Skocz do zawartości
pablos_83

Hitman

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrażenia ?  są napisy PL w końcu ?

 

Kolejne odcinki będą co miesiąc czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo czy będzie upgrejd z tej Starter do Full?

A pudło to za 8 miechów dopiero tak?

Chyba na XboxOne wezmę, bi i tak rasowego multi nie ma więc spore grono znajomych odpada, więc na One po tanioszka się wezmie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jest Upgrade Pack w PS Store za 209 zł jak się ma Starter Pack:

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/dodatki/zestaw-dodatk%C3%B3w-hitman/cid=EP0082-CUSA02369_00-HITMANUPGRADEPAC

I jest osobno pełen pakiet, nie wiem jaka cena bo niedostępne do kupienia jak ma się starter.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak pierwsze wrażenia? Mam już zainstalowane ale nie mam pojęcia kiedy najprędzej odpalę, bo MGSV i The Division skutecznie odwracają uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ograłem ten Paryż tzn zlikwidowałem te 2 cele zajęło mi to półtorej godziny nie na chama. Bardzo dobrze zaprojektowana misja. Aż chciało by się dalej iść no ale własnie jak wiemy dupa bo postanowili zmasakrować tego hitmana tą formą sprzedaży. Także jeśli ktoś lubi ten sposób gameplayu co w hitmanie to teraz nie polecam tego brać bo po tej misji w paryżu człowiek chce więcej i więcej a dostaje gów... Teraz niby sa te kontrakty dodatkowe od ludzi i 6 sarajewa(na razie tylko 1 cel) ale kurde ja jakoś sobie tego nie wyobrażam znowu robić na tej samej planszy. Eh ciężko to widzę. ile tych miejscówek ma wyjść? jeszcze 5? przecież to będzie profanacja. Takich miejscówek jak ten paryż to powinno być od 16 do 20 od razu w pudełku i wtedy za te ponad 200 zł fani mogli by brać w ciemno bo to stary dobry hitman. Ten styl trudno podrobić. Uwielbiam te spokojne podejście do misji i spokojne pokonywanie przeszkód aby dostać się do celu niezauważonym. No ale panowie jeśli oni rzucą tylko 6 czy 7 miejscówek to wróże temu hitmanowi śmierć a szkoda bo ta misja w paryżu to palce lizać. Eh pogubiło się te square enix. Boję się że po tym syfie wydawniczym i słabej sprzedaży może to pogrzebać tą jakże zasłużoną serię a po tej misji w paryżu po prostu na to nie zasługuje. Nie wiem może komuś spodobają się te dodakowe kontrakty ale mnie ciężko się gra w tej samej miejscówce. To muszą być nowe miejsca żeby to rajcowało a tak to wydaje mi się że monotonia to zabije. Wszyscy pamiętają misję z dwójki z chińskiej restauracji albo masarnię sado maso z późniejszych części. Hitman zawsze stał mega klimatycznymi miejscówkami które do końca życia pozostają w pamięci  no ale jeśli ma ich być tylko 6 czy 7 w tej nowej części to to jest potwarz.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego odpuściłem na razie, wyjdą z 3-4 epizody to zakupię. Szkoda zrobić smaka i wyłączyć po 1,5h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co racja to racja, ale mam nadzieję, że to okaże się ciekawe:

 

Elusive Targets - kontrakty dostępne przez niedługi czas, gdzie stworzone specjalnie dla nich postacie  będą dodane do otwartej mapy gry. Będzie tylko jedna możliwość na próbę ich wyeliminowania i jeśli uciekną, znikną z naszej gry na zawsze.

Na potrzeby tego wydarzenia przygotowana będzie cała odprawa i powód, dla którego cel znajduje się w danej lokacji. Nie znaczy to, że będzie można z miejsca się na nich zaczaić. Najpierw czeka nas przestudiowanie dostępnych danych i szukanie wskazówek. Istotna będzie tutaj fotografia, gdyż postać nie podświetli się w trybie Instynktu. Nie można też korzystać z opcji zapisu. Jeśli popełnimy błąd, utracimy możliwość pozbycia się takiej osoby na zawsze. Nagrody? Za kilka takich wyzwań zakończonych sukcesem otrzymamy dostęp do garniturów Agenta 47 z poprzednich gier.

