Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

W Patch notes jest napisane, ze dokonano wielu różnych zmian w gameplayu aby poprawić rozgrywkę w PES 2016.

Ja będę miał czas na sprawdzenie jak to działa wieczorem.

Kurde mogłeś nie pisać hehe dopiero wieczorem zobaczę :)

 

Chłopaki na pes.com.pl piszą, że rozgrywka zmieniła się niby na lepsze ale to niech już każdy sam oceni :)

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie co Ty piszesz. Jesli zanotuje nastepujace wyniki: R, W, W, W, P to zaliczy mi 9 punktow jako 3 wygrane pod rzad, a nie 7 .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie co Ty piszesz. Jesli zanotuje nastepujace wyniki: R, W, W, W, P to zaliczy mi 9 punktow jako 3 wygrane pod rzad, a nie 7 .

Spokojnie ... źle odczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czytaj dobrze, to Ty sie przybulgotales pierwszy. A co do gry to wedlug mnie zmian nie ma. W meczach z Bayernem nadal moi pilkarze wrecz uciekaja od pilki niedaleko wlasnego pola karnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czytaj dobrze, to Ty sie przybulgotales pierwszy. A co do gry to wedlug mnie zmian nie ma. W meczach z Bayernem nadal moi pilkarze wrecz uciekaja od pilki niedaleko wlasnego pola karnego.

Że co zrobiłem?? "przybulgotałem" Człowieku nic do Cb nie napisałem złego. Nie rozumiem tu niektórych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie moge... uwielbiam tą grę ale dzis konami tylko potwierdziło , że są ... debilami... tyle czekac na data pack a oni nie zrobili wszystkich transferów... nie mam pytań... nie dodali ostatniego dnia kiedy to duzo ciekawych transferow sie dzieje... a w gameplayu nie ma sie co doszukiwac wielkich zmian... zmienili same mało znaczące pierdoły... a do tych co graja w myclub special agent to jakis zart ... gram na zacięciu cały czas ale brak logiki konami jest nie do usprawiedliwienia.... ktos odpowiedzialny za PR w tej firmie juz dawno powienien poleciec... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W gameplayu coś zmienili czy to samo co było ?

 

 Czyli nic jak kolega wyżej piszę, wracam do fify ;)

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W gameplayu coś zmienili czy to samo co było ?

 

 Czyli nic jak kolega wyżej piszę, wracam do fify ;)

Nie wiadomo bo np. kilku chłopaków z pes.com piszą, że rozgrywka się zmieniła. Zobaczę wieczorem.

no nie moge... uwielbiam tą grę ale dzis konami tylko potwierdziło , że są ... debilami... tyle czekac na data pack a oni nie zrobili wszystkich transferów... nie mam pytań... nie dodali ostatniego dnia kiedy to duzo ciekawych transferow sie dzieje... a w gameplayu nie ma sie co doszukiwac wielkich zmian... zmienili same mało znaczące pierdoły... a do tych co graja w myclub special agent to jakis zart ... gram na zacięciu cały czas ale brak logiki konami jest nie do usprawiedliwienia.... ktos odpowiedzialny za PR w tej firmie juz dawno powienien poleciec... 

Z transferami dali DUPY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fuszerke odwalili haha

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 No naprawdę jeśli nie wprowadzili wszystkich transferów to śmiech na sali i plucie w twarz klientom i myślę że nie przesadzam. Nie dość że na patch czekaliśmy ponad miesiąc to jeszcze taka fuszerka, nie wiem że im nie wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 No naprawdę jeśli nie wprowadzili wszystkich transferów to śmiech na sali i plucie w twarz klientom i myślę że nie przesadzam. Nie dość że na patch czekaliśmy ponad miesiąc to jeszcze taka fuszerka, nie wiem że im nie wstyd.

Napisali komunikat, że przepraszają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dają ze 100k GP wszystkim a nie tylko przepraszam :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na forum pes.com.pl i wypowiedzi starych wyjadaczy to jest niesamowita podnieta jakby nowa gra wyszła, czyli jest jakaś nadzieja na lepsze jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na forum pes.com.pl i wypowiedzi starych wyjadaczy to jest niesamowita podnieta jakby nowa gra wyszła, czyli jest jakaś nadzieja na lepsze jutro.

Ogólnie zawsze i wszędzie jest podnieta jak coś Konami zrobi a po ograniu kilku meczy wychodzi szydło z worka :D oby nie tym razem hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie jakby trójkąt był bardziej czuły, farmie akurat ogorkami w MyClub, ale mam takie odczucie, że bardziej na dobieg idzie, co mnie akurat pasuje :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 2 mecze online w trybie Quick Match.

