Skocz do zawartości
BulletPOL

Quantum Break

Rekomendowane odpowiedzi

No to pozdro :D

Zaraz się tu znajdą osoby, które napiszą, że nie ma różnicy między 720p a 1080p.

Śmiech na sali, jeśli to się potwierdzi.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam starą dotartą plazmę panasa u mnie może być 480p nawet :) pozdro :)

Ło Jezus 1.8 teraflopa panie :)

Edit : i jeszcze jak widzę wcześniej drama bo napisów nie dali do "szczelanki" :) taaaak do dziś pamiętam te dialogi z maxa czy alana :) :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, z takim podejściem to niedługo MS będzie dymał graczy jak Sony.

xOne ma chyba podobna ilość TFlopow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada do kwadratu, kolejny tytuł wykorzystujący tajemniczą moc xboxa, +40% wydajności w dx12 itp..., i co ?? i nic. Zresztą to nie pierwszy ex "zoptymalizowany" pod x-a który działa w 720p,a co lepsi dowcipnisie twierdzili że będzie lepiej wyglądać niż U4,  po co ja kupiłem tego złoma ??.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież mieliście ostatnio statement ms w jakąś troje idą , niektôrzy tak się podniecali wizją wspólnego ekosystemu , windowsem apkami na konsoli itp :) No to teraz będziecie mieli to co chcecie - na PC ultra a na xie low w 720 p:)

Nie no trochę kwas :) Ale ja zagram i tak bez najmniejszego zawahania , to będzie dobra gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja rozumiem z calej tej afery o rozdzialke to generalnie gra chodzi w 1080p ale wszystkie efekty typu DoF, Motion blur, efekty czasteczkowe, wszelkie wybuchy, itd. itd. sa renderowane w 720p, i tak to w sumie wyglada na gameplay'u wrzuconym przez Czeskimastera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada do kwadratu, kolejny tytuł wykorzystujący tajemniczą moc xboxa, +40% wydajności w dx12 itp..., i co ?? i nic. Zresztą to nie pierwszy ex "zoptymalizowany" pod x-a który działa w 720p,a co lepsi dowcipnisie twierdzili że będzie lepiej wyglądać niż U4,  po co ja kupiłem tego złoma ??.

Przecież remaster U3 lepiej od tego wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pierdolicie, no bania mała

 

Quantum Break zaora Uncharted i może przy odrobinie szczęścia The Division (goty mesjasz durniu)

 

Te efekty lSV5GTh.gif

 

 

Spójrzcie z czystym sumieniem Samowi w oczy i powiedzcie, że nie kupicie giereczki, no nieeeeeeee

 

3017536-1864907587-Prob..jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zyga - prosze cie... sie czepiles jednego malego screena ktory nie wiadomo czy ktos przy nim nie majstrowal. 

Nie podoba sie XO - sprzedaj uciekaj od MS i graj na PS4. 

 

Jak dzieci w piaskownicy - moja koparka zaora twoja. 

 

Szczerze, sral to pies, gra ma wygladac ok i dawac fun. Z tego co widzialem po analize DF jest naprawde elegancko (czasami jakis detal moze ciut mniej). 

 

I tak wiem ze oczekiwania od tej generacji byly ogromne - mamy co mamy wiec albo mozna dobrze sie bawic albo przekrzykiwac.... 

 

To pisalem ja naczelny archeolog forum - wracam do grania w Sleeping Dogs na PS3 w 720p, kulejacym AA i gdzie niegdzie doczytujacymi sie teksturami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie nie jest źle, może trochę nie równo, takie 8/10 z tych lokacji co widziałem. Ale jakoś ten gameplay niczym się nie wyróżnia. Taki inFamous w mniejszych lokacjach. Wpadnij i rozwal wszystko. Z czasem będziemy dostawać lepsze moce żeby robić większą rozróbę. Znaczy Wy będziecie, bo raczej nie kupię w najbliższym czasie konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz strzalania liczę na tą narracje Remedy , wiecie głosy w głowie , noir Chandler w Maxie to działało kapitalnie (Alan mi się aż tak nie podobał ale szanuje obie części ograne ) . No robią Finowie spoko giereczki nie puszcają tasiemców , jestem pewien że na żywo to nie wygląda jakoś mega tragicznie w Alanie też użyli sztuczek ....

... Niemniej jednak boli mnie to 720 p :/ W szerszej perspektywie bez jakiegoś upgradu vide to ps4k się nie obędzie .. Ta generacja imo pojawiła się jakieś dwa lata za późno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja rozumiem jakiś filmik czy coś ... Ale 6h ? Hehe , odpadam to nie dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli największa gra exluzywana tej generacji na XO chodzi w 720p, 30 klatkach, nie ma wersji PL a teraz okazuje się że starcza na 6h?

 

 

Edit: do ja za głupoty wypisuję, przecież ona exem już nie jest.

 

Czy można zrobić więcej wpadek? Mam nadzieję że przynajmniej jest dobra :)

 

Edit2: aha to nie cała gra. 

Edytowane przez pablos_83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W świecie musi być równowaga, PS4 ma swojego The Ordera, a XBONE QB.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wół w tytule PART 1.

 

Zostawcie mesjasza w spokoju. Ciekawe na ile godzin będzie Uncharted 4, no więcej jak dyszki nie przewiduję. 

 

qb4818a8.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym filmiku około 1 godziny odpala się już ten 20 minutowy odcinek serialu. Ciekawe jak to się spodoba graczom. ;)

Widać, że to gra z epoki Xbox tivi tivi tivi. Pamiętam, że gra miała być w epizodach i jednocześnie miał lecieć serial w TV. I jakoś gra miała mieć wpływ na serial. Ale MS miał pomysły ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nasze wybory decydują o scenach z serialu. Świetny pomysł o ile sam serial będzie ok.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol dawno tu nie zaglądałem, ale widzę, że żenady ciąg dalszy - większość która nie kupuje/nie posiada łowi newsy intensywniej, niż ci którzy zagrają   :ok:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada całkiem fajnie, kupić będzie trzeba, w końcu dla exow (nie mam PC do gier :p) kupiło sie tego XO. Rozdziałka mnie tam za bardzo nie boli, bardziej brak PL bo nawet jeżeli znam Angielski na średnim poziomie to lubię grać w ojczystym języku. Kupi sie jak stanieje, grafika wyglada całkiem ładnie, max i alan mi sie podobali :) Mimo to czekam na opinie tych wyczekujących za ten tydzień z kawałkiem :p

Remedy ma ten problem ze gry tworzą dosyć długo(Albo zbyt wcześnie je zapowiadają), w związku z czym hype rośnie niebywałe, alana wake'a zapowiedzieli chyba w czasie premiery 360 a wyszedł bodajże w 2010. Dobra gra, która mimo wszystko nie sprzedała sie tak jak by tego twórcy chcieli (bo już mielibyśmy sequel :p). Gra podobno od jakiegoś czasu jest już u recenzentów, powiedzieli ze wiedza ze gra jest dobra wiec recki bedą odpowiednio wcześniej (ostatnio taki zabieg miał Wiesiek, tam faktycznie mogli sobie na to pozwolić bo gra była na 100+godzin :D) tutaj gdzie grę można pewnie wymaksowac w kilkanaście ciekawe jak to zadziała. No nic rozpisałem sie, zaczekajmy do 05.04 :p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×