 

Tryb Escalation to coś wyjątkowego dla graczy szukającego wyzwania. Będziemy w nim powtarzać w kółko jedną misję, lecz z każdym kolejnym podejściem kryteria zabójstwa zyskają na stopniu trudności, zostaną dodane nowe przeszkody itp. Każdorazowo będzie to pięć poziomów i opcja zapisu ma być niedostępna, lecz chętni spróbują swoich sił ile razy chcą, wspinając się na szczyt list rankingowych.

 

Dodatkowo czeka na nas tryb Contracts, działający tak samo jak w Hitman: Rozgrzeszenie™ (PS3) (wybieramy metodę zabójstwa na istniejącej planszy i inni próbują to wykonać) oraz Live Challenges, czyli rozmaite wyzwania wewnątrz misji - coś w rodzaju tego, co widzieliśmy w becie w zakładce "Challenges", np. "Hammer Time" - wyeliminuj wszystkich strażników korzystając z młotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok ale te elusive targets na razie nie działa. Żeby nie było jeśli sa ludzie którym ta jedna lokacja nie przeszkadza to zapewniam że się będzie bardzo dobrze bawił. To ja mam takie skrzywienie że ciężko mi się gra na tej jednej planszy. Ja po cichu liczę na to że oni tej gry nie mają gotowej i stąd tez przesunięcie na 2017 rok i w miarę jak będą ogarniać to tych miejscówkę w pudełku będzie więcej niż 6 czy 7.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie są napisy PL ? 

Tak są napisy jak i wszystkie notki przetłumaczone np nasz cel jest opisany w notatniku kim jest itp. Całe menu, no wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak są napisy jak i wszystkie notki przetłumaczone np nasz cel jest opisany w notatniku kim jest itp. Całe menu, no wszystko.

 

 

Dzięki :) I teraz pytanie brać czy nie brać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) I teraz pytanie brać czy nie brać :D

Ludzie "piszo" na forach, że gra zacna TYLKO przez ten sposób dystrybucji kupujesz masz 1 odcinek za miesiąc kolejny a ten epizod jest na 2 dni maks... A przez resztę miecha się wkur... i czekasz bo chcesz jeszcze a tu NIMA :(

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie "piszo" na forach, że gra zacna TYLKO przez ten sposób dystrybucji kupujesz masz 1 odcinek za miesiąc kolejny a ten epizod jest na 2 dni maks... A przez resztę miecha się wkur... i czekasz bo chcesz jeszcze a tu NIMA :sad:

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Akurat nie przeszkadza mi ze co miesiąc :) mało czasu mam a chętnie bym pograł taki układ mi pasuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Metacritic średnia 77% ... to chyba dobry wynik biorąc pod uwagę zawartość i formę dystrybucji.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi, jak to się sprzeda w ciągu najbliższych tygodni. Jeśli wynik okaże się klapą, spodziewam się szybkiej promocji w PS Store i nie tylko, bądź szybszego wydania pudełka.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie przeszkadza mi ze co miesiąc :) mało czasu mam a chętnie bym pograł taki układ mi pasuje :)

To w takim wypadku bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ktoś giercuje w czterdziestego siódmego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już paczyk 1.04 - do jutrzejszej Sapienzy - się Panie częstują

Edytowane przez domel9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy ma być kolejny odcinek ? ktoś coś wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś poinformowany kiedy wyjdzie Hitman w wersji pudełkowej?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem mi ktoś jak pobrać pierwszy epizod ? Bo w PSStore tylko jak chce pobrać jakiś epizod to jest napisane nie odstępne. Mogę tylko kupić cały pakiet za 230 zł. Ja chciałbym tylko sprawdzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O 7.09.2016 o 15:15, bartekking napisał:

Powiem mi ktoś jak pobrać pierwszy epizod ? Bo w PSStore tylko jak chce pobrać jakiś epizod to jest napisane nie odstępne. Mogę tylko kupić cały pakiet za 230 zł. Ja chciałbym tylko sprawdzić. 

 

Zestaw startowy

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/zestaw-startowy-hitman/cid=EP0082-CUSA02369_00-HITMANINTROPACK0?smcid=pdc:gb-en:pdc-buy-playstation-store-cm077:shop

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×