2 mecze to niby nic bo cuda takie jak rozjeżdżanie się obrony czy bierność AI mogą zaistnieć w każdej chwili, natomiast gdyby to co zagrałem dzisiaj było już zawsze bym się chyba strzepał z podniety mimo, że mam żonę.

Przegrałem Manchesterem City vs Real 1-3 ale to była bardzo przyjemna porażka. Gość był lepszy ja zmarnowałem 2 świetne sytuacje przy stanie 0-0 dostałem bramkę i co ważne nie zauważyłem aby konsola pomagała mi wyrównać co przed paczem było częste czyli szybkie wyrównanie bo nagle mogłem grać tiki takę a przeciwnika obrona zamieniała się w debili (trwało to z 30 sekund) . Przegrałem bo gość był najzwyczajniej lepszy w tym meczu. Drugi mecz to tez MC tym razem Vs Bayern i tam był remis 0-0 oczywiście mecz był ciężki bo wiadomo przepasańcy, ale nie było żadnych przeniknięć, żadnych idiotycznych zagrań, sporo walki i zasłużony remis po świetnym meczu z kilkoma zmarnowanymi sytuacjami z obydwu stron. Ja mogę mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie, że nie wygrałem a o wszystkim decydował pure skill. Sytuację które stwarzał przeciwnik były ewidentnie po moich błędach.

Co zauważyłem a dla mnie jest cholernie ważne to fakt, że konsola na asystach lvl1 "nie wie" lepiej ode mnie gdzie mam zagrać. Przed paczem np zagrywając do środkowego napastnika konsola podawała do prawego skrzydłowego bo ten był lepiej ustawiony! Ja tego nie lubię bo przegląd pola czy to na radarze czy boisku jest elementem skilla, jeśli nie widzę, że skrzydłowy jest lepiej ustawiony zagrywam do środkowego dodatkowo pokrytego napastnika akcja powinna spalić na panewce, ale tak nie było bo mimo złego wyboru piłka szła z automatu do świetnie ustawionego skrzydłowego. Tutaj tzn po paczu mimo wychodzącego skrzydłowego z premedytacją zagrywałem do pokrytego CF-a i prawie piałem z radości, że zjebał3m akcje bo piłka poszła właśnie tam gdzie chciałem!

Może jestem głupcem bo HYPE wrócił i dzisiaj planuje pograć do pozna w nocy. Dam tej grze ostatnią szansę...

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 2 mecze online w trybie Quick Match.

2 mecze to niby nic bo cuda takie jak rozjeżdżanie się obrony czy bierność AI mogą zaistnieć w każdej chwili, natomiast gdyby to co zagrałem dzisiaj było już zawsze bym się chyba strzepał z podniety mimo, że mam żonę.

Przegrałem Manchesterem City vs Real 1-3 ale to była bardzo przyjemna porażka. Gość był lepszy ja zmarnowałem 2 świetne sytuacje przy stanie 0-0 dostałem bramkę i co ważne nie zauważyłem aby konsola pomagała mi wyrównać co przed paczem było częste czyli szybkie wyrównanie bo nagle mogłem grać tiki takę a przeciwnika obrona zamieniała się w debili (trwało to z 30 sekund) . Przegrałem bo gość był najzwyczajniej lepszy w tym meczu. Drugi mecz to tez MC tym razem Vs Bayern i tam był remis 0-0 oczywiście mecz był ciężki bo wiadomo przepasańcy, ale nie było żadnych przeniknięć, żadnych idiotycznych zagrań, sporo walki i zasłużony remis po świetnym meczu z kilkoma zmarnowanymi sytuacjami z obydwu stron. Ja mogę mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie, że nie wygrałem a o wszystkim decydował pure skill. Sytuację które stwarzał przeciwnik były ewidentnie po moich błędach.

Co zauważyłem a dla mnie jest cholernie ważne to fakt, że konsola na asystach lvl1 "nie wie" lepiej ode mnie gdzie mam zagrać. Przed paczem np zagrywając do środkowego napastnika konsola podawała do prawego skrzydłowego bo ten był lepiej ustawiony! Ja tego nie lubię bo przegląd pola czy to na radarze czy boisku jest elementem skilla, jeśli nie widzę, że skrzydłowy jest lepiej ustawiony zagrywam do środkowego dodatkowo pokrytego napastnika akcja powinna spalić na panewce, ale tak nie było bo mimo złego wyboru piłka szła z automatu do świetnie ustawionego skrzydłowego. Tutaj tzn po paczu mimo wychodzącego skrzydłowego z premedytacją zagrywałem do pokrytego CF-a i prawie piałem z radości, że zjebał3m akcje bo piłka poszła właśnie tam gdzie chciałem!

Może jestem głupcem bo HYPE wrócił i dzisiaj planuje pograć do pozna w nocy. Dam tej grze ostatnią szansę..

