ps3, to koniecznie nadrabiaj zaległości (a jak nie masz, to koniecznie rozważ kupno dla tej jednej gry)!

 

Wierz, mi, dks2 to słaba gra na tle poprzedniczki (mimo kilku fajnych patentów). To umniejszenie znaczenia ognisk w dks2, i wychodzi na to że również i w dks3, uważam za jedno z większych rozczarowań (brak levelowania, fast travel od samego początku, estus shard i sublime bones dust walajace się niemal pod nogami...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Demons Souls i Dark Souls warto kupić samą PS3 :) Kurde jak mnie to denerwuje, że niektórzy już grają sobie w DS3 a my musimy jeszcze czekać miesiąc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uciekniesz przeznaczeniu, w końcu przejdziesz na ciemną stronę mocy i rzucisz okiem, jak ja ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się trzymam na razie dobrze, nic nie oglądałem nic nie wiem oprócz zmian w mechanice gry.

Widziałem 2 bossów i miejscówkę na zamku, oprócz tego jestem zielony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie oglądam tylko widziałem huba i pierwszego bossa i te lokacje z beta testów :) Chociaż korci mnie bardzo.

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyczytałem, że w DS3 nie będzie hexow?

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem w statystykach to jest Dark Defence więc chyba będą hexy, filmików nie oglądałem bo nie chce sobie spoilerować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie się grało  :) 
Ja póki co powoli zbieram się do powrotu do ng+ dwójki, ale do czasu premiery może się zmobilizuje.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta informacja? ja ciągle czekam na jakieś info jakie ceny szykują się w saturnach i innych mediamarktetach.

Nah, to jakaś bujda.

http://cenega.pl/plan-wydawniczyDark Souls III ciągle 12 kwiecień.

No ale nigdy nie wiadomo, ciekawe skąd GOL ma takie informacje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej postaci kupujecie grę? Fizyczną w pudełku czy cyfrówkę?

Ja biorę cyfrówkę bo akurat w moim przypadku się to sprawdza. Zazwyczaj w te gry gram praktycznie cały czas i ze zwyczajnego lenistwa nie chce mi się non stop wkładać i wyciągać płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej postaci kupujecie grę? Fizyczną w pudełku czy cyfrówkę?

Ja biorę cyfrówkę bo akurat w moim przypadku się to sprawdza. Zazwyczaj w te gry gram praktycznie cały czas i ze zwyczajnego lenistwa nie chce mi się non stop wkładać i wyciągać płyty.

 

Jest na to jedno rozwiązanie - włożyć i już nie wyciągać :)

 

Ja mam zamówioną edycję Dark Souls III - Apocalypse Edition  (ost, steelbook) - zaklepałem swoją kopię w RTVEUROAGD za 249 zł. (cały nakład już im się rozszedł, i nic dziwnego bo w tej cenie wszędzie chodzi wersja podstawowa)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę ZAWSZE pudełko, nie dlatego że je kolekcjonuję a dlatego że łatwo je odsprzedać .

I choć by nie wiem jak była wspaniała gra to i tak rozsądek podpowiada, przeszedłeś? sprzedaj odzyskaj 90% ceny .

Ofc biorę 1 używkę na alle/olx po nie lubię tracić 30/40zł za zdjęcie foli .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę pudło, bo w razie co będę mógł sprzedać. Nie nastąpi to raczej prędko, ale DS2 mam cyfrowe i teraz żałuję bo akurat na premierę 3 dodatkowe pieniądze by były. Póki co unikam wszelkich spoilerów, jedyne co widziałem to walka z 1 bossem i ich ogólną ilość. Mam nadzieję, że jeżeli chodzi o ilość lokacji to dostaniemy coś podobnego do 2 bo przy pierwszym przejściu ta gra wręcz onieśmielała swoim ogromem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam ze kilka dni po premierze za 2 stowki kupie a po miechu za 180 opchne . W wawie na olx mozna mase okazji trafic vide gta V pl za 110. czy hr/beyond za 90zl. Po ograniu jeszcze na plus na luzaku mozna wyjsc bo na alle o wiele drozsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na to jedno rozwiązanie - włożyć i już nie wyciągać :)

 

Ja mam zamówioną edycję Dark Souls III - Apocalypse Edition  (ost, steelbook) - zaklepałem swoją kopię w RTVEUROAGD za 249 zł. (cały nakład już im się rozszedł, i nic dziwnego bo w tej cenie wszędzie chodzi wersja podstawowa)

Ja zrobiłem dokładnie to samo nie nawidzę cyfrówek, następne Soulsy do kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dużo grasz, ale akurat Soulsy to nie są gry, które ukończysz w tydzień i sprzedaż ze stratą do 30-50zł. Nie ma bata. Miesiąc to minimum.

Ktoś kto kocha tę serię, będzie się bawił co najmniej kilka miesięcy. Bywają też tacy tacy, którzy będą chcieli szybko wbić platynkę i do żyda.

I właśnie z takimi nie chciałbym dzielić się wrażeniami z tej gry.

U mnie będzie jak zawsze. Pierwsze przejście z lizaniem ścian i bez jakichkolwiek poradników. Potem szukanie i zdobywanie najlepszego ekwipunku ze zdobywaniem pucharków w tle. Na końcu wisienka na torcie, czyli pvp. Generalnie minimum kilka miesięcy zabawy :).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto kocha tę serię, będzie się bawił co najmniej kilka miesięcy. Bywają też tacy tacy, którzy będą chcieli szybko wbić platynkę i do żyda.

I właśnie z takimi nie chciałbym dzielić się wrażeniami z tej gry.

U mnie będzie jak zawsze. Pierwsze przejście z lizaniem ścian i bez jakichkolwiek poradników. Potem szukanie i zdobywanie najlepszego ekwipunku ze zdobywaniem pucharków w tle. Na końcu wisienka na torcie, czyli pvp. Generalnie minimum kilka miesięcy zabawy :).

True. Ja to w Bloodborne gram codziennie niemalże, a tu już rok minął od premiery choć główny wątek skończyłem po około 30h. Gra niesamowicie miodna. Ogólnie nie krytykuje ludzi za szybkie przechodzenie gier i odsprzedawanie ich tyle tylko, że te Soulsy to bardzo specyficzny gatunek i szybkie przejście i sprzedanie pozbawia graczy tego co te gry mają najlepsze. Całe potężne Lore, różne buildy - przez co używanie nowych broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi nawet więcej radości dawało 2 przejście DS2 bo znałem już system, wiedziałem jaką broń chce rozwijać, więc było to bardziej świadome wszystko. Chociaż nie powiem, wspomnień z pierwszego podejścia się nie zapomina, szczególnie jeśli kończy się grę bez żadnej pomocy. Takiego poczucia ulgi i dumy jak po ubiciu Ornesteina i Smougha to mało która gra potrafi zapewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra będzie na równy rok przynajmniej bo jeszcze dwa DLC wyjdą, szykuje się mega killer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra będzie na równy rok przynajmniej bo jeszcze dwa DLC wyjdą, szykuje się mega killer :biggrin:

 

A DLC od From Software to prawie tyle co połowa podstawki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×