Skocz do zawartości
cwir

Dyskusje ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

Napisał do mnie przed chwilą mój serdeczny przyjaciel Nintendo Newsletter, że 5 czerwca nowe info o kolejnych prawilnych pokemonach. No to czekam :)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Napisał do mnie przed chwilą mój serdeczny przyjaciel Nintendo Newsletter, że 5 czerwca nowe info o kolejnych prawilnych pokemonach. No to czekam :)

Ja dziś z córką idę na poksy, mały był wczoraj z kumplami w kinie i mówi że najlepszy film jaki oglądał, ale to dziwaki bo łapią to coś na telefonach i mnożą się w grupy:Coolface:

 

Na grę czekam, bo duże RPG mi się marzy, zaraz Fire Emblem a potem poksy więc będzie w co grać, bo narazie pstryk się kurzy na rzecz Days Gone. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak zajarani poksami na studiach (wtedy z kumplami ostro cieliśmy na emulatorach w yellow, red i blue) poszliśmy z kumplami na premierę jakiegoś pokefilmu, pewnie jednego z pierwszych bo to byłu gurwa jakieś 12 lat temu. No to się czuliśmy troche jak pedofile, ale mimo wszystko było sporo ludzi wyższych od koszy na śmieci :)

Daj znać jak tam detektyw pikaczu holmes, może przekonam żonę, bo jak pójde sam to mnie szkieły zwiną :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, xavris napisał:

bo jak pójde sam to mnie szkieły zwiną :/

Dlatego dzieci się przydają:megusta: jak byłem z małą na Aladynie było ok( film spoko jak na musical), ale jak człowiek by poszedł sam na coś takiego to od razu łatka pedofila by przylgnęła:FailFish:

 

Liczę że ta gra nowa z pokemonami bedzie miała jakiś przyzwoity poziom trudności, bo takie Days Gone na hardzie jest śmiesznie proste, hordy padają jak muchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xavris napisał:

znać jak tam detektyw pikaczu holmes, może przekonam żonę, bo jak pójde sam to mnie szkieły zwiną :/

Mocarna 5 ode mnie,  film nudnawy, dla tych co się znają na poksach na pewno bardziej podejdzie, małej też nie przypadł do gustu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, jak wygląda w waszych lokalnych dużych sklepach z grami typu mm sytuacja z grami na switcha? U mnie gurwa jest dramat... Mm, euro tragedia, media expert to już totalna masakra, bo nie ma kompletnie nic.

Zajrzałem jeszcze do Empiku i sytuavja jak w me, 0 gier na switcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu najwięcej gier jest w MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tutaj też w sumie największy wybór jest w mam, ale jak dzisiaj tam poszedłem z mocnym postanowieniem kupienia czegoś, to nie było nic ciekawego do wyboru :/

 

Edit.No i okazało się, że lokalny brajanusz jest jedynym godnym dostarczycielem gier w małych, czerwonych pudełkach.

Octopath wszedł gladziutko

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Z ciekawości, jak wygląda w waszych lokalnych dużych sklepach z grami typu mm sytuacja z grami na switcha? U mnie gurwa jest dramat... Mm, euro tragedia, media expert to już totalna masakra, bo nie ma kompletnie nic.

Zajrzałem jeszcze do Empiku i sytuavja jak w me, 0 gier na switcha.

Buehahhahhah dojebałes u mnie nic, absolutnie nic nie ma, najbliżej Tarnobrzeg i mm ale tam też gówno jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widziałem na allegro właśnie ich. Nie powiem, zazdraszczam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michałek tak twardy, że mało biurka nie wywrócił :obama:
Jest Pokemon Wooloo - jak on nie będzie miał ataku zmieniającego Poksy wroga na naszą stronę to nie kupuję.
Corviknight - kuce oszaleją. Konfederacja 100% popracia na jesień.

Pokemon Breath of the Wild Arena xD
Raidy :xboss: I to jeszcze online. Dzięki Bogu, bo chyba żonie bym musiał kupić drugiego Switcha jakby tylko local był.

Czekam na Google: "Sonia Rule 34".

BTW co mają Japończycy z tymi wilkami z mieczem w pysku?

15.11. już czuję to chorobowe.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

388ce27949b52c42286b5774e77e5adf.jpg

To tak organizacyjnie w ramach przygotowania, a teraz oglądam :p

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<3 Rudzielec <3

Trochę mi się perspektywa nie podoba. To już nawet nie to, że to jest identyczne jak Zelda, jakoś tak po prostu dziwnie.

Reszta ogień, preorder będzie ostro zamówiony.

<3 Rudzielec <3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jeszcze nie widzieli.

 

U mnie leci preorder na dual pack'a:banderas:

 

Cytat

BTW co mają Japończycy z tymi wilkami z mieczem w pysku?
 

Mają to samo co z naszym Chopinem, po prostu go kochają. 

 

Wilk w kulturze Japońskiej jest postrzegany bardzo pozytywnie i od zawsze tam mieli fazę na mitologię nordycką, a od 1905 jak wymarł ostatni wilk w Japonii to zaczęła się jazda na Fenrira i tego jak go uwięzili i wsadzili miecz w pysk, gdzie miał czekać na Ragnarok.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam z czasów Red/blue i z tego co czytałem o chyba sun i moon, kiedy myślałem o 3ds to te wersje pokemonów różne to się różnią tylko tym, że kilka poksow jest do zdobycia tylko w konkretnej wersji. Więc te cały dual pack to jest preorder z dwoma niemalże identycznymi grami?

Przecież to jest to samo co wydanie kolekcjonerskie bez gry, tylko na drugim końcu skali absurdu...

 

Edit. Jedyny sens kupowania tego jaki widzę to się z kimś dogadać że bierze druga grę, jeśli jednej z osób zależy na steelbooku.

Jakby ktoś chciał poksy a nie chciał steelbooka to niech pisze xD chociaż obawiam się, że to będzie kosztować jakieś chore pieniądze.

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero doczytałem, że dual pack ma być.
Zawsze tak było, że gry różniły się kilkoma Poksami (5-10 sztuk) i ewentualnie wrogi Team się jakoś inaczej nazywał, ale bazowa gra była ta sama. To ja sobie poczekam na to Pokemon Home i sobie zrobię wymianki albo z jakimś tu kolegą może :smart:

Pokemon Protec
Pokemon Attac
But most importantly Sonia is the one I'd like to fuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ten online (rajdy, wymiany i może jakieś coś, czego nie pokazali) będzie spoko, to będzie w końcu okazja  do zakupu abonamentu :)

I jako że niestety nie zapowiada się na pokemon sonia edition to u mnie pewnie wejdzie sword, bo ten drugi to wygląda jak pies z łbem w umywalce :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, xavris napisał:

Edit. Jedyny sens kupowania tego jaki widzę to się z kimś dogadać że bierze druga grę, jeśli jednej z osób zależy na steelbooku.

Ja biorę ze wzgledu na małego, bo mnie znowu qrwica będzie trafiać jak z zeldą którą mi ciągle pobierał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Strife napisał:

Ja biorę ze wzgledu na małego, bo mnie znowu qrwica będzie trafiać jak z zeldą którą mi ciągle pobierał. 

Słusznie. W moich rozważaniach z przyczyn oczywistych zignorowałem fakt posiadania dzieciaczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Słusznie. W moich rozważaniach z przyczyn oczywistych zignorowałem fakt posiadania dzieciaczków.

Wybaczam :Coolface:, bo masz kota:dafuq:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Strife napisał:

Wybaczam , bo masz kota

Kota to ma marszałek jarosław, ja mam dwa koty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×