Już nie mogę się doczekać :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdawajcie relację jak ta gra działa w online teraz bo nie wiem czy odnawiać plusa czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę teraz grać online bo żona musiała wyjść wiec siedzę z dwójką dzieci, ale też mam cholerne ciśnienie na granie. Ja tylko modlę się aby znowu nie było tych "rezyserowanych" meczy. Serio ja lubię przegrywać jeśli fajnie się gra, ale nigdy nie zaakceptuje handicapów nawet jeśli te będą na moja korzyść a niejednokrotnie tak było bo to działa w 2 strony.

Skill jest najważniejszym elementem rywalizacji online i nie wiem po co Konami próbowało to zmienić.

Zdawajcie relację jak ta gra działa w online teraz bo nie wiem czy odnawiać plusa czy nie :)

Kolego daj zagrać z 20 meczy a zdam relacje ;) Ja tamte 2 mecze grałem i czułem.sie jak bym grał na kanapie z kumplem. Edytowane przez TrueGrand
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę teraz grać online bo żona musiała wyjść wiec siedzę z dwójką dzieci, ale też mam cholerne ciśnienie na granie. Ja tylko modlę się aby znowu nie było tych "rezyserowanych" meczy. Serio ja lubię przegrywać jeśli fajnie się gra, ale nigdy nie zaakceptuje handicapów nawet jeśli te będą na moja korzyść a niejednokrotnie tak było bo to działa w 2 strony.

Skill jest najważniejszym elementem rywalizacji online i nie wiem po co Konami próbowało to zmienić.

Kolego daj zagra z 20 meczy a zdam relacje. Ja tamte 2 mecze grałem i czułem.sie jak bym grał na kanapie z kumplem.

A jak tempo gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry były cholera idealne pod każdym względem :)

Ja grałem to co kocham, czyli atak pozycyjny, wymiana podań i 100% podań szlo tam gdzie chciałem! Cudownie się grało a tempo? Kurde było takie jakie być powinno, nie powiem czy się zmieniło bo to co ostatnio działo się z tą grą sprawiło, że troszkę pogubiłem się, bo zdarzało się, że moja Sevilla biegała jak Bayern. Tempo było jak na te drużyny OK. Ale cholera rozgrywka tak mnie zmasakrowqla, że nie wiem czy tempo ruszyli :D ale skoro podobało mi się to jest OK a ja nie znoszę Arcade.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po wznowieniu gry od środka załącza się tryb bestii? Można znowu wjeżdżać w obronę jak w masło?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pisałem wyżej, że po straceniu bramki nie zaobserwowałem próby pomocy abym jak najszybciej wyrównał.

EDIT

Gram Atletico Mineiro Vs Meksyk i wyrównałem natychmiast po znowieniu.Oby to był przypadek :D

EDIT

kurw..... Gra się cudownie.

Trafiłem na dryblera, gość fajnie kiwał ale też grał z głową i powoli rozgrywał swoje akcje. Ja jak zwykle próba dominacji i utrzymywanie się przy piłce, ale chłopak świetnie czytał grę i ładnie kontratakowal wiec postanowiłem spróbować grać szerzej. Niby nic nadzwyczajnego ale nie ma śladu bo tej arkadowej kupie z przed pacza. Można grać swój styl a konsola w żaden sposób skryptami nas nie ogranicza.

Konami proszę nie spi3rdolcie tego za tydzień !!!

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć z 31 sierpnia i 1 września niema transferów To jest prawda? JA kurw... można nie zrobić transferów z dni gdzie dokonywanych jest najwięcej transferów. Wiec po co oni wydawali ten patch skoro niema wszystkich transferów. Ktoś mnie świeci. Tak jak mówiłem ta firma to najwięksi śmiecie na rynku growym i ich jedyną powinnością jest jak najszybciej zniknąć z rynku. A więc sa te transfery czy nie bo w newsach pisza o tych 2 dniach ze niema ale ja w to nie wierze bo dlaczego niby niema być tych transferów skoro przesunęli to o miesiąc. O co tu kur.. chodzi?

 

EDIT: Kur...  niema tych transferów zrobionych!!! To ja kur... wcześniej sobie ich ręcznie przerzuciłem żeby na tych śmieci z konami nie czekać teraz mi się pobrał patch z transferami i te moje przerzucanie ręczne poszło się jeb... Bo te skurwy... nie zrobili tych transferów z tych 2 dni. Nosz kur... mać Co za kur... pier... śmiecie. Niech wypierd... z tego biznesu i to jak najszybciej.  Najbardziej mnie nurtuje pytanie po co oni ten patch wydawali skoro tam niema wszystkich transferów a miały być. Ktoś wie o co tu chodzi? Przecież to jest nienormalne i tego się nie da wytłumaczyć. Partacze pierdole...